Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 1, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 1 בפברואר 2018

בלוסום: חבריי היקרים מהגבוה! אני מבקשת את ברכתכם עבורנו, כשאנו מושיטים יד אליכם באהבה ובהכרת תודה עבור מה שאנו עומדים לקבל מכם ביום זה.

פדרציה של אור: ועבור מה שאנו עומדים להעניק, אנו גם מבקשים, כי אתם תקבלו זאת מהמקום שהוא ניתן. כיוון שאנו אוהבים אתכם... כיוון שאנו אהבה. ואהבה לכשעצמה במשאלתה הגבוהה ביותר מבקשת מכם ברגע זה של מציאות.... עשו רפורמה.

בכך, זה עכשיו ברגע זה שאתם.... יכולים/אתם... מסוגלים, פשוטו כמשמעו, לעשות זאת.

קחו שליטה על הבנת האני שלכם. היו מונעים לא על מה שספרו לכם... מה שאתם קוראים... מה שאתם מצפים.... היו מונעים רק על מה שהוא המאוד ליבה שלההרגשה.

כיוון שבימים המגיעים האלה, כפי שאמרנו.... כזו מהומה מתוך ומכול הפינות וזה מתקרב במהירות. לכן, אנו מבקשים מכם לשים לב למה שעומד להובילכם עד הסוף.

כיוון שברגע שהכדור מתחיל להתגלגל; זו עומדת להיות הסתערות רציפה של שחרור מקשיים. אין אנו יכולים מספיק לומר שוב, על הכוח שאתם תצטרכו. האומץ להמשיך יברח מכם לפעמים. עם זאת, דעו נשמות יקרות, שאתם צריכים רק לקרוא לנו.... לקרוא למקור האלוהי.... מה שהינו האלוהיות בתוככם. .... התומכת בכם.

אנו מעודדים, אנו מדרבנים אתכם שוב, לעמוד על המשמר באימוניכם היומיים כדי להביא לחזית הקדמית, להוציא החוצה לתוך הגלוי, את מה שאתם. את מה שאתם יודעים.

כיוון שבזמנים מעין אלה, ישנה חשיבות רבה כי קרני האור שלכם קורנות ונראות כמגדלור  כדי להביא אחד בבטחה אל החוף...ולסייע במניעת התנפצות סירתו של אחד כנגד הסלעים בים סוער!

לפעמים, אתם עשויים לתהות אם יש למסירות לאני ולאחרים השפעה? אנו אומרים לכם.... כן כן כן.

בלוסום: או! טוב מאוד, כיוון שזה לא תמיד מרגיש באופן כזה!

פדרציה של אור: הבינו גם, כי במתן זמן לאני והענקת אהבה החוצה לעולם בו אתם חיים.... גורמת לשוני ענק. וכמו עם כול דבר "שמתאמנים" בו על בסיס תדיר...אחד משתפר במידה עצומה. לכן, אנו מבקשים מכם לזכור כי ככול שאתם ממשיכיםלהיות של אור... לדעת אותו.... להעניק אותו... כך יותר אנרגיה נבנית בתוככם, לעשות את מה שאתם מעניקים לאני ולאחרים, אפילו חזקה יותר.

חשבו על עצמכם כהווייה נצחית... הווית אור בצורה נצחית! דעו  שזה מתוך לבתכם, שבאמצעותה אין זה יותר "קונסטיטוציה (מערכת, מכלול התכונות הפיזיות והנפשיות המולדות של אדם) ששקלו אותה היטב" עם זאת מאפשרת לה "להפוך לקונסטיטוציה שלכם".

בלוסום: כן, חשבתי שבקשתם אותנו לעמוד יותר על המשמר ולקדם את משחקנו? מה שבוודאי, אנו צריכים לעשות במודעות, במקום רק להיות אותו?

פדרציה של אור: זה נכון.... ובתוך עשייתכם זאת... אתם הופכים אותו מסביב מ"לעשות" לתוך "להיות". עם זאת שוב, אנו אומרים.... זה דורש אימון.

בלוסום: אין זה רק "בתוכנו" לעשות זאת?

פדרציה של אור: או כן. כיוון שאתם ממנה.... מאהבה. עם זאת, בשל הנסיבות שהם הפעם מעבר לשליטתכם.... אתם הוסוויתם ממה שבתוככם.... עמוק בתוך ליבת האני שלכם. לכן, באמצעות קידום משחקכם על בסיס יומי ומתן זמן להיכנסות פנימה... אתם יכולים עכשיו "למצוא" את אותו החלק שלכם שהוחבא כה עמוקות במשך כה הרבה זמן. זו הקמה, כפי שאנו אומרים... וכול אחד יגלה את "גן האוצרות" שלו... ככל שהם יבחרו יותר ליטול זמן כדי לשבת בגן ולהריח את השושנים!

זה משהו שהינו קשה עבורנו להסביר. עם זאת, כאשר המכסה מוסר מפחית התולעים, כשאתם צופים בתולעים זוחלות החוצה... אתם תתחילו להבין את מה שאנו מדברים עליו.

כאשר אנו אומרים.... אתם תלכו לתוך עצמכם... זה יהיה הגיוני ביותר. עם זאת, זה נחוץ עבורכם להעניק לעצמכם מתישהו זמן "מקודש" לעשות זאת. זה הכול מאוד טוב להיות עסוק עם "החיים" ברמה אחת, על מנת להביא אוכל על שולחנכם ולשלם את חשבונותיכם. עם זאת, מבלי להשגיח על הנשמה ברמה עמוקה יותר... אתם לא נותנים לה את "המרחב" להתעצם...

והתעצמות היא מה שאתם הולכים לתוכה!

וכשאתם מרגישים את זה קורה לכם.... כשאתם מרגישים כוח זה נכנס לתוככם... אתם "תבינו" את מה שאנו מדברים עליו.

בכמה דרכים רבות יכולים אנו לבטא זאת?

הזמנים שהמתנתם להם כדי שיתחילו... התחילו. האם אין אתם יכולים להרגיש זאת עמוק בפנים?

האם אין אתם יכולים להרגיש את ההתלהבות של "האתם" שאינו של בשר פיזי.... עם זאת, "האתם" שהינו אור? יכולים אתם להסכים כי אף על פי שאינכם יודעים מה זה שמתעורר... זה מעל לכול ספק, עושה זאת... ומכין אתכם למה שעומד להגיע?

אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להכין אתכם. עם זאת, זה צריך להגיע מכם.

אתם צריכים להכין את עצמכם. כך שכשיותר ויותר מתגלה במרחב זמן קצר מאוד... אתם יכולים להתקדם אל הסמן. אתם תהיו מוכנים לעשות את מה שהגעתם כאן לעשות.

בבקשה דעו בתוך הווייתכם, נשמות יקרות, כי לא הייתן כאן אם לא הייתם מספיק חזקות "ליטול פיקוד". הסתכלו בבקשה, על מילים אלה... "ליטול פיקוד".

כיוון  שתהיה, בזמן שיגיע... "תפנית"... מהאנרגיה החשוכה ששלטה במשך זמן כה רב... לתוך מי שאתם... אור... ואתם אור... ואתם... כול נשמה שניעורה, תיטולנה פיקוד על המצבים שמוצגים ותראינה בעצמכן, ואת כול אלה "שהוקצו לכם"... את הדרך לתוך העולם החדש.

הישארו מחוברים לאנרגית המקור ברמת הגבוהה ביותר האפשרית... בכל העת. קראו למלאכיכם. קראו לאהוביכם שנפטרו. קראו לכול ישויות האור ממימדים ומפלנטות שונות כדי להיות אתכם באנרגיה ולסייע בהדרכתכם לצורך הדרך.

זה זה, נשמות יקרות. זה כאשר כול מה שהמתנתם לו.... מתחיל.

אתם צריכים לדעת כי כול העיניים נשואות אליכם!

משחק זה עומד להשתנות באופן דרמטי ולאורות שחיים בכול מקום אין כוונה להחמיץ זאת!

דעו כי אנחנו כאן כדי לשרתכם.

דעו כי אנו מוכנים.... כפי שאתם.

שינוי זה... לא היה/לא יכול היה... להתרחש אלא אם הייתם מוכנים. לבכם יכול לשמוע את הקריאה... קריאה שלא ניתן להתעלם ממנה.

אמרו לעצמכם, שוב ושוב....אני אהבה.... אני אהבה... אני אהבה.

זה בונה אמון וכוח בפנים.

בלוסום: הזכרתם את המילה "כוח" במידה רבה מאוד.

פדרציה של אור: מכיוון....שזה במידה רבה מאוד!

כי מה שמונח לפנינו ידרוש כזה כוח של הנשמה. כוח כזה של נשמה. כוח כזה של אופי. כוח כזה של ידיעה פנימית.... כוח כזה כדי שיהיה את הרצון למשוך את עצמכם מחוץ למעמקי הייאוש שניתן להגיע אליו היטב באמצעות מה שמתגלה.... ולהביא לא רק את עצמכם, עם זאת, נשמות אבודות אחרות רבות מאוד, מחוץ לייאוש זה ולהטיל עוגן באור שהינו אתם.

אף פעם אל תשכחו לזכור כי אתם ישויות אור ועולם חדש זה שלו אתם כה קרובים לפתיחת שעריו, עכשיו... זו עסקה מוגמרת.

אל תשכחו זאת אף פעם, נשמות יקרות. אפילו בשעותיכן החשוכות...

זכרו....זה כתוב כי אתם נמצאים כאן כדי להביא את אמא כדור הארץ לתוך מקומה המכובד הגבוה... במקום בו היא יכולה שוב לנשום בחופשיות בכוחות עצמה...כיון שהיא דוכאה ונחנקה במשך זמן כה רב.... בכוונה... על ידי אלה שרצו שהיא תתרוקןמהאהבה שזו היא.

עם זאת...כוונתה... היא להישאר חזקה כפי שהיתה מסוגלת עד זמן מעין זה בו היא יכולה להיות האני האמיתי שלה... ולהעניק לתושביה את האהבה ממנה שהיא שלטוהר מוגבה כזה, כך שהיא תיקח הוויה של האחד לתוך מקום נלהב של האני... שנשכח לפני זמן רב.

או נשמות יקרות... שוב, אנו מבקשים כי תיקחנה רגע כדי לנשום עמוקות ולהרגישאת אהבתנו ואת האנרגיה שאנו שולחים לכם.

אתם החזקים ביותר של החזקים...זכרו זאת. כיוון שתהיינה אכן תקופות בהן אתם תטילו ספק בכך.... ו/או...תחקרו את ההיגיון מאחורי השהייה כאן בכלל.

האור ניצח. דעו זאת... אתם כבר ניצחתם.

כל מה שנמצא לפנינו הוא כה חסר תקדים.... בדרכים שהוא "יפיל אתכם על רגליכם"(ירשים וילהיב אתכם). עם זאת, מה שגם נמצא לפנינו עבורכם הוא גילוי נהדר מאוד של האני... שקול ההיגיון שלכם יאמר בכול יום שמתעוררים "גרמו לכך"!

אין אנו רוצים להפחיד את החיים בהתאם לאורות-היום מחוץ לכם. אנו פשוט רוצים להכין אתכם.... ואנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להציג את הימים המגיעים בדרכים שיתנו לכם אומץ. אנו מאמינים עמוקות כי אתם מרגישים את האומץ שלכם עולה בתוככם.

כזה יופי ממתין לכם... כאשר כול מה שעומד לקרות נרגע.

דעו זאת.... כיוון שזה אמת.

בלוסום: לא אמרתם "אחזו בכובעיכם"!

פדרציה של אור: מכיוון שאנו מאמינים שעד עכשיו, הם כבר מחוזקים במהודק!

אנו אוהבים אתכם. אנו אוהבים אתכם. אנו אוהבים אתכם.

בלוסום: וכמו שאני מרגישה את אהבתכם. אני לוחצת על נעלי הבית האדומות שלי ואומרת "אין מקום כמו הבית. אין מקום כמו הבית. אין מקום כמו הבית". באהבה ובתודות.


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge