Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 16, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 16 באפריל 2018

לוסום: הלו שם בשנית. אני שמחה לומר שבנקודה זו בזמן אני מרגישה בהירה יותר. כאן בתוך מכונת הכביסה שלי, נראה כי נמצאת  בשלב "עדין"... עם זאת, הרבה יותר טוב מאשר "סחיטה".  איך הולך זה אתכם?

פדרציה של אור: אכן, אנו מודעים כי האנרגיה שלכם עלתה וזה נחמד לחוש שינויים עזים כאלה ו"הסרות" קורות במהירות כזו בזמנים נוכחיים אלה עבור כולם, וגורמות הפרעות למוח, לגוף ולנשמה.

בלוסום: מה בדיוק אתם מתכוונים ב"הסרות"?

פדרציה של אור: הסרות של אנרגיות שליליות מהאני ומהפלנטה... מבפנים אפילו מהמאוד אדמה שבה אתם שתלתם זרעים עבור מזון.

בלוסום: איך זה מבוצע?

פדרציה של אור: באמצעות מיצוי. באמצעותו, אנו מתכוונים כמעט פשוטו כמשמעו. דמיינו  "חיזיון" הדומה לסופה... אוחזת ומרימה "ומסירה" אנרגיה שהיא בעלת פחות אור. זה נעזר מאוד על ידי האור שנבנה בפלנטה שלכם. היינו מנסחים זאת במילים שיתאימו, שזה היה דומה לאנרגיות האפלות "המסירות את עצמן" בכמה "מצבים".

בלוסום: "מצבים" המשמעות מקומות במדינות או "מצב" של משהו?

פדרציה של אור: גם וגם. האנרגיות האפלות לא יכולות לשכון באור שהינו מחוץ להדהודן. לנסח זאת בפשטות, זה גם לא נוח. לכן, הן "בחרו" לעזוב כשהאור גורם ליותר מדי הפרעה תחושתית. זה ידוע כי "הניקוי" נמצא בעיצומו והוא עושה את עבודתו במהירות! לכן,  עם האור הנרחב הזורם פנימה... מעלה את הרטט של הפלנטה ואת כול מי שנמצא עליה.. ישנה גם העובדה כי גורם התרוממות זה יכול להרוס הרבה מהחשיכה. בהשאירו מה שאנו מכנים "צללים". ל"צללים" אלה אין עומק והם רק פסולת על פני השטח.

נשמות יקרות... זה מעודד מאוד לשמוע, הלא כן? כמה חזק עכשיו כוח האורשמשתלט.

בלוסום: אני מרגישה את הצורך לשאול, למרות שאיני יודעת מדוע, כיוון שזה באמת לא העניין שלי.... כאשר אתם אומרים "הסרה", האם אתם גם מתכוונים ל"נשמות" שליליות. כיוון ששמעתי כי נאמר שהמעצרים מתרחשים. מעצרים של בעלי עמדה גבוהה רבים "בקטגוריה שובבה". עם זאת, מובן מאליו שזה לא מובא לאור באמצעי התקשורת השולטים.

פדרציה של אור: היינו מסכימים בנושא זה,  שאין זה באמת "העניין שלך, או שלנו" להעיר על כך. עם זאת, היינו מאשרים שקורה הרבה מאחורי הקלעים.... נתונים שניתנים לאיסוף וכו'... שבאמת, זו ראיה יותר ממספיקה להרשיע את אלה שגרמו וחוללו נזק מעין זה לפלנטה ואכן, למין האנושי.

נרחיק לכת לומר שאלה ללא ספק לא "רק" המועצות הארציות שתטפלנה בנשמות אלה. כיוון שזה בקנה מידה אוניברסאלי שההשפעות של אנשים אלה נעו וזה עבור המועצה הגבוהה בתוך הפדרציה להאציל את התוצאות על מנת שהסדר יחזור.

שוב, אנו מציעים עבור אלה שהם בעלי כושר הבחנה בתוך האור שלהם, לקחת זמן כדי לעשות מדיטציה עמוק בזכרם את הנשמות האבודות האלה. כיוון שהן "מכירות" את היקף הכאב שגרמו לאחרים באמצעות פעולותיהם.... אין צורך בשום צורה של עונש, כיוון שהייסורים שיוצגו בתוך הווייתם יהיו של "סבל" עליון שהובא על ידי עצמם. בהרגישם את כול מה שהם גרמו לאחרים ולפלנטה. הם יצטרכואהבה וסליחה כה רבים ואנו גם היינו אומרים שכאשר האמיתות... מתגלות אמיתות אמיתיות של מה שהוסתר... אלה תהיינה רק "הסלעים המוצקים" ביותר שיימצאו בתוך עצמם, את הלב לסלוח.

בנימה קלילה יותר.... התקדמות אמיתית נעשתה לאחרונה. אולי הסתכלו על דברים שנראים כה "תוהו ובוהו" כסימן חיובי שהדברים משתפרים!

בלוסום: זו באמת הצהרה של "תוהו ובוהו"!

פדרציה של אור: נשמות יקרות.... נראה שעולמכם נמצא כה "בשלב" של אבולוציה. עם זאת, מהו "תוהו ובוהו"? אנו מפרשים זאת כ"הפוך"...ואם הייתם צריכים להסתכל על דברים מהיכן שהם... דברים אשר ללא ספק משנים כיוון יותר לכיוון של שינויים טובים במקום מה שנראה שהינו אי-סדר "שיצא מפרופורציה".

בלוסום: והיכן בדיוק אתם נמצאים?

פדרציה של אור: אנו נמצאים ברטט שונה.

בלוסום: איך שונה?

פדרציה של אור: מאוד שונה. כיוון שבמקום בו אנו בוחרים לשכון אין אנרגיה שלילית... בכלל לא. אנו מראים לך חיזיון, בלוסום, של "דרך העננים". זה הקרוב ביותר שאנו יכולים לקבל. כיוון שבאמת, אנו נמצאים בשום מקום אחר.... אנו נמצאים מסביב... פשוט ברטט שונה. כפי שדברנו קודם לכן, מאוד דומה ל"אלמנטלים" ולצורות כוכביות רבות אחרות.... כולן "מסביב" עם זאת, מהדהדות בתוך תדר שונה. זה היה ידוע זמן רב, שניתן לדמותן ל"כוונון רדיו".

בלוסום: ובכן, על מנת שייעשה ברור לנו... איך אתם מתכווננים לתדר שלנו, כדי להיראות?

פדרציה של אור: בעשותנו את המאוד דבר... מתכווננים לתדר שלך.  אותו הדבר כפי שאנו עושים עכשיו על מנת להיות מסוגלים לתקשר אתך.

בלוסום: האם זה קשה לעשות?

פדרציה של אור: לא. לא כאשר את יודעת איך. אותו הדבר כמו כול דבר... אין זה קשה כאשר את יודעת איך.

בלוסום: אני יודעת שאתם יודעים, שכה רבים היו אוהבים שאתם תבואו פתאום... ותישארו מסביב לזמן מה. עם זאת, אני לא אמשיך לגבי זה, כיוון שהיינו במורד דרך זו לפני כן, פעמים רבות מאוד. היינו במורד דרכים כה רבות לפני כן!

פדרציה של אור: וכול אחד מסייע בהבנה של הטיעון מאחורי שהייתכם בכדור הארץ. אנו מבינים את... עמדתו/נטייתו של אחד. אנו מנסים ככול שביכולתנו להביא נחמה ועידוד לכם. אלה מכם המאבדים סבלנות... מאבדים תקווה. עם זאת, אנו מבקשים כי אתם תחדשו את התלהבותכם. אנו מבקשים מכם להמשיך להמשיך.

אל תוותרו כאשר אתם כה קרובים לקו הסיום.

בלוסום: עם הכבוד הגדול ביותר. ענן לבן דבר את אותן מאוד מילים ב-2012. לפני שש שנים ואנו לא ויתרנו... עדיין לא! רבים סטו מהמסלול...רבים מצאו את דרכם חזרה.

פדרציה של אור: ואו, כה רבים קפצו על הסיפון מאז, האם לא כן?

בלוסום: כן, הם קפצו. כול הזמן נשמות חדשות מצטרפות לנסיעה. עם זאת, עבור אלה מאתנו המרגישים כמי שהיינו על הסיפון במשך כאלפי שנים... ואולי... זה... "המשחק הסופי" מוכיח שההליכה קשה. קצת כמו היריון כאשר הרבעון האחרון נראה ארוך יותר מאשר כול תשעת החודשים.

פדרציה של אור: ולא יכולנו לנסח זאת טוב יותר בעצמנו, בלוסום. "הלידה" של עידן חדש זה היא כה קרובה בהישג יד. האם לא שמעת בראשך "אל תוותרי" שוב ושוב?

בלוסום: כן... וזה מעודד כה רבים, אם לשפוט לפי הודעות המייל הנשלחות, המוחזקות על ידי חוט ובצורך לדחיפה, הי הו.... היו במורד דרך זו, גם! אני מרגישה כי זו הסיבה מדוע מצב האירוע המריא כפי שעשה (בזמן זה). אין אנו רוצים לחסוך.... אנו מבינים שלא מדובר בכך. עם זאת, ללא ספק אנו נמצאים בצורך נואש לדחיפה! הביאו את חיל הפרשים וכול זה!! ( תזכורת כאן על התפילה :

http://www.youtube.com/watch?v=Gqmukxqt2rU )

פדרציה של אור: בלוסום היקרה.... נשמות יקרות. האירוע יתרחש בתזמונו האלוהיוכאשר הוא קורה.... אחד יבין מדוע הוא התרחש כאשר הוא התרחש ולא התרחש לפני כן.

עם זאת, בינתיים. אנו לא שוכבים בטל.  האם לא הבחנתם את מה שדברנו עליו, בהתייחס לתצוגות בשמיכם?

בלוסום: כן, שלחו לי "מוזרויות מוזרות" הנראות כאן ושם. עם זאת, כפי שאמרתי... הרבה קורה מבלי שרבים יבחינו בו.  אני בעמדה ברת-מזל ששולחים לי דברים מעין אלה ולא לכולנו יש את הזמן לשבת על המחשבים שלנו כול היום ולחפש דברים כאלה. הלו! פתאום לבי מאיץ....

פדרציה של אור: אפשרי שזה יהיה ידוע... דברים אלה שנראים לך כהצעות קטנות מדודים על מנת שישמרו תחת הרדאר נכון לעכשיו. לא גורמים יותר מדי הפרעה. עם זאת, מספיק שיכירו בהם "כשונים"... כ"התקדמות". "תסמינים" אלה הם המבשר לתצוגה הגדולה... ההצגה הגדולה ביותר בכדור הארץ... כפי שדברנו בהתקשרויות אחרות.

תהיה הקמה... לקיחת דברים הרבה קדימה מאשר הם מוצגים עכשיו. ובסמוך לכך זו תהיה ההקמה בתוך עצמכם.... בתוך נשמתכם... בתוך הווייתכם.

אנו אומרים לכם... לא תהיה שום שאלה. לא תהיינה ספקות... או "אולי" או "יכול להיות". זה יורגש בכול הפלנטה שלכם... על ידי כולם... כאשר האירוע הזה עומד להציג.

עם זאת, כפי שאמרנו, לפני שהוא עושה זאת.... תופעה תהיה כמעט שבשגרה, ולא מה שהייתם אומרים שהינו "אקראי" בזמן זה.

בלוסום: אני גם נעשיתי מודעת לתופעה (אשר נראה שצצה בראשי ממש עכשיו, לכן אני מרגישה שאתם רוצים שאשאל)... בהתייחס לשמיים הנראים כאילו מתפצלים באמצע. אם זו היתה תמונה, היא נראית כאילו חצי אחד ממנה הושלם בשונה מהחצי האחר... כאילו "החצי של התמונה" המוטעה הוחזר פנימה... רוצה דרך להסביר את זה... מה הייתם אומרים לגבי זה?

פדרציה של אור: היינו אומרים.. שזה עדיין "סימן" נוסף כי האירוע מתקרב יותר מאי פעם.

בלוסום: עם זאת, מה בדיוק מתרחש?

פדרציה של אור: בלוסום... כפי שאת יודעת, כול דבר הוא אנרגיה... ואנרגיה היא ממשית ויכולה להיות... להיות מניפולציה/ארוגה בתוך/מוצגת כ... כול צורה בכלל. לשנות את השמיים שלכם לתוך "מראה חצי וחצי" הוא... כפי שאומרים עם לשון גדולה בהשפעת הלחי (בכנות)... "קל כמו עיבוד תמונה דיגיטלית במחשביכם".

בלוסום: ועם זאת, אני מקבלת מזה... שאין זה עיבוד תמונה דיגיטלית ממחשבינו... הלא כן?

פדרציה של אור: לא.

בלוסום: מדוע אתם מראים לי קובייה שנזרקת?

פדרציה של אור:  בלוסום היקרה, מכיוון.... שאנו מזכירים לך... שזה הכול חלקמהמשחק, הלא כן?  המשחק שבו את שוכנת. לפעמים את זורקת שש ועולה שש צעדים... פעמים אחרות רק אחד. כך או כך... את ב"משחק".

בלוסום: כן... "משחק" זה הוא המקום בו נחתנו בכדור הארץ ללא מדריך הוראות שימוש.

פדרציה של אור: היינו מתקנים אותך שם. המדריך נמצא בתוכך. הוא חלק "מהמשחק" הלא כן? לגלות את המדריך בפנים. כיוון שברגע שמצאת אותו... דף אחר דף, אחר דף, מביא אתכם ליישור עם "החוקים".

בלוסום: וה"חוקים" בהיותם אלה... אין חוקים?

פדרציה של אור: אכן... ועם זאת, אין לומר שהמדריך  אינו מציג אתכם עם "איך לשחק את המשחק".

בלוסום: לפעמים, אני באמת מרגישה, הכול הוא זה להרף עין, שאני "מבינה זאת" וזה נראה כה פשוט. זה רק ענין של...להיות/להגיע מ.... אהבה... תמיד. כאשר אתם מאפשרים בכול נשימה להיות.... של/מ... אהבה, אין "נחשים" למעוד מהם... רק סולמות לטפס. אני מניחה שככול שאנו נעים יותר לתוך הרטטים הגבוהים יותר, כך אנו יכולים להישאר בידע זה ולגרום לו לעבוד עבורנו. כה פשוט, עם זאת איכשהו, כאשר נמצאים בדחיסות של כדור הארץ... כה מורכב.

פדרציה של אור: מורכב, אם אתם בוחרים. פשוט, אם אתם בוחרים.

כך או כך... אין מכחישים שאתם אהבה.

אין מכחישים שאתם כולם היותכם אהבה... מביאים את הפלנטה כדור הארץ לתוך מקום הקיום הגבוה יותר שהוסכם עליו.

מפגשים אוניברסאליים גורמים "לפלנטה שלכם" להיות שיחת העיר. התמקדו בעובדה זו... שבתוך כול השיחה הזו... ישנה התרגשות רבה. כיוון ששינויים אלה שעליכם... הם על כול מי שהסכים לראות תוכנית אלוהית זו ומוענקת הכרת תודה לכול אחד... שתתקבל בצורה של גלים  ענקיים וסוחפים של אהבה... על/דרך...אתם. נותנים לכם אומץ וידיעה... שזה כה קרוב עכשיו... זמן זה... אירועזה... אתם יודעים זאת בלבכם ובהווייתכם.

בלוסום: נכון.  מבלי לדעת את ה"מתי" יכול להיות מתסכל. עם זאת, אני מנחשת שאם ידענו... זה היה משנה את מהלך ההיסטוריה.

פדרציה של אור: נכון. כזו התרגשות בפתחכם. נשמות יקרות ומבורכות ביותר... היו פתוחים לכל "המוזרות"...ואפשרו לה להאיר את לבכם... את הווייתכם.

באהבה... אנו נשארים אתך. אתם יכולה להרגיש אותנו..... כול אחד מכם יכול להרגיש ידיעה זו של מה עומד להתרחש. זו הסיבה מדוע אתם ממשיכים להיות האורות.... מראים את הדרך... ויכולים אנו לומר... איזו עבודה גדולה אתם עושים.

בלוסום: יכולה אני... בשם עצמי ובשם רבים, תודה לכם עבור העידוד והתמיכה שלכם. זה באמת עוזר לנו להמשיך ללכת.

פדרציה של אור? זה טוב לשמוע. עם זאת, זה היה הסכם שנעשה על ידי כולם, שמסרים אלה מגיעים כדי לעזור לכם להיזכר... להכיר...מי אתם... אור אהבה...כול כולכם. ובתוך הכרה זו... מאפשרים את האנרגיה של אור אהבה אלה להתמיר את הפלנטה שלכם חזרה ליושנה. באהבה... אנו עוזבים. תודות רבות.

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge