Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 22, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 22 ביוני 2018

בלוסום: כשקראתי תקשור זה בפעם הראשונה לאחר שהבאתי אותו, לא יכולתי להתאפק מלא להרגיש/לדעת שהיתה לי לפני כן סוג זה של שיחה אתם.... ועם זאת, כשתקשרתי זאת, לא זכרתי שהיתה לי שיחה זו. לכן, חייבת להיות סיבה מדוע הרוב היה צריך להגיע שוב. אולי, לפני כן לא חשבתי על כך אתם בדרך זו? בבדקי זאת לא יכולתי למצוא שיחה דומה. אולי, אני מוכנה לבית משוגעים?

שוב אנו כאן. ישנן שאלות רבות שאנשים שואלים כך שעבורי הן הרבה מעבר לסקאלה מכדי להבין. מוחי לא זוחל לתוך מקומות/חללים שנראה כי אחרים עושים. נראה כי אני מקבלת הרבה, פשוט "כפי שזה". עם זאת, אני יכולה לראות את התסכול עבור אלה שיש להם מוחות סקרניים מאוד, ועם זאת, אני מרגישה שאין זה "עבורנו" ללכת לשם. לכן, התנצלויות לאלה שקיוו שאעשה זאת! אולם, דבר אחד ש... הוא/היה/יהיה... במוחות של כול אחד הוא הנושא זה של האירוע.  כמה מתקשרים ידועים לא הזכירו זאת אף פעם, חלקם מדברים שזה מתרחש בשנה זו, חלקם אומרים שזה לא יתרחש במשך שנים רבות מאוד. לא פלא שכול אחד הוא כה מבולבל ומאוכזב. יכולים אתם לראות זאת מנקודת מבטנו? זה יכול להיות מייאש מאוד לקרוא מידע כזה מגוון ושונה ממקורות אלה שאנשים מאמינים בהם... כולל שלכם, עם כול הכבוד. אוקיי? לכן... היישר מפי הסוס (מהסמכות הגבוהה ביותר) כביכול... מה/מתי/איך/מדוע מדוברבאירוע זה? האם אין אנו יכולים לקבל זאת אחת ולתמיד ולאחר  מכן להשאיר זאת להיות, עד לזמן כזה בו אנו באמת צריכים לדעת שזה הולך להתרחש למעשה. תודה לכם.

פדרציה של אור: ברוכים הבאים, בלוסום היקרה וכול אותן נשמות היודעות כי אנואמת ואור-אהבה. כול מה שהפקדנו לכם באמצעות המילים בתקשורות אלה  היו בהתאם למיטב יכולתנו וידיעתנו.  אחד חייב, כשהם מתפתחים לתוך רמה מוארת יותר של עצמם...... להבין  שפשוט יש שם הרבה שלא יכול להיות מועבר בשל הידע על מה שעומד להיות... לא מוכנים לגלות סוד.

בלוסום: מדוע לא?

פדרציה של אור: כיוון שקיימים מסלולים מסוימים של אירועים שצריכים להתרחש לפני שהמסלול הבא של אירועים יכול אפילו להיות מונח במקום. למרות שהתוכנית האלוהית היא בהישג יד... בשל הרצון החופשי והיישור של ההתחברות (?) הכוכבית, יש הרבה שקובע תוצאות שונות. הרבה מכך יכול להיות בלתי צפוי ולכן, אחד צריך לבחור נתיב מחדש על מנת לקבל את כול הדברים חזרה לתוך מסלול נכון, על מנת שהדבר ימשיכו כפי... שהם צריכים/מתוכננים.

לכן, אין אנו יכולים "לתת במתנה" יותר מדי הרבה. זו אינה הסיבה היחידה. אם היינו צריכים לומר יותר מדי באשר למתי ולהיכן, ישנם אלה מהדחיסות שלכם שישימו מיד התנגדויות במקום... מנסים כמיטב יכולתם למנוע "מפגשים אלוהיים" מעין אלה להתרחש. לכן, בהתייחס לבעיה מיוחדת זו, הרבה צריך להיות שמור תחת העטיפות(בסוד).

בלוסום: עם זאת, זה לא עונה לשאלה מדוע ישנה סתירה רבה בין המידע שמובא. כן, אני מודעת למידע שקרי מכוון, עם זאת, כפי שאמרתי, לשליחים "יציבים" רבים יש מידע שונה המגיע. כה רבים הם כה עייפים.... והיה להם מספיק!

פדרציה של אור: אנו מודעים לכך ועם זאת אנו יודעים כי כול אחד ימשיך  באור שלהם – מיינד וגוף. כול דבר משתנה במהירות מהירה עכשיו. יכולים אנו להטות את הנושא לרגע, כדי לומר שאנו גם מודעים לנשמות הרבות שחוות קצב פעימות יוצא דופן בתוך אנרגית ליבם. חלקם מרגישים  כי זה מכוון ישירות... אל/דרך... הלב וחלקם חווים חוסר תפקוד מסביב לאזור האמור. אין אנו אומרים להתעלם מכך, כיוון שזה אמיתי ומדאיג בעיני רבים. עם זאת, אנו אומרים בדרכים של נוחות, כי רבים שחווים זאת, "מגיעים דרך הצד האחר" ללא דאגה נוספת. זה ביחד עם הרטט האנרגטי הגבוה שמתמזג עם הפלנטה שלכם ועם עצמכם. כשגופכם מתאים עצמו לאנרגיות גבוהות אלה, אחד יחווה "באופן טבעי" התרחשות חריגה, בשל שדרוג האיברים בתוך הגוף. הלב, כמובן, בהיותו חיוניות גדולה ולכן, "הוא משתנה" כשהוא מניע את התדר שלו לתוך עמדה גבוהה יותר ישפיע על חלק, יותר מאשר אחרים, בעשותו זאת. זה גם מתרחש עם הרבה בתוך הפיזיות ואנו מבקשים להרגיע אתכם ש"התרחשויות" אלה הן רק זמניות. עם זאת, אנו חוזרים על כך שאין אנו בעלי מקצוע הרפואה שלכם וכמובן, אם אחד נמצא בדאגה עמוקה, אזי ביקור אצל רופאיכם בעולם בתחום זה אולי ישים את המיינד במנוחה.

אם העניינים של הלב צריכים להיות "מותאמים" פיזית על ידי רופאים אלה, אזי זה יהיה בשל השינוי ברטט עבור חלק, המפעיל תנועה קצת גבוהה יותר ממה שהוא היה מוכן לה... עם זאת, דעו שהכול יירגע בהדרגה.

עייפות קיצונית "נופלת" על רבים. במשך מחזורי חיים, אחד הוכן  עבור מה שמגיע. במשך תקופות זמן ארוכות נשמות של אור "לחמו" את דרכן דרך החשיכה ועברו דרכה באומץ.

הנשמה עייפה... ומוכפלת עם הסחות דעת שנובעות מהכימיקלים מסביב ובתוך כה הרבה שאחד נמצא במגע אתם מדי יום... הצורך למשהו להרגיע ולתת עידוד להמשיך הוא מאוד בחזית מוחותיהם של כה רבים.

בלוסום: אכן כן! אחד יכול לפעמים לתהות אם האירוע  הוא רק גזר(מקל) כדי לגרום לנו להמשיך? עם זאת, יכולה להיות לו השפעה מנוגדת כאשר, שוב (כפי שאני/אנחנו ניבאנו שזה יהיה) מדברים  בצפייה לאירוע שמתרחש, דועכת, ואחד נשאר מרגיש מנופח וגלמוד. לכן... חזרה לשאלה המקורית... איך יכולה להיות שם/מדוע יש שם... שוני כה רב בהתייחס לימינו בעתיד? אני מרגישה שאתם תאמרו משהו בהתייחס לצירי הזמן ויקומים מקבילים וכו'. האם אני צודקת, או האם אני צודקת?

פדרציה של אור: את טועה!

בלוסום: מצחיק!

פדרציה של אור: כי היינו מעדיפים לתת אנלוגיה מקורית.

בלוסום: אוהו! בבקשה עשו!

פדרציה של אור: נשמות יקרות.... הסיבה מאחורי תוצאות משתנות אלה של ימיכם העתידיים היא כיוון שנקודות המבט של מה שלפניכם יכולות להשתנות בתוך האפשרויות ו... ישנן אפשרויות אינסופיות. לכן, זה יכול להיות שאחד  הנותן מידע מרגיש הישענות גדולה יותר לכיוון תוצאה מסוימת ואחר מרגיש בשיפוע לכיוון סוג תוצאה אחר.

בלוסום: עם זאת.... אתם מדברים על האירוע המתרחש בנקודה כלשהיא...וזו התרחשות ענקית, מתי  שזה אולי יהיה . ( זה גם שונה מאוד). בוודאי, אם  זה צריך להיות כך...איך  יכול להיות ששליח אחר אפילו לא מזכיר זאת... כאילו פשוט אין זה על הקלפים (סביר שיקרה)? זה גורם לאחד לתהות מהי האמת ומתי זה יתרחש ומדוע אנו צריכים להמשיך להאמין בדבר מעין זה.

פדרציה של אור: בלוסום...האם את אישית מאמינה כי האירוע יתרחש?

בלוסום: הו! תפסתם אותי שם! האמת שלי היא... אני רוצה כה הרבה להאמין בכך... לדעת זאת. אני יכולה לדמיין את זה (למרות שנראה כי איני יכולה לתפוס את מה שמתרחש לאחריו). אזי ישנם זמנים בהם אני שואלת באם זה יתרחש או לא יתרחש בכלל. נאמר כי שינויים אלה יתרחשו בתקופת חיינו. ובכן, חלק מהאנשים הקוראים את מילותיכם נמצאים בסוף גיל שמונים שלהם... והם "לא מרגישים את זה" ועם זאת המתינו במשך שישים שנה או יותר! מייאש מאוד עבורם.

פדרציה של אור:  ובכן, אנו שואלים אותך שוב... האם את אישית מאמינה כי האירועיתרחש?

בלוסום: התשובה היחידה שאני יכולה לתת לכם היא... הייתי רוצה! בתחילה... אתםאמרתם שזה יתרחש ואני שליחתכם, לכן נקודה קטנה בתוכי לא מאמינה לכם.

פדרציה של אור: עם זאת, יש לך את הזכות למחשבותייך. כפי שענן לבן יחד אתנו, תמיד הצהיר... אם אנו אומרים משהו שלא מהדהד כאמת שלך, אז השליכי זאת. כיוון שזו האמת שלך שהיא האמת לך/עבורך.

בלוסום: העניין הוא, שאני לא אומרת שזו או זו לא האמת שלי. אני אומרת כי איני יודעת!

פדרציה של אור: הבה נומר לך עכשיו באמת שלנו... אנו יכולים רק.... להביא דרך/להציע לך... את מה שהיא האמת שלנו. אין לנו את "הזכות" ולא את "ההבחנה" להגיב על דעותיו ומחשבותיו של האחר בהתייחס לנושא זה.

אנו מעניקים לך את האמת שלנו. ובדרך היפה ביותר, אנו אומרים: "קחי את זה או עזבי את זה".

זו הנקודה שלנו, בלוסום. אנו מעניקים לך את מה שאנו מודעים עליו. אחד  לא צריך לציית לכך... אין פינה שובבה אם מה שאנו אומרים לא מהדהד לכול אדם.

כול נשמה הולכת בנתיביהן האישיים.... כול נשמה הולכת הביתה... לוקחת מסעות שונים כדי להביא אותם לשם... באמצעות בחירות שנעשות. אין רק נתיב אחד... כיוון שכמו שנשמות רבות נוסעות.... ישנם נתיבים רבים.

באמת בידע ובהבנה שלנו... האירוע יתרחש.

 

בלוסום: תודה לכם עבור זה. עם זאת, כפי שאמרתי פעמים רבות לפני כן, חלק מסכימים אתי, חלק לא... זה יהיה כה מרומם ומעודד שתהיה מעט הובלה לכך... כמועכשיו! אין צורך בהודעה! רק תעשו משהו! כן,  אני יודעת שבאומרי זאת, מיילים יציפו בהסבירם שאנו לא נמצאים כאן כדי להינצל. אנו נמצאים כאן כדי לעשות זאת בעצמנו.את זה אני יודעת! עם זאת, האם אתם/אנחנו ידענו כאשר הגענו "להשיג" התמרה זו, רק זה היה קשה לקבל? ברצינות... האם היינו כולם מודעים על כמה נמוך האורות המעומעמים  יתכופפו? לא יכולנו לדעת, כיוון שהחיים מתרחבים יותר מאי פעם בתוך גיוונם ואולי, פשוט אולי....האצה מכם בחורים, תנטרל  כמה "מאיצים כביכול" שהוזרקו לתוך מערכותינו! אני נשמעת כאילו אני רוטנת. אני באמת בסדר גמור ועם זאת, ישנם כה רבים שפשוט אינם בסדר ויקדמו בברכה "פעולת חימום" כדי לתת לנו מוטיבציה ולטעון אותנו.... על מנת לראות דרך דבר זה.

פדרציה של אור: לפני זמן רב, בלוסום, בקשת באתנו לקיים את המועצה כדי לבדוק אם זה יהיה אפשרי.

בלוסום: האם קבלתי תשובה?

פדרציה של אור: אמרנו שנעשה זאת.

בלוסום: והאם עשיתם ?

פדרציה של אור: עשינו.

בלוסום: אני שכחתי את התוצאה?

פדרציה של אור: אחרי דיונים ארוכים הרגשנו שזה חכם להציג במהלך השנים בקנה מידה קטן יותר ממה שהייתם... מצפים/מחפשים... מטעמי ביטחון לאלה על פני הפלנטה שלכם. כיוון שאנו מניחים כי נשמות מוארות רבות מודעות שדבר מעין זה צריך לקרות... אפילו כפעולת חימום... בקנה מידה גדול יותר מאשר אנו מציגים עכשיו... זה יכול לגרום למהומה ושיבוש רבים.

בלוסום: אני לא עוקבת אחר פוליטיקה, כפי שאתם יודעים... עם זאת, האם זה לא בדיוק מה שמתרחש בחזית הפוליטית בכול מקום? מהומה ושיבוש רבים? מדוע לא לזרוק ספינת אור עצומה לתוך התערובת ולראות היכן אנו כולנו מסיימים? הגיע הזמן בחורים... האם לא כן? האם אין זה הזמן פשוט ללכת עבור זה? רבים אומרים אנו כשלם לא מוכנים. ובכן, מדוע פשוט לא לעשות זאת ולגלות? אנו מרימים את החתיכות של אי סדר זה כול הזמן. אם היינו מצפים לספינת אור שכולם יראו...יכולנו להמשיך להרים את החתיכות, עם זאת, עם תקווה מחודשת בליבנו ותשוקה לשרת בדרכי עזרה לאחרים שיבינו, כיוון שכה רבים מאתנו "ממתינים מסביב באגודלים מתפתלים" (ממתינים שמשהו יתרחש) כדי לעשות זאת. הצעד הטוב ביותר הוא להוריד למטה את קופסת הסבון הקטנה שלי ( להביע את דעתכם לגבי נושא מסוים בעוצמה).

פדרציה של אור: נשמות של אור מבורכות במישור כדור הארץ... אנו תמיד משתוקקים שתהיינה שיחות מעין אלה, כיוון שהן "מאירות" גם אותנו, באשר לדילמות הארציות שלכם. אין אנו "מ" צד זה של החוויה ולכן, הצעה מקרב לב מכם, תמיד מקודמת בברכה כדי לסייע לנו בהבנת המצב מנקודת מבטכם.

בלוסום: למען השם! אל תתנו לי להתחיל!

פדרציה של אור: בשל האנרגיה, אנו מרגישים שהגיע הזמן עבורנו לעזוב תקשורת זו. אנו "לוקחים ללב" מאוד את מה שדברת בשם רבים, בלוסום. לא מתעלמים ולא דוחים זאת. עם זאת, לוקחים בחשבון עמוקות בהתייחס לנהלים השוטפים.

בלוסום: ובכן, תודה שאתם מודים בכך. אוקי חברים... חייבים להמשיך הלאה. לחיות את החיים כמיטב יכולתי ולהמשיך הלאה ולהמשיך הלאה... כיוון שזה מה שיביא אותנו לכול מקום אליו אנו הולכים. הרבה אהבה... הכרת תודה רבה , עבור שיחה זו וההתחשבות בי שאני ראויה ואכן מכובדת מספיק כדי שהיא תתקיים.

פדרציה של אור: תענוג לשרת... לטובת הטוב הגבוה ביותר של כול מה שיש.


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo

 
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge