Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 15, 2019


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 15 בדצמבר 2019


בלוסום: ובכן, הלו! זה יהיה אולי המסר האחרון בשנה זו. (אני מתכננת לעשות בשבוע הבא וידאו עם ענן לבן). לכן ראשית, בשמי ובשם כול אלה שרוממתם את רוחם,  יכולה אני לנצל הזדמנות זו להודות לכם עבור כול אהבתכם ותמיכתכם ותבונתכם וחברותכם.  אנו כולנו עשינו דרך כזו ארוכה ואף על פי כן לפעמים אנו מרגישים כמו שום דבר לא השתנה ואנו רוצים לפרגן... איכשהו אנו ממשיכים ללכת ועידודכם עוזר לנו לעשות זאת.  תודה לכם מהמקום העמוק ביותר של ליבנו.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה ביותר וכול אלה שהכירו אותנו כחברים, כמוך. אנו מרוגשים ממילות הפתיחה שלכם ואנו לוקחים אותן לתוך ישותנו עם עונג ( (DeLight.

עם זאת, עם אמת אלה אתם, כול אחד מכם, אשר ראוי לשבחים. כיוון שלא יכולנו להרגיש יותר מכובדים לחלוק את הידע שלנו אתך, לסייע לך ואז להזכיר לך את כול מה שאתם כבר יודעים!

בלוסום: אני יכולה להרגיש את לבי מתרחב עם אהבה פשוטו כמשמעו ואני נחנקת עד הקצה עם הרגש.

פדרציה של אור: אנו תוהים אם מילותינו יכולות למצוא את דרכן לתוך המקום העמוק ביותר של הווייתכם, ביום זה?  כיוון שזו כוונתנו כי תרגישו אהבה זו שאנו ממטירים עליכם. אם רק, אם רק, אם רק יכולתם לראות את כול המשחק (עם כבוד) מנקודת המבט הגבוהה ביותר. אם רק יכולתם לדעת באמת איך כול אחד מכם עשה כזה שינוי עצום, לא רק בתוך ישותכם, עם זאת, בעשותכם זאת, אתם גם שיניתם מאוד את המאוד רטט של הפלנטה שלכם כך שהוא עכשיו "כמעט" מוכן לנוע לתוך מיקומו הגבוה יותר.

אתם, נשמות יקרות ביותר, אשר בחרו לשכון על פני כדור הארץ בזמן זה "נאבקו" במהלך הנסיבות הכבדות ביותר ועדיין יכולים להקרין את האור שלכם באופן בהיר יותר מאשר אי פעם לפני כן. בשל העובדה כי גיליתם יותר ויותר על עצמכם והתחלתם להכיר את מי שאתם... אור.

כן, אתם מחופשים בתוך ההסוואה הארצית שלכם. עם זאת, זה היה התכנון שבחרתם והידע שהאור שלכם יכול לעבוד לצד/בתוך כלי שמימי זה, המאפשר לכם להרגיש נרגשים אפילו יותר לגבי המשימה שבחרתם להיות מחויבים לה... לפני שהגעתם.

נשמות יקרות ביותר של אור/אהבה.

הרגשנה אותנו.

דעו אותנו.

כשאתם נושמים עמוקות פנימה והחוצה ואומרים את המנטרה של אני האור, אני האהבה. אני... התחברו אתנו. הרגישו את המפגש של כול הנשמות הנמצאות על כדור הארץ עבור בדיוק אותה משימה כשלכם... לרומם אותה... להעלות אותה לתוך אושר עילאי.

היזכרו, כפי שניסחנו את זה בדרך זו לפני כן... כאילו הייתם במפגש עצום "בגובה" והראו לכם את משימתכם. התוכנית האלוהית הוסברה לכם, עם כול עליותיה ומורדותיה ופנימה והחוצה... עם כול התפארת שלה ונפילותיה... עם כול חוזקה וחולשותיה, כיוון שכול אחד מאלה הם של האלוהות.

הרגשתם כה חזקים אז, כפי שאתם מתחילים לעשות שוב... הרצון... התשוקה להיות על פני כדור הארץ, להיות חלוצים של האמת... להיות לוחמי האור... להיות מראי הדרך.. וכשכוחכם חוזר באנרגיות גבוהות אלה המגיעות בקצב נהדר עכשיו, אתם יודעים כי אתם יודעים!

בלוסום: אף על פי שאין אנו יודעים את מה אנו יודעים?

פדרציה של אור: פעם היה זמן בו היינו מסכימים. עם זאת, האם לא השתנית, בלוסום? האם לא כולכם עכשיו השתניתם בדרך חשיבה זו? כיוון שעכשיו אתם עושים... אתם יודעים.

חשבו על כך. אם אנו שואלים אתכם עכשיו, מה היא ידיעה זו שאתם חושבים כי אין אתם יודעים? מה היתה צריכה להיות תשובתכם?

בלוסום: היא היתה... כי למעשה, כן אנו יודעים. ידענו מלכתחילה, עם זאת, לא ידענו כי ידענו  שידענו! חה –חה! ידיעה זו... היא... ידיעה שלי.... עם זאת, זה כה קשה לנסחה במילים.

פדרציה של אור: "ברוכה הבאה לעולמנו" כפי שהולך הביטוי. אנו מבקשים כי תנסי קצת יותר.

בלוסום: אוקי. ידיעה זו אינה על תבונה או אסטרטגיות, או לימוד  של הזמנים העתיקים. אין היא "לגבי" שום דבר. ידיעה זו היא לא יותר, (עם זאת, היא כול דבר)... מאשר ההרגשה פנימה של הידיעה כי אנו אהבה-אור ובתוך קבלה זו... אין שום דבר יותר שאנו צריכים לדעת... כיוון שאהבה-אור יודעת הכול... כיוון שהיא הכול.

פדרציה של אור:  לא יכולנו לנסח את זה טוב יותר בעצמנו. ובתוך כך שאתם עונה בדרך זו, זה מוכיח, זה רק הולך להראות... כי כול אחד מכם יודע זאת.

אין זה שאתם צריכים אותנו... לא בכול דרך, צורה, או נוהג. אנו פשוט נמצאים כאן כדי לעורר את זיכרונכם על עצמכם.

רבים כותבים ומבקשים ממך לשאול אותנו שאלות, בלוסום. עם זאת, באמת, אין צורך. כיוון שכול הידע טמון בתוככם כאשר אתם יודעים על האהבה שהינה אתם. כאשר אתם יודעים את זה באופן מלא, לא תהיינה שאלות. כיוון שאין צורך בכול התשובות... כיוון שכול דבר הוא פשוט.

עם כבוד, נשמות יקרות ביותר, הצמא שלכם לידע יכול לפעמים לסטות מדרך המלך! אתם רוצים לדעת את זה ואת זה, בתקווה שזה יספק את סקרנותכם ועם זאת, היא לא. כיוון שתמיד תחפשו יותר תשובות כדי להרוות את צימאונכם. עם זאת, אנו אומרים לכם.... היו בשקט... אפשרו לכול מה שיש... להיות.

האם עץ, האם בעל חיים או חרק רצים לכאן ולשם מחפשים תשובות? אכן לא. הם יודעים את עצמם שהם  מי שהם/מה שהם. הם בקבלה וחיים חיים ומשגשגים דרכם.

בלוסום: עם זאת, עם כול הכבוד בגין מה שאתם אומרים, בני אדם מתוכננים מאוד שונה. אם לא היה לנו צמא לידע לא היינו מתקדמים עד כמה שהתקדמנו.

פדרציה של אור: את זה אנו מבינים. עם זאת, היינו אולי אז מציגים את המילה איזון? היינו מציגים את המילים של "שקט נפשי". אין אנו אומרים כי ידע  אינו יתרונכם. אנו אומרים לא כול שכן, כי ישנם דברים מסוימים שאחד לא יכול לדעת אף פעם את התשובות  כאשר נמצא על פני כדור הארץ. ישנם גם דברים מסוימים שהם פשוט תשובה של כן או לא.

בלוסום: אז מדוע אין אתם יכולים לתת לנו לפעמים תשובות אלה של כן או לא?

פדרציה של אור: כיוון שבלוסום, אין זה מקומנו לעשות זאת. אנו מודעים על הרבה שמתרחש בעולמכם ואנו גם מודעים על מה שהינו הצעה בוטה לקחת אחד מחוץ למסלול.

בלוסום: ובכן, מדוע אין אתם רוצים לאפשר לנו להיות מודעים על הצעות בוטות מעין אלה?

פדרציה של אור: מכיוון שכפי שאמרנו... אין זה מקומנו. יש לנו מטרה בהתקשרותנו אתכם. המטרה היא לסייע למין האנושי לזכור את המטרה "שלהם"  ולמה הם הגיעו לכאן לעשות ולהיות. אנו מבינים כי אחד של כדור הארץ עשוי להרגיש שזה הכרחי לדעת דברים מסוימים שמתרחשים... וכך די בצדק. עם זאת, אנו מבקשים מכם להכיר כי כול מה שעומד להתגלות ייעשה כך בעיתוי האלוהי. כיוון שכאשר זה יתרחש... כה הרבה ייעשה הגיון מוחלט כשחלקי הפאזל נופלים למקום.  אם "הדברים שאנו יודעים" היו צריכים להיאמר "מחוץ לרצף" זה לא ישרת אתכם, אותנו או אכן את השלם... ובכך אנו מתכוונים לכול.

יכולים אנו להוסיף, כאשר אתם מסתמכים על הערך של העצמי... כאשר אתם מבינים כי אתם צריכים לא לדעת שום דבר השונה מהעובדה כי אתם האור, אתם האהבה, אתם  האני... כאשר אתם באמת מרגישים ידיעה זו, הצורך לגלות יותר יפסיק. כיוון שאתם תמצאו שקט בתוך ידיעה זו, כפי שאמרנו.

כמוך, בלוסום, אנו נאבקים לפעמים עם המילים. כיוון שכאשר מדובר בניסיון לתאר את ההרגשה... שם פשוט אין מילים לעשות זאת.

המשיכו לדעת... המשיכו להרגיש אהבה אור אלה. כפי שאתם יכולים לספר, אין אנו יכולים להדגיש את זה מספיק!

בלוסום:  זה אוקיי. באמת! אני די בטוחה כי כה רבים מאתנו עכשיו מבינים את זה. אנו מבינים מה ניסיתם לומר במשך כול השנים האלה. זה הרבה יותר הגיוני לנו עכשיו  כשאנו "נפלנו לתוך חסד" ומכירים בכך כי הערכה עצמית היא סיבה מאוד ראויה!

פדרציה של אור: בלוסום היקרה ביותר. עכשיו בזמנים יקרים ועדינים אלה ובכול הימים שאתם עומדים להתבונן... דעו את זה...

זו אהבתכם שתציל את עולמכם.

זה האור שלכם שיקרין כה בבהירות על כול מה "שנראה" שהינו בחשיכה.

אלה אתם... כול אחד... שחווה כמיהה זו בתוך יישותכם כדי לגרום לשינוי... להיות לשימוש... להגשים את תשוקות נשמתכם... אשר יתמירו ומתמירים את הפלנטה שלכם לתוך תהילתה הקודמת.

לצד זה אתם "משנים את מהלך המשחק". יותר מדי מכם היה להם מספיק מהדרך שהדברים הם. בכול מקום/ מסביב/ בתוך הגלובוס שלכם, שינויים קורים. שינויים גדולים שיגרמו לכול אחד לשנות את דרך מחשבתם.... משנים את גישתם כיוון שאנו אומרים לכם

האור מגיע...

אור כה בהיר כך שהוא יסנוור את עיניכם וימלא את ישותכם עם אהבה מעין זו שלא נתקלתם בה אף פעם לפני כן.

בתוך ניצוץ האור... אתם תראו את עצמכם. אתם תדעו את עצמכם ואתם אף פעם לא תרגישו שוב את אותו הדבר.

כיוון שהועלתם מחוץ לתדר זה שאתם שוכנים בתוכו עכשיו.

אור זה המגיע ישנה את הרטט של התדר של כול הפלנטה שלכם ואתם תזכרו את התהילה של הרגשת האהבה בצורתה הטהורה והגבוהה ביותר.

שינוי זה ישנה כול דבר שהכרתם אותו.

הסתכלו על "הגעה של אור" זו כמשנה המשחק הגדול ביותר של הכול... והוא מגיע אליכם... לכול אחד!

האם את מרגישה את זה, בלוסום? האם את יודעת ומרגישה את זה כאמת?

בלוסום: כן! זה יכול להיות מחר, זה יכול להיות תוך 10 או 20 שנים... אין זה משנה! כיוון שזה צריך להיות בעיתוי האלוהי, נכון? ובידיעה זו... אני הולכת קדימה בשלום ובאהבה ומאחלת לכם ישויות הקורנות אור  חג מולד ( Christmas) נהדר. מה, שכאשר אתם חושבים על כך זה נראה מגוחך. איני יכולה לראות אתכם עם עצי חג המולד ומתנות או אכן, דבקון!

פדרציה של אור: "חג המולד" שלנו נחגג בדרכי אהבה וחמימות שמאירים את הפלנטה שלכם בזמן זה. להרגיש את זה, כפי שאנו עושים, בעונה זו של רצון טוב לכול הגברים, הנשים והילדים... לכול הציפורים, הצמחים, החרקים... לכול אלה שביתם נמצא מתחת לים... לכול החיים... לא רק על הפלנטה שלכם, עם זאת, בכול מקום להרגיש אהבה זו אחד לשני, בלוסום היקרה ביותר וכולם.... זו המתנה הגדלה ביותר של הכול.

בלוסום: תודה לכם כול כך הרבה, חבריי.... אופס... התהוותה טיפת דמעה. אנו אוהבים אתכם.... בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge