Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - May 27, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 27 במאי 2019

בלוסום: בהצלחה עם מסר זה, אנשים!

שלום בשנית. לפני כמה שבועות בסוף שיחתנו, זה נאמר על ידי: "מדי פעם היו לנו רגעי "ניצוצות" של הבנה של כול זה. עם זאת, "המשחק" כאשר אחד יודע איך לשחק אותו, יכול עכשיו להמשיך באופן הרבה יותר מואר ובמשך תקופות ארוכות הרבה יותר של זמן. עד, כפי שאתם אומרים... זה פשוט הופך לנו... זה אנחנו... אנחנו המשחק. ואתם השבתם לא של זה. ואני אמרתי: וואו! המתינו. זה די ענקואתם אמרתם: לא כאשר אתםיודעים זאתהאם יכולים אנו לבחון זאת, בבקשה?

פדרציה של אור: ראשית, ברוכים הבאים לכם בלוסום וכול אחד הנהנה משיחות אלה כמונו. המשפט אינו עמוק או "ענק" כשאתם קוראים אותו. כיוון שכאשר אתם אומרים "אנחנו המשחק"... כן, אתם המשחק... כיוון שאתם כעצמי אינדיבידואלי אינם רק המשתתפים של המשחק, אתם גם החוקים והשחקנים וכול מה שהמשחק יכול אולי להיות. לכן, כן... אתם המשחק.

כאשר אנו אומרים " לא של זה", זה מגיע מנקודת המבט שאתם מחוץ לו. במובן, שלמרות שזה אתם... אתם מרגישים כאילו אתם בתוכו/שלו וכו'. אתם לא. אתם, היינו אומרים... זר המסתכל פנימה. אם היינו מנסחים זאת במונחים של משחקי וידיאו שאחד משחק על פני שטח כדור הארץ שלכם. אחד "משחק" את המשחק תוך שימוש בבקרות על השלט רחוק. אתם מפעילים מניפולציה על "השחקנים"... מה שהם עושים... לאן שהם הולכים... איך הם מתנהגים, עם זאת אין אתם למעשה הם. אתם עובדים עליהם מאחורי הקלעים, היינו אומרים.

בלוסום: עם זאת עם כבוד, כאשר אחד משחק משחק וידיאו הניתוק מהשחקן ומהמניפולטור הוא כה ברור. כאןבמשחק החיים הזה... אנו מחוברים למה שמתרחש בחיינו. אנו מעורבים מכיוון שרגשותינו מגיבים למה שמתרחש.

פדרציה של אור: ואנו היינו לוקחים אותך חזרה בלוסום לזמן בו ביטאנו בכמה שיחות כי "שום דבר לאמשנה".

בלוסום: כן, אף פעם לא שכחתי זאת. אז לא יכולתי להבין את זה. אולי קצת יותר עכשיו, כיוון שהרחבתי את האמת שלי. המשיכו... או... אולי לא. צחוק בקול רם!

פדרציה של אור: אתם "מנהלים" את חייכם. גם אם אתם מסכימים עם זה או לא.

בלוסום: באופן אישי, אני מסכימה.

פדרציה של אור: חלק לא נכנסו לאותה מודעות... עם זאת. עבור אלה שיכולים להגיע מנקודת מבט זו, היינו אומרים כי לכן, אתם מבינים את מה שלמעשה שולט על המשחק. כאשר אתם מקבלים זאת... הבנתם את "המערך" שלו כולו.

בלוסום: ברור כי אני עדיין לא מאסטר, למרות שהייתי אומרת כי אני מבינה כי אני מנהלתי את חיי.  יש לי רק "הבנות" רבות בתוך הבנה זו כדי לעבור דרכה. בגלל... רגשותיי. אני עובדת לשלוט בהם.

פדרציה של אור: אתם הנכם ריגשותיכם. זה מי שאתם.

בלוסום: לכן, עם כבוד אני בתוך המשחק, לא מחוץ לו, כיוון שאם רגשותיי הם מי שאני, אני מנווטת בלוח משחק זה באמצעותם (הרגשות).

פדרציה של אור: עם זאת, מי נמצא בשליטה עליהם?

בלוסום: אני. למרות, שאני גם עובדת עליהם! האם אין זה יותר עניין של שליטה על מחשבותיי על מנת "לשנות" את רגשותיי לגבי משהו?

פדרציה של אור: בסופו של דבר כול הרגשות נובעים מאהבה. לכן, מדובר בשינוי דפוס הרטט שלהם... לתוך גבוה יותר, אם הם פועלים על רטט נמוך. בדרך זו, כפי שאת יודעת... החיים עובדים עבורך.

בלוסום: אני לא בטוחה כמה רחוק אנו הולכים להמשיך עם זה. אני כבר מבולבלת.

א)      אם אני היא רגשותיי, איך יכולה אני לא להיות שלהם? ו

ב)      אם שום דבר לא משנה, אזי לא משנה מהם רגשותיי

ולכן, אם אני היא רגשותיי... אני, אם כן... לא  משנה מי אני! הו, מצוין! האם אני באמת במצב רוח לכול זה היום?

פדרציה של אור: אם אינך במצב רוח אנו יכולים להתחיל שוב בזמן אחר. או, אם את מרגישה כי את לא מוכנה לכך בהבנה מעמיקה זו, אנו יכולים לעזוב זאת עד שתרגישי שאת מוכנה. ועם זאת, אנו יודעים כי את... היינו מציעים לא "לחשוב" על כך יותר מדי.

בלוסום: הכול טוב ויפה עבורכם לומר. עם זאת, על מנת שהשיחה תזרום, אני צריכה לחשוב על כך. אני אנסה... זה הטוב ביותר שמישהו מאתנו יכול לעשות!

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, כן,  את היא רגשותייך. רגשותייך הם מהות רוחך. אם יכולת לא להרגיש, יכולת לא להיות... לא יכולת לבטא. מה אם נומר כי את לא של המשחק... שרגשותייך היו גם מחוץ לו... עם זאת, את "חושבת" שרגשותייך נמצאים בפנים. את צריכה  "להשתמש" ברגשותייך כדי לנוע למעלה על הלוח כדי לנווט את דרכך מסביבו עם זאת, הם לא צריכים להיות שלו.

זה המשחק. את לא.

בלוסום: עם זאת, אמרתי "אנו המשחק" ואתם אמרתם "לא של זה".

פדרציה של אור:  את של אהבה. זה מה שאתם. זו הסיבה מדוע שום דבר לא משנה במשחק. כיוון שאתם לא שלו. אתם לא יכולים להיות שלו, כיוון שאתם של אהבה.

בלוסום: האם המשחק לא הכול על אהבה?

פדרציה של אור: כן. עם זאת, המשחק הוא המורה, היינו אומרים. הוא מרחיב את ידיעתך על העצמי.

בלוסום: ועם זאת, אמרתם כי אין זה משנה? איך יכול הלימוד של "הידיעה של העצמי" לא להיות משנה?

פדרציה של אור: כיוון שבסופו של דבר, אתם יודעים כול דבר בכול מקרה. כיוון שאתם כול דבר.

נומר שאתם ישבתם "שם" יום אחד בכול הידיעה של מי אתם. עם זאת, לצורך הסבר... הייתם משועממים... רציתם יותר... כיוון שבידיעה זו אין אף פעם סוף. אהבה מתרחבת תמיד... ב/של/באמצעות/כמו... עצמה. זה עיצובה... לאהוב יותר.

לכן, הייתם שם... משועממים... ולכן, החלטתם להתרחב לתוך משחק. ניסוי המכונה "כדור הארץ וכול מה שהוא יכול להיות". המחשבה נוצרה והפכה לחייה ולכן, ניתן לה ביטוי עם מספר אפשרויות אינסופי של מה שיכולה להיות... מה היא יכולה לעשות... איך אפשר לשחק אותה. האם קלטתם חלק זה, עם כבוד? מספר אינסופי של אפשרויות. לכן, המשחק, במובן מסוים, מעצב את עצמו כשהוא מתרחב... לתוך/של... עצמו. כיוון שכדי לעצב את עצמו, זה מה שהוא עוצב לעשות.

לכן, אתם נמצאים שם... לא משועממים יותר... צופים (מרחוק, עם זאת מקרוב ובאופן אישי באותו זמן)... באשר לאיך משחק זה ממשיך /משחק. רגשותיכם הם מנגנון  בשעה  "שחושבים" כי אתם במשחק, שמאפשר לכם לעבור ממשבצת אחת לשנייה, תלוי בהבנתכם איך הוא עובד.

עם זאת, באמת, רגשותיכם הינם אתם בשעה שעם זאת במשחק, אתם... שלא שלו... יש לכם רגשות רק של האמת הגבוהה ביותר, האהבה הטהורה ביותר.

בלוסום: אבדתי את העלילה ממש מזמן... אין לי מושג אם משהו מזה הגיוני. אנו הם רגשותינו, נכון?

פדרציה של אור: נכון.

בלוסום: עם זאת, אתם אומרים כי רגשותינו הם הדבר שגורם לנו לעבור דרך המשחק. לכן... איך אנו יכולים לא להיות שלו? פיצוץ מוח בתוך 5... 4....3.....2...

פדרציה של אור: כיוון שרגשותיכם בשעת "חשיבה" הם של המשחק... הם שם כדי להדריך אתכם דרכו... כשהמשחק מתפתח באמצעות עיצוב.

עם זאת, זה מכיוון שאתם "חושבים" שאתם בתוכו... אתם "חושבים" כי אתם שלו?

כאשר נשמה נמצאת בחוזה וביישור כדי להיכנס שוב לתוך הפלנטה כדור הארץ באמצעות תקופת היריון של תשעה חודשים..... זה יכול לבוא וללכת כרצונו לתוך אותו עובר... עד זמן כזה כאשר הוא צריך "להיכנס במלואו" ולהישאר, מה שיכול לפעמים לא לקרות עד שהגוף הפיזי נכנס לתוך תעלת הלידה. נשמות אחרות מרגישות מספיק נוח ובוחרות להישאר בנס הגדל עד לתקופה המלאה. זה תלוי באינדיבידואל באותו הזמן ותלוי מהם רגשות האם ובאופן פיזי הם גם חווים באותו הזמן. אין זו נשמתכם בהבנה הפיזית של המקום בו היא, משאירה את הגוף במלואו. עם זאת... הנשמה/רגשותיכם... הם הרבה יותר מאשר המקום בו היא מאמינה שהיא נמצאת .... במשחק.

בלוסום: אתם יודעים, ישנו חלק ממני, במקום כלשהו החוצה שם/פנימה שם, במידת מה שיודע מה אתם מנסים להסביר. עם זאת, זה פשוט נראה בלתי אפשרי לנסח זאת במילים.... עבור שנינו אתם ואני. נושאים מסוימים שאנו "נוגעים" פשוט אף פעם לא שרדו את הקושי ואולי זו הדרך שהמוח שלי עובד... מי יודע? או אולי, זה פשוט לא ניתן להבנה כאשר מעורבים עמוק מדי במשחק. למרות שאנו לא שלו ושום דבר לא משנה! ולכן, זה הולך להיות אחד מאותם שאני מניחה לדברים כמו שהם... נכון לעכשיו. רבים עשויים להרגיש מתוסכלים אתי. למדתי לא להתנצל, שלא עשיתי שום דבר לא נכון. ניסיתי את הטוב ביותר עם זאת, התוצאה הסופית היתה די מאכזבת. אני מרגישה. הי הו! כאלה החיים. כזה הוא המשחק. אתם מנצחים בחלק, אתם מאבדים חלק! כך או כך, תודה לכם... גם שניסיתם.

פדרציה של אור: אנו של ההבנה שזה לא ניתן להיות מובן... או אולי אנו צריכים למצוא דרך טובה יותר להסביר זאת.

בלוסום: כאשר זה מתרחש... אני אהיה יותר משמחה עבורכם שתבקרו ראשו של מישהו אחר לעשות זאת! בהכרת תודה... בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge