Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 16, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 16 ביוני 2018

בלוסום: שלום חבריי. שעון גופי הוא לגמרי מצוברח, יחד עם רבות ממחשבותיי, זה נראה! אולם, כה משתוקקת לחזור לשוחח אתכם. לכן, אני כאן, מנסה להתחבר בפעם השנייה מאז שחזרתי. אני מרגישה כי השלתי את עורי (השתניתי) ומוכנה לאני החדשה להתגלות. עם זאת, בצומת זו, נראה פשוט כי אני מרגישה די פגיעה ולא בטוחה בעצמי. האם זה נורמלי לזמן זה ב"משחק"?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה, חברה ובת-ברית יקרה שלנו! זה אכן זימון של האני הגבוה יותר להתקיים ביחד עם חלק מהאני שדרך באדמה הארצית ועכשיו נמצא בהרמוניה רבה כדי לקבל את האנרגיות מעין אלה, לתוך הפיזיות. זה תהליך, אשר בתורו, יישא אתו אחראויות. בכך, אנו מתכוונים, כי ברגע שהאני הגבוה יותר... או היינו אומרים, חלק ממנו, מתיישב בתוך בית הגוף... האני יחווה את ההרגשה של הצורך "לגרום לשינוי" ברמה עמוקה ומעמיקה הרבה יותר. לא רק עבור האני, עם זאת, התשוקה לעורר אחרים שנראים כה הרבה "בארץ השינה" כפי שהייתם אומרים.

הפגיעות מוכפלת עם סבלנות. בידיעה כי הימים לפנינו עומדים להגביר את האנרגיות של הפלנטה שלכם, באמצעות התאמתם של הפרוטונים שמוסווים כדבר אחד, עם זאת, הם למעשה אחרים.

בלוסום: לא באמת יודעת, מבלי לבדוק בגוגל, מהם בדיוק הפרוטונים... ו... אין לי רמז מה הם אולי  מסווים ומדוע... הייתי רוצה לאתגר את אותו משפט אחרון, אם יכולה אני?

פדרציה של אור: הסתכלי במילון, אם רוצה את, על "פרוטונים".

בלוסום: אוקי... חלקיקים תת-אטומיים יציבים הקורים בכול גרעיני האטום, עם מטען חשמלי חיובי הדומה במגנטיות לזה של האלקטרון.

הבה אולי ננסה זאת בסווהילית? באמת, אין לי מושג! להיכן מכאן, קפטן?

פדרציה של אור: הבה נדמיין ש... מי שאתם, הם רק מי שאתם "חושבים" שאתם. עם זאת, זה לא מי שלמעשה אתם באמת. כיוון שבמהות מי שאתם באמת, זוהאנרגיה שמכונה אהבה. עם זאת, אתם ממשיכים את ימיכם.... בהיותכם מי שאתם "חושבים" שאתם צריכים להיות. חלק עשויים ללכת לעבודה... להיות הורים... עמיתים בעסקים... מורים... אתם מכנים בשם כל דבר, ומישהו "יחשוב" כי אלה מי שהם.

החלק הגבוה יותר של האני שעכשיו "מאופשר" להסתנן לתוך המערכת האנושית יעזור למערכת זו להכיר יותר מהאני האמיתי שלה. הפוטנציאל האמיתי שלה. כך שבמקום "לחשוב" את עצמו כ"משהו"... הוא יכיר את עצמו.... קצת יותר.. כאמת של האני שלו. ההרגשה של להיות אהבה וכול מה שכרוך בכך, בניגוד  "להעמדת פנים" להיות " זה, זו או את האחר".

בלוסום: וזה מתחבר עם משפט הפרוטון, איך בדיוק?

פדרציה של אור: כיוון שהמטען החשמלי החיובי שאחד "חושב" שהוא...יוגדלבידיעה של יכולתו הדומה להיות הרבה יותר ממה שהוא "חושב" שהוא.

בלוסום: אין לי מושג אם זה בכלל הגיוני!! עם זאת, התפילה ממשיכה.

פדרציה של אור: זו את... שלא שיכנת עדיין את עצמך בתוך הגוף על פני כדור הארץ, מסננת דרך פיסות של עצמך, על מנת לעצב ולשים במקום את מה שעומד להגיע קדימה ו" משרתת את השלם" בקנה מידה גדול יותר.

זה מתרחש עכשיו עבור כול הנשמות שנסעו  כה רחוק בידיעה כי "כול רגע עכשיו"... פריצת דרך....או הרגשה של נקודת שבירה... עומדת להיות, בלוסום!

קטע אחרון זה של עצמכם הוכיח שהינו תובעני ביותר בכול הרמות, האם לא כן? כיוון שאנו מודעים לדימוי (מטפורה) "מחזור מכונת הכביסה". עם זאת, עכשיו... כשהמערבולת מסתדרת... כמו האנרגיות הגבוהות יותר... לא רק לתוך הפלנטה שלכם, עם זאת, לתוך עצמכם... זורמות דרך...ומתמזגות באיטיות עם ההיבט שלהווייתכם "שהגיעה ראשונה" להעריך את הפריסה(המערך)... כביכול.

עד לנקודה זו בצמיחתה של הפלנטה שלכם...  זה היה בלתי אפשרי עבור האיכויות הגבוהות יותר "להיכנס"... כיוון שהן היו גם "גבוהות" מלהתקיים ובכלל לא תואמות לרמת האנרגיה/התדר/הרטטים שהיו שוכנים בה.

עם זאת עכשיו... כמו עם כול מה שזורם בכיוון הנכון.... תוכניות על שינוי פלנטרי הם וודאי יותר מאשר בעיצומם ובשגשוג.

מה שעומד להצית את נשמתכם בימים אלה בעתיד ישאיר אתכם ללא מילים ובוודאי בנטייה שגורמת לאחד לזכור את טבעו הבלתי נעים של "שינוי" זה הנמוג לתוך חוסר החשיבות.

היינו אומרים אתם חציתם את קו הסיום.

בלוסום: ובכן, זה באמת משהו. כי זה היה ב-2012 שענן לבן אמר שהיינו כה קרובים לקו הסיום. לכן... פריצת דרך ענקית בכך בזמן "שלכם", זה לוקח שש  מהשנים "שלנו" לקחת כמה צעדים!! עכשיו אנו מגיעים איפה-שהוא! אני מתבדחת כמובן. עם זאת.... בוודאי, שזה טוב לדעת ועכשיו כשחצינו אותו... להיכן אנו הולכים מכאן?

פדרציה של אור: אתם נשענים לאחור ולוקחים את כול זה פנימה. אתם מסתכלים לאחור לכול לימודכם.... כול מאמציכם שגרמו לכך להתרחש. אתם מקבלים את ההוד של שמחת נשמתכם עבור מה שהיא ומאפשרים לברכות לזרום לתוך חייכם.

חציית קו הסיום מניעה אתכם לתוך השלב הבא.

בלוסום: אל תספרו לי... מרוץ אחר?

פדרציה של אור: זה רחוק ממרוץ... את זה את מבינה. עם זאת, לתוך הרמה הבאה של המשחק.

כשהאנרגיות בעמדה חדשה זו נספגות בהדרגתיות ו"מובנות"... אתם תהפכו למודעים על ההבדלים באני... על מנת להיות מצוידים כדי "לשחק" בתוך רמהגבוהה יותר זו. אתם תגלו כישורים שלא הוענקו לכם ברמה הנמוכה יותר. כישורים אלה נותנים לכם רעיונות טריים על איך קודם לפלס דרככם ולהשתמש בהם לגבוה ביותר של יכולותיכם וכוחכם אשר, בתורן... יחדשו מחשבות שאחד וויתר עליהם לפני זמן רב.

בלוסום: לאיזה סוג מחשבות אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: מחשבות של ניצחון.

מחשבות של הליכה לתוך הארץ החדשה המובטחת עם חרבות של אור המובילות את הדרך.

מחשבות של הידיעה שלא היה אף פעם ספק כלשהו שאתם תהיו המנצחים ותשלימו את מה שפרשתם מפרשים על הפלנטה שלכם כדי להשיג.

זיכרון של האני האמיתי יאפשר אומץ והתלהבות לטפח את הווייתכם העייפה ולהביא אתכם שוב לתוך יישור, כך שכוח זה יוכר על ידי האמת הפנימית שלכם.

כוח זה... כפי שדברנו פעמים רבות... פעם הוכר... לא ידע גבולות.

ספקות נשפכו בהתייחס ליכולות הסיבולת.

כיוון שאתם יודעים...כול אחד מכם...יודע... שאתם חציתם את קו הסיום הזה... הולכים כול צד מהדרך עם תקווה בלבכם. ועכשיו שאתם הגעתם למקור ההשתתפות הגבוה יותר... אין אתם יכולים שלא להרגיש מחודשים. עם זאת, החידוש של מי שעכשיו נהפכתם הוא כה מוכר.

כלומר... בווריד אור הלב... עם זאת, עם כזה עומק מאחורי המילים שלנו, ש... אתם כה הרבה קרובים לבית, כיוון שאתם זוכרים עכשיו, איך אתם נהגתם להרגיש.

איך הייתם רגילים להרגיש לפני שהתחלתם את המשחק.

איך הייתם רגילים להתנהג, לפני שנכנסתם לתוך הרטטים של הפלנטה.

איך הייתם רגילים לאהוב בלי הפרעה כלשהיא של פחד.

אתם חוזרים הביתה, נשמות יקרות. אתם נמצאים במסע על הנתיב שמרגיש כה "נכון". מחזורי חיים אחר מחזורי חיים נסעתם את אותו מסע... ועם זאת, עכשיו... רק עכשיו... בזמנים מנובאים נהדרים מעוררים אלה... אתם מסוגלים לדעת לבטחשאתם חוזרים על מסלולכם.

טביעות רגליכם השאירו סימנים בחול... עבור המאוד סיבה, כי בחזרתכם, אתם תכירו אותן. בידיעה עכשיו, כמה קרוב אתם להפוך יותר מ"אתם" הניתנים לזיהוי. ה"אתם" שהם "אתם".

בלוסום: אני יודעת מה אתם אומרים... הצצתי על "אותה אני". ועם זאת, בזמנים אחרים אני מרגישה כאילו זרקתי שש, נחתתי על נחש ומצאתי את עצמי בחזרה היכן שאני כמעט התחלתי!!

פדרציה של אור: ועם זאת, האם זה לא כך, כי בזמנים אחרים את רק זרקת שתיים ועם זאת, נחתת על סולם שלקח אותך לגובה שלא הגעת אליו לפני כן?

בלוסום: כן... זה הכול "במשחק" כפי שאתם אומרים. עם זאת, רק כדי להבהיר... האם זה קו הסיום של הנחשים והסולמות שהגענו אליו? עכשיו באיזה משחק אנו נמצאים? בבקשה, בבקשה אל תאמרו מונופול. אני שונאת מונופול.

פדרציה של אור: אתם אולי במשחק שחמט... בו מהלכים קדימה מתוכננים ואסטרטגיים. מדברים כמובן בצורה מטפורית.

בלוסום: כמובן. באופן אישי... הייתי מעוניינת במשחק הסבלנות. צעד אחד, מאפשר לבא לזרום...וכאשר נתקעים... אתם אורזים ושותים כוס תה! מתחילים מחדש כאשר נמצאים במצב רוח. אהה... הדברים הפשוטים בחיים!

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, אנו מודים לך עבור החיבור היום. המשחק פועל... הצעד הבא שלו.

התבוננו על כול מה שלמדתם מהמשחק האחרון. שימו במשחק לימודים אלה והביטו כמה מהר אתם מצטיינים.

הסתכלו גם, כפי שאנו אומרים... ל"תכסיסים החדשים" "שהפכו" אתם. הם בוודאי מביאים שמחה לתוך המשחק ואתם תגלו כי "ברמה זו"...המשחק הוא כה הרבה יותר לטובתכם.

עד לפעם הבאה... המהלך שלך!

בלוסום: תודה רבה. אני כה שמחה כי חיבור זה עבד. ג'ט לאג (עייפות טיסה) ונדודי שינה לא תמיד מבשרים טוב עבור פגישות מעין אלה. הריעו הו עבור עכשיו וכמובן..... הרבה אהבה והכרת תודה!


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo

 
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge