Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 28, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 28 באוקטובר 2018

בלוסום: בוקר טוב. התרגשות רבה התרחשה לאחר תקשורכם האחרון לגבי קוביות האנרגיה. האם נמשיך הלאה באותו כיוון?

פדרציה של אור: רגעים טובים של שמחה גם בהמשך היום, בלוסום. האנרגיה המקיפה את קוביות האנרגיה אכן מרוממת את הנשמה. כיוון שכאשר אנו אומרים כי הכפלנו פי שלוש את הכמות "שנשלחת דרך"... אתם יכולים גם להיות מודעים לעובדה כי בשל כך... גם כול מה שאתם חושבים ומכניסים לפעולה מוכפל פי שלוש בעוצמת הרטט שלו. לכן, זה חכם ביותר להיות ערניים לכול המחשבות והרגשות, כיוון שאם מחשבותיו של האחד לא היו הגבוהות ביותר עבור הכול.... אחד עשויים למצוא את עצמם מרגישים מצוברחים לגמרי.

היו מודעים על מה שאתם מעניקים במחשבה לעצמכם ולכול מה שיש. אם המחשבה לא "מהדהדת באמת של הלב של האחד"  פשוט בשל האופן בו האחד עשוי להרגיש באותו רגע... אזי היו פיקחים מספיק כדי להכיר בכך מיד ולשנות זאת לתוך מחשבה שעושה זאת. המחשבות שמגיעות ממקום אוהב לכול/עבור הכול. אתם עשויים להכיר מהר מאוד "במרחבכם" את העלייה ברטט של נשמתכם, בעשותכם זאת.

בלוסום: הייתי צריכה  לומר, אני נהנית מאנרגיות אלה ונראה כי דפוסי מחשבתי "עלו" כמה שלבים טובים בסולם. הרבה יותר מחשבות טבעיות של הכרת תודה ודברים דומים, במקום "לחשוב לעשותן" לפעמים. נראה כי הן פשוט זורמות דרך גופי.

פדרציה של אור: כיוון, שאם אתם חושבים על הכרת תודה... אזי מחשבה זו של הכרת תודה תוכפל פי שלוש בכוונתה. כול המחשבות תוכפלנה פי שלוש בכוונתן. זו הסיבה מדוע רבים "עוברים דרך הטחנה" (חווים תקופה קשה בחיים עם בעיות קשות ומכאיבות - המתרגמת), כפי שהיינו אומרים... כיוון  שמחשבות של נאמר, ייאוש, או תסכול, או כעס, תוכפלנה פי שלוש בעוצמתן.

בלוסום: אם כן יותר טוב לשמור מאוד על עירנות!

פדרציה של אור: זה כך. עם זאת, דעו כי זה נמצא בתוך כול אחד להיות של אהבהזה מי שאתם. לכן, היופשוט עצמכם!

בלוסום:  עם זאת למטה כאן על פלנטה זו, הרבה מ"עצמנו"  הושפע "פנימה" עם עצבות ודיכאון של "מה זה"?

פדרציה של אור: ואז הושפעו "החוצה" מחשבות אלה. אתם כולם נמצאים עכשיו כה רחוק מאוד לאורך נתיבכם. אתם כולם כה הרבה יותר ביישור עם העצמי האמיתי שלכם. לכן, אתם כולם כה הרבה יותר מודעים על מה שמשרת ומה שלא.

אם אתם בוחרים "להתפלש" בשקרים... למעשה, שקרים בוטים... המנדנדים אתכם מחוץ למסלול, אזי דעו כי "ההתפלשות" תרגיש פי שלוש בהווייתכם. לכן, אם אתם יודעים שזה המצב... מדוע לעשות זאת?

בלוסום: אני לא עושה זאת!

פדרציה של אור: לכן את מרוממת את העצמי של נשמתך!

בלוסום: עם זאת, עם כבוד, אני לא חיה במדינה שהיא מבולבלת מאוד בשל מצב העניינים הפוליטי ומה שמתרחש. למעשה, האם לא כול המדינות הן כמו זו? עם זאת, אתם יודעים על מה שאני מדברת. לכן, אנשים שחיים באותה "ארצם של החופשיים"... מרגישים שהם טובעים ונמצאים באי אמון גדול ובייאוש.

פדרציה של אור: ואותו אי-אמון וייאוש הוכפלו פי שלושה באנרגיה של נשמתם. הוכפלו פי שלושה! זו הסיבה מדוע אנו מבקשים מכם לא להפוך כה מעורבים בצד זה של הדברים. כיוון שזה אי וודאי ביותר באשר למי עושה מה... עבור איזו מטרה, הלא כן?

בלוסום: אולי. אני לא נעשית מעורבת! עם זאת, אני מבינה כי האחרים מרגישים את הצורך ל... כיוון שהם מרגישים כי חייהם לא נמצאים בידיהם.

פדרציה של אור: תודה לך. את לקחת את ההובלה שלנו (השתלטת ולקחת את האחריות להתמודד עם המצב – המתרגמת). העובדה היא... כי חייהם הם בידיהם. אם היו צריכים להסיר את מחשבותיהם מהמהומה הפוליטית ולנוע לתוך "מסלול" שונה... הם היו מוצאים את רוחם מוכפלת פי שלוש במחשבות של התרגשות טובה ומלאת תקווה.

יש כה הרבה מאוד להתרגש ממנו. יכולים אנו להציע לכם כי כול התגובה החריפה הזו, כול הבלבול הזה והתעמולה שלא תאמן מתוכננים כדי "לשמור אתכם מחוץ למסלול". מחוץ למסלול ממסעכם החוקי.  זה לא ייאמן! כיוון שאין צורך להאמין בכך. כיוון שכה הרבה מזה אינו אמת. מחשבותיכם מתנדנדות בדרך זו או אחרת במערבולת של מחשבה המעוררת מהומה. זה, נשמות יקרות... לא משרת אתכם!

האם אתם רוצים כי "תכסיסים" אלה ישלימו את כוונתם? כמובן שלא. לכן....

חזרו למי שאתם.

האמת של מי שאתם.

אהבה.

היו אותה אהבה בכול מחשבה מילה ופעולה.

עכשיו, בזמנים אלה... כאשר אתם "עושים את המאמץ" לעשות זאת... אתם תיתקלו ב"אחר שלכם" כפי שאמרת קודם לכן, בלוסום.... האהבה והכרת התודה בתוכך "עובדת עבור עצמה" ... עכשיו.

בלוסום: ואני חייבת לומר כי זה מרגיש כה מושלם... כה נחמד... כה נכון... כה שלוו ושמח. הייתי יכולה להמשיך, עם זאת אני לא.

פדרציה של אור: אנו מבקשים מכם לא "ליפול" לתוך מלכודות אלה. אתם טובים יותר מזה. אתם חזקים יותר מאשר מזה.

אנו בטוחים כי אתם זוכרים את מה שאמרנו כי אתם "החזקים יותר מהחזקים"? אתם נמצאים על פלנטה זו כדי לשנותה...לראות התמרה גדולה זו מתרחשת.

אתם שנבחרתם מגשימים את זה בדרך אלוהית כזו. דעו זאת.

שוב, כאשר אנו אומרים, דעו זאת... דעו זאת עמוק בלבכם וידיעה זו תוכפל פי שלוש בידיעתה. בתוך ידע זה לכן, יותר כוח נבנה. כוח של ידיעת האמת.

בלוסום: יכולה אני לשאול אם בלוק האנרגיה יוכפל בנקודה מסוימת פי ארבעה?

פדרציה של אור: אוה אכן, כן. עם זאת, לא בזמן הקרוב. אנו מרגישים כי זה חכם.

בלוסום: איך זה נמדד באשר למתי?

פדרציה של אור: באמצעות הקודים הדו-אוזניים (binaural Codes) המשתנים במהירות.

בלוסום: אה? האם הדו-אוזני (binaural ) לא עוסק עם האוזניים?

פדרציה של אור: כן. ואנו עומדים  לצד מה שאנו רק אמרנו.

בלוסום: ו... אנו מתחילים! בבקשה המשיכו.

פדרציה של אור: הווייתכם, כפי שאתם יודעים, של אנרגיה גבוהה טעונה פיזית ורגשית. כשאנרגיהמקודדת זו ממשיכה לזרום לתוך/דרך הפלנטה שלכם, אתם תבחינו שינוי בדרגה גבוהה מתרחש גם בתוך הפיזיות שלכם. כיוון שהיא "גבוהה ומוארת".

אתם אור ב/של מהות וזהו קידוד אור שמגיע. הסברנו כי הקידוד משתנה לנצח בתוככם ובתוך "קוביות" האנרגיה. כשמחשבותינו מוכפלות פי שלוש באור, קידוד האור מהקודים תואם. קידוד אור זה תופס את מקומו, ברגע שמגיע לתדר מסוים ומשנה את הכוונון של הפיזיקה הפיזית. לא רק בהופעה פיזית כלפי חוץ, עם זאת, כוונון עדין רב יתרחש על העבודה פנימה.

תפיסות חושיות, לדוגמה... האוזניים... "יתחילו" לאסוף תפקידים עולמיים אחרים. הם גם, יהפכו למעשה לרגישים לרעש... כפי שרבים מתחילים כבר לגלות.

רבים מישויותיכם הקטנות שמגיעות עכשיו לתוך הפלנטה, כבר "מכווננות"  לאנרגיות גבוהות אלה והם ימצאו את זה קשה מאוד להיות ברגע רועש. רגישותם מאוד רגישה.

אתם תבחינו כי עיניכם מתחילות לראות "אור של היום ברור יותר". אותה סצינה, עם זאת, נראית שונה. מגעכם, כאשר נוגעים בדברים מסוימים בעלי רטט גבוה, לדוגמה, פרחים, מים וכו'... ירגישו מאוד שונה לכם, כאילו אתם יכולים להרגיש את כול האנרגיות היסודיות שהינן המבנה שלהן.

פלאות מעין אלה ימלאו את נשמתכם. זה כבר מתרחש.

הפכו למודעים לדברים אלה על מנת שעולמכם, עולמכם שלכם שיצרתם עבור עצמכם...יהיה עולם שאתם תרצו לחיות בו.

כבו את מסכי הטלוויזיה והדליקו את החיישנים שלכם. עשו מאמץ להסיר את עצמכם מהשליליות ולהניע את עצמכם לתוך הטבע. הלכו במקום לדבר. חשבו במקום לשתות!

בלוסום: מה? פנקו אותי אם תרצו.

פדרציה של אור: וודאי, בלוסום. נשמות רבות מדברות בשביל לדבר. מה שמגיע מחוץ לפיותיהם אינו תמיד בעל רטט גבוה ביותר עבור הטוב הגבוה ביותר. במקום זאת, זה כה מועיל הרבה יותר ללכת לטייל בטבע... ואל תדברו...פשוט הקשיבו לחוכמת העצים והפרחים. הקשיבו לסיפורים הנישאים ברוחות.

בלוסום: ו" חשבו במקום לשתות"? אני מרגישה כי אתם מודעים כי הלכתי אתמול בלילה לראות את הסרט "כוכב נולד"? שתייה הינה הכישלון של הובלת אנשים.

פדרציה של אור: זה כך.

בלוסום: ועם זאת, רבים צריכים לשתות. זה עוזר להם להירגע, לכבות ולברוח.

פדרציה של אור: בדיוק. לברוח ממה?

בלוסום: לחצים. זה פשוט עוזר לאחד להירגע בסופו של יום עמוס.

פדרציה של אור: ואין שם שום דבר מוטעה עם זה. עם זאת, האם אין אנו צודקים במדידה שרבים עשו, כפי שהייתם אומרים "פשוט אחד יותר מדי" ולכן, זה מפר את כול התהליך של הירגעות?

בלוסום: אוה כן. אני מכירה נשמות רבות המרגישות בדרך זו. זו הסיבה מדוע אני וויתרתי על כך לפני 14 שנים!

פדרציה של אור: אין אנו אומרים לא לשתות. אין אנו אומרים לא לעשות כול דבר שאחד מרגיש כי הם היו רוצים לעשות. עם זאת, היינו חוזרים על השפעת ההכפלה פי שלוש. כוס אלכוהול אחת בזמנים אלה.... מקבילה לשלוש ובשל עלייתו של התדר של האחד.... לוקח מעט מאוד עבור אחד להיות מושפע מזה.

אלה אינם "חייבים לעשותם".... ישנן הצעות לסייע לכם "בהתפשטותכם".

בלוסום: זה מוזר מאוד שהזכרתם אלכוהול. לא מתאים לכם להעלות נושא מעין זה.

פדרציה של אור: ועם זאת, שוב היינו אומרים להיות ערניים על רווחתכם. אולי היינו מדברים על כך בפירוט רב בזמן אחר.

זה חשוב בימים אלה שלכם, לטפל בעצמכם היטב. זה יגרום לשינוי ניכר.

בלוסום: ובכן, אני חושבת כי נשמות רבות מאוד עולות על הסיפון של רכבת זו. אני מרגישים כי רבים מאתנו היו מעוניינים מאוד שתתנו לנו את נקודת מבטכם על הנושא.

פדרציה של אור: כפי שעם כול התכתבותנו, בלוסום היקרה, אנו מאמינים כי מה שאנו מציעים מסייע לכולאחד לאורך מסעם.... בדרכי ההבנה על מי שהם. כיוון שכאשר זה מובן, משימתנו הסתיימה!

בלוסום: תודות רבות כתמיד, בחורים! בהכרת תודה, בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge