Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - January 9, 2020


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 9 בינואר 2020


בלוסום: ברוכים הבאים ל- 2020, חבריי. איזה מסר מספק של עידוד תעניקו לנו בתחילתו של עשור חדש זה?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים לכול אחד. כול אחד המסתכל מעלה בפליאה אל הכוכבים שלכם במהלך השקט של הערב. כול אחד אשר ליבו שר החוצה אהבה לכוכבים אלה, בהשתאות ובציפייה גדולה. כול אחד אשר נכסף להרגיש את ליבם פועם באותו הקצב של התוף המכוונן עם  אני הגדולGRAET I AM), כשהאמא כדור הארץ שלכם מקרקע אתכם ואוחז בכם בבטחה.

אתם ילדי האור. הוצע לכם מיקום זה והסכמתם לו בחן.

עכשיו בזמן חדש זה... בתקופה חדשה זו תחוו את השינויים העצומים שדברנו עליהם, כתבנו עליהם והתקבעו בלבכם.

רוממו את לבכם. הרימו את קולכם. עשו בחירות המשרתות אתכם ולכן, משרתות את הכול.

העבירו לתוך עצמכם את המאוד ידיעה של מה שאתם יודעים כאמת ואפשרו לה לשכון עמוק בתוך ישותכם.

אתם עומדים להיות אלה המצילים את הפלנטה שלכם.  אלה אינן חדשות חדשות. עם זאת, בתוך שנים אלה לפניכם אתם תכירו את מה שהענקנו לכם כמידע כדי לסייע, שהינו  האמת עבורכם.

שימו לב, התגאו מאוד בשינויים הבולטים בתוככם. היו ערניים לשינויים הבולטים מסביבכם ולא משנה האופן בו הם עשויים להופיע...דעו שהכול הוא כפי שהוא צריך להיות והכול שצריך להיות מוצג מוביל אתכם למקום המגורים הגבוה ביותר לו אתם כולם שייכים.

נשמות יקרות ביותר.... קדימה, קדימה, קדימה. אין שום דבר חדש לומר. אין גילוי גדול להציג לכם בזמן זה. כול דבר שאתם נכספים לשמוע, כול דבר שלבכם משתוקק להרגיש כבר ניעור בתוככם. זה תלוי בכם עכשיו להאיר ניצוץ זה בתוככם. עבור רבים זה נע לתוך להבה בהירה יותר... מלא בכוח, אמון והבנה של מה שנח לפנינו. עבור רבים אחרים, הניצוץ הוא חלש מאוד ונדרשת אהבתכם וכנפי נוצותיכם להקיפם בנוחות ובמילות עידוד.

עידוד כדי לאפשר לנשמות לדעת את כול מה שמתרחש... כל מה שמובא על פני השטח עבור הטוב הגבוה ביותר. מה שכול אחד מכם עומד לשתף, אינו כה הרבה קשור לגבי מה שאתם יודעים בהתייחס לכך, זה והאחרים, שעומד להיות מובא אל קו החזית בהתייחס לריצתה של הפלנטה שלכם... עם זאת, מה שאתם עומדים לשתף הוא של לבכם. אתם תגלו את עצמכם כמורים לכה רבים שאין להם רמז על מי שהם באמת.

כה רבים, חברים יקרים ביותר, עדיין בשנים המכינות של התעוררותם וזה על ידי/באמצעות דוגמה שאתם "תובילו את הדרך"...  מעבר לגשר לתוך ארץ בהירה יותר.

בלוסום: טוב 2020 נמצאת כאן! אני זוכרת לפני 9 שנים הרגשתי כי תאריך זה היה כה רחוק וכמה כה הרבה ישתנה עד אז... וכן דברים השתנו... המשכנו, עם זאת, לא עד כמה שדמיינתי.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה ביותר. כול נשימה שאחד לוקח משנה את הפלנטה שלכם. כול מחשבה שאחד נותן ביטוי לתוך ישותו, משנה את הפלנטה שלכם. יותר ויותר ניצוצות בהירים הולכים לתוך האור ומרגישים שמחים להיראות בתוכו. אל תאפשרו למה שעיכב כול אחד מכם בעבר להפריע בדרככם בימים אלה של פליאה שעומדים להגיע.

שחררו את כול מה שצריך לחמוק לתוך השקט של כלומיות ואפשרו רק פטפוט של טוב, תקווה ואור אהבה להיות מבוטא משפתותיכם.

2020! בגרתם לתוך מיקום גבוה יותר. הכול על המסלול. הכוח שנח בתוככם עכשיו הזהיר אתכם להפוך למודעים על האור הפנימי שלכם. אתם יותר לא מזמזמים ומהמהמים על מה שאתם חושבים שאתם עשויים אולי להיות?

אתם יודעים מי אתם וכול מה שאתם צריכים לעשות הוא להרגיש את זה... לחיות את זה... להיות זה.

זהו זה!

היכנסו לתוך עשור חדש זה עם לב מלא בתקווה ובאמון.

בכול גילוי שמוצג לכול... אל תאפשרו אפילו לרגע אחד לרטט שלכם לצנוח.

הישארו חזקים. שמרו על הצחוק ברמה מוגברת  כיוון שאתם יודעים כמה הרבה הרטט של צחוק יכול לשנות מיידית את האנרגיה של צער או כאב או חוסר אמון.

שם יהיה הרבה מהאחרון.

בלוסום: חוסר אמון?

פדרציה של אור: כן, בלוסום, כי מה שעומד להיחשף במישרין יביא ללא ספק חוסר אמון לתוך מחשבותיהם של רבים. רבים, בתחילה, לא יהיו מסוגלים להבין את מה שקשור לעדכוני החדשות ובכול אמצעי התקשורת שיתפשט כמו שריפה.

אין שום דבר חדש במה שאנו אומרים, עם זאת, אנו פשוט מאשרים את מה שעומד להתרחש בימים אלה המגיעים.

בלוסום: תודה. כן, זה הכול נשמע מוכר ואני מניחה  כי עד שהכול יתפרסם, אין אנו יכולים באמת לדעת על איזה היקף אתם מדברים. עם זאת, אנו מוכנים... יותר ממוכנים... להעלות מופע זה על הדרך. אם מדברים על שריפה, זה יהיה לא מתאים עבורי לא לבקש אתכם להעיר על ההרס של האש שסוחפת את מדינתי אוסטרליה. מה מתרחש שם?

פדרציה של אור: ראשית, אהבתנו והאומץ שלנו נשלחים לאלה אשר הושפעו במיידית. עם זאת, האהבה והתמיכה שמוצעת ברמת הקרקע על ידי הנשמות של בני אדם יפים היא בוודאי מרוממת רבים. אתם רואים, יקרים? רבים יבחרו להתמוטט לתוך שפל ולהיות ניזונים לתוך אנרגיה של הטרגדיה. עם זאת, רבים יבחרו לחמם את הלב בידיעה כי המין האנושי הוא למעשה, כה... טוב! כה הרבה מאמצעי התקשורת שלכם מתוכננים לשמור אתכם במצוקה. להתפלש בסיפורים שמורידים את האנרגיה שלכם למטה. זו הסיבה מדוע זה נעשה. זוהי מטרתם. עם זאת, אתם יודעים טוב יותר עכשיו. אתם יודעים להתמקד על כמה סיפורים  שאתם שומעים של פעולות גבורה וחמלה הטהורה ביותר.

עבור החיים שאבדו... זה היה זמנם. עבור החיים שניצלו זה יביא להם חיים חדשים, דרכים חדשות, הבנה חדשה. עבור "ישויות הטבע" שהחזירו את כוח חייהם חזרה לתוך כדור הארץ, הם יעלו שוב באנרגיה שונה כשהפניקס (Phoenix – עוף החול)) עולה מהאפר.

אכן מתרחש ניקיון.  יש הרבה על "ארץ הסלע" ( the land of the Rock"") שצריך להיות מנוקה מבחינה אנרגטית... אנרגיה שהיתה הרבה זמן לפני שאחד חשב שאוסטרליה היתה בקיום.

בלוסום: באמת? יכולים אתם לפרט על כך?

פדרציה של אור: מה שידוע שהינו אמת לגבי כה הרבה.... הוא לא!

אתם עשויים לחשוב כי הילידים במדינתך היו הילידים המקוריים. היינו מציעים כי "אחרים ממקום אחר" הניחו "רגל" על ארץ זו זמן רב לפני מה שידוע.

זה מה שאנו מתכוונים, בלוסום. כה הרבה חבוי מהרוב. כיוון שספרי "ההיסטוריה" שלכם הם מאוד הרבה.... "הסיפור שלו".

בלוסום: מי זה הוא?

פדרציה של אור: הוא הם "אלה שלא רצו כי אתם תדעו את מוצאיכם". אם הייתם צריכים לחיות בעולם בו האמת  לא היתה אף פעם מוסווה, עולמכם היה בוודאי בעל רטט שונה מאוד מהרטט שהוא שקע לתוכו.

עם זאת, אמרנו כי כה הרבה ייחשף ובקרוב! גילוי אחד צריך להוביל לבא ולבא, כיוון שהם כולם נמצאים על אותו הנתיב.

בלוסום: ובכן, בחזרה לשריפות ולניקוי?

פדרציה של אור: אכן כן, הרבה מזה קורה. עם זאת, כמו מרבית הדברים, אין זה רק לגבי הניקוי. כיוון שהוא גם חלק ממזימה לגרום להרס ולחורבן ושוב, כפי שאמרנו.... נותן סיבה לנשמות להסתכל "למטה" על כול זה. עם הכבוד הגדול ביותר.... עם כול המים המקיפים את האי שלכם, אין את חושבת כי ישנם דרכים  שזה "יכובה"... ממש עכשיו ביום זה ממש?

לממשלות שלכם יש יותר מאשר מספיק משאבים להוריד גלונים וגלונים בכול פעם לתוך הנופים הבוערים האלה, עם זאת, זה לא מתאים למטרותיהם.

בלוסום: אה? האם אתם מתכוונים כי הממשלות של אוסטרליה, לבטח, הן רוצות ששריפות אלה תיפסקנה?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, לכוחות שמניחים כי הם מפעילים את ההצגה יש השפעה על כול הממשלות...אל תטעי לגבי זה.

בלוסום: אין זה מפתיע אותי, מה שאתם אומרים. עם זאת, לא פחות, די מגעיל.

פדרציה של אור: עם זאת, לא יותר מאשר יצירת אמנות בהשוואה למה שעומד להיות מוגש.

סיפורים הם בעלי אופי מעורב בהתייחס למה שמתרחש עם להבות אלה. האם אתם עוקבים אחר האמת שלכם?

היינו רוצים להיות כה אמיצים ולהצהיר די בקטגורית כי שריפות אלה הן מיותרות ו"נובעות".

בלוסום: נובעות מ?

פדרציה של אור: אותה "חבורה" שאנו תמיד מדברים עליה, שמאחלים רע לכולם.

בלוסום: שמעתי כי שובלי ריסוס כימי הפילו כימיקלים לתוך האוויר שמציתים ומדליקים ומלבים שריפות. האם על כך אתם מדברים?

פדרציה של אור: ללא ספק. את רואה, בלוסום, ל"חבורה" זו אין אהבה לבני האדם. הם מרוקנים מרגשות וכול המהפכות הרגשיות וכאב שהם גורמים לאחרים. להרגיש זה לא נמצא על האג'נדה שלהם. להשיג כוח, שיהיה להם הכול... נמצא!

עם זאת שוב... כשאתם לוחמי האור צועדים קדימה.... דעו כי זה נגמר.

דעו כי הסיבוב נמצא בתנועה.

שנה זו תפוצץ את הכול ותפתח הכול לרווחה.

אלה שמעורבים בכול זה של החשיכה יתחילו להרגיש שוב... וזו הסיבה מדוע אנו מבקשים מכם  של האור הגדול ביותר לשלוח להם את אהבתכם.... כיוון שהרגשות תעלנה בתוכם כאשר נשמתם מעירה אותם למה שהם עשו, והכאב שהם גרמו יהיה "גיהינום בתוך גיהינום" כך שהם לא יכולים להימלט ממנו, עד שייסלח להם על ידי כולם ועל ידי עצמם. אכן מסע ארוך מאוד.

בלוסום: גיהינום בתוך גיהינום?

פדרציה של אור: הדעה שלנו על גיהינום היא לא של מקום. עם זאת, מצב של הווייה שרק העצמי יכול לשחרר את עצמם ממנו. מה שאתם מכנים אלוהים (God)  זה לא "האחד למחול או להרשיע".  זה כול אחד מכם שמגדירים את נתיבכם... בכול עולם... של/בתוך... נקודת מבט של נפשכם.

לכן, בתוך כול מה שכבר מתרחש.... אל תשכחו להסתכל מסביב כדי לראות מה אתם יכולים "להבחין באמצעות רחרוח" במה שמתרחש ברקע... כיוון שאתם תגלו כי זה בעל חשיבות גדולה ועם זאת, "זה לא נועד" להיראות/להיות ידוע.

כיוון ששנה חדשה זו....נשארת גבוהה!

בלוסום: אני אשתה לכך! (מדברת כמו  מי שנמנע מאלכוהול!).

פדרציה של אור: מצאו את הצד המואר יותר של כול דבר. כיוון שיש אור בכול הדברים.

חזקו את כוחכם והיו מוכנים לכול דבר. זה צריך להיות כך.

דמיינו. דמיינו. דמיינו את עצמכם קופצים... עבור/ב... שמחה.

דמיינו. דמיינו. דמיינו את עצמכם מרגישים שלום כמו אומה אחת של ישויות של אור אהבה.

יקרים, אתם יכולים להרגיש את זה, אינכם יכולים?

אתם יכולים להרגיש שינוי זה כה קרוב עכשיו.... הציפייה של חיים חדשים שאמא מרגישה בתוך רחמה, זה הרבה מאוד אותו הדבר. ההמתנה נדרשת, עם זאת, הידיעה שהחיים החדשים יגיעו היא פרס.

אנו אוהבים אתכם. אנו נמצאים אתכם כה הרבה יותר ממה שאתם יודעים.

יש לנו את הדרכים שלנו "להתחמק" מהמערכת שחושבת שהם יכולים להשאיר אותנו בחוץ!

בלוסום: אני בטוחה שאתם עושים. אני  מרגישה מרוממת באופן אנרגטי לאחר פגישה זו. אני בטוחה כי ליבי מתקדם הלאה! תודה.

פדרציה של אור: לבו של כול אחד עושה את אותו הדבר. זה בלתי נמנע. כיוון שהאנרגיות נכנסות פנימה ומכינות אתכם למה שעומד להגיע ועל מנת שזה יגיע.... אחד חייב להיות בעל נטייה גבוהה יותר.

כה קרוב עכשיו. כה קרוב.

בלוסום: כתמיד, אני אושיב את עצמי על הגדר ואשגיח! כה טוב לחזור ולהיות אתכם. בהכרת תודה. בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge