Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 4, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 4 בנובמבר 2018

בלוסום: שלום, בשנית. אולי נוכל להמשיך  מהשיחה בשבוע שעבר בהתייחס להכפלה לאחרונה של האנרגיה פי שלוש ואיך זה משפיע על הפיזיות שלנו? האם זה יתאים?

פדרציה של אור: זה יהיה מהנה מאוד לעשות זאת. זה ברור לאלה שבחרו להפוך למודעים לעובדה שלא רק האנרגיות משתנות, הרבה מהדרך בה אתם בוחרים לחשוב ולהתנהג... הם גם "לוקחים את אותותיהם" על גופכם. אנו משתמשים במושג "לוקחים את אותותיהם" בשל העובדה כי רבים מגלים מאבקים עם הפיזיות שלהם בצורה זו או אחרת. מובחנים מכאובים וכאבים ו"התוויות" בלתי רגילות.

בלוסום: התוויות בלתי רגילות?

פדרציה של אור: אכן.  רבים מבחינים  ב"דפוסים" הנוצרים על עורם שלא היו שם קודם לכן. אין סיבה לדאגה. זה פשוט קטע של תאי הדם/זרימת הדם שגוברת בעוצמתה הדינמית.

בלוסום: מהי בדיוק המשמעות?

פדרציה של אור: כול התפעולים... הכוונות "הפלאיות" של  תכנונכם "בתוך" הבשר הפיזי הם  "מארגנים את עצמם מחדש" לתוך פורמט גבוה יותר. נראה כי הגדלה בזרימת הדם יכולה לגרום לאחד להרגיש די מסוחרר.

בלוסום: מדוע אנו צריכים הגדלה בזרימת הדם?

פדרציה של אור: כדי להתאים לעליה באנרגיה. כול דבר עולה מדרגה. כול דבר.

אם תפעוליכם הפנימיים היו צריכים להישאר אותו הדבר כפי שפעם היו, אחד היו מוצאים את עצמם לא מסוגלים לעמוד בקצב של החיים "שלהם". שינויים עדינים ועם זאת עוצמתיים בפנים לא יכולים להתרחש מבלי לגרום  למודעות של מיקוד בחלקים מסוימים של הגוף.

עקצוצים מוזרים יכולים להיות מורגשים בכול הגוף. קצת כמו זרימת דם... כיוון שזה מה שזה! היינו גם אומרים, כי גם איכות הדם משתנה לתוך מגוון עשיר יותר.

הלב הוא הרבה מאוד מתריע על נוכחותו וקצבו יכול להפוך לעיתים קרובות מחוץ לסנכרון במשך תקופות קצרות של זמן. זה כך כיוון שהוא גם מותאם לקצב חדש. הקצב הרגיל של פעימה "מואט".

בלוסום: חשבתי שאתם עומדים לומר מואץ.

פדרציה של אור: לא. במקרה של הלב, הוא מאט באיטיות על מנת לשאוב  מגוון עשיר יותר של דם. גם ההאטה, מאפשרת למערכו של האחד להיות של אישיות רגועה יותר.

עיניים... יכולים להפוך להיות מטושטשות בתקופות ביניים. הראיה היא פקחית לפעמים ובפעמים אחרות, די להיפך. בסופו של דבר תתרחש איכות של חדות.

אוזניים... הם "פרשה מוזרה" בכך שהן מגיבות לרבים באופן שונה למדי. "צליל" הוא בעל החשיבות העליונה לשדרוג השימור העצמי. זה מועיל מאוד לאחר להקשיב בשקט "לטונים"  של פעמונים או קערות או תווים מוסיקליים... או רוח וגשם... או "אמירת אום". להקשיב לכול הצלילים "המלכותיים" ולהתכוונן לתוך הרטט שלהם, עוזר מאוד בקרקועם של התאמות אלה שמתרחשות.

נשמות רבות נאבקו תמיד עם מתח בצוואר ובכתפיים... "נשיאת משקל העולם על כתפיו של אחד" לא יכולה להיות אמירה יותר מדויקת.

בלוסום: כן. מדוע אנו נושאים מתח כה רב שם?

פדרציה של אור: כיוון שאלה תומכים בראש... והרבה נכנס לתוך הראש!!

בלוסום: הגיוני!

פדרציה של אור: אולם... בזמן זה כשמתקדמת ההתרוממות של "כול מה שיש"... יש גם, את העובדה כי מבנה הצוואר ושטח הכתף מתקנים את עצמם לגזרת גוף מתאימה יותר.

בלוסום: אני בעד זה, הרשו לי לספר לכם. הביאו  את "גזרת הגוף המתאימה יותר"! חיפשתי את זה כול חיי!

פדרציה של אור: אנו מודעים להומור שנאמר. עם זאת, היינו אומרים כי זה יותר באזור "המרכבה".

בלוסום: בתקווה  שאין זה "בין הרגליים", כפי שאמי , ברוכה תהיה, היתה קוראת לחלק התחתון של הגוף! איך זה גורם לי לצחוק!

פדרציה של אור: אין אנו מדברים בנקודה זו על "החלקים התחתונים". אנו חוזרים "למרכבה" בתוך הצוואר ובשטח הכתף. הצוואר מתארך. בגוף הקליל והמואר זה נוח יותר "למה שנובע" מהראש להיות דק וארוך יותר.

בלוסום: מאוד דומה לחוצנים (E.T)?

פדרציה של אור: אכן. כול דבר בתוך הגוף "מפלס את דרכו חזרה" לצורה מוארת יותר. המאוד מבנה שלו יהפוך למואר יותר. עצמות, שרירים, רקמות, איברים... כול דבר חוזר לצורה המוארת יותר של עצמו.

בלוסום: אתם אומרים חוזרת? אם אנו צריכים לחזור עד למבנה הגוף של "אנשי המערות" לא הייתי אומרת שהם היו בדיוק "העמוד הראשי של דגמי ווג (Vogue)"  על ידי כול מתיחה של הדמיון.

פדרציה של אור: ובכן מתחו חזרה את דמיונכם, הרבה לפני זה. לזמנים בהם הגעתם מהפלנטות האחרות כדי להעז על/לתוך טריטוריה חדשה זו שעכשיו מכונה כדור הארץ.

בלוסום: איך היתה אז מכונה?

פדרציה של אור: לא היה לה במקור שם. בסופו של דבר ניתנו לה שניים או שלושה שמות שאינם בעלי הפורמט שניתן לביטוי שלכם. רטטים שונים של צלילים "נתקעו" בזמן... "כדור הארץ" היה אחד מהם.

כשדחיסותם של הרטטים נוצרה מעל אלפי שנים, כך גם הדחיסות של הצורה הפיזית היתה צריכה "להשתנות ביחד אתם", על מנת להתאימה להישרדות.

ועכשיו מתרחש אותו הדבר. עם זאת, כפי שאנו אומרים... בחזרה לצורה שמתאימה לרטטים המוארים יותר שחוזרים.

אנו מצהירים כאן כי אין אנו אומרים להתעלם ממחלות מסוימות שעשויות לדרוש תשומת לב. עם זאת, אנו בוחרים לגרום לאחד להיות מודע כי "נדנודים" רבים שנראים עוצמתיים יותר מאשר רגיל, הם "אולי" השינוי בכם "שמתחיל" לקרות. נשמו לתוכם. נשמו לתוך "האזור המודע".... עם חיוכם... בידיעה שגופכםמואר.

רבים "מגלים" את הצורך לשנות את הדיאטה שלהם. או, הצורך להתרחק מ"שעשועים" מסוימים של הגוף...שהגוף לא משועשע למעשה על ידם בכלל.

בלוסום: דוגמה?

פדרציה של אור: סמים מסוימים.... מזונות מסוימים שאחד נהנה... אינם יותר מהנים בשל "ההשפעה אחרי" שקורית בימים אלה. הגוף... הגוף המואר יותר... לא יכול לסבול דחיסויות מסוימות של דברים מסוימים.

דברנו בפעם האחרונה על אלכוהול. ההשפעה שיש לו לא תהיה כזו דרישה כשרבים "נכנסים לתוך שלהם" (מצליחים במצב מסוים - המתרגמת)... ומגלים דרכים להירגע "ולהתקרר" (להירגע - המתרגמת) , כפי שהייתם אומרים, מבלי "ההשפעות שאחרי" שעכשיו הן מאוד לא נוחות. אחד עשוי ליהנות מהשתייה בזמן עם זאת, אבל לא מהתגובה של זה.

אין אנו מבקשים מאחד לנסות לעשות משהו משינויים אלה. עם זאת, לאפשר בפשטות לשינויים להרגיש מוסכמים. ללא מאמץ.

מזון רב ומה שהוא מכיל בתוכו, הגוף לא יכול לסבלו. סימני הדחייה (?) הם ברורים. התגובות "לרעלים"  בולטים יותר ואחד מכיר עכשיו מה הגוף כן או לא... יכול ולא יכול לסבול.

בחירה "ברווחה" הופכת גלויה מאוד עבור כה רבים עכשיו.

כאשר אחד הופך למודע על "ההזרקה" של כוחות שליליים שנמצאים בתוך צריכה רבה של הגוף באמצעות הונאה של "מטעמים"... ישנן החלטות שתיעשינה עבור הטוב הגבוה ביותר של השימור!

הישות המוארת החדשה שאתם הופכים להיות תרצה לשכון בגוף מואר חדש. כה רבים פונים "לכוחות הקרקע" שהיו בפיקוח על ידם ונקטפו עם אהבה.

מזון מהווה הזנה של הגוף. לעזור לו לשגשג. תהליך "המזון"  התפתח מעבר להכרה "בנוחות להתאים לסגנון חיים".

עם זאת, אחד מכיר  כי אין זה הסגנון חיים שהוא משרת.

בקשו "הבנה" וסיוע מהעצמי הגבוה שלכם... מהמקור האלוהי... לגרום לשינויים אלה באופן טבעי עםהווייתכם.

הגדירו את תשוקתכם לשרת את הגוף, נפש (mind) ונשמה עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול... ואפשרו לחוכמה להישפך לתוך מחשבותיכם על עניינים כמו אלה.

הקשיבו לנשמה שלכם. הקשיבו לגוף שלכם. הקשיבו לרגשות שלכם ופעלו בהתאם.

ההנאה שמגיעה מלעשות זאת היא "הוכחה הבאה לידי ביטוי" כי אתם אכן, על הנתיב הנכון.

בלוסום: תודה לכם על כך. מעניין מאוד ודי שונה מהרגיל אולי?

פדרציה של אור: אנו משתוקקים להיות לשירות בכול דרך שאנו יכולים במהלך חוויות של "התמרה" אלה.

בלוסום: אם כן עד לפעם הבאה. בהכרת תודה. בשירות אוהב. אני (I AM)


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge