Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 1, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 1 באוקטובר 2017

בלוסום: הלו חבריי. היום, אין לי שאלות. חשבתי שזה יהיה נחמד פשוט לאפשר לתבונתכם לזרום לתוך ליבנו. יש לנו דיווחים מרבים שהם מרגישים אבודים ומאוד הרבה לבד, בכך.... ככל שהם מרגישים יותר מחוברים לאורך נתיבם הרוחני... יותר הם מרגישים מבודדים ומנותקים מכול אחד ומכול דבר, ולפעמים מוכנים לעזוב את הפלנטה. אולי לאחוז בעידוד כלשהו שם, יהיה מועיל, אם זה משרת?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, נשמות יקרות של כדור הארץ, ראשית היינו רוצים להקרין לכם את האנרגיה האוהבת העמוקה ביותר שלנו, כך  שהיא עשויה להיות מורגשת על ידי כולם....בידיעה שהיא של אמת ושל אור וכי שום דבר יכול לעמוד בדרכה. שום דבר! כיוון שהאהבה שאנו שולחים לא יכולה להרתיע או להשתקף במקום אחר. היא טהורה בהווייתה ובכוונתה להגיע לליבכם... וכך זה יהיה.... כך זה היה... כך זה.

אהבתנו לכול אחד היא גדולה. אנו יודעים כי אתם יכוליםלהרגישה. עם זאת, חלק אולי מרגישים כה שונים ממנה במהות... כך שהם אבדו את הידיעה!

בלוסום: אבדו את הידיעה?

פדרציה של אור: אכן.

ב/של/דרך כול נשמה היא אהבה אלוהית.

אור אלוהי.

המהות של העצמי של הנשמה.

המהות של אלוהים.

המהות של אלוהות.

המהות של טוהר.

היא... היא/של... המבנה המקורי שלכם ובלעדיה לא הייתם קיימים. היא תמיד שם בתוככם... כיוון שהיא שלכם ואתם שלה.

ישנם רבים שבחרו, בשל סיבה אחת או אחרת להחביא אלוהות זו של העצמי לתוך הכיסים העמוקים ביותר של נשמתם ולא לאפשר לאור היום לחדור בכול מקום קרוב אליה. זו, כפי שאנו אומרים, זו בחירה.

אין זה אומר כי בעשיית בחירה זו האלוהות הולכת... או עוזבת, מוכנה לחזור בזמן אחר כאשר האחד נמצא יותר במצב רוח לקבל זאת!

האלוהות נמצאת בפנים תמיד.

התרחש הרבה על פני הפלנטה כדור הארץ שלכם שתוכנן לסכל ולנסות ל.... היינו מרחיקים לומר... להרוס אלוהות זו שבפנים. עם זאת, זה תרגיל חסר טעם וחסר תועלת. כיוון ששם יש שום דבר ואנו חוזרים.... שום דבר... שיכול להיות... מורכב/מחושב... שמסוגל לעשות זאת.

כיוון שאלוהות היא הכוח מוחלט של כול דבר.

הוא של אהבה ולא ניתן להרסו... אי פעם!

ישנן, כמובן, רמות ושכבות שבהן חבוי הפתיל האלוהי בתוך כולנשמה.

אל תבינו לא נכון כאשר אנו אומרים "חבוי". זה לא היה רצונו של הבורא. שם, דרך הזמן והנסיבות, העצמי של הנשמה האנושית בחרה לקבור את אלוהותם. כפי שאנו אומרים... בשל סיבות רבות.

זה יכול להיות כי נשמה בוחרת לנסות בחייהן את הצד האפל יותר של האור.... ולכן, אלוהותם תתנגש עם בחירה זו. יכול להיות כי נשמה ניזוקה עמוקות בליבן והרגישו שזה בטוח יותר "להטות משם את אלוהותם" על מנת לשמור אותה בטוחה. האם אתם מבינים יקרים? יכולנו  להציע סיבות רבות מאוד בהתאם למסעו של כול איש באשר לסיבה מדוע זה עשוי היה להתרחש.

עם זאת....אלוהות נמצאת תמיד שם. אין היא יכולה לא להיות.

אז, כמובן, ישנם אלה שבחרו להביא את זכויותיהם האלוהיות החוצה בגלוי כדי שכולם יראו ויעריכו.  הם שחררו וויתרו על פחדים כלשהם שהם עשויים פעם לחוות ונותנים מעצמם...מאלוהותם.... עם כול ליבם.

הם יודעים אהבה.

האלוהות היא חברם.

האור שהינם הוא רב חסד מאוד, מתנה בלתי נפרדת שבבעלותם והם יודעים זאת ורוצים להיות דוגמה  שלה.

אלה שמרגישים.... בודדים/בנפרד... מהעולם בו הם חיים, נתקלים במה שידוע כ"תשומת לב מפולגת".

בלוסום: זה מעניין.... המשמעות?

פדרציה של אור: המשמעות היא כי האור האמיתי בתוכם הגיע ל"מצב של הוויה" המאפשר לחיבורם למקור להיות ברמה הרבה יותר גבוהה. התקשרות ניתנת לחיבור ממה שהיה למין האנושי במשך עידנים של זמן.

האור שעכשיו זמין שוב.... מהדהד בדרגה כזו, כך שחיבורו של האחד ל"בית" הוא יותר נגיש בקלות. לכן, אחד יכול להרגיש כה הרבה יותר מכוונן עם מי שהם באמת.

עקב כך הם עשויים להרגיש "מצוברחים" עם היותם למעשה על הפלנטה. כיוון ששם יש אנרגיה מפולגת ואכן, צורות מחשבה מפולגות באשר להיכן פלנטה זו הולכת!

לכן, עולה תשומת לב אלוהית ל..... ? ותשומת לב אלוהית ל.....?

העצמי הגבוה יותר שאחד אפשר לעצמם להפוך, מוצא כי מגורים בין האנרגיות הנמוכות יותר והמוטעות זה הרבה יותר מסובך להתמודד אתם. כיוון שיופיה של הנשמה במצבה הטבעי, הוא  בעל שיעור קומה שונה לגמרי ממצב אחר אשר הוא אולי, מפנק ב"משחק" שלא יכול יותר להדהד עם הנשמה שבחרה לרומם את נשמתן לתוך "שטח ביתה".

אנו מרגישים את הצורך להזכיר על השינוי.... רמות/דרגות.... של "משחק ותרני". ישנם אלה שלקחו את הזכות של החופש האנושי למקום שהוא אינו משגשג בו.  אין הוא יכול לשגשג ואלה שעשו זאת ברצון ובידיעה יצטרכו ל.... בעיתוי האלוהי.... להתנסות בתוצאות פעולותיהם.

אמרנו לפני כן.... אין עונש. אין גיהינום, כפי שלמדו אתכם בחלק מהאינדוקטריניות הדתיות שלכם. כי איך יכול אלוהים אוהב  של טוהר עליון, להעניש או לגנות? איך זה היה משאיר את המתנה של הסליחה? עם זאת, אין זה אומר שאלה שהתוו תוכנית ברצון לאכוף על  החופש של האחר, או לאכוף בכוונת תחילה פגיעה או נזק על נשמה אחרת.... לא יצטרכו להרגיש בעצמם, את מה שהם גרמו לאחר. כפי שאמרנו, לא כעונש, עם זאת, עבור הבנתן וצמיחתן של נשמותיהם.  זה לכשעצמו יותר מאשר מספיק..... אמת.

ואז ישנם אלה אשר עדיין ישנים ולא בחרו להתעורר. גם הם, לא מהדהדים יותר על אותו "גל" כמו אלה  שמהדהדים ואלה אשר התקדמו קילומטרים רבים לאורך נתיבם לגאולה.

בלוסום: אני מהססת לרגע שם.... בודקת את המילה "גאולה"?

פדרציה של אור: הרגשנו זאת. ויכולים אנו להפריע לזרימה זו כדי לומר שאנו תמיד שמחים כי את "בודקת".... ערנותך היא הכרחית, כפי שאת יודעת. כיוון שאמת היא משהו שאלה המעדיפים את השטחים האפלים יותר של האור, לא רוצים לזרוח דרכו!

בלוסום: תודה לכם.... ובכן חזרה לגאולה?

פדרציה של אור: במשמעות.... אנו מחייכים.... שמכתב נמסר לכתובת ביתך! את, אתם, חוזרים לכתובת ביתכם! אתם תמסרו את עצמכם, בריאים ושלמים! בזמנכם.

לכן, זה עכשיו בימים אלה של שדרוג עוצמתי...

בלוסום: זה לבטח!

פדרציה של אור: .... אחד הוא מודע יודע על האנרגיות הגבוהות יותר ומוצא את זה קשה ולא נוח להיות אתן... להיות במקום שלא מהדהד יותר אתן.... כאשר אולי הן פעם הדהדו.

כאשר מרגישים בדרך זו.... אין שום דבר יותר לעשות מאשר לשלוח את האור שלכם אל אלה.... נשמות/מקומות/נסיבות. מכיוון שזה מי שאתם וזה מה שהגעתם לעשות.

תנו ביטוי לחברים שהם ב"צורת גל" דומה כאתם. היקום תמיד יספק את דרישותיכם, כאשר אחד רוטט בתוך התדר של דרישה זו. אין זה יכול להיכשל.

אנו מראים לך עכשיו, בלוסום, תמונה של שורות ושורות שלנשמות המגיעות מכול הכיוונים..... והולכות לתוך אותו מרחב.... אותו מעגל של אדמה. כל אחת מנשמות אלה מייצגת  את כולאחד מכם שנבחר להביא את אלוהותכם החוצה לתוך הגלוי.

כול אחד מכם שנבחר להיות אמיץ ואיתן ומחזיק את ראשיכם גבוה בידיעה כי מה שאתם יודעים.... זו האמת שלכם.

המשיכו ללכת יקרים.... וכאשר אתם עייפים... עצרו לרגע ושתו את כול המים של השמיים. מלאו את נשמותיכם עם אנרגית אור ואפשרו לאלוהות בתוככם להתחבר עם כול מה שיש.

חדשו את עייפותכם, נשמות עייפות עם מחשבות של שמחה ואושר והרגישו שמחה ואושר אלו בתוך המאוד ליבה שלהווייתכם.... אין שם דרך מהירה יותר להיטען מחדש.

נשמות יקרות.... הגעתם כה רחוק... את זה אתם יודעים...

ללא ספק, אנו מרגישים, זאת עכשיו.... בימים אלה של אנרגיהללא גבולות שאינה מוגבלת.... נשפכת פנימה/דרך... אתם יכולים להרגיש את ההבדל? לא רק בתוך עצמכם, עם זאת, בתוך כול דבר.

חלק מכם עשויים לגור במדינות ששולחות החוצה אסטרטגיות פחד מתרברבות מכול זווית. האם אי פעם חשבתם כי זו הסיבה מדוע אתם בחרתם להיוולד שם? או, לעבור לשם, על מנת לשלוח החוצה את האור שלכם למקום בו הוא דרוש ביותר?

אין טעויות. יש פשוט החלטות שנעשות. אל תאפשרו את מה שממותג סביב מה "שמאכזב אתכם".

במקום זאת, אוה! נשמות של האור הבהיר העליון.... זמנו את האהבה האור החזקים ביותר מהאלוהות בתוככם ושלחו אותה קדימה אל כול אלה בפחד.

שלחו אותה החוצה אל האנרגיה של פחד עצמה והמיסו אותה. החליפו אותה עם שלום והתחלות חדשות.

בכול מקום שאתם נמצאים.... מי שאתם....אתם של האלוהים ואתם נמצאים כאן כדי לגרום לשינוים להתרחש.

השינויים שיביאו את עולמכם לתוך תדר שונה....רק בהיותכם האור שלכם.

אין זה הדבר הקל ביותר  לעשות, אנו מודעים. עקב הדחיסות שלתוכה צללה אנרגית כדור הארץ שלכם במשך כה הרבה זמן. עם זאת, הסתכלו מסביב.... התמקדו על... הרגישו...נשמו....מה שהינו אהבה אור. אלו נמצאים בכול מקום. זה בכול דבר... וזה אתם.... כול אחד מכם... היודע זאת ולכן, אתם בוחרים לקדם בברכה זאת בחזרה לתוך החזית הקדמית. החוצה בגלוי היכן שזו שייכת.

כול דבר הוא אהבה.... עם זאת, הרבה מכול דבר זה נשכח!

היו התזכורת.

הזכירו לנשמות על מי שהן. לא על ידי טפיחה על כתפם ולומר "סלחו לי, יכולים אנו רק להזכיר לכם...?" עם זאת,  בהיותכם את אותה אהבה בצורה הטהורה והגבוהה ביותר של עצמכם  שאתם יכולים להיות, בתוך צורתכם האנושית.

לבכם... לבבות יקרים... מלאים ממנה.

אפשרו לאהבה שאתם, לגלוש. אפשרו לה להציף מהווייתכםולטפטף לתוך זרם האנרגיה שהוא השינוי. אפשרו לכול זרימת-לב... התמזגו בתוך הזרם הנצחי של החיים וגרמו להוד שהוא שלכם.

אנו אוהבים אתכם.

אנו נמצאים לצדכם.

אתם יכולים להרגיש כמה קרוב  אתם נמשכים לאנרגיות גבוהות אלה אשר תאפשרנה כה הרבה יותר להיכנס לתוך הפלנטה שלכם ולהראות לכם.... להראות לכולם... טעימה של מה שעומד להגיע.

אין אנו יכולים למצוא את המילים שיכולות להגיע לתוככם עמוק מספיק כדי לאפשר לכם לדעת ולהרגיש כמה הרבה אנו מכבדיםכול אחד מכם שנבחרתם להיות כאן. אתם התנדבתם למשימה זו... אתם נבחרתם ואתם קבלתם.... ואתם נמצאים כאן... הולכים בתוך זה וגורמים לזה.

אנו מודים לכם.

אנו אוהבים אתכם.

קדימה... עם לבכם עטופים בזרועותיהם של המלאכים.

בלוסום: תודה כה רבה לכם, חבריי. אנו גם אוהבים אתכם... מאוד! אכן קדימה!

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge