Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 30, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 30 ביוני 2018

בלוסום: ו...אנו נמצאים כאן שוב. ברוכים הבאים, חבריי. רבים כתבו ושתפו את מחשבותיהם לגבי האירוע.  עולים קווי דמיון ובוודאי רובם "מרגישים" שזה עומד להתרחש בקרוב יותר מאשר במאוחר. כה הרבה מתגלה עכשיו בגלוי וגילויים של דברים שחלומות בלהה עשויים מהם, נחשפים. זה, אתם אומרים, מתחיל להתרחש. גברת שאלה לגבי "הגנה על עצמנו". יכולים אתם לדבר על כך? כיוון שחלק מרגישים את הצורך לעשות זאת ואחרים לא.

פדרציה של אור:  גם את ברוכה הבאה, בלוסום היקרה ואלה שהפכו לקוראים משתוקקים ולהוטים לתקשורת שלנו. אנו שמחים לדבר על כך ועם זאת, זכרו זאת... כפי שעם התקשורת האחרת... זו נקודת המבט "שלנו" ומה שמתאים לאחד, לא בהכרח מתאים לכולם.

בלוסום: אני בוודאי למדתי זאת מהמיילים הנשלחים פנימה במשך השנים!

פדרציה של אור: ראשית... אנו מדברים כאן, האם אין אנו מגנים על אחד מהאנרגיות ומההשפעות השליליות? בכך.. חלקם מרגישים כי זה הכרחי להקים מחסום מגן כדי למנוע משליליות מעין זו להיכנס למרחב האנרגיה האישית של אחד. מחשבותינו על העניין הן די משנות כיוון בחוזקה  לקראת עשייה זו. זה בוודאי יכול לא להזיק, ובוודאי יכול למנוע זאת!

בלוסום: חלקם מרגישים, כי הם "יודעים" שהם מוגנים בהיותם האור שהם וכי מחסום מגן תמיד נמצא מסביבם כדי למנוע מאנרגיות מעין אלה להפגיז את מרחביהם.

פדרציה של אור: וזה נחמד אם זה מתאים להם. אולם, כפי שאמרנו, מחשבותינו הןלהיות מודעים. אין אנו אומרים לשים קירות מגן  24/7... אין צורך ועם זאת, אולי כאשר נכנסים למרחב מסוים אחד יכול להרגיש את האנרגיות של אור מוגבל וחושו הטבעי של אחד הוא "להגן" על הנשמה.

אחד חייב לזכור כי ישנן נשמות רבות בעלות פחות אור ומשתוקקות לרוקן את הבטריות של אחד שיש לו הרבה אור. לא רק זה... קנאתם, תחבולתם, היא לשבש ולגרום לחרדה וכו'.  זה סדר היום העיקרי שלהם וזה מה שהם יודעים. אין הם מרגישים בנוח באור מעין זה ולכן, עושים את הטוב ביותר לגרום אי-שקט בתוך האנרגיה המוארת הזו.

בלוסום: האם מדובר כאן על אנרגיות "רוח"?

פדרציה של אור: מדובר על הפרעות רבות שיש להן את אותו סדר יום. זה יכול להשתנות מישויות רוח "שפורקו"... לבני אדם שאבדו... לאלקטרונים... ואפילו היינו אומרים... רק "אנרגיה" שמשחקת מסביב. ישנם רכיבים אנרגטיים מגוונים רבים שעדיין לא הבינו את הפוטנציאל המלא שלהם באור ולכן, הם מרגישים רגועים עם המגבלות שהם מכירים ו"באותו הזמן" מרגישים בנוח עם זה.

בלוסום: בנקודה זו של התקשור התרחשה הפסקה. בשל השיפוצים במשך שישה חודשים בדלת ליד, הניסור, הקידוח, יחד עם הכלב הנובח החדש של הקבלן, שגרם גם לכלב שלי לנבוח ולשאר השכונה, מוכפל עם נפילת הגשם המתמשכת, מלאה בכימיקלים מדכאים וכו'. וכו'... אני בסוף פוצצתי את המכסה של הסיר הרותח שלי! התנשפתי והשתוללתי בקול רם (לעצמי).. בגדול.  באמת די משעשע, בהתחשב בנושא שדברנו עליו! ובכן אני נמצאת כאן כמה שעות מאוחר יותר, נותנת לכך התחלה נוספת... ונחשו מה... לא מתלוצצת... חתול הבר השורק  פשוט הגיע! ובכן בלוסום Goodchild... יכולה את להתרומם מעל כול זה? כן. אני יכולה! היכן היינו... מדברים על הגנה כנגד שליליות, אני מאמינה. אלוהים היקר, אחד יכול לצחוק על האירוניה!

פדרציה של אור: אנו שמחים שמצאת זאת בתוכך להתחיל מחדש... "תפנית" מעניינת כה פתאומית מנקודת מבטנו, כאשר את, כפי שאת מגדירה זאת, "אבדת את זה". מעניין שינוי הצבע של האנרגיה. עם זאת, "הרגשנו" את תסכולך.

בלוסום: עם זאת, יש להזכיר כי כמובן, אני תמיד אומרת תפילת הגנה לפני שאני מתחילה "עבודה" כלשהיא מסוג זה.

פדרציה של אור: הבה נתחיל... גברת של אור ( Lady of Light).

בלוסום: (LOL) מצחיק=(( Lady of Light גברת של אור. אני אוהבת את זה, זה כמעט החליק לידי. זכרו, לא הייתי כה אור לפני כמה שעות!

פדרציה של אור: ישנם אכן, אלה המעדיפים, לדעת שהם בעלי אור גדול ולכן, שום דבר יכול להזיק להם או להפריע בתוך/על אור זה. אם זו האמת שלהם... אם זה עובד עבורם... אזי זה מתאים להם. אולם אם  אחד הופך למודע על אנרגיה שאינה כה "מקסימה", כפי שאנו אומרים... זה יותר מאשר צעד יעיל לעשות, להפוך למודע על הצבת מגן מסביבכם. מה יש לכם להפסיד?

בלוסום: שום דבר. אני נמצאת אתכם שם, כול הדרך. קבלתי מיילים בעבר בהתייחס לנשמות שהרגישו שהן אחוזות דיבוק או קיימת קללה עליהן ופשוטו כמשמעו זורקים עצמן בכעס לאורך החדר על ידי  "משחק" שלילי מעין זה.  זה הרחק מהליגה שלי... ובעצב משלהם. לכן, יכולים אתם להציע כמה הצעות באשר לדרכים הטובות ביותר להגן על נשמתנו?

פדרציה של אור: בוודאי. אנו הזכרנו את המגן. הכול מדובר בהעלאה בדמיון. הכלי הגדול ביותר שלכם, כפי שענן לבן אמר פעמים רבות, על מנת שזה יחלחל לתודעה.

העלו בדמיון מגן זהב של אור כולו מסביבכם וחשבו על אנרגיה שלילית כלשהי המנסה לחדור למגן זה, פשוט כפי שאבנים נהדפות ממנו. בידיעה ששום דבר יכול לחדור.

מה עוד יכולים אתם להעלות בדמיון?

בלוסום: אני מדמיינת לפעמים, צינור קריסטל המגיע למטה על פני גופי... אור יכול לזרוח ממנו, עם זאת החשיכה לא יכולה להיכנס בו.

פדרציה של אור: או, אולי תלחצו על כפתור דמיוני במקום כלשהו בהווייתכם והביטו על שדה האנרגיה שצבעי קשת רבים מוקרנים מסביבכם. מדובר בכוונתכם מאחורי כול העלאה בדמיון אשר משרתת ביותר.

את רואה, בלוסום, ישנם אלה אשר האור שלהם מקרין הרבה יותר בבהירות מאשר אחרים... ונשמות "מסכנות" רוצות חלק ממה שיש לאורות בהירים אלה.

בלוסום:  עם זאת, אם אורות בהירים אלה הם כאלה בהירים, בוודאי שהם פשוט יודעיםשהם מוגנים, כיוון שכוח האור שלהם "הודף" את החשיכה?

פדרציה של אור: לא בהכרח. כיוון שכמה אורות בהירים עשויים לזרוח מהלב עם הכוונה המוארת ביותר... ועם זאת... לא מודעים לעובדה שישנם אלה הרוצים להרוס זאת. אולי, חלקם הם קצת בורים על כך... בעוד שהאחרים... יש להם את האור הבהיר ואת המודעות... האם זה הגיוני?

בלוסום: זה הגיוני לי! טוב, תודה לכם על כך.

פדרציה של אור: אין זה אומר... כי מתוך מחסום מגן זה... אחד לא יכול להקרין את האור שלהם לאנרגיה חשוכה אבודה זו שמנסה לחבל. כיוון, שהסיבה מאוד שהם מנסים לחבל בכך, היא כיוון שאין הם מבינים זאת... ומה המשמעות שיש להם את זה. לכן, זה מועיל להקרין את אורו של האחד לתוך מרחב חשוך כלשהוא, גם אם אחד הוא בסופו של דבר נעשה מודע להבדל שהם עשו, או לא.

בלוסום: שוב, תודה לכם. במידת מה באותו נושא... יותר ויותר אמיתות מתגלות בימים אלה... הרבה "רפש נוטף מעבודת העץ"(מופיע בפתאומיות)... וזה קשה לא להיות מושפע ממה שאנו לומדים. עם זאת, אחד מנסה! זו הפלנטה שלנו באמת "חייתה" בתוך הזמנים החשוכים ביותר. ואני מרגישה כי אנו רק מגרדים את פני השטח.

פדרציה של אור: את צודקת. וזו הסיבה מדוע, בלוסום היקרה, אנו ממשיכים הלאה כפי שאנו עושים... חוזרים על אותו מידע שוב ושוב... כך שאתם קולטים אותו. כךשאתם מבינים... כי האור שלכם... האור מכולכם... הוא כה דרוש מאוד הרבה כדילשנות את כול הימים החשוכים האלה לתוך רגעים שטופי שמש ביותר.

אי אפשר לתקן זאת במשך לילה. כה הרבה נזק נעשה... כה הרבה צריך להירפא.

עם זאת, שוב אנו מבקשים מכם להיזכר מדוע אתם נמצאים כאן. מדוע בחרתםלהגיע... כיוון שידעתם כי יש לכם את הכוח ואת האמצעים בתוככם כדי להתגבר על קשיים מעין אלה... לנוע דרכם... ויותר מאשר אי פעם... להקרין אור זה שלכם לתוך/על הנשמות, המקומות, המרחב, המצבים, הנסיבות... אי הסדר... שעכשיו מתעמת אתכם.

בלוסום: כה קשה מאוד לעשות כאשר עימותים אלה מערבים נשמות (של הכנסייה) המענים ומקריבים ילדים צעירים.

פדרציה של אור:  זו הסיבה מדוע נשמות כמוכם ונשמות הקוראות מסרים אלה נמצאות כאן, בלוסום. בדיוק מדוע! לראות  "אי סדר" זה עבור מה שהוא... למה הוא צמח לתוך... ולגרום לעולם אשר לא יכול ולא יקבל תיעוב מעין זה.

זהו סוג הדברים שדברנו עליהם לכם והכנו אתכם עבורם. הכנו אתכם להתרומם מעליו בכוחכם ובאור שלכם. כיוון שאנו אומרים לך, בלוסום... הכנה היא אכן נדרשת על מנת להתרומם מעל כול מה שעומד להיחשף.

משכו כוח לתוך עצמכם. קחו את הזמן, עשו את הזמן... לקחת טיול בחזרה הביתה... ולחדש את מערכותיכם. להטעין את האנרגיות שלכם. כאשר אתם עושים זאת, אין צורך במילים כדי "להבהיר את יומכם", "להאיר את נטייתכם". כיוון שכאשר אתם "שם"... כול מה שאתם, מובן. כול מה שאתם צריכים לעשות... מובן.

אנו מבקשים מכם לא להזניח עניינים מעין אלה. כיוון שהם בעלי חשיבות גבוהה בימים רגישים מאוד אלה.

אלה ימים עדינים מאוד.

התקדמות מהירה כזו מתרחשת.

בלוסום: התקדמות, אתם אומרים?

פדרציה של אור: כן, התקדמות. היום, כיוון שאנו הרגשנו שזה הכרחי, התמקדנו על הצד הרציני יותר של מה שמתרחש. זאת כדי לגרום לכם להיות מודעים למה שנדרש מכם. עם זאת, גם דעו... התקדמות כזו... היתה /נעשית... נעשית על הצד המואר של החיים.

כיוון, שקחו בחשבון... דברנו על אמיתות שמתגלות... ורבות מתגלות... כך שהמשמעות היא שאתם מגיעים בהמשך המורד של הנתיב שמביא אתכם לעולם טוב יותר. כיוון שככול שיותר נחשף... יותר אחד יודע כי האור אכן ניצח ולחשיכה אין יותר את מקומה.

לוחמי האור... נשמות יקרות של כדור הארץ... עצמו את עיניכם לרגע ונשמו עמוק... ובתוך העומק של האני... הרגישו את האמת... הרגישו את כוחכם... הרגישו את אהבתנו.

אנו מבינים כמה קל זה חייב להיות לפעמים, לאבד את כול האמון בתוכנית האלוהית. כיוון, שמהמקום בו אתם ממוקמים בתוכו... אתם רואים אותו כה שונה מאוד מהמקום בו הוא באמת ממוקם.

דעו... דעו... דעו בלבכם... בימים אלה המגיעים... שינוי מעין זה עומד להתרחש... עם עזרתכם!

זו הסיבה מדוע אתם נמצאים כאן.

זו הסיבה מדוע הגעתם.

אתם רואים, אנו חוזרים שוב ושוב על מילים אלה... ועם זאת, ככל שיותר מורגשת הכרה של הווייתכם האמיתית... יותר אותן מילים מרגישות שונה. כיוון שהן מתקבלות ... מ/עם... אמת של האמת עמוקה יותר.

אנו משתוקקים כי ההרגשה תאפשר לכם לדעת את מה שאנו מדברים בדרכים שיעוררו את נשמתכם. לתת לכם עידוד ולהדריך אתכם קדימה.

בלוסום: הו, חבריי, יש לכם כשרון מיוחד נהדר להיות מסוגלים לעשות זאת! תודות רבות. שוב, אני מרגישה חזקה יותר בשל תבונתכם. עבורי, זה אכן, מעורר את נשמתי לתוך " יותר עשייה של מאמץ" ולא לאפשר לעצמי להיות מוכה מטה על ידי הכול. תודות רבות מאוד. בכה הרבה אהבה והכרת תודה.

פדרציה של אור: זה התענוג שלנו... ואנו טובלים בשמחה  כי אתם מנסים שנית!

בלוסום: גם אני, כשאני שולחת אהבה רבה לבונה בדלת ליד עם המסור.... הבונה עם הפטיש, הבונה עם המקדח והכלב אשר ברור שאין לו עצם!

פדרציה של אור: כשאנו שולחים אהבה רבה לכם... יותר ממה שאתם למעשה יכולים להרגיש. עם זאת, כפי שאתם "מתחדשים באור שלכם"... זה גם ישתנה!


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo

 
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge