Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - December 2, 2018


מסר של Blossom Goodchild - מיום 2 בדצמבר 2018

בלוסום: בוקר טוב. ובכן אנחנו נמצאים כאן שוב! היו לי פניות רבות מאנשים הרוצים להבין יותר לגבי האנרגיה המוכפלת פי שלוש שנכנסת עכשיו. אני צריכה לומר כי מאז התאריך 11.11 לפני כמה שבועות... אני מרגישה כי האנרגיה השתנתה במידה ניכרת. האם כול דבר מוכפל פי שלוש? לדוגמה, מישהו רצה לדעת אם תוספי התזונה שהם לוקחים עכשיו למעשה מוכפלים פי שלוש? האם האנרגיה המוכפלת פי שלוש כוללת כול דבר שאנו חושבים, אומרים, עושים, נכנסת לגופינו ומקשיבה? וכאשר מקבלים עבודת אנרגיה או ריפוי, האם זה גם מוכפל פי שלוש? אני בטוחה שאתם מבינים את הרעיון.

פדרציה של אור: ברוכים הבאים כול אחד ותודה לכם עבור שאלתכם בנושא זה. אנו שמחים להעניק הבנה נוספת בדרכי פעילותיה.

ראשית היינו מציעים לקחת בחשבון את רגשותיו של האחד. "להקשיב" להן ולחשוף את עצמכם לרגשותיהם. יכולים אתם לומר כי הן העמיקו באיכות? האם הן תהיינה של שמחה או אחרת?

אחד חייב לקחת בחשבון בדיוק מה משמעותה במהות של "הכפלה פי שלוש". זה מהאנרגיה הטהורה והגבוהה יותר... הזורמת לתוך/הופכת חלק מ... האטמוספירה של הפלנטה שלכם. עם זאת, הרמה שבה היא נכנסה לאחרונה היא הרבה יותר חזקה מאשר הרגילה "הנשפכת" היינו אומרים.

לרטט של אנרגיה זו ייקח "זמן" להשתלב עם הרטט שכבר קיים. להעלות את האחד שיש... לתוך רמהגבוהה יותר של מה שנכנס.

אחד שואל לגבי ההשפעה של תוסף מזון שיכולה להיות אם הוא מוכפל פי שלוש? קחו בחשבון כי כול דבר שמעלה את עצמו שלושה חריצים למעלה... אזי שיווי המשקל  של "מה שיש" יהיה אותו הדבר. עם זאת, באיכות חזקה יותר. לכן, אחד  לא "ידחה" דברים מעין אלה, כיוון שכוח צריכתם יתאים לכוח של הרמה אליה הגוף עלה (הוכפל פי שלוש).

אנו נאמר כי מודעתו של האחד תהיה מוגבהת בצורה בולטת בימים הקרובים. מודעותו של האחד לסביבה.מודעותו של האחד להבנה. מודעותו של האחד לעצמי והמטרה תהיה גם בולטת יותר.

"שילובים" אלה יאפשרו גישה "צפה" יותר לכול מה שאחד נטל על עצמו.

בלוסום: יכולים  אתם לפרט על כך, בבקשה?

פדרציה של אור: בכך, האנרגיה הזורמת היא ברמה מעודנת יותר. הדחיסות שבה שכנתם במשך זמן רב עולה ל"משחק" מואר יותר. היא עשתה זאת במשך זמן ממושך ועם זאת, ישנה עוצמה בתוך אנרגיות אלה לדברים כדי "לזרז" ו"להקל את העומס" כדי שההתקדמות תרוץ באופן חלק, עם הפרעה מעטה ככול האפשר.

כשאנרגיות גבוהות אלה נשפכות פנימה, אחד... אם הוא מאפשר לנשמה לעשות זאת... יפיק תועלת רבה בדרכים של שלום בתוכו. תגיע קבלה של "הכול הוא כפי שצריך להיות" כשהאנרגיות נקשרות עם העצמי של הנשמה וכול אחד מכיר את האחר.

זה ירגיש כמו שיקוע של הנשמה. הרגשה של הכרה פנימה כי "האחד נמצא על המסלול". מצבו הנפשי של האחד יקבל יותר את מה שיש... כיוון שזה מכיר במסע שאחד הסכים ליטול על עצמו. כך שהרבה שמוצג בהופעה "החיצונית" באמצעות אמצעי תקשורת וכו' לא יקלקל את עגלת התפוחים (יגרום לבעיות במיוחד על ידי קלקול תוכניות), כביכול. כיוון שחוסן הידיעה של העצמי האמיתי שנח בעדינות פנימה מגיע לנקודה בה הוא לא יכול להיות "מורגז" על ידי ממצאים מעין אלה.

כול דבר יהיה הגיוני ברמה העמוקה יותר ולכן, רמת פני השטח תובן עבור מה שבדיוק היא... פני השטח.

העומק שבו נשמתכם משתפת פעולה עם השלם הופך לכה מוצק שלמרות שעשויות לא להיות מילים לבטא את ידיעת האמת הפנימית..... שאין לה מילים... ניתן להרגישה ברמה הרבה יותר חזקה.

לכו עם הזרימה.

הרגישו את הזרימה ורכבו איתה.

זה כה חשוב לחייך ולשאוף את אותן שלוש נשימות עמוקות.

אתם מחזקים באופן אוטומטי את החיבור עם האחד.

עם אנרגיה המוכפלת פי שלוש שנכנסת עכשיו... יש לה את התכנון לחבר אתכם עם הרמות הגבוהות יותר של ההוויה. הווייתכם. רמותיכם הגבוהות יותר של ההוויה. אתם יכולים להרגיש את עתידכם באופן שלא הייתם יכולים עד עתה.

קבלת אנרגיה זו לתוך/על הפלנטה שלכם זהו סמן עצום המעיד כי דברים הם אכן, משתנים... והשינוי הוא עבור הטוב יותר. למרות שכפי שאמרנו, ההופעה החיצונית של זה עשויה להיראות אחרת.

עם זאת, כול מה שעכשיו מוצג כ"מהפך", כפי שאמרנו בעבר... הוא חלק מהתוכנית האלוהית.

יש אכן, מהומה רבה שיש לעבור דרכה ועולם "התוהו ובוהו" שדברנו עליו, יתהפך בקרוב.

בלוסום: מצטערת להתערב כאן, עם זאת, יכולים אתם לאשר שאין אתם מתכוונים פשוטו כמשמעו, כמו בשינוי הקוטב. כפי שאנשים רבים קראו בין השורות "שלכם" ועשויים לפרש זאת ככזה.

פדרציה של אור: לא. אין אנו מתכוונים  למובן הגיאוגרפי של המהפך. היינו מכנים זאת הרבה יותר, במובן של האמיתות הנחשפות אשר "יפוצצו את המוח" (ירשימו מאוד). רבים חושבים כי אתם יודעים לא מעט על כך. עם זאת, עם כבוד... אין אתם יודעים.

עם זאת, נשמות יקרות, בבקשה הבינו כי זה איך שזה עומד להיות. אתם נעשיתם מודעים לזה עכשיו... כך שכאשר זה מתרחש... אין זה יהיה כרעם ביום בהיר!

אתם תוכלו להכיר "באמירות" אלה עבור מה שהן. חוסר הסדר והבלבול שצריך להתרחש על מנת שעולמכם ינוע קדימה.

חשיפות מעין אלה חייבות לצאת מהקונכייה שלהן ולהיות ידועות.

אתם תהיו המומים ומבולבלים ועם זאת, .... אתם תהיו גם מוכנים.

אנרגיות גבוהות אלה מרוממות את הווייתכם לתוך מיקום גבוה יותר של העצמי. לכן, אתם תכירו בכול מה שקורה ותקבלו את הסיבה מדוע זה מתרחש. אתם עשויים למצוא את זה קשה לקבל למעשה את מה שמתגלה לכם. עם זאת, במשך הזמן... אתם תקבלו.

לאורך כול זה, כאשר המכסה מתפוצץ (מאבדים שליטה)... הבנתכם את העצמי... כול ההתקדמות שעשיתם עם "העצמי" שלכם... כול זה, שעבדתם בתוך "העצמי"... הכול ייפול במקום. כמו מגנט המושך את החתיכות הנכונות לתוך המקום כדי ליצור את התמונה.

כול המדיטציות שלכם... כל האמון שלכם... כל החיפוש שלכם... כול התשובות שלכם... ימצאו את עצמם.

זמנים אלה לפנינו הן השיא המרכזי שמביא אתכם ביישור עם מי שאתם.

זמנים אלה לפנינו שהמתנתם להם... יאפשרו את המלאות שלכם "להופיע" ו"להתיצב לתפקיד".

כאשר כה רבים מתפרקים עם בלבול וחוסר אמון... אלה אתם... אתם... יקרים, שבחרתם להתעורר לפני כן... אשר תובילו אחרים על פני הגשר.

אתם לא תצטרכו ללכת לחפש את הנזקקים. האמינו לנו, כאשר אנו אומרים... הם ימצאו אתכם.

כול אחד יודרך בדרכם... בהתייחס  לאיך לנוע קדימה.

אתם תדעו את מיקומכם... תחנתכם.

רבים יאחדו כוחות כשהם ימצאו את "קודיהם התואמים".

חלק ייקחו בחשבון כי זמן זה לפנינו עומד להיות נפילתה של הפלנטה. אנו לוקחים בחשבון שזה עומד להיות ההיפך.

התרוממותה של הנשמה.

התנועה קדימה לתוך האור הבהיר והגבוה יותר... ש... היה/הוא/יהיה... מטרתכם להגשימה.

הרגישו את מילותינו, נשמות יקרות. שאפו נשימה עמוקה והרגישו את האמת של מילותינו נעים במקום לבכם.

זו האמת שלכם... הכירו.... את האמת שלנו... כאמת שבעצמה היא מוכרת.

זה עומד להיות זמן מלהיב. עם זאת, אנו מדגישים את החשיבות של חריצות בתוך שמירה פנימה של הידע כי האור שהינו אתם.... הכוח של מי שאתם... זו הסיבה מדוע אתם נמצאים כאן בזמן זה.

לסייע לגרום לשינוי זה... להתרומם מעל כול מה שעומד להתפתח ולשאת את אלה שלא יכולים יותר להמשיך... בחן ובאהבה... על פני הגשר.

אין לנו ספק אחד או דאגה כי זה יושלם.

כיוון שזו הסיבה מדוע הגעתם.

אספו כוח יותר ויותר פנימה, באמצעות אישור לעצמכם של האור שהינו אתם.

באמצעות הרגשת האור שהינו אתם כשאתם מתחברים עם הבית.

זה בתורו שולח טעינה של אנרגיה.... טעינה מוכרת של הידיעה לתוך הווייתכם... סימן של אמת כי הכול נמצא במסלול ואכן, הכול בסדר.

בלוסום: תודות רבות לכם... אני אוחזת את כובעי בציפייה למה שעומד להגיע. קרוב יותר, אני מרגישה.... קרוביותר. בהכרת תודה. בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge