Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 1, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 1 במרץ 2019

בלוסום: שלום, שלום, שלום לכם!, ובכן, הבאז (הזמזום, הרעיון המפתיע) מזמזם מאז ששמתי בשבוע שעבר ווידאו בו ענן לבן ואני יכולים לפעול ב"אותה רמה". אני יכולה להחליף אותי אתו ולשוחח בכול עת. הוא היה מאושר להראות ולהוכיח כי הצעיף מורם. הייתי רוצה מאוד לשמוע אתכם מתמודדים על כך...... אם תהיו כה נחמדים?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה בלוסום ואלה המעוניינים במה שיש לנו לומר. אכן, היינו אומרים כי הושג "ציון דרך" עם האנרגיות של עצמך ושל ענן לבן שעכשיו מתמזגות לאחת ברמה עמוקה יותר, עם זאת, קלה יותר לחיבור.

דברנו כה הרבה על אנרגיות גבוהות יותר הנכנסות לתוך הפלנטה שלכם ואת ההבדל שהן עושות... לא רק לפלנטה שלכם, עם זאת לכול הדברים בתוך ומחוץ לה.

כאשר אתם חושבים על הרמת צעיף, הדימוי "שמדמיינים" הוא של ערפל... ומה שנמצא מעבר לערפל הופך עכשיו לגלוי יותר כשהצעיף נעשה דק.

האם נהיה כה אמיצים כדי לומר כי שם נמצא עולמכם החדש שעליו גם דברנו לעיתים קרובות.

כשצעיף זה מתרומם, הוא מראה את הנתיב לתוך הרטטים הגבוהים יותר. אחד לא יכול רק לראותם ברור יותר, עם זאת גם להרגישם. זה כאילו "הגעתם" ומסוגלים לראות בעצמכם את מה שנמצא מעבר לגשר.

"אירועים מרהיבים" מעין אלה עומדים לגלות ולחשוף את עצמם בשטח הפתוח... כיוון שעכשיו עולמכם מוכן.

בלוסום: כן, אני צריכה לומר כי אני מצפה לכמה הערות מגעילות למדי בהתייחס לשפיותי. עם זאת, רק שלושה הביעו את דעתם השלילית, בהשוואה למאות שהרגישו כה מרוממים בעקבות זה.

פדרציה של אור: כי כול אלה החווים את מעברך, בלוסום... מחוברים עם האמת של מי שהם. הם יודעיםשגם זה מאוד משהו שהכול מסוגלים לו.

מה שדבר עליו ענן לבן.... בהתייחס לכך שאינו מתנהג כחשוב יותר מאחרים, היה חלק הכרחי מנאומו.

זה מה שניסינו לספר לך.

אין הבדל בינינו. זה פשוט שאתם התנדבתם ונבחרתם... לבוא ל/להיות על/לחוות... את השינוי מהיסוד!

עם זאת, במקום כלשהו לאורך הדרך, חלקים מסוימים  של הרכיבים "האקטיביים" שלך היו או חסומים או נסגרו באמצעות שיטות שהיו גם ערמומיות וגם גסות. עם זאת, יכולים אנו לומר...חלק מהמשחק.

מיקומכם בכדור הארץ...וידעתם זאת כשהגעתם... היתה "לראות את דרככם דרך זה" ולהביא את מלוא האור בחזרה לתוך הנשמה מההיבט הארצי שאתם שוכנים בו... ועכשיו, יקרים... לאחר תקופת המתנה ארוכה מעין זה, האם יכולים אתם עכשיו... יכולים אתם עכשיו... לראות/להרגיש... את מה שהשגתם?

ברגע שאתם מקבלים... כשאתם עושים באמצעות סוג מאוד זה של הוכחה... כי "אתם" האור  הגבוה ביותר של אהבה..... אז זה הכרח חיוני שאתם צריכים לדעת. ברגע שזה נספג, מובן ומושרש בתוךידיעתכם.... ברגע שזה מאושר על ידכם... אזי כול המערכות קדימה!

ההבדל שידיעה זו תעשה לכם ולפלנטה שלכם והמאוד רטט שאתם שוכנים בתוכו... יהיה התרוממות של כול מה שיש, דרך רעפי הגג!

התכוננו להמריא... כפי שהייתם אומרים.

וגם דעו, כי בתוך הסכמה זו... זה ימשיך לנוע בקצב מעין זה בשל ההבנה  של "איך כול זה עובד" יהפוך לדרך טבעית של הוויה.

נשמות יקרות... אנו כה מתרגשים מאוד לגבי זה.

בלוסום: אני יודעת! אצבעותיי  לא יכולות להקליד מספיק מהר. לכן, הייתם אומרים כי הצעד הבא הוא לדעתעמוק פנימה כי הצעיף מתרומם?

פדרציה של אור: אכן, ואין זה צעד קשה לעשותו. בלוסום, יש לך תחת חגורתך את חווית "אלה שמראים את הדרך", על מנת לאפשר לאחרים לדעת את מה שהם גם יכולים להתחבר אתו עם האור הגבוה יותר של מי שהם.

אין הכוונה שכול נשמה עומדת להתחיל לתקשר... "שפות/קולות".... כיוון שעולמכם ייראה שהופך לקצת משוגע אם זה היה המקרה. עם זאת, הכוונה היא כי עדיין הקול הקטן פנימה... לא הולך להיות שקט יותר... וגם לא להיות כה קטן יותר.

האמינו ברגשותיכם בגין אנרגיות חדשות אלה המגיעות ומתחברות אתכם.

האמון בהרגשה יוביל אתכם. אם רגשותיכם אינן מלוות על ידי שמחה, אזי אל תאמינו בהן. אם אתם מרגישים אי וודאות בשל מה "שמגיע", אינכם מרגישים שהוא... בפנים/כמו/באמצעות/של אהבה אזי "כבו" אותו.

אנו אומרים זאת על מנת "להגן" על שירותו של האחד, חברים יקרים. ישנם אלה אשר עדיין בוחרים "לשחק הרס" עם חושיו של האחד ולבלבל. עם זאת, זה רק אפשרי כאשר כוונתו של האחד לא... מגיעה מ/עבור... הטוב הגבוה ביותר... יותר מכך, התשוקה "להיות מישהו"... האם זה הגיוני לך?

בלוסום: כן, זה הגיוני לי. עם זאת, אלה שרוצים "לשחק הרס" אינם עוברים דרך הצעיף, האם לא כן? בוודאי, מה שזה... יכול רק להיות של רטט מואר גבוה יותר?

פדרציה של אור: זו הנקודה שלנו, לגמרי. המשיכו לבדוק איך זה מרגיש... אזי אתם תדעו מהיכן זה מגיע.

אין מדובר בכך שבכול דרך שהיא זה עומד להיות עימות. עם זאת, רק להיות מודעים לבדיקה הפנימית עם העצמי בכול עת באשר לאיך אתם מרגישים.

בימים הקרובים האלה, כצפוי... יותר ויותר אור יישפך ... באפשרו יותר ויותר תצוגות מרהיבות שתוצגנה. מה שיהיה..... מוצג/יהיה ידוע... יגיע בקצב  כזה כך שזה ידפוק את הגרביים שלכם (יהמם ויפתיע).

בלוסום: יכולה אני להעז ולומר... אחזו בכובעיכם?

פדרציה של אור: ובגרביים שלכם!

בלוסום: רמות ההומור השתפרו מאוד מאז ההתקשרויות הראשונות!

פדרציה של אור: יש לנו מורה טובה.

נשמות יקרות... דרך חדשה זו תאפשר לכם להקרין את האור שלכם בעוצמה רבה יותר. לא יהיו לכם מאבקים שקרו לכם בעבר.

כיוון שככול שאתם מכירים יותר את האור הזה שהינו אתם... פחות מאבק יכול לחבר את עצמו אליכם.

ככול שאתם מכירים יותר אור זה שהינו אתם.... אתם הופכים לרטט הגבוה ביותר, שאינו יכול להדהד עם מה ששוכן בתדר נמוך יותר.

לכן, שוב.... המהירות עכשיו, שבה שינוי זה יתגלה, תהיה מהירה ביותר.

פשוט מפני שאתם יודעים.

פשוט מפני שאתם מרגישים.

פשוט מפני... שזו האמת.

בלוסום: חלק מהאנשים שאלו אם אוכל לעשות את אותו הדבר אתכם, כפי שאני עכשיו מסוגלת לעשות עם ענןלבן. איך הייתם מגיבים לכך?

פדרציה של אור: היינו אומרים כי נכון לעכשיו... זה לא יתרחש. ישנו הבדל בין החיבור שלך וענן לבן... בהשוואה לנו/אנחנו שידועים כפדרציה של אור. למרות, שבעבר, דברנו דרכך ואכן, אנו נעשה זאת שוב... זה לא יהיה כך (לזמן מה) התקשרות זו... יכולה להיות/תהיה... בדרך חדשה זו... חדשה זו... הרפתקה/מאמץ... שעכשיו מתגלה בין שניים מכם.

בלוסום: ובכן, אלה שנינו... או רק אחד? רבים חשבו שאני הייתי ענן לבן לאורך כול הדרך ולכן, זוהי התקדמות טבעית. ענן לבן אמר את אותו הדבר. עדיין איני יכולה להרגיש נוח עם זה. עדיין לא. הכרתי "אותו" במשך עשרים שנה,  שהינו "אינדיבידואלי" ממני ובכול מקום הרפתקה זו מובילה.... אני מניחה כי אני אקבל יותר את המסע שלה כשאני נוסעת בו. ובכן, שנינו או אחד?

פדרציה של אור: אחד!

עם זאת, נעשה לך נוח יותר כשנומר כי מה שאת יודעת... מה  שכולם יודעים... יש רק אחד.

למה שאת ניגשת, בלוסום, ומביאה לתוך הרטט של הפלנטה שלך, הוא פשוט רטט גבוה יותר מאשר הרטט  שהיית רגילה לו. אין זה הרטט הגבוה ביותר שיש... זה היה מפוצץ אותך לגזרים. עם זאת, זו רמה גבוהה יותר של אהבה שעכשיו היא נגישה.

כול זה...כול מה שיש... זו אנרגיה אחת. ב... שלב/מיקום.... של המשחק שמשחקים אותו על הפלנטה שלכם, "נראה" כי יש כזו הפרדה של אנרגיה אחת זו. עם זאת, ככול שאחד יותר מתחבר ומאפשר לתדרים הגבוהים יותר "פנימה"...אחדי יתחבר יותר עם "ההבדלים" ברטט בתוך כול מה שיש.

אחד "יתביית על" הרטט של העצים וישמע סיפורים המדהימים. אחד יעשה את אותו הדבר עם האוקיאנוסים שלכם והדגים שלכם ועם עשבי הדשא ואפילו, היינו אומרים... אחד ישמע את השיחה של עצם האוויר שאתם נושמים.

אין זה בלתי סביר בדרכי ההתנהגות כאשר אחד מישר עצמם עם אנרגיות גבוהות יותר אלה... ואנרגיותגבוהות אלה מאפשרות לעצמן להיות בהסכמה  של האמת שלהן... ככול שהן עולות גבוה וגבוה יותר... והאהבה הגדולה יותר שזורמת ממקור האהבה והאור בעצמו תהפוך לחוויה אלוהית עם כול נשימה.

אנרגית המקור הגבוה ביותר שהיא...  רוצה שתמצאו את דרככם חזרה הביתה...להרגיש שוב את הכרת התודה מקרב לב של ההוויה... אהבה.

אוה, נשמות יקרות בעלות אנרגיה בהירה ביותר... רבות מכן התעוררו במשך תקופה ארוכה של זמן... רבות מכן היו כה קרובות לוותר ולהיכנע... עם זאת עכשיו... ההוכחה של כול מה שדברנו תציף את הפלנטה שלכם עם האמת שלנו... שרבים הטילו בה ספק לעיתים קרובות.

בלוסום: בשל תשישות וציפייה שלא הוגשמה....

פדרציה של אור: עם זאת, אין אנו שופטים את הספק שלכם כיוון שאין אנו של הפלנטה שלכם. כול מה שיכולנו לעשות הוא להמשיך לעודד אתכם כאשר הרגשתם  כי עשיתם את הצעד האחרון שלכם.

ועכשיו התפארת שלכם נמצאת כאן.

היו מודעים להבזקי האור מסביב לחזונכם.

היו מודעים לסימנים הקטנים ביותר המוכפלים עם הגדולים יותר... אשר עומדים להציג את עצמם כדי לאפשר לכם לדעת כהוכחה... השינוי התחיל.

היו מודעים לאורות המדהימים שהינם אתם ואפשרו לאור זה להקרין על אלה שעדיין ישנים.

באמצעות אהבתכם והדוגמא שלכם, הם ירימו את שמורות עיניהם וישפשפו את עיניהם... בידיעה כי היו בשינה עמוקה מאוד... והם יוצאים מתוך החלומות המשונים ביותר.

היו שם  עבור נשמות אלה, יקרים. כיוון שאתם אלה שתספרו להם את הסיפורים על מה שהיה ולאן אחד מובל.

לכו באומץ לתוך האור והאהבה.

בלוסום: ותמיד נישאר צנועים, על מנת לשרת ולקבל. בהכרת תודה, בשירות אוהב.... אני (I AM)

הלינק לשיחה של בלוסום עם ענן לבן (משבוע שעבר)

https://www.youtube.com/watch?v=lchEdpuW5o4&t=696s


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge