Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - November 24, 2018


מסר של Blossom Goodchild - מיום 24 בנובמבר 2018

בלוסום: שלום. נראה כי היינו צריכים הפסקה קצרה. עם זאת, אני מוכנה לתת את כולי בשנית. בהנחה שזה בסדר (Tickety Boo) לכם?

פדרציה של אור: אנו אכן, מאושרים להיות אתכם במלאות זו של אנרגיה, בלוסום, וחייבים להודות שאנו יותר מאשר נהנים לעשות זאת.

בלוסום: ובכן, כמה נחמד! מישהו הציע שאשאל אתכם לגבי החוויה שלכם במהלך כול מה שאנו עוברים? האם זה כפי שציפיתם שזה יהיה? האם זה מתקדם יפה מנקודת מבטכם? האם יש אכזבות? עיכובים גדולים שמונעים לנוע קדימה וכו'? אתם מבינים את סוג העניין.

פדרציה של אור: אנו מודים לך עבור החקירה איך זה נראה מנקודת מבטנו. כפי שזה עם כול רגע אחד שלא היה אף פעם רגע עד לרגע זה... אנו חווים את מה שהינו חדש. יש לנו סדר יום להביא את הפלנטה שלכם וכול החיים בתוכה ועליה, לתוך ....עמדתה החוקית... חדשה/כפי שהיתה.

אין אנו חווים אכזבה באופן שחווים אלה בכדור הארץ. כיוון שאנו רואים כול דבר כה מאוד שונה.  מה שאתם עשויים לשקול שהוא מאכזב, הוא... עבורנו/לנו... פשוט צעד נוסף לאורך האוטוסטרדה.  זה מגיע גם לא כאכזבה או הפתעה.. זה פשוט זה.

הנתיב שכולנו הולכים בו אינו מסתיים לעולם. אחד יכול לבחור את האופן בו היו רוצים להיות... ודרך כול בחירה, התוצאות נובעות.

אנו מבינים כי להיות בחלק הפעיל של זה... בדחיסות של מישור כדור הארץ שלכם... זה די, די חוויה שונה מהחוויה אותה נטלנו על עצמנו.

כן,  הגענו מ... מיקום/רטט/נטייה/דוגמה גבוהה יותר. אנו לא... אנו... הידועים כפדרציה של אור... חווינו מיקום זה של להיות בן-אדם. עם זאת, הפכנו כה הרבה יותר מודעים על "פעילויות מעין אלה" באמצעות תקשורת עם אלה מכם בכדור הארץ.

כה רבים מכם מרגישים כי אנו לא יכולים "לשמוע את קולכם". עם זאת, רק מפני שאתם מרגישים כי אינכם יכולים לשמוע את קולנו, אין המשמעות היא שאין אנו יכולים לשמוע את קולכם.

הבחנו בהבנות כה רבות  על "איך הרגשות הינם" מרבים מכם הנמצאים למטה שם על פני אמא כדור הארץ נותנים את הכול עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.

לנו גם, אין קשר לשום דבר החוצה את נתיבנו בידע... מלבד זה של אהבה. זה מה שמחבר כול אחד לשני.... ולכן, אלינו.

אנו משקיפים בשלב זה. אנו מפקחים. אנו מעריכים את רמות האנרגיה ואיך הן מתקדמות או אחרת.

אנו אלה המודדים את רמות האנרגיה שיש להביאן לפלנטה שלכם... ומפתחים את הדינמיקה של האופן בואנרגיות אלה עומדות לזרום קדימה ולהתמזג. כיוון, שאתם יודעים, כי חלק מהאזורים בפלנטה שלכם מאוד שונים בזרימת האנרגיה, מן האחרים.

בלוסום: ובכן, האם אתם מתכוונים כי "הקומץ" שלכם... כפי שאתם מכנים אותם, נכנסים לתוך הפלנטה שלנו במקצבים/ברמות שונות... בתלות במקום בו הם "נופלים"? אני חושבת שאתם יודעים למה אני מתכוונת?

פדרציה של אור: כתמיד, בלוסום, אנו יכולים רק להשתמש במילים המשביעות רצון באופן הטוב ביותר שהן יכולות. כיוון  שבמציאות הממשית, הדרך שבה אנו מציגים לכם את מה שאנו עושים, היא... עם הכבוד הגדול ביותר... איך שאחד עשוי לספר סיפור ילדים. לא מפני שעולם בני האדם לא יכול להבין, בהכרח, עם זאת, כיוון שאין מספיק דרכים נאותות כדי להסביר בדיוק איך הכול עובד. עם זאת באופן טבעי, אנו נבטא זאת כמיטב יכולתנו.

על פני הפלנטה שלכם ישנם אזורים מגוונים רבים... אתם מחלקים את ארצותיכם למדינות, היינו אומרים לצורך הסבר שאנו עושים את אותו הדבר... לא לתוך מדינות בארצות... עם זאת לתוך "מדינות שלאנרגיות".

אם  היינו צריכים לשלוח/לפזר על אזור מסוים רמת אנרגיה שהיתה, לדוגמה, "מתקדמת" מדי... היא יכלה לגרום אי סדר רב והיתה לה את ההשפעה המנוגדת מהכוונה המקורית. פשוט מפני  שהרמה המתפזרת... היתה גם "מקדימה את זמנה" ו"מדינה" זו  שהיתה מקבלת אותה... לא היתה יכולה לספוג אותה בצורה נוחה. לכן, היתה גורמת לדברים להרגיש ולהופיע מאוד תוהו ובוהו. היינו רוצים לדמות זאת להנאה מכוס אלכוהול... עם זאת, אם לוקחים יותר מדי וזה יכול לשנות את עצם טבעה של הנשמה השותה אותו.

רמות מושוות על מנת לשמור על איזון.

בלוסום: אני קצת מבולבלת. מוחי חושב, לדוגמה, כי המקום היפה בו אני חיה באוסטרליה  הוא בעל רטטאנרגטי גבוה... בהשוואה לרטט של מדינה קרועת מלחמה. עם זאת, בוודאי כי  המדינה קרועת-מלחמה צריכה יותר מהאנרגיה הגבוהה ביותר מאשר המדינה בה אני גרה, כיוון שבמקום בו אני נמצאת, הוא כבר עושה מאוד יפה, תודה לכם! זה היה נראה לא הוגן לתת למקומי יותר מהחומר הגבוה יותר ולמי שבאמת צריך אותו.... פחות.

פדרציה של אור:  אין זה שאנו נותנים פחות. אנו שופכים את הכמות הנכונה לצרכי האזור. הצרכים של "המקום של האנשים" חייב להיות בשליטה ובפיקוח על מנת, כפי שאנו אומרים, לא לגרום לאי-סדר.

הכול הינו חלק מהתוכנית האלוהית.

אנרגיה היא כול דבר.

האנרגיה של אהבה היא כול מה שיש... ברמותיה העצומות ובתחפושתה.

אין חוסר הגינות, כפי שרבים מניחים.

בלוסום: איני יודעת אם בהכרח אני יכולה להסכים עם זה. ישנה רשימה ארוכה מאוד שאחד יוכל לכתוב כאשר מדובר במה שנראה הוגן ומה שלא. לדוגמה... פושט זורם ממוחי... לא נראה הוגן שאנו כגזע מונעים מאתנו אתהחופש האמיתי בשל שליטה רבה שמיליונים אפילו לא מודעים לה... ויכולה אני להוסיף... כול חוסר ההגינות לנשמות רבות שנלכדו בכך עמוקות ובאופן חמור ובחוסר רצון.

פדרציה של אור: אנו מצפים ויודעים ומעריכים שאתם עייפים. חלק אפילו משועממים  מכך שאנו חוזרים על אותו הדבר. עם זאת, "אותו הדבר" הוא התשובה לשאלות כה רבות!

אתם מסתבכים בתוך הבלגן של האנרגיות על פני הפלנטה כדור הארץ. עם זאת... אתם ידעתם... שזה עומד להתרחש כאשר הייתם כאן. אתם הסכמתם לרדת למטה... כה השתוקקתם לרדת למטה ולסייע למיין את כול זה.

התמונה הגדולה יותר... מנקודת מבטנו... היא תמונה שונה מאוד מרמת נקודת המבט שאתם יכולים לתפוס... בהיותכם היכן שאתם.

כול אחד משחק את התפקיד שיועד לו... מכיוון שאתם רציתם... מכיוון שאתם בחרתם.

בלוסום: ועם זאת, אנו בעיקר מתלוננים, אני יודעת. עם זאת, אולי  אנחנו לא די הבנו " לפני ההגעה" כמה רע ועצוב ולא נוח ומבלבל ומייאש זה יכול להיות!

פדרציה של אור: עם זאת, אתם הבנתם.  אתם יכולתם לקבל את "ההרגשה" של זה על מנת להחליט באם אתם לוקחים חלק ברמת הארצי או לא למרות שהיה "הלם רב" של הנשמה כאשר חוותה את ההרגשה... אתם גם נעשיתם מודעים למטרה...של השינוי שאתם הגעתם למטה כדי לעשות.

נעשיתם מודעים לאהבה שיכולה לגרום לשינוי זה. יכולתם "לראות לתוך עתידכם" איך האירועים ישחקו... מחוץ/דרך... ויובילו את מה שאתם לוקחים בחשבון שהינו תועבה של האמת, לתוך תוכנית מוארת.

בלוסום: תוכנית. הבה נקפוץ במורד החור של הארנבת הקטנה, הבה?

פדרציה של אור: כן, בלוסום. תוכנית. שוב, מילים... לא/לא יכולים... לבטא כיאות. לכן אנו משתמשים בדבר הקרוב ביותר לזה. תוכניות כתובות עם בסיס בסיסי. היינו אומרים, תסריט בסיסי עובר דרכם. יש להם פוטנציאלים שעשויים או לא עשויים להשיגם... וקודי האנרגיה בתוך כול תוכנית מותאמים באופן אוטומטי, בתלות בקוד האנרגיה שחופף... ו/או... מתאים ל.... תוכניות בתוך יחיד או שלם.

היינו מציעים כי זו צריכה להיות תוכנית מסוימת שתיכתב  עבור המין העתידי ותכנון מוצפן  עבור מקום הימצאותה והתנהגותה... ואז כ"תודעה אחת"....היא "מחוברת" ומתקבלת... עבור אחד שישחק את המשחק.

אם הייתם רוצים.... הקודים הם הוראות. שמרו על ההבנה כי הקודים משתנים בכול דקה. קוד של אחד יחיד מתוכנן  עבור בדיוק ... כול יחיד! ואחד הופך למודע יותר על הפעילויות מעין אלה... לא דרך הצורך לדעת את הקודים, עם זאת, מההרגשה שהם נמצאים בקנה אחד עם הקוד.

אנו צודקים האם לא כן... כאשר אחד נמצא "על גג העולם" (בשיא ההצלחה)... אין שום דבר כמו זה?

בלוסום: באותו אופן כאשר אחד מרגיש על קרקעית העולם.... גם שום דבר כמו זה!

פדרציה של אור: את מבינה, בלוסום, כאשר אחד נמצא בשיא... קודי האנרגיה של הרמות הגבוהות יותר מחוברות עם קודי האנרגיה המתוכננים בנשמה... והכול עובד ביחד באלוהות..

בלוסום: וכאשר אחד נמצא בקרקעית?

פדרציה של אור: זה אותו הדבר. קודי האנרגיה של האחד מותאמים עם רמות הקוד "שמותאמים" עם זה.

בלוסום: עכשיו זה... לא הוגן! בוודאי כאשר אחד צריך יד עוזרת, הדבר האחרון שהם צריכים הוא להתיישר עם הרטטים/הקודים הנמוכים יותר שישמרו אותם שם?

פדרציה של אור: עם זאת, עכשיו רבים מאוד מודעים לחוק המשיכה. הקודים שמנוהלים בתוככם... מושכים ... מתיישרים/מתאימים... לקודים. זה האופן בו חוק המשיכה עובד.

בלוסום: ובכן, אתם אומרים כי "מחשבותינו" הם הקודים? כיוון שאני יודעת שאם אנו צריכים לשנות את הרטט שלנו לרטט טוב יותר... אנו צריכים לשנות את מחשבותינו למחשבות טובות יותר.

פדרציה של אור: בינגו! כפי שהייתם אומרים. מחשבותיכם  מנהלים את הקודים. אין אתם צריכים להבינם.

בלוסום: זה מבורך!

פדרציה של אור: עם זאת, זה עוזר לדעת.

בלוסום: מדוע? רק מתוך עניין. מדוע הידיעה שמחשבותינו הם הקודים יוצרת שוני בעל ערך כלשהו?

פדרציה של אור: מכיוון שהחיזיון הינו אחד מהכלים העוצמתיים ביותר שיש לכם.  כשאתם "מרוממים" את מחשבותיכם... דמיינו גם, לפעמים.... את המטריצה של מספרים. כמו מחשב שרץ דרך הווייתכם. אין אתם צריכים לראות מספרים מסוימים. עם זאת, ראו שהם נעשים בהירים יותר. אולי לפעמים, דמיינו אותם כמו שהם על מכונותיכם, היכן שהם מסתדרים בשורה ומכים את הקופה.

להיות מודעים על הקודים המשתנים עבור הטוב הגבוה ביותר... נפגשים עם הקודים מחוץ לעצמכם... עבור הטוב הגבוה ביותר... יכול לגרום לשינוי אנרגטי עצום עבור השלם! דמיינו מספרים, סמלים וכו'. צפים מחוץ לראשיכם ומוצאים את שותפם באטמוספירה. קצת כמו משחק מחשב. כול פעם שאחד מתחבר... אתם מקבלים נקודות!

זה עשוי להיראות קצת ילדותי. עם זאת, היינו אומרים כי בזמן זה הווייתכם נמצאת בצורך גדול לכך ושיהיה קצת כיף בתוך כול המתח יעזור ובאותו הזמן... תהיה כזו השפעה שאינכם יכולים לדמיין.

אנו מדברים על מתח. יש אכן כזה מתח על פני הפלנטה שלכם ואם היינו צריכים לנסח זאת במונחים של סיר לחץ.... היינו אומרים מאוד בהחלט כי המכסה עומד להתפוצץ!

החזיקו את הכובעים!

בלוסום: אנו נעשה זאת! עשינו זאת!... ונמשיך לעשות כך כמה שיהיה צורך בכך! תודה לכם. נחמד לחזור לשוחח.

פדרציה של אור: באופן דומה. אהבתנו מגיעה לכול אחד.

בלוסום: בהכרת תודה, בשירות אוהב. אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge