Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 19, 2019


מסר של Blossom Goodchild - The Federation of Light – מיום 19 בפברואר 2019

בלוסום: הלו. אני כאן! מישהו בבית?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים כולם על פני כדור הארץ שבחרו להיות בהסכמה עם מה שאנו רוצים לדבר עליו. למעשה, היינו אומרים, ברוכים הבאים גם, אלה שאינם בהסכמה. כיוון שאנו מבקשים כי אחד יעקוב אחר ליבם ורגשותיכם ואם זה יהיה כך שהמילים שאנו מביאים אינם נמצאים ביישור עם מחשבותיה ורגשותיה של הנשמה, אזי לא היינו מצפים מהם להמשיך לקרוא את מסרינו שבוע אחר שבוע.

בלוסום: למעשה, אתם אולי מודעים כי חלק כתבו באומרם כי זה המצב ואני עניתי באותה תחושה. לפני כמה שנים, (אולי) שאלתי אתכם לגבי קולות "החצוצרה" שנשמעו מגיעים מהשמיים או אפילו בתוך כדור הארץ. נהמות עצומות מבפנים... או "צלילים" משונים לכאורה מגיעים מהשמיים, שנתפסו בווידאו. להיות כנה, אין אני יכולה לזכור מה אמרתם לגביהם, עם זאת, אנשים שואלים אם אתם יכולים להסביר כיוון שיותר ויותר נשמעים ברחבי העולם... אם אתם מוכנים לזה?

פדרציה של אור: אנו מגדירים כוונה לגלות את מה שאנו יכולים לדון עליו כדי שיובא הלאה, בכך... "צלילים" אלה אינם  בעלי תכונות ארציות. בכך... הם אינם מיוצרים "מ"כול דבר שהינו בצורה אנושית. הטונים שנפלטים מ"האתרי" מגיעים ממקור נשגב יותר והינם "טרום אותות" של מה שעומד להגיע.

בלוסום: אוה! בבקשה פרטו!

פדרציה של אור: כדי להמשיך, היינו מציעים לכם כי האזורים בהם טונים אלה נשמעים הם למעשה מותנים לקבל את הרטט של מצגות אלה ולאפשר לאזור ולסביבתו לספוג ולהתרכך לתוך זה של כדור הארץ.

בלוסום: מה לגבי האזורים שלא שומעים אותם?

פדרציה של אור: אלה ימים ראשונים, בלוסום. עוד ועוד צלילים אלה יהדהדו בכול מקום וישתרעו הרחק קדימה... וגם יותר באופן עקבי.

בלוסום: ובכן... מי/מה.... בדיוק, יוצר צלילים אלה?

פדרציה של אור: הרטט בעצמו.

בלוסום: עם זאת... מי/מה... מבקש מהרטט לעשותם?

פדרציה של אור: הרטט בעצמו. הם נוצרים באמצעות רטט. אין "אדם קטן מאחורי וילון" המעמיד פנים שהינו גדול יותר מאשר הינו. טונים אלה הם... מובאים קדימה/מתעוררים... היינו אומרים, באמצעותאנרגיות שנמצאות מחוץ לאטמוספירת כדור הארץ שלכם ונאספות ביחד "ומבשרות" כך שהם יכולים להישמע על פני הפלנטה שלכם.

בלוסום: כאשר אתם אומרים "בהכנה לקראת מה שעומד להגיע" ממה ששמעתי עליהם, הם לא בדיוק הולכים להקליט להיט אחד! הם נשמעים די מפחידים... כמעט מנקרים במוח?

פדרציה של אור: אין הם מתוכננים להיות - להיט אחד. במובן שהם "לא מתוכננים". הם מהווים קישוט למה שמתרחש מחוץ לאטמוספירות שלכם ונעים לתוך מקום של הכרה על ידי אלה על פני כדור הארץ... וכפי שאנו אומרים... בהכנה למה שעומד להגיע.

בלוסום: ו... מה זה, בדיוק?

פדרציה של אור: השינוי הגדול.

האירוע.

בלוסום: הלו... שוב אנו חוזרים לזה!

פדרציה של אור: בלוסום, האם אינך מאמינה שזוהי אמת? היי אמיתית אתנו?

בלוסום: אוה, כן, אני מאמינה כי זוהי אמת. זה ה"מתי" שמגיע לכולנו. כפי שאמרתי לפני כן, על מנת לשמור על "אמינות הרחוב" שלכם, לא הייתי מעלה זאת עד שזה נמצא רק מעבר לפינה.

פדרציה של אור: ועם זאת, שאלת אותנו לגבי הצלילים והשיחה, לכן, לא יכולנו להתאפק ולהעלות את הנושא. כיוון שזה חלק מהחבילה של תרחישים מתמשכים שמתרחשת בכול הצורות השונות.. מעבר/מסביב/ובתוך.... עולמכם... "שמראים את הסימנים" כי אירוע זה מתקרב יותר.

בלוסום: נקודה טובה. עם זאת, הבה נשאיר את רגלינו על האדמה בידיעה שזה עדיין עשוי לא להתרחש במשך אלף שנה נוספות!

פדרציה של אור: אנו מבינים את התבדחותך על נושא מקודש זה. אנו... יכולים רק/נוכל... לדבר על איך זהעבורנו. איך זה מנקודת מבטנו ב"איזור של אין זמן".

בלוסום: מהם התרחישים המתמשכים האחרים?

פדרציה של אור:  כה הרבה, בלוסום, מתעורר עכשיו. כה הרבה יותר של מה שהיה פעם "מצונזר" מתגלה כיוון שיש כה הרבה יותר  שנתפס במצלמה או נכתב במדיה החברתית שלכם שאלה שרוצים לשמור זאת מדוכא לא יכולים יותר לשמור על קשר עם זה.

דברנו  אתכם על הניצחון במאבק. אנשי האופל נפלו. זה  רק כפי שדברנו לפני כן "הזנה של כוחם" באמצעות מיקוד עליהם, שמאפשר את האנרגיה שלהם שנותרה להמשיך.

בלוסום: לצערי, ישנן נשמות כה רבות ישנות בעולמנו אשר מבלי להבין ממשיכות להבעיר את האש של החשיכה. סיבה נוספת מדוע ההצעה עבור משהו מוצק יותר מכם בחורים תהווה הבדל כזה. אם אתם נכנסים לתוך השמיים לכמה ימים ומקרינים החוצה את אנרגית האור, מיליונים יפקחו את עיניהם וירגישו את האור שאתם נותנים והי פרסטו!... בום! להתראות בחורים רעים!

פדרציה של אור: אם זה היה קל כפי שזה, זה היה נעשה.

בלוסום: אם כן, האם שקלתם זאת?

פדרציה של אור: האם לא הצעת זאת פעמים רבות?

בלוסום: כן! ואולי אמשיך לעשות כך. לשם הבנה... היכן קיימים הסיבוכים?

פדרציה של אור: האנרגיה בתוך השמיים שלכם בסמן זה בזמנכם לא תאפשר להסוואתנו להימשך לזמן כה רב...

בלוסום: אז, טוב יותר שתביאו את המהנדסים שלכם לתוך כך! ו... איך יכול להיות שאמרתם כי זה הולך להתרחש ב-14 באוקטובר 2008? איך זה היה עובד?

פדרציה של אור: כיוון שבאותו זה התכוננו לאירוע הגדול של תרחיש זה כדי לגלות את עצמו לאפשר התרחשות מעין זו להתרחש.

בלוסום: האם אתם לא יכולים "לסדר" זאת שוב?

פדרציה של אור: זה לא יהיה הולם בזמן זה.

בלוסום: מדוע?

פדרציה של אור: כיוון שתנאים אחרים שהם בעלי חשיבות גדולה יותר היו מושפעים ובניסיון לעשות זאת, זה היה מסדר מחדש הרבה שנמצא במקום.

בלוסום: הרבה זה קשור לאירוע?

פדרציה של אור: אכן, בלוסום. בימי עבר דברנו על זמנים שלפנינו כאשר ספינות רבות יהיו דבר שבשגרה בשמיים שלכם. אכן, הזמנים בהם אלה שאינם שייכם לגזע שלכם ילכו ביניכם ויתקבלו כאחיכם ואחיותיכם. יכולים אנו לשאול אותך שוב באמת שלך, אם את חושבת שזו אמת?

בלוסום: ללא ספק, משהו בתוכי אומר כן. כפי שאמרתי... זה רק ההמתנה שמניעה אותנו לקצת מטורפים.  האמינו לי, כולנו שיודעים את האור שלנו עושים כמיטב יכולתנו בתנאים עוצמתיים מעין אלה. אין זה קל. לא על ידי ירייה ארוכה (במידה רבה). לפעמים אני תוהה אם ככול שאנו הופכים מוארים יותר. זה נראה קשה יותר להישאר בתוך אור זה, כיוון שכה הרבה לא הגיוני ורגישותנו נראית מושפעת ברמת לב עמוקה יותר!

פדרציה של אור: לצערי, אין אנו יכולים לשנות מצב זה. היינו רק מציעים כי עם כאלה "אנרגיות משתנות" אתם תתיישרו עם מחשבותיכם ורגשותיכם עם האתם הגבוה יותר. עבדו עם המחשבות שלכם בהתייחסלידיעתכם. בכך... אם/כאשר... אתם מאפשרים לעצמכם לעלות להבנה הגבוהה יותר של מדוע אתם נמצאים כאן ומה הגעתם לעשות... הבנתכם תציג לכם, את התשובות.

בלוסום: אני מבינה את מה שאתם אומרים ואני מעין יודעת את התשובות אפילו שאיני יכולה לנסח אותם במילים. זה יותר ענין של התכווננות לתוך הכוח הגבוה יותר של האחד, כפי שאתם אומרים... לעלות מעל הכול.

פדרציה של אור: נכון, בלוסום. להיות מנותק ממה שנשלח החוצה אליכם כפיתיון. שימו לב למשפט אחרון זה אם אתם רוצים.

בלוסום: שמתי לב!

פדרציה של אור: עולמכם המבולגן  אינו רק במהופך והפוך. הוא עכשיו עומד להתחיל להסתובב ולצבור תאוצה... בצורת דיבור. שוב אנו מצהירים, אנו מדברים באופן מטפורי!

בתוך כול מה שמוצג לכם... בתוך כול תרחיש יומיומי שנראה בלבכם שהינו יותר ויותר מזעזע...קחו את הוויתכם למקום הגבוה יותר.

הודו לעובדה כי כול מה שמתרחש הוא מכיוון  שזה הכול עומד להשתנות.

זה צריך להתקדם במסלול הרגיל לנקודה מסוימת לפני "שההתפרצות" תקרה.

בלוסום: מה הכוונה?

פדרציה של אור: הכוונה... הקרשנדו (עליה הדרגתית)  של פרק זה (במושגי/בזמן ארצי) נבנה עד לנקודת השיא שלו. לשיא בו הוא צריך להיות, על מנת "שכול זה" ייפנה מעבר לסף מסוים ויבוא מתגלגל במורד.

בלוסום: ואז מה? למעשה, איני יודעת מה הסיבה שאנו שואלת... כיוון שאני מרגישה כי אתם הולכים לומר"האירוע" מגיע.

פדרציה של אור: לא במיידי.

בלוסום: אני מודעת מאוד כי רובנו לא מחכים לו. אנו יודעים כי אנו נמצאים כאן כדי להיות האור וכפי שאני אומרת... אנו עושים כמיטב יכולתנו. עם זאת, כמה ימים.... וואו... כמה ימים... אחד פשוט רוצה כי מישהו יאמר "עצרו את העולם, אני רוצה לרדת!" (כותרת של מחזמר, לפני ירחים רבים).

פדרציה של אור: ועם זאת... העולם אינו עוצר ואתם לא יורדים. אתם ממשיכים ואתם תמשיכו להמשיך. מהן האופציות שלכם?

בלוסום: לבטל הצטרפות? לא בשביל זה. לוותר? גם לא בשביל זה. נקודה טובה. רק במהירות, לפני שאתם הולכים.... לפעמים "אנרגיה" של אסון ואבדון שוטפת אותי ואני צריכה לעבוד כה קשה כדי לשנות אותה. כאילו משהו אוכל אותי... ואיני יכולה לעצור אותו מללעוס! ברצינות, זה מטריד מאוד, מתסכל ולפעמים מתיש!

פדרציה של אור: עם כבוד, בלוסום וכולם... היינו אומרים ככול שאתם הופכים מוארים יותר תהיינה אנרגיות שאו רוצות חלק ממה שקבלתם... או... רוצות לעצור אתכם מלהקרין את האור שלכם. זה מצב קבוע ומתמשך, במקרים רבים... ואתם מתמודדים עם זה נכון, בלוסום, מסירים  זאת באמצעות הדמיה ודמיון, בכול דרך בה אתם רואים מתאים לעשות זאת.

זכרו כפי שענן לבן אומר לעיתים קרובות... הדמיה היא מכשיר העוצמתי ביותר שלכם. השתמשו בה ככול שאתם "חושבים". זה עובד באופן פלאי וזה יעיל מאוד.

כול "התרחישים" האלה ניתנים להתמודדות. אין שום דבר שהאור שלכם לא יכול להקרין דרכו. עם זאת, זה חשוב לדעת את כוחכם ולאפשר לכוח שלכם לגבור!

זו הידיעה של האור שלכם, נשמות יקרות. כיוון שכאשר אתם יודעים מי אתם באמת... לא יהיה סיכוי לאנרגיות מעין אלה הרוצות לעקוף ולהיות מטרד.

בלוסום: עם זאת, לפעמים אנו עייפים ונתפסים בשמירה. יכולתי להמשיך ולהמשיך, עם זאת, אני מרגישה כי סיימנו להיום. תודה לכם.... בהכרת תודה, בשירות אוהב... אני (I AM ).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge