Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 15, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light - מיום 15 במרץ 2019

בלוסום: בוקר טוב לכם. מישהו שאל אם יכולים אתם לספר לנו קצת לגבי זמן? אתם לא נמצאים בו/שלו.... עם זאת, האם אתם מבינים את זה... כפי שאנו מבינים?

פדרציה של אור: ברכות נדיבות לכול אחד שבוחר לרומם את הווייתם באמצעות חיבור עם האמיתות של נשמתם.

היינו מביאים בחשבון כי זה נכון לומר שאין אנו "מבינים" זמן כמוכם. אנו אולי מודעים על "תקתוקיו" עם זאת, זה מושג שאין אנו מצייתים לו או שוכנים בתוכו.

ממקומנו, אנו פשוט "נמצאים" בכול "הזמנים". שם, עבורנו, זו תנועה מרגע אחד של עכשיו לבא אחריו. אין אנו מכוונים שעונים עבור פגישות וכו'. אכן, אין צורך בכך שם. כיוון שאין אנו שוכנים במרחב מאורגן בו אחד מאפשר... עם כבוד... "ללוח השעון" לנהל את קצב עבודתו היומיומית.

אין אנו בעד או נגד זה. זה הפך חלק "מהמבנה" ב/של/על הפלנטה שלכם על מנת שיהיה לו קצת צורה של "ארגון", כפי שאנו אומרים. זה מתחיל עם זריחת השמש וההגדרה של זה ואחד יעבוד "מסביב" לזה. עכשיו אתם עובדים מסביב למעגל של מספרים. פיצול מחלקתי לתוך מקטעי דקות, שניות וכו'.

זה היה מועיל בצורה מדהימה למין האנושי מצד אחד, עם זאת, מצד שני, זה מאוד לרעתו.

בלוסום: אני חושבת כי אנו מבינים זאת. תודה לכם. עם זאת, מה לגבי מבנה העבר, ההווה, העתיד? מנקודת מבטנו, אלה שלושה מקטעים שונים... אז, עכשיו, וקדימה. עם זאת, "למראית עין" כול דבר קורה בבת אחת. זה מסובך ומטעה עבורנו להבין. אתם פשוט אמרתם כי אתם נעים מרגע אחד של עכשיו לבא אחריו... האם אין זה הזמן החולף?

פדרציה של אור: לא, בלוסום. אין זה אותו הדבר. באופן טבעי, אנו נעשה את המרב שלנו להסביר כמיטב יכולתנו מצב זה.

אנו מבקשים כי תקבלו את מה שאנו מעניקים כאפשרות ותאפשרו פתיחות מחשבה כדי להצליח להבין. אם אתם "חופרים עמוק מדי"  המורכבות של ההסבר תוביל אתכם רק לבלבול. לכן,  אנו מבקשים מכם "לרכב על הגל", כביכול.

בלוסום: בוודאי! היכן שמתי את הגלשן שלי? אני רק מקווה לעמוד בקצב!

פדרציה של אור: כול דבר שהוא.... הוא.

זה מתרחש במרחב זמן אחד זה.

בלוסום: כבר אבדתם אותי!

פדרציה של אור:  שום דבר שהוא הוויה מהווה מרחב שונה בזמן, כיוון שאין מרחב בזמן שונה.

בלוסום: אתם משתמשים במילה "זמן"?

פדרציה של אור: היינו אומרים "זמן" כמו רגע... תנועה. היינו מבקשים מכם לדמיין גלובוס ענק, בתוךגלובוס זה יש כול דבר שיש. כול אפשרות שאי פעם ניתן לחשוב עליה. כול רסיס של דמיון שהוא בתוךגלובוס זה ועם זאת, גלובוס זה הוא אינסופי. הוא כה ענק כך שאחד לא יכול לראות את שלמותו בשל אופיו המתרחב יותר מאי פעם.

מחשבה אחת יכולה להפעיל אחרת ואחרת וכו'. עם זאת, המחשבה וכול המחשבות האחרות המופעלות באמצעותה, נמצאת בתוך גלובוס זה המתרחב יותר מאי פעם.

שם... פשוט ממתינות "שישימו לב" אליהן.

נסו לדמיין זאת... המורכבות של תופעה מעין זו. עם זאת, זה הפלא... הנס של "מה שיש".

איך את מסתדרת עם המעקב אחר מושג זה?

בלוסום: כן... ממשיכה לזרום....

פדרציה של אור: לכן ואז, זה משאיר מחשבה עבור האפשרות כי אם כול דבר נמצא "שם בתוך גלובוס זה".... אזי העבר, ההווה, והעתיד שלכם נמצאים גם שם. כול מה שאי פעם היה/הוא/יהיה "מתקתק" באופן נאה במרחב הקטן שלו בגלובוס זה.

בנקודה זו "בזמן", ואנו משתמשים במילה זו לצורך שימוש בהסבר... מיקודכם... את בלוסום, ואכן אלה שנמצאים על הפלנטה שלכם עכשיו.... הם... מוסטים לתוך/על... "משך" החיים המסוים הזה שאתם מאמינים כי הוא אתם. ואתם! זה "הפרויקט" שלכם שהתכוננתם אליו כיוון... כאן אנו מדברים אחד עם השני בעכשיו זה של מה שאתם מרגישים כי הוא אתם.

אולם... באותו "הזמן"... הכול באותו רגע של עכשיו... האתם שאולי מוכרים תפוחים בכיכר השוק לפני כמה מאות שנים... והאתם שמנהלים תהליך של גלישה נפשית של כלי האור שלכם מסביב למערכת הכוכבים, זה גם רק מודעות על מה שאתם.... מכיוון שזה המקום שבו המיקוד הוא בתוך היבט זה שלכם.

בלוסום: אוקי. ובכן, אני אפילו לא יודעת אם אני יכולה לבטא את שאלתי! בתוך כול מה שמתרחש ברגע אחדשל עכשיו...(כאן אנו יורדים במורד אותו חור הארנבת... היכן הגזרים שלי?)... האם אני יכולה במידת מה "להסתכל למטה על זה/לתוך זה" ... גלובוס זה של כול מה שיש... ו"לבחור" איזו "דמות" הייתי רוצה להיות? אני מתכוונת איך אחד "הופכים לתפקידם" בעבר, בהווה ובעתיד "שלהם" שאמור להיות?

פדרציה של אור: האם אתם מוכנים לכך?

בלוסום: אעשה כמיטב יכולתי.

פדרציה של אור: אין אתם הופכים לתפקידכם. אתם רק חושבים שאתם עושים זאת כיוון שאתם מאמינם כי אתם נפרדים. עם זאת, אם ישנה רק אנרגית אהבה אחת... המבטאת את עצמה באפשרויות אינסופיות...אתם... כול אחד מכם... מהווים כול תפקיד.

אתם מודעים לביטוי "מה שאתם עושים לאחרים אתם עושים לעצמכם". האם אתם מבינים? אתם הנכםהכול.... כול דבר!

אם אתם בוחרים ל.... אתם יכולים לקחת את האנרגיה שלכם  להיות דינוזאור... להיות דשא. כול דבר עליו אתם חושבים... אתם את זה.

אתם הבריאה בעצמה. אתם... אתם... אתם!

את, מי שלוקחת בחשבון כי היא "בלוסום Goodchild"... את השלמות של כול מה שיש. את, מי שלוקחת בחשבון כי היא "מוגבלת" בתוך כלי אנושי היא כול מה שיש.

קחי זאת בחשבון...

כול דבר שהוא.... ממשיך הלאה אי פעם/מתרחש/יתרחש... הוא בתוך גלובוס זה ואתם כול דבר בגלובוס זה.

אתם הנכם אותו גלובוס.

בלוסום: רק השבוע, עשיתי קריאה עבור מישהו והעובדה היתה כי נשמה זו "במיוחד", תהיה מיומנת מאוד "בנסיעה בזמן". אני מדמיינת כי אנו כולם מסוגלים לכך? באמת שאלה טיפשית, עם זאת, אתם יודעים למה אני מתכוונת. יכולים אתם לפרט על כך?

פדרציה של אור: בתוך יכולתכם האנושית, אתם מאמינים כי אתם מוגבלים בתוך "מחסום אפשרויות" מסוים. אתם הותניתם לקבל זאת ולכן, זה הפך מאוד ל"אמת" עבור רבים "בזמן זה".

אחד מרגיש כי הם אינם מסוגלים לדברים רבים. "נסיעה מחוץ לכלא האנושי" כהתחלה.

עם כבוד, אתם "חושבים/מאמינים" כי אלא אם אתם יכולים ללכת לאי שם ולקחת את גופכם האנושי אתכם, אזי מה שאתם חווים אינו "באמת" מתרחש. אנו מכבדים כי זה אינו המקרה עבור כולם, עם זאת רבים מוגבלים על ידי "מחשבה" זו.

על ידי כך שאתם מאפשרים לעצמכם לדעת כי אתם לא מוגבלים לגוף שלכם... באמצעות קבלה כי "רוח הנשמה" שלכם יכולה לנסוע בכול מקום שהיא רוצה... היא יכולה! כיוון שהיא נמצאת בכול מקום ובתוך כול דבר.

 

בלוסום: ובכן חזרה ל"מרחב בגלובוס" שמסומן 1618, לדוגמה, זה רק ענין של "התמקדות על מרחב מסוים זה"... עם זאת, מובן מאליו כי קצת יותר מעורב מזה?

פדרציה של אור: לא, לא באמת. אתם פשוט מותנים כה עמוק לחשוב כי זה יותר מעורב.

בלוסום: עם זאת, בוודאי, אחד לא יכול פשוט לקפוץ במורד מרחב זה ולתוך גוף אקראי של עובר אורח ולאחר מכן "לחיות חיים אלה"?

פדרציה של אור: מדוע לא?

בלוסום: נהדר... מוחי פשוט התפוצץ!!

פדרציה של אור: אם את מקבלת זאת, בלוסום... זה מה שאנו אומרים.... משפט זה כי אתם כול דבר....אנרגיה אחת... מדוע זה לא יכול להיות כך?

בלוסום: אין זה הגיוני הרעיון כי נשמות רבות הרגישו כי הן היו ז'אן דארק או המלך אלפרד או יוסף, למעשה ישו,מרי... וכו' וכו' וכו' לנצח....

פדרציה של אור: אכן.

בלוסום: עם זאת, הכוונה יכולה להיות כי אחד יכול "לקפוץ לתוך" האנרגיה של ישו ולחוות "את תקופת חייו" כאשר הוא היה על כדור הארץ?

פדרציה של אור: וכאשר "הוא" לא היה על כדור הארץ... וכאשר הוא מהווה רק האור הגבוה ביותר.

מדוע אין זה יכול להיות כך... תחת "אפשרות" זו שאנו מעניקים לכם?

בלוסום: אני מבינה את מה שאתם אומרים. אלוהי האמת, איזו אמת! הייתי צריכה לארוז יותר גזרים!

פדרציה של אור: כול מה שמונע מכם את זה... עכשיו... זו התנית הכשירות שלכם.

ואיזו התניה חזקה היתה במקום במשך זמן כה רב שאתם באמת מאמינים כי אתם "פחותים בערככם"?

אם אתם כולם חלק מאנרגית אהבה אחת... מדוע מישהו מכם יהיה "חלק פחות ערך של זו"?

האוקיאנוס לא היה אוקיאנוס בלי כול טיפת מים שגרמה לו להיות כך.

בלוסום: פו! אני מרגישה כי סיימנו להיום... ועם זאת, משתוקקת בהחלט להמשיך מהמקום שעזבנו... "בזמן" הבא. תודות רבות, חבריי. תבונתכם היא כה חלק רב מצמיחתנו. בהכרת תודה, בשירות אוהב, אני (I AM)

פדרציה של אור: זה כך.


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge