Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - September 23, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 23 בספטמבר 2017

בלוסום: הלו. אני כאן! בידיעה שהכול הוא טוב אתכם, יכולים אנו להתחיל על ידי כך שנשאל אתכם שאלה לגבי "רשת האנרגיה"(‘Energy Grid’) שדברתם עליה? לא מעט אנשים מעוניינים לשמוע יותר? תודה לכם.

פדרציה של אור: ברוכים הבאים את וכול מי שמשתתף בקריאת מסרינו, אשר כפי שאת יודעת, בלוסום, אני מביאים בשביל המחשבה הטהורה ביותר, כדי לסייע לאלה על הפלנטה שלכם להבין את עצמם, ומדוע הם משתתפים במשחק/ניסוי זה. ככל שאנו תקשרנו יותר אתכם במשך שנים רבות, ראינו יותר רבים "העולים על הסיפון" ומשנים את דפוס המחשבה ואכן משנים את הלב. אנו מוצאים שזה מעודד ביותר.

בלוסום: אוה. גם אני!

פדרציה של אור: אנו לוקחים בחשבון את שאלתך והיינו עונים בידיעה כי היא תאפשר הבנה גדולה יותר, שוב כדי לסייע.

רשת האנרגיה המקיפה את הפלנטה שלכם מורכבת מרכיבים רבים. גם למטרתה ישנם היבטים רבים. זה במידת מה מורכב ושוב, אנו  מוצאים כי "מה זה" במידת מה קשה "פשוט" לנסח במילים.

בלוסום: אוקיי. לראות את זה, זה דבר נוסף "מחוץ לאזור הנוחות שלי"... טפלו בי כבתינוק, אם אתם רוצים, וראו אם זה עוזר בכלל?

פדרציה של אור: במהות זה מה שזה אומר שזה זה.... רשת של אנרגיה. היא משרתת כדי לסייע לפלנטה שלכם ולנהל/לכוון בשנית/להתמיר/להפנים אנרגיה כדי להתאים לצרכים ולדרישות של.... לא רק מה שהולך מעל הפלנטה שלכם.... עם זאת מה שהולך בתוכה.

בלוסום: כאשר אתם אומרים "להתאים לצרכים ולדרישות"... למה אתם מתכוונים?

פדרציה של אור: כאשר אתם לוקחים בחשבון כי כול דבר הואאנרגיה... הרשת שומרת את האנרגיה שנדרשת על פני הפלנטה שלכם בסביבה מתאימה, לצורך תפקוד מדויק. זה שומר את אנרגית כדור הארץ מוכלת, מה שהינו חיוני, ויש לה יכולת בולטת של מחזור אנרגיה ישנה/מקולקלת לתוך קונפורמיזם (קבלת מוסכמות) מחודשת (?).

זה מתוכנן גם, שישתמשו בה כמסנן... המאפשר לאנרגיה שאינה בשימוש יותר לעבור ולאנרגיה גבוהה וטהורה יותר להיכנס לתוך הפלנטה שלכם.

בלוסום: עם זאת, חשבתי שאתם רק אומרים שהיא ממחזרת אנרגיה ישנה/מקולקלת?

פדרציה של אור: זה מה שהיא עושה. ועם זאת, ישנן חלק מהאנרגיות שצריכות בסך הכול להיות מוסרות. דחיסותן "הרחיקה לכת". קצת כמו הסוללות שלכם לפעמים. בכך, אותן, אתם יכולים לטעון מחדש, למחזר שוב ושוב, עם זאת, אחרי כמה  זמן "יומן הסתיים" (אין הן שימושיות יותר).  אם את מבינה?

בלוסום: כן. אני מבינה.

פדרציה של אור: אנו מודעים כי קיימות שאלות אחרות, כך שאנו לא נהרהר עמוק מדי בנושא זה. עם זאת, היינו מוסיפים כי אם הרשת לא היתה במקום, היה שורר אי סדר מוחלט.  כיוון שהיא "מאזנת" ושומרת תחת שליטה את האנרגיה בתוך שדה האנרגיה המיוחד של כדור הארץ.

היו פעמים רבות כאשר הרשת ניזוקה והיה צורך לתקנה. "אלה מחוץ לעולם" ואלה החיים על פני הפלנטה שלכם טיפלו בכך "אנרגטית". אם היית רוצה... ישנם אלה הממונים לעבודה זו.

בלוסום: איך היא ניזוקה?

פדרציה של אור:  בשל "החורים בשכבת האוזון". בשל "מכשולים אחרים" שמתרסקים. בשל שחיקה. בשל האנרגיות שעובדות מסביבה. בשל בדיקה גרעינית וכו'.

יש לה הרבה להתמודד עמו ולמרות שהיא כה חזקה מאוד ב"תחומי פעילותה"... היא גם רגישה בצורה קיצונית בשל ההרכב המרקמי שלה. עבודה רבה מעורבת כדי לשמור אותה בטוחה "ובמקום"  ונסיים בכך שנאמר, כי בשלב זה של "המשחק"... הכול משביע רצון מאוד עם פעולתו.

בלוסום: הרבה תודות. נשמה אחרת שאלה אם הייתם רוצים לדבר על "המרחב הריק". נאמר שהוא המקור של כול דבר: נמצא בכול מקום,  נמצא בכול מקום בו זמנית. כמו כן, המרחב הריק הוא ה"דבר" היחיד שלא נוצר כיוון שהוא פשוט "הוא". גם לא ניתן להזיזו או להרסו : טהור. מרחב  ריק היה, הוא ויהיה תמיד שם (נצחי) בכול מקום שאנו הולכים. ואין לו סוף (אינסופי).

פדרציה של אור: היינו עונים עם אהבה רבה, נסכם  שלא עשינו שום דבר אלא דברנו על "מרחב ריק" זה. כיוון  שזה מה שאנו/את יודעים שהוא... כול מה שהוא.... אהבה. הניסוח שהג'נטלמן ביטא הוא תשובה מספקת. אין שום דבר יותר להוסיף.

בלוסום: מה שום דבר בכלל?

פדרציה של אור: שום דבר! כיוון שאהבה היא בכול מקום באותו הזמן... זה כך היה תמיד וכך תמיד זה יהיה. וכך זה זה!

בלוסום: ובכן, הנה לכם! ממשיכים הלאה! מובן מאליו עם כול מה שמתרחש על הפלנטה שלנו, רבים כותבים לי לשאול מדוע זוועות ואירועים מעין אלה מתרחשים? מדוע מאפשרים להם להתרחש וכו'?  אכפת לכם לדבר על  ה"מצב" של הפלנטה שלנו?

פדרציה של אור: כפי שאת יודעת, בלוסום, דברנו על כך פעמים רבות. מה שמתרחש על הפלנטה שלכם אינו מה שנראה מבחוץ.  מה שעומד להתגלות בימיכם העתידיים..... יאפשר את מה שמתרחש עכשיו.... להיות הגיוני.

כפי שרבים מכם מודעים... הרוב שמתגלה ומועבר באמצעי התקשורת שלכם ואכן, מה שמתרחש.... הוא "טיוח" כדי להסוות את מה שמתרחש מאחורי הקלעים.

רבים ב/של עולמכם מודאגים באשר לזוועות ולבלבול שמתרחשים. שלחו אור. שלחו אור. שלחו אור לתוך עניינים אלה. עם זאת, יותר מהכול.... שלחו אור לאלה אשר "מטייחים". כיוון שהם אלה אשר (יצטרכו) צריכים את זה הכי הרבה.

אנו ביטאנו זאת אלפי פעמים ש"משחק" זה הוא לא מה שנראה שהוא!

בלוסום: עם זאת, עבור רבים, אין זה קל בכלל לא להיהפך למעורב... כיוון שהם חיים במרכז העניינים של זה.

פדרציה של אור: את זה אנו מבינים ושוב אנו אומרים שכאשר "הכול מובא אל האור"... הביטוי על שפתי כול אחד יהיה.... "אה, עכשיו אנו רואים!"

בלוסום: זה משאיר אותנו בחשיכה.

פדרציה של אור: הכול זו עוד סיבה להפיץ את האור שלכם.

בלוסום: אני יודעת זאת ואני עושה כמיטב יכולתי כפי שרבים עושים. לפעמים, זה חייב להיראות שאין זה אף פעם מסתיים וכה רבים תוהים מתי זה למעשה יסתיים?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה, נשמות יקרות... זה מסתיים.

לרגע אחד.... שאפו נשימה והיזכרו. כמה נשמות רבות אחרות על הפלנטה שלכם, שאת מכירה באופן אישי, התעוררו? כמה נשמות רבות על הפלנטה שלכם שהן ללא ספק עובדי האורבעיני הציבור ידועים עכשיו בעולם? כול מקום שאת בוחרת להפנות את תשומת לבך  בתוך האור שלך.... זה שם, ממש לפניך... דוגמה נוספת של איך האור מנצח.

עם זאת, כה רבים בוחרים להיות מוזנים בכוח ולאחר מכן לספוג את כול השטויות.

זו הסיבה מדוע אלה מכם שהתעוררו עושים את עבודתך כה טוב.

אתם מסייעים לנווט את אלה ההולכים אחר החשיכה, להסתובב וללכת לכיוון האור.

ישנן עדיין נשמות רבות מאוד הצריכות את סיועך. כיוון שהן לא מבינות. הן לא יודעות שהן דומות לאוטומטים. עם זאת, ברגע שהן משתחררות מהשרשראות של מה שאנו היינו מכנים "עבדות".... הן מגיעות לדעת את עצמן באופן הדרגתי ומצטרפות לקהל של אור-אהבה. מרגע התעוררותן... הןמרגישות את ההבדל והן יודעות  שלא יכולה להיות דרך חזרה.

נשמות חברות.... דעו את האור הפנימי שלכן.

דעו את כוחכן הפנימי.

דעו את יופיכן הפנימי.

דעו את עצמכן. ואל תאפשרנה לשום דבר, שום מילים, שום פעולות שמתוכננות לסכל את "אתם"... לחבל בכול העבודה האמיתית שעשיתם כדי להופיע מחדש לתוך העצמי האמיתי שלכם.

אוה! איך אנו יודעים באמת שהזמן יגיע בו אתם תכירו במילים אלה שאנו מעניקים שהן נמצאות בעכשיו!

אתם תאמרו בלבכם "ידעתי שזה היה מגיע".... כיוון שאם בתוך האמת שלכם.... ברגע זה של עכשיו, אתם שואפים שאיפות עמוקות בתוך הידע הזה... אתם יודעים זאת.... כיוון... שאתם מרגישים זאת... מכיוון שזה יתרחש... וזו האמת.

התעמקו יותר עמוק בעצמכם ונשמו.... ובאור ובאהבה של המקור האלוהי..... הביאו את עצמכם לתוך ההוויה. זה כול מה שנדרש מהעצמי... לדעת את העצמי.

כול דבר אחר שמתרחש בתוך "משחק זה"... הוא רק "המשחק"... וזה הגיוני להכיר בו ככזה.

אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: אנו אוהבים אתכם! תודות רבות. מסיימת את השידור עכשיו.... חיוך גדול.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר

http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו המשנים של המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge