Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - April 6, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 6 באפריל 2018

 

בלוסום: הלו, חבריי. הייתי עסוקה במשך כול חג הפסחא ולא יכולתי למצוא זמן להתחבר אתכם. לא רק שהייתי עסוקה... הושפעתי מאד מהאנרגיות ובכול האמת... זה לא הרגיש טוב! יכולים אתם לדבר על אנרגיות אלה? חיוביות ושליליות!

 

פדרציה של אור: ברוכה הבאה, בלוסום היקרה וכול מי שבחרו לקרוא מילים אלה. אנו משתוקקים לדבר על דברים אלה כיוון שאנו מודעים לניתוק שאחד יכול להרגיש לפעמים ואנו היינו רוצים להעניק דרכים לסייע בהרגשת חידוש הקשר.

 

בלוסום: הו, טוב! כיוון שבמשך כמה ימים, לא משנה כמה קשה ניסיתי את כול ה"טריקים של המקצוע" כדי להוציא אותי ממצב רוחי הרע, זה פשוט לא קרה... עד שזה התרומם בהדרגה מעצמו... רק כדי לצנוח לאחור... ולאחר מכן התרומם... ואז צנח חזרה... אתם מבינים את התמונה?! האם האנרגיות השליליות שהרגשתי כה חזק, נגרמו על ידי כימיקלים, מזון וכו'? או, זו אני.... צריכה "להסתכל עליהן" ולשחרר אותן? אני נעשית כה מבולבלת, כיוון שב"מצב ההוויה" שבו הייתי... באמת לא יכולתי למצוא שמחה בי או בימים לפני ולאחר מכן.... שום דבר השתנה, מלבד אותה "אנרגיה" שהסתלקה... ואני מרגישה "קלה יותר" לגבי דברים. במה מדובר?

 

פדרציה של אור: מדובר בהבדלים.... בתוך אנרגיה. את מבינה, בלוסום... ישנה התנגשות של אנרגיות במהלך "זמנים מרוממים" אלה! מצד אחד, יש לך את אנרגית האור של אהבה אלוהית טהורה הנשפכת לתוך זרם כדור הארץ שלך... ובצד האחר; יש לך את האנרגיה השחורה יותר הנאבקת על חייה כדי למנוע מאנרגית האור להיכנס פנימה.

 

בלוסום: עם זאת, איך אם כן זה, שחלק מאתנו מרגישים את הבלבול ואת הדיכאון בו זמנית... ואחרים עשויים להרגיש קלים כמו נוצה?

 

פדרציה של אור: כיוון שזה תלוי במה שעשוי להתרחש מיום ליום של האחד...באותו הזמן... על מנת שהאנרגיה של האחד או של האחר תנצל את אותו הלך רוח ותשפר אותו... כאילו זה בולע אתכם למשך זמן... אור או חושך.

קשרו זאת עם מה  שמתפזר בכול שדה האנרגיה של כדור הארץ שלכם בדרכים של "הרגעת" מצב רוחו של האחד...

 

בלוסום: אני צריכה להפריע שם. אתם מדברים על כך לעיתים קרובות. לא הייתי מכנה זאת הרגעה. הייתי אומרת כי זה יותר כמו "לשטח לגמרי"... כאשר זה פוגע! יכולים אתם לתאר איך זה עובד? כיוון שזה יכול באמת להשתלט לפעמים.

 

פדרציה של אור: זה מורכב עם זאת, פשוט, בלוסום. כשלוקחים בחשבון כי יש שם רק אנרגיה... והיא קיימת בתוך תדר מסוים... בתלות על מה שהוא... היכן הוא...  ביטויו... וכו'. לכן, יכול להיות כי יש שם תוכנית... היינו אומרים... של דפוס שלילי שמסוגל "לפלס דרכו"  לישויות של המין האנושי ולארוג את שליליותו... התוכנית של תדר מסוים זה... לתוך מרחב הלב... ממוטט את הלך הרוח לרטט הנמוך שלו.

 

בלוסום: שאלתי אם כן.... בידיעה של מה רבים מאתנו עושים... מדוע אין אנו יכולים למשוך את עצמנו מתוך זה? אתם אומרים כי אנו החזקים ביותר מבין החזקים ועם זאת, בזמנים אלה, זה מרגיש רחוק מכך. אני יכולה להגיע כה נמוך ואני יודעת כי רבים אחרים הם אותו הדבר... כי אני מרגישה כמו "שסיימתי כאן!" נמאס מלהילחם, משהו כזה. מה הטעם וכו' וכו'... אני יודעת את כול התשובות. עם זאת, הן אינן הגיוניות כאשר הן נמצאות במסגרת המוח.

 

פדרציה של אור: העובדה היא בלוסום... את וודאי יודעת את כול התשובות... הגורם העיקרי הינו "אהבה כובשת את הכול".

 

בלוסום: עם זאת, יש רק אהבה... בנתיבה הרוטט השונה...(האם אלה אתם או אני מדברים? מתפקעת מצחוק בקול רם)

 

פדרציה של אור: את צודקת ועם זאת החזקים מושכים את עצמם לתוך הרטטים הגבוהים יותר כך שזה הופך קל יותר להרגיש בהיר יותר.

 

בלוסום: נסו להגיע לשם כאשר אתם באמת מגיעים נמוך! אולי אין אתם יודעים על הרגשה זו? אין זה נחמד. זו הרגשה כאילו החשיכה הכתה אותי... לא נשאר יותר "רצון", סוג של דבר.

 

פדרציה של אור: ועם זאת... זה עובר, הלא כן?

 

בלוסום: כן.

 

פדרציה של אור: כיוון שהחשיכה לא נצחה. אין היא יכולה להכות אתכם. באותו הזמן בו אתם מרגישים כה נמוך... האור שלכם לא יאפשר ללהבה להיכבות. הוא נשאר... הלהבה נשארת מוארת לא משנה כמה סוערות הרוחות שעשויות לנשוב... לא משנה כמה הרבה היא תלויה על חוט. היא נשארת מוארת... כיוון שהיא זו אתם. זה האור שלכם שאינו ניתן לכבותו.

 

בלוסום: עם זאת, חלק מגיעים כה נמוך כמו להסיר את עצמם מהפלנטה.

 

פדרציה של אור: זה כך. זו בחירה שנעשית ויכולה רק להיות "מוערכת" על ידי כול אדם. אין שיפוט בכך. זה כך שחלק מהנשמות בוחרות לעזוב כיוון שהחיים על כדור הארץ הופכים  לקשים מדי מכדי להתמודד עמם.

 

בלוסום: עם כבוד, הנקודה שלי לגמרי! אל תבינו אותי לא נכון... אין אני מתכננת להוציא את עצמי החוצה... עם זאת, אני יכולה לראות מדוע אנשים עושים זאת!

 

פדרציה של אור: אין את מתכננת לעשות זאת... כיוון שמשימתך תושלם ולא משנה מה... הבטחת לעצמך להמשיך לעשות זאת עד לסיום.

 

בלוסום: האם גם אלה "שעזבו מוקדם" לא הבטיחו הבטחה זו?

 

פדרציה של אור: לא. חלק הגיעו בידיעה שהם יעשו כמיטב יכולתם ואם הכרחי יכולים "להפסיק להיות מעורבים". לכול נשמה יש את האפשרות "לבחור לא להיות מעורבת" באם הן רוצות.

 

בלוסום: נהגתי לחשוב כי לא ייראה בעין יפה שאדם יהרוג את עצמו. עם זאת, שיניתי אופן מחשבה זה לפני זמן רב.

 

פדרציה של אור: אנו שמחים שהגעת להחלטה זו ועם זאת היינו מוסיפים כי מרבית הנשמות שעושות זאת.... בוחרות לחזור ולתת ל"חיים על כדור הארץ" "סיכוי" נוסף. אפשרו לנו לחזור לנושא בהתייחס לאנרגיות. אנו יודעים, שאתם יודעים את התשובה.... כול אחד מכם... יודע את התשובות בתוכו.

 

בלוסום: עם זאת, מה צריך לשם כך?

 

פדרציה של אור: יותר! יותר מכם!

אמרנו כי אתם החזקים ביותר מבין החזקים ואתם יכולים להרגיש.... במיוחד בימים מוארים אלה של מודעות על היבטים רבים של "החיים" עצמם... כי הידיעה של ידע זה צריכה להיות מורגשת מהעמוק בתוך ליבת הווייתכם. אתם צריכים לחפור עמוק, נשמות יקרות, על מנת "לקבל זאת"!

לגלות כי....אתם... הנכם החזקים ביותר מבין החזקים. זו הסיבה מדוע אתם נבחרתם. אנו מודעים למשפטים החוזרים ונשנים במשך השנים. עם זאת, האם יכולים אתם לראות מדוע? חשוב יותר... יכולים אתם להרגיש מדוע?

זמנים אלה... כשאתם נכנסים לתוך הדרגה הגבוהה יותר של האנושות... או, היינו אומרים... "חוזרים, לדרגה הגבוהה יותר של האנושות... הינם... כפי שאנו מעריכים יהיו... הסוערים ביותר מבין הזמנים... כשאחד נע מחוץ לאינטנסיביות הנמוכה ביותר של "החיים"  פנימה לתוך הגבוהה יותר. אנו מודעים לשינוי.... שמתרחש עכשיו.

ועבורכם בכדור הארץ זה מוכח כסוער, אכן!

הרגישו את אור האהבה שלנו אתכם. בבקשה... הרגישו את אור האהבה שלנו אתכם.

אנו רוצים למצוא דרכים חדשות לומר לכם... לבטא לכם... מה קורה עכשיו. עם זאת, כול מה שאנו יכולים לעשות הוא לבקש שתיכנסו פנימה ותמצאו את האור שלכם... ותאהבו אותו. דברו אליו... כחברכם. עודדו את האור שלכם כפי שהייתם עושים לילד או לחבר להיאחז בו. כאשר חברים נמצאים במצב נמוך... אתם מדרבנים ומזינים אותם עם מה שאתם יודעים שהוא הטוב ביותר שלהם. עוזרים להם לראות את הטוב בתוכם. עשו את אותו הדבר עבור עצמכם. כיוון שהאור שלכם, כאשר הוא מתעמעם... הוא עשוי לא להגיב תיכף ומיד... הוא עשוי להרגיש גם קצת ניזוק בזמן זה... עם זאת, הוא מאזין ורושם ואוחז עבור "החיים היקרים".. ואז... כשהסערה שוככת וחום השמש זורח... על/בתוכו... הכוח חוזר... מחשבות טובות חוזרות ואחד מרגיש את "התקווה" להמשיך. חזק יותר מאשר אי פעם לפני כן...באותה ידיעה כי האור.... האור של כול אחד... יביא את הפלנטה הזו לתוך  היופי של העצמי שלה.

האור של כול אחד....כאן עומד לשנות את האופן בו הדברים הם... צריך ל... ייכנס לתוך כוח מלא ויזרח קדימה.

אור זה שהוא כול אחד... אינו יודע גבולות.

נשמות יקרות... כשאתם צועדים לתוך עצמכם.... הכוח חוזר... כשאתם ממשיכים באהבה לצעוד קדימה... אתם מגיעים לתוך ההבנה של כוחו של אור זה... ישנו/הוא.

האור... האור... האור... הוא אתם. בתוככם... בתוך כול אחד.

ככול שאתם מאפשרים לעצמכם לדעת זאת.... להרגיש זאת בתוככם... יותר כוח נצבר בתוככם שחושב כי הוא חלש וזעום. ככל שאחד יותר "מתקדם" בידיעה זו.... יותר מציאות של כוח זה מגלה את עצמה.... מעניקה עידוד דרך "הוכחה" להמשיך. ובאמצעות תנועה זו בתוך הנשמות.... המומנטום נבנה.

ו...

והוא עושה...ייאוש מהרטט הנמוך מפסיק... מכיוון שכוחו נחלש... עד זמנים כאלה בהם אין הוא נמצא יותר בפלנטה שלכם.

 

בלוסום: וואו! עם כול הכבוד... זה נראה רחוק מאוד. עם זאת, הבה לא ניכנס אתכם לתוך נושא הזמן  ממש עכשיו. האם האירוע... בתזמונו האלוהי, נותן דחיפה זו בכיוון הנכון.

 

פדרציה של אור: אכן. זה עבור מה שהוא נוצר. כאשר אירוע זה מתרחש...הוא ייתן לעולמכם כזה "ניעור" עצום... ועם זאת... כפי שאמרנו לפני כן... תהיינה "תעצומות" לאירוע זה אשר יכין את הווית האחד לאירוע זה.

 

בלוסום: אני כמו רבים מאתנו, הייתי מבולבלת ולא בטוחה לכול הדיבורים על האירוע, כולל הדיבורים מכם... עם כול הכבוד. רבים מאתנו מדברים על "משהו מוזר שממשיך"...עם זאת, בידיעה כי אירוע זה הוא גל של אהבה השוטף אותנו... זה בוודאי לא מרגיש בשום מקום קרוב. כיוון שהייתי  מדמיינת... כשהוא מתקרב, היינו מרגישים באמת "נאהבים"... לא "מאוכזבים"! עם זאת, הבה לא נשכח את התקווה (של משהו באוויר) שכה רבים מרגישים! אני מניחה כי בסופו של יום... אנו פשוט נמתין ונראה! ממשיכים לטוב ביותר של יכולתנו בכול רגע נתון. אנו מתעלמים כה הרבה ל... כה הרבה שאין אנו מבינים... ועם זאת יודעים ללא ספק כי אנו אור... ואנו ממשיכים בשל זה.

 

פדרציה של אור: בלוסום היקרה... כול היקרים... אל תקבלו פשוט את האתם שאתם חושבים שאלו אתם... קבלו את האתם בתוך כול האפשרויות של היקומים ומעבר.

אפשרו לשלמות של האתם להתקבל באמצעות היבט זה של אתם חיים בכדור הארץ ממש עכשיו בזמנים מדהימים אלה. אף נשמה רוצה להחמיץ זאת!

 

בלוסום: ובהתאם לכם... אף נשמה אחת תחמיץ. תודה בחורים. לא התכוונתי שתקשורת זו תהיה של אנרגיה מתדרדרת. מצאתי את עצמי די באופן בלתי צפוי רגשית בשעה שהייתי בה. במעלה ובמורד של הסיבוב העליז שאנו מסתובבים.... ממשיכים ומתמידים... כיוון שמשהו בתוכנו, מסביר לנו, שזה הדבר הנכון לעשותו. הרבה תודות. סיימתי עכשיו לדבר.

 

פדרציה של אור: אנו מבקשים כי אתם תעשו את הטוב ביותר כדי להישאר איתנים בידיעתכם כי

אתם... כול אחד מכם... אתם... גורמים לכך להתרחש.

אתם... מחוללים את השינוי והוא מתרחש מכיוון ש...

אתם לא מוותרים...

אתם תדעו את האמת של כול זה... בתזמון האלוהי של הכול.

אהבתנו מקרינה לתוך מרחב לבכם... מאפשרת לנו ומרגישה את הכוח וההדרכה אותם אנו מעניקים. כמה אנו מכבדים כול אחד. באהבה ובתודות.


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

 

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

 

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo

 
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge