Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - June 3, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 3 ביוני 2019

בלוסום: שבוע נוסף חלף. ברוכים הבאים, חבריי.

פדרציה של אור: וקבלת הפנים שטופת השמש ביותר לכול ולכול אחד, כמו כן לך עצמך, בלוסום.

בלוסום: תודה לכם. טוב, אני צריכה לומר כי השיחה בשבוע שעבר גרמה לתגובה רבה מאוד. הכול וכל אחד אמרו את אותו הדבר פחות או יותר, עם זאת באופן שונה! כי אנו נמצאים בעולם זה, עם זאת, לא שלו. אני קצת מבינה את זה. תודה לכם. אני לא הולכת לפרט או להיות מעורבת שוב נכון לעכשיו בנושא זה. אולם, רבים התעניינו במה שיש לכם לומר לגבי הנשמה ו"מיקומה" במהלך ההיריון. מתרחש  די אי שקט רב כרגע עכשיו בהתייחס לנושאי ההפלה ורבים הרגישו כי זה יהיה מועיל לכם לדבר על כך, אם אתם מרגישים כי זה מתאים? אני יודעת כי ענן לבן דבר על כך לפני שנים רבים מאוד, עם זאת, גם מחשבותיכם תוערכנה.

פדרציה של אור: זה בהחלט יהיה מקובל. כאשר כול נשמה אינדיבידואלית מחליטה לחזור לכדור הארץ בשל סיבות כלשהן, יכולה גם להחליט באשר לאיך ומתי הן מרגישות שזה... הכרחי/נוח/מתאים... להיכנס לתוך העובר/הוולד הממתין לה. הנסיבות עשויות להכתיב את "הזמן" שהיא  נשארת בתוך הרחם במרווחים מסוימים.

אם, לדוגמה, הוחלט עבור הנשמה כי תיכנס למשפחה שבקשה את הנשמה להפוך חלק מהקבוצה על מנת לסייע בהבנה של שיעורים רבים, אזי זה יכול להיות כי האמא לא תמיד נמצאת במצב "של חשק" עבור "התינוק" (הבה נומר) שיהיה מעורב "וחלק" ממנה. עם זאת, בזמן אחר, התינוק יידע מתי האמא נמצאת בשלום ובשלווה ובמצב רוח "אוהב" ו"מבקר" לזמן קצר  למטרות קשר. אם, במקרה זה... האמא חווה מתח רב, זה יכול להיות שהנשמה מעדיפה לא להיכנס לחוזה שלה עד הרגע מאוד של לידתה "החוצה לתוך המרחב הפתוח", היינו אומרים.

בלוסום: שמעתי כי חלק מהנשמות לא מתחברות עד לאחר הלידה, לפעמים?

פדרציה  של אור: עם כבוד... היינו לא מסכימים עם זה. זה חיוני עבור הנשמות להיכנס, בלידה, אפילו אם זה יהיה "בדחיפה" האחרונה.

בלוסום: עם זאת, מחשבותיי הולכת אל... כי היה זמן לנשמה "לקפוץ לביקור" כול עוד לא נחתך המיתר.

פדרציה של אור: זה לא יהיה מומלץ.

בלוסום: עם זאת אפשרי?

פדרציה של אור:  בנסיבות קיצוניות.... עם זאת, כה קיצוניות שלא היינו שוקלים כי יש לגעת בכך.

הנשמה הנכנסת לתוך הגוף החדש עשויה לא תמיד להיות נלהבת... ויכול להיות כי יש היעדר רצון לחזור שוב לכדור הארץ. כאשר ניתן ייעוץ כאשר לא של כדור הארץ, כול דבר הגיוני עבור הסיבות לחזור... עם זאת, ככול שאחד מתקרב קרוב יותר כך יותר שוטפים הזיכרונות פנימה על "החיים" שחלפו... ואחד עשוי לרצות לשנות את דעתם. עם זאת, בסופו של דבר, הם יודעים כי תקופת החיים שנבחרה הפעם תהיה לשירות לעצמם ולכן, לשלם.

זו "ההרגשה" של כניסה בחזרה לתוך הרטט שאינו של רמה דומה מהמקום ממנו הם הגיעו. זה יכול להרגיש "קר", בשל רצון לדרך טובה יותר לנסח זאת.

נשמות אחרות יכולות להיכנס לתוך העובר ממש החל מהתחלה ולהרגיש כי הן רוצות להישאר שם בהמשך. לא הוגדר חוק לכך. הנשמה חופשית לבוא וללכת בתלות ב"רגשותיה" בזמן. אכן,  לפעמים התינוק אמור/ידוע שהינו ישן, עם זאת זה עשוי להיות שהם פשוט "לא בפנים". אין אנו צריכים להיכנס לעומק לתוך זה, כיוון שאחד יכול לפרש את מילותינו כדי להבין מספיק באשר לאיך זה "משחק את עצמו החוצה".

בלוסום: ובכן, בנושא ההפלה... מה אתם אומרים על כך?

פדרציה של אור: אפשרו לנו ראשית להצהיר, כי לכול אחת ולכול נשמה יש את הזכות "לחשוב" עבור עצמם לגבי כול דבר. מה שמרגיש נכון עבור אחת עשוי לא להיות המקרה עבור אחרת לכן אין כאן שיפוט.

היינו אומרים, כי חלק "מהדתות"  לוקחות בחשבון כי הסרת העובר הינה חטא. ביצוע פשע של רצח. אין אנו מסכימים.

נאמר כי אם נשמה הודרכה להיות חלק ממשפחה מסוימת ולאחר מכן אולי הנסיבות השתנו והוסכם על הפלה. הנשמה עשויה או עשויה לא "להיכנס לתוך" אנרגית האמא... לזמן מה. אם יש אי וודאות מההתחלה, בדרך כלל לא. לכן הסרת העובר אינה מהווה לקיחת החיים של אחר... כיוון שאין חיים שם!

אם נשמה היתה צריכה להיכנס להיריון בלי התשוקה לעשות זאת, או בעקבות התנהגות רעה של אחר... אזי בראש ובראשונה הנשמה לא היתה מוקצית. אולם, אם הוחלט לסיים עם ההיריון ולהיות "הכלי" עבור הנשמה שיהיה לה "ניסיון חיים" נוסף לכשעצמו... אזי "נשמה" מתאימה היתה נמצאת כדי לקחת את המיקום.

עם כבוד.... קצת כמו "מיקום מושלם עלה בניגוד למצופה עבורך, וזה ישרת אותך לקבל זאת".

כאשר נשמה מחליטה לחזור לכדור הארץ... אין זה עניין של פשוט... "אחד נוסף זמין... מי הבא?"

בלוסום: זה גורם לי לצחוק!

פדרציה של אור: אנו שמחים וטובי לב כיוון שזו הדרך הרצויה להיות בכול הנושאים.

ישנו יעוץ, דיונים והתאמה רבים הנלקחים בחשבון. לכן ישנן סיבות רבות מדוע נשמה... צריכה/ תהיה/תוכל... להיכנס לתוך מחזור חיים מסוים. כה הרבה דברים לקחת בחשבון... מקום, סביבה, אפשריות להיות מוצגים, דפוס חשיבה, אנרגיה, מודעות על ההורים, הורה בודד, זוג, וכו'. כול דבר שאתם יכולים לחשוב עליו נלקח בחשבון כדי להבטיח כי צרכי האחד ייפגשו על מנת שהנשמה החוזרת תוכל להפיק את המקסימום מחווייתה החדשה.

נחזור ונבהיר בהתייחס לעניין הנושא המקורי שלך. אם היריון עומד להסתיים, אז כפי שאנו אומרים, לא קימת נשמה בפנים להסירה.  יש רק את הבשר או התחלת הצמיחה של הגוף הפיזי. לכן, אין שם פשע. אין אנו רוצים למזער או להפגין חוסר כבוד בעניין זה, כיוון שכפי שאנו אומרים, רבים אוחזים אותה בקדושה/בהערכה גבוהה עמוקה. עם זאת, כדי להסיר עובר שאין לו נשמה בתוכו, אין הבדל מלהסיר גידול או כול דבר אחר שלא משרת את הגוף.

בלוסום: אני בהחלט מסכימה אתכם... עם זאת בתוכי, אני מרגישה כי רבים עשויים להרגיש די זועמים על משפט זה.

פדרציה של אור: עם כבוד בלוסום, לאלה שזועמים... אולי לאחר שייקחו בחשבון את מה שאמרנו... הם עשויים להרגיש שונה. כפי שאמרנו, אין אנו נמצאים כאן כדי לקחת את הזכות של מישהו שתהיינה להם את האמיתות שלהם לגבי עניין... כול עניין. אנו נמצאים כאן כדי להציג אולי דרך שונה להסתכל על דברים.

כה, כה, כה , כה הרבה שכה, כה, כה, כה, רבים מאמינים כי זוהי אמת עקב שטיפת מוח בתוך החוקים והתקנות של דתות מסוימות ודברים מעין אלה הופעלו כדי להחזיק את הכוח על המעריצים  של "דרך חשיבה" מסוימת זו. הרבה היה ועדיין יש, המוביל אחד להאמין כי אם הם צריכים להעז להביע מורת רוח, לשאול שאלה או לחשוב משהו באמצעות ההיגיון לגבי חוקים ותקנות אלה אזי ידונו את חייהם בעתיד לחיים של אש ושל שדים.

עם זאת, אם אחד באמת חוקר באופן עמוק בתוך נשמתם... לגבי עניני "דתות" כה רבות, הם ימצאו את האמת שלהם... ואכן אמת זו תנוח בפנים כה הרבה יותר בקלות "וברגישות" מאשר כול דבר שעשוי היה להיות מעוות בספרים הידועים שהינם האמיתות הגדולות ביותר.

אין לומר כי ספרים מעין אלה אינם אוחזים אמיתות. עם זאת, היינו אומרים שהם מאוד דומים "למסרים מתוקשרים אלה" שהינם זמינים היום. מניפולציה רבה ארוגה בתוך רבים כדי לבלבל ולהוביל אחד במורד נתיב האכזבה. זה המקום... בו אנו/מדוע אנו.... מבקשים מכם להקשיב לאמת הפנימית שלכם כאשר אתם מקשיבים או קוראים עניינים מעין אלה.

הסתכלו על מסרים "מעוותים" אלה בצורה חיובית בכך שהם מלמדים אתכם ל... לחשוב/להרגיש... עבור עצמכם.

האם אתם אי פעם שקלתם איך נשמות רבות עברו ממישור כדור הארץ הזה דרך הצעיף לתוך "אנרגיה בעלת רטט" אחרת בחושבם שהם לא עשו מספיק טוב? לא היו מספיק טובים? עשו כמה טעויות לאורך הדרך ולכן, אלוהים בוודאי יעניש אותם וישלח אותם לנצח... כן, לנצח... לתוך המקומות החשוכים ביותר וכיוון שאתם יוצרים את מציאותכם... להיכן "המעקב אחר האמת" הזה ייקח אותם? האם אחד קורא לכךאלוהים האוהב שהם לחצו לחיות את התנהגות חייהם לפיו?

מה הגיוני לכם?

מה מרגיש נכון באמת שלכם עבורכם?

מה תעשה אהבה עבורכם?

איך אהבה תטפל בכם?

נשמות יקרות, המתעוררות... הופכות למודעות... משמעותו להתעורר.... להפוך מודע לאמת שלכם. מה שמשרת לא רק אתכם, עם זאת, את השלם. לכן בחרו להסתכל לתוך כול דבר עם זה במחשבה. שאלו את עצמכם... האם זה משרת אותי ואת השלם? כיוון שאני והשלם הינם אחד.

האם אלו...נסיבות/חוק/הרגשה/תקשור/קריאה/עובדה/אדם/אמונה....וכו' משרת אותי ואת השלם? כיווןשאני השלם.

זו התעוררותכם. מחליטים עבור עצמכם, את האמת.

האם זה מרגיש נכון?.

האם זה מרגיש טוב?

אם כן... זו האמת שלכם.

אם לא... זו אינה האמת שלכם.

תחיו לפי חוק זה, נשמות יקרות ביותר. אל תלכו שולל על ידי אלה שאתם עשויים הייתם ללמד להיות "חכמים" ולכן, ידעו טוב יותר.

האמינו בעצמכם.

האמונה בתבונתכם.

ובעשותכם כך... האוצרות של הנשמה... בין אם על פני כדור הארץ בזמן או במקום אחר.... הם שלכם.

האהבה שלנו עבורכם נחה עמוק יותר מאשר דמיונכם במיקומכם, מאפשר לכם להרגיש.

עם זאת, אם זה מרגיש נכון עבורכם.... אם זו האמת שלכם... אזי אתם יודעים שזה כך.

בלוסום: אוהבת את עבודתכם, חברים! תודה לכם! בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge