Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - October 14, 2017


מסר של Blossom Goodchild מיום 14 באוקטובר 2017

בלוסום: ברוכים הבאים. אני משתוקקת להתחיל, לכן הבה נראה איזו תובנה תשתפו אתנו היום?

פדרציה של אור: גם את ברוכה הבאה, בלוסום היקרה. אנו בוודאי שמשתוקקים להמשיך את שיחתנו אתך ואנו מודעים לשאלה שתציגי לנו של ג'נטלמן שעוקב אחרינו.

בלוסום: תודה רבה.

העוקב אחרי (ומקורות אחרים) אומרים כי הכוח שניתן לו ביטוי לא היה אף פעם חזק יותר או עוצמתי יותר מאשר עכשיו. אולם, מתוך הנחה ש"האני הגבוה יותר" שלנו הוא כפי  הנראה אחראי, ויהיה מה, אזי האם אין זה נכון כי ככול שאנו במודע מנסים ונותנים ביטוי (לדוגמה, מנסים ליצור עבודה חדשה, למשוך יותר כסף, למצוא שותף וכו'). אם משהו מכול "הרצונות" האלה אינם נמצאים ביישור (בזמן זה) עם "מטרתנו הגבוהה יותר" כפי שנשלטת על ידי ה"אני הגבוה יותר". אזי שום דבר מגילויים אלה יתרחשו, לא משנה כמה  אנו מנסים בעוצמתיות או בלהט ליצרם? אם זה נכון, אזי זה קצת מסכל את המטרה שלנו לנסות לתת ביטוי כאן למטה באדמה של המימד השלישי, ובמקום זאת אנו גם עשויים לשבת לאחור ולנוח ולעקוב אחר הנתיב שהוכן מראש עבורנו.

פדרציה של אור: אנו מודים לג'נטלמן על שאלתו כיוון שאכן, זו הנחה מעניינת. אפשרו לנו להסביר כמיטב יכולתנו, כי, כאשר אחד מחליט כי "הוא רוצה את הבא" זה פשוט צעד נוסף לאורך מסע החיים, מסע הנשמה. בחירותיו באות והולכת, וזה באמת מאוד ההתגלמות של "משחקים את המשחק".  ליהנות ולנוע קדימה, הצידה, ועם זאת, אף פעם לא לאחור.

האני הגבוה יותר רוצה עבורכם את הטוב ביותר, כפי שצוין. עם זאת, הוא גם "שמח" עבורכם ליצור כול דבר שהאני הארצי שלכם רוצה, כיוון שמחוויה זו, לא משנה מהי, אחד יתרחב, ילמד ויגדל.

במהות,  ה"רצונות והתשוקות" של נשמה, חייבים להיות"הרצונות והתשוקות" של הנשמה הגבוהה יותר, המובילים דרך מחשבה, לתוך ההיבט של האני של הנשמה השוכן בתוך הגוף בזמן זה.

בלוסום: יכולה אני להפריע כאן באומרי כי, לדוגמה, אין ספק שהאני הגבוה יותר של נשמה (על כדור הארץ) הרוצה להרוג אחר או רבים אחרים, אינו משתוקק לעשות זאת עבור ההיבט הארצי של הנשמה?

פדרציה של אור: עם זאת, בלוסום, זהו חלק אינטגראלי של מסעה של אותה נשמה.... בסופו של דבר להיות במלוא מובן המילה מי שהוא/היא הם, באמצעות נסיעה לאורך כל נתיב מסוים שנבחר על מנת לחוות את עצמם..... על מנת לחוות חיים.

בלוסום: ובכן, האם האני הגבוה יותר יעודד זאת? בוודאי שלא, סקוט!!

פדרציה של אור: זה לא עניין של עידוד. זה ענין של חופש הבחירה, מה שניתן בחן לאחד כאשר התנדב ונבחר לגור על פני הפלנטה שלכם.

בלוסום: ובכן, האם ההיבט של האני על פני כדור הארץ נמצא בשליטה על האני הגבוה יותר?

פדרציה של אור:  זה אחד ואותו הדבר. אנו מבינים כי זה קשה להבנה.

בלוסום: אני יכולה להרגיש כי אתם מנסים לשים את הכול בסדר של "ההופעה", כביכול. הבה ניקח את זה לאט.

פדרציה של אור: תודות רבות לך בלוסום. זה באמת כה מאוד לא נוח לתרגם לתוך מילים את מה שיהיה הגיוני למצב.

זה אחד ואותו הדבר כיוון שכול דבר הוא אחד ואותו הדברכול דבר הוא מ/של אנרגיה אחת שקיימת.... אהבה. את זה אתם יודעים. דברנו על כך פעמים רבות מאוד.

עם זאת, האנרגיה שהיא האני הגבוה יותר שלכם היא בעלת "רמת אנרגיה טהורה ואוהבת" מזו שחייה ועטופה בתוך הגוף הפיזי שבו אתם גרים, על פני הרמה האנרגטית של אמא כדור הארץ.

כאן היינו רוצים לומר שאין זו האנרגיה של אמא כדור הארץ "בעצמה" שאנו מדברים עליה, עם זאת, אנו מדברים על האנרגיה "שהגיעה עליה".

אנרגיה זו דכדכה את האנרגיה האמיתית שלכם.

בלוסום: אוקי. ובכן, האם האני הגבוה שלנו הוא האני האלוהי?

פדרציה של אור:  כל חלק של כול דבר הוא האני האלוהי... המהדהד על/בתדרים שונים של רטט.

היינו אומרים כי האני הגבוה שלכם הוא בעל מהות טהורה יותר, כיוון שהוא יכול להיות, כיוון.... שאין הוא גר בתוך האנרגיות הדחוסות של הפלנטה שלכם.

בלוסום: ובכן, חזרה לשאלה.... זה אפשרי לתת ביטוי למה שאנו רוצים על פני כדור הארץ (לא משנה מה זה) כיוון  שהאני הגבוה שלנו, למרות שהוא מבין יותר מהמיקום בו הוא שוכן... "מאפשר" לנו באופן בסיסי שתהיה לנו יד חופשית, כך שאנו יכולים לחוות את מה "שאנו חושבים" שטוב לנו.

פדרציה של אור: האם היית רוצה את עבודתנו, בלוסום?

בלוסום: למעשה, אני מרגישה לעיתים קרובות כי מה שאני אומרת זה מה שאתם לעיתים קרובות מזינים אותי באמצעותי, על מנת לעזור לשיחות אלה לזרום.

פדרציה של אור: כיוון, שאנו אחד ואותו הדבר! שוב, אנו נחזור לאחור על מה שאמרנו פעמים רבות בעבר....בכך, שאם זה היה המצב ש"שום דבר משנה"... מה שזה כך... אזי הכול וכול דברהם רק חוויה נוספת, לא משנה איך/מה/מדוע/ מתי זה התרחש.... אלה רק החיים המתגלים באמצעות כול אפשרות מתקבלת על הדעת.

יוצרת את מה שאתם רוצים.

דעו שישגיחו עליכם,  ואם עבודה/שותף/בית וכו' אינם הטוב ביותר של אותו רצון שממתין לכם, תימצא דרך "בצורה אוניברסאלית" להטות את הנסיבות, על מנת שאחד ילך לתוך הטוב הגבוה ביותר של אותה כוונה.

בלוסום: אני מבולבלת קצת. ובכן, האני הגבוה יותר הוא בשליטה על מה שהוא הטוב ביותר לנו?

פדרציה של אור: לא. האני הגבוה יותר רוצה את מה שהוא הטוב ביותר עבורכם, במה שבקשתם לו. הטוב ביותר של הטוב ביותר.... בתלות באמונותיכם על מה שיכול להגיע אליכם.... וכפי שאתם יודעים היטב.... זה מתרחש באמצעות הידיעהבעלת הרטט שתתקבל, כיוון שאותה בקשתם.

בלוסום: אני יודעת זה "קיצוני שם", וכי האלוהים לבדו יודע מדוע אני הולכת במורד שדרה מסוכנת זו. עם זאת, האם אם כן המשמעות כי האני הגבוה יותר ימצא את הדרך הטובה ביותר עבור הנשמה להרוג אחר, אם זו כוונתם?

פדרציה של אור: המשמעות היא, בלוסום, כי האני הגבוה יותר יציג נסיבות לאותה נשמה.... אם זו הדרך בה הנשמה רוצה ללכת בה.

בלוסום: עם זאת,  מה לגבי הנשמה המסכנה  שמחוסלת? בוודאי שאין זה ברשימה שלהם של "דברים לעשות היום". 1. אני נרצח! ( אני יודעת את התשובה כאן, עם זאת, אני מזינה אתכם את זה כדי לסייע לאלה שאינם יודעים. עם כבוד).

פדרציה של אור: הנשמה שעומד "להיות מחוסלת" כפי שניסחת זאת, כבר הסכימה עם הנשמה שעומדת לעשות את המעשה כי זה עומד להתרחש. אחד היה אומר,  זו עמדה של כבוד. בכך, על ידי כך שמציעים את עצמם בדרך זו, הם מסייעים לא רק לנשמה  שעומדת לפעול, עם זאת רבים המושפעים על ידי פעולה מעין זו.

בלוסום: אף על פי שידעתי זאת... זו בטח הקרבה, האם אין זה כך?

פדרציה של אור: זה תלוי באופן בו אתם מסתכלים על הקרבה. החיים ממשיכים לנצח ולתמיד, בין אם אתם "מתים או חיים" או לא על פני הפלנטה המסוימת שלכם!

בלוסום: זה מעניין איך שיחות אלה נוסעות בכיוונים רבים. לכן, כיוון שאין לי באמת מושג היכן אנו נמצאים, בנקודה זו בשיחה, הייתי  רוצה להוסיף שאלה נוספת אם יכולה אני?

פדרציה של אור: בהחלט.

בלוסום: נראה כי רבים עדין נאבקים עם מה שאתם קוראים כ"תסמיני ההתעלות". האם שכחה, אובדן זיכרון לזמן קצר, אחד מהם?

פדרציה של אור: כן, רק בכך שהחידוש שקורה בתוך "כול חלק מהווייתכם" הוא משודרג. ניתן להתעלם מפעילויות קטנות חסרות חשיבות, בשעה ששינויים גדולים מעין אלה מתרחשים ברמות כה רבות.

בלוסום: אחר כתב כדי לומר שהזכרתם כי שלושה עד ארבעת החודשים הבאים יביאו  קלות פנימה ודברים יהיו ללא מאמץ.  עם זאת, רבים עדיין מרגישים כזו כבדות של ההוויה. האם כול אחד מרגיש בדרך זו עדיין, או רק חלק?

פדרציה של אור: נשמות יקרות, השחרור והוויתור על "הישן" יכול להיות מהיר וחסר כאב או איטי וכואב, תלוי ב, שוב... במסעה של הנשמה.... גישתה של הנשמה. זו אחת מהסיבות המתרחשות ומתפתחות. ישנם אלה הבוחרים "מתחת לכול זה" להיאחז בישן, מלבד העובדה שהם כה משתוקקים מאוד לשחרר כול זאת. זו כניעה של האני לחדש... ופועלת בדרכים שונות רבות. אנו מציעים לאלה המרגישים שהם מוכנים לשחרר, עם זאת, עדיין חווים את הישן, כי הם משתנים עכשיו, לא עבור עצמם, עם זאת, עבור האנרגיה "שמסתובבת" ובצורך או בסך הכול להתפזר, או להשתנות לתוך האור.

לדעת זאת משנה את האנרגיה כהרף-עין.

רבים עשויים גם לחוות "תסמינים" של מחשבות שמרחיקות ממה שהם יודעים על עצמם. זו גם, דוגמה של "שחרור ושינוי" עבור השלם.

חלק מהסיבה שהגעתם. לעשות זאת עבור השלם.

האם לא הגעתם למטה לפלנטה כדור הארץ כדי להעביר אותה למעלה לתוך האמת של עצמה?

אתם "הלוחמים של האור".

אין לכם רק עבודה אחת לראות את עצמכם לתוך עמדה גבוהה יותר.

אתם אחד... ולכן, אתם משרתים עבור השלם וזה כולל "לעלות על הסיפון"... מחלות ומחשבות שליליות של האחרים... רק לשבריר שניה, על מנת להכירן בגין מה שהן ולאחר מכן לשחרר את כדור הארץ מהן עם הכרה זו.... ולאפשר להן להמשיךבידיעה  שאתם או ששיניתם או ששחררתם אותן.... עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.

לכן, יקרים, אם אתם מסתכלים בדרך זו על כבדותם של נפש, גוף ונשמה.... אזי אתם יכולים להודות להן בשל "הגעתן אליכם" כך שאתם יכולים להשתמש בקסם שלכם ולעשות את מה שצריך להיעשות, מבלי שזה "יתפוס אתכם"... כביכול.  ברגע שאתםיודעים שזה המקרה.... זה יכול להיפתר כהרף עין....  ואם זה צריך לקחת זמן ארוך יותר מאשר זה.... אזי הבינו כי החוויה המסוימת המוצגת היא  צריכה יותר אהבה שתישלח "דרכה", במקום להרגיש מובס על ידיה.

בלוסום: ובכן, אני חושבת שזה עוזר מאוד לרבים. תודה רבה לכם.

פדרציה של אור: ההנאה היא שלנו.

בלוסום: אוה לא, אין זה. כה הרבה מזה היא גם שלי, ואלה שהם מבורכים לקרוא את מסריכם.

פדרציה של אור: אנו אחד. לסיום נוסיף, כי כאשר דברנו על דברים בשלושה או בארבעת החודשים הבאים שהופכים קלים ובהירים יותר.... אנו מתכוונים למה שאנו אומרים. אתם תמצאו  כי שינוי מסוים זה יהיה שינוי עם התרוממות רוח!

בלוסום: אוהבת אתכם בסגנון תנין! באהבה ובתודות. כתמיד, כבוד לשרת.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge