Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 11, 2018


מסר של Blossom Goodchild מיום 11 בפברואר 2018

בלוסום: ובכן, חבריי, אם לשפוט מהקישורים שנשלחים לגבי מה "שמתרחש למטה"בארצות הברית והמעצרים שעומדים להיעשות וכו'... נראה כי אנרגית הדחיפות שהבאתם בשבוע שעבר, היא באמת הכרחית. בתוכי, עמוק בפנים... ישנה הידיעה איך משחק זה החל ואני יכולה להבין למה התכוונתם על ידי ידיעת האור שלנו והעמידה האיתנה בתוכו. בטוח כי אנו עומדים להזדקק לזה... וזו רק ההתחלה!

פדרציה של אור:  נשמות של כדור הארץ.... נשמות של אור... נשמות של אהבה...אתן מוכנות!

האנרגיה שמקיפה אתכם... האנרגיה שהיא אתם.... נמצאת במלוא המצערת, כדי לפגוש את ההסברים המוזרים שיתגלו לכם. אין אנו רוצים לחזור שוב על מה שפרסמנו בתקשורתנו האחרונה. אולם אנו כן רוצים שאתם תקרקעו את עצמכם.... בשל החדשות המזעזעות בצורותיהן הרבות והמגוונות שעומדות להתגלות.

בלוסום: יכולה אני לשאול היכן אתם נכנסים, בתוך כל זה? מלבד מסרים אלה של סיוע. האם תהיו מעורבים בצורה פעילה?

פדרציה של אור: או כן, אכן! כי מה שעומדים לדבר עליו בגלוי, לא רק יתייחס לשליטה ולניהול מההיבט הפוליטי, עם זאת, יהיו ללא ספק ממצאים שערורייתיים בהתייחס ל"אלה מפלנטות אחרות" והמגע שכבר נמצא בעיצומו במשך זמן רב מאוד.

קחו בחשבון את המחשבה ש"זה מי שאנו", היה מסתורין במשך תקופות ארוכות של זמן. האם את חושבת שזה יהיה כמו זה. אכן, לא. עם זאת, הסכמים נעשו על ידינו ואלה כמונו.... מבלי המעורבות של דיונים כלשהם מאלה על הפלנטה שלכם, שאין אנו מתאימים לרצונותיהם ולכוונותיהם שהתוו על ידי אלה "שמושלים בכיפה" על פני כדור הארץ. כוונותיהם לא התאימו לטוב הגדול ביותר. הם לא התאימו לסוג של טוב כלשהו.

אין זה אומר שאנו "נסוגונו" אנו פשוט נשארנו "ברקע צופים ומשגיחים... בכול תנועה"     

בלוסום: האם אתם יודעים את כול "הזוועות" כפי שניסחתם זאת.... שעומדות להיאמר?

פדרציה של אור:  כן, אנו יודעים.  ועם זאת, אין זה בשבילנו לגלות אותן לכם.  זה עבור אלה על פני הפלנטה שלכם שצריכים להביא עניינים אלה קדימה ולפעולה שתינקט בהתאם.

התפרצויות ושיבושים נכנסים במלוא המרץ.... יגיע זמן בו זה הכרחי ונכון עבורנו לעשות הופעות יותר ברורות מאשר מה שאנו עושים עכשיו.

יהיה כזה בלבול באשר למה שמתרחש על כדור הארץ...ולכן אין אנו רוצים להעמיס יתר על המידה את הבלבול הזה עבור אלה שיידהמו מהעובדה כי.... אנו יותר מציאות מאשר מרבית הדברים שאתם חושבים שהם אמיתיים!

בלוסום: כלומר?

פדרציה של אור: המשמעות היא שהשקרים שאתם "חייתם מתחתם ובתוכם" עשויים להיראות לכם אמיתיים.... עם זאת, למעשה אין זה בכלל איך שזה. אנו בוחרים לא לפרט עמוק מדי על כך. אנו מבקשים מכם לקרוא בין השורות.... עמוק בתוך האמת שלכם. כיוון שכפי שאמרנו... אין זו עמדתנו לומר קריטריונים מסוימים. זה חלק מהתוכנית ואין לנו סיבה לשנות זאת.

נשמות יקרות, מה שאנו יכולים לגלות הוא ש... שירותנו לאנושות הוא ליטול תפקיד הרבה יותר משמעותי שבאמצעותו, חיבורנו לאלה מכם על כדור הארץ אשר הם מוכנים לקבל אותו.... יהיה  הרבה יותר שכיח.

תהיינה היתקלויות ביותר ויותר תצפיות. היו לך קוראים ששאלו לגבי האורות הכתומים שנראו בשמיים על בסיס קבוע. אלה הם חברים. עם זאת, אנו בוחרים לומר שאלה הם חברים בעלי "צורת אנרגיה" בניגוד לצורה פיזית.

בלוסום: ומהי מטרתם?

פדרציה של אור: כדי שישימו לב אליהם. הם לא רק "כדורים של אור" שנועדו להרשים. כיוון שגם הם, נושאים בתוכם צורת מידע, ביחד עם אנרגיה מוגבהת שאותה הם מסוגלים לפלוט בהיותם נוכחים.

בלוסום: ובכן, מי שולט עליהם?

פדרציה של אור: הם עצמם. בלוסום היקרה, אחד לא צריך צורת גוף פיזי כפי שאתם מדמיינים את עצמכם שיש לכם, על מנת להיות עם אינטליגנציה. לאורות אלה יש את האינטליגנציה האישית שלהם ומונחים על ידי/של עצמם להיכנס לתוך אטמוספירת כדור הארץ במקומות גיאוגרפיים ובזמנים מסוימים. הם ללא ספק אינם אקראיים. כול אחד מוכן ונענה.

בלוסום: איזה סוג של ידע? אתם מדברים על כך  גם  בהתייחס ל"עמודי האור" ( כאשר הם מגיעים).

פדרציה של אור: ידע המחובר עם הווייתכם. ידע אותו אתם כבר יודעים. ידע שהייתם מודעים לו במלואו לפני שנכנסתם לכדור הארץ ועכשיו אתם יושבים בנוחות, בעמדה בה זה יתעורר מחדש בתוככם, באמצעות האנרגיה של אורות כתומים אלה, וצורות רבות אחרות, על מה שאתם תכנו "תופעה" אותה אתם מכירים.

כאשר אנו מדברים על "אלה מפלנטות אחרות" הנכנסים לתוך הביוספרה(?) שלכם.... אין אנו מתכוונים רק לאנשים הירוקים הקטנים... כפי שחלק מאלה הישנים היו מכנים את זה. אנו מתכוונים לתופעה של כול הסוגים אשר תדהים בדרך אשר תסדיר את הנשמה במהלך המהומה שהינה בעיצומה.

זכרו שעם כול מה שעומד להתרסק ולבעור... יתרחש ההיפך בנשמתכם.

זכרו זאת.... על מנת להישאר רגועים ולתמוך בכם בזמן קשה... זה הכול!

כי כאשר מה שאחד נחשב להיות עמוד השדרה של החברה מתפורר.... הוא מאפשר לחירות לתפוס את מקומה. ועם הכבוד הגדול ביותר, נשמות יקרות... בתוך בית הכלא בו התחפשתם.... אין לכם מושג איך חירות אמיתית מרגישה.

בלוסום: מעניין. נשמות רבות שאלו, בהתייחס לדבר אחד או אחר.... כול מה ש"דבר" מסוים  מושך אותם לבדוק... ואין לי מושג מה לחשוב על כך. אני לא מקבלת הרגשה בדרך זו או אחרת. אולם.... ואני בטוחה שאמרתי זאת לפני כן.... כול השקרים שנאמרו לנו, כול בתי הכלא שהוחזקנו בהם.... וכול האמיתות שנמנעו מאתנו... העובדה המוחלטת היא.... אהבה... עכשיו כשאני מבינה יותר ויותר על כך.... פשוט לא ניתן להסיר אותה מאתנו. כיוון שהיא מי שאנחנו. אם הירח הוא מזויף.... אם כול זה שאנו חיים בו הוא הולוגרמה (תמונה תלת מימדית), לדוגמה.... אין זה עוצר אותי מלהרגישאהבה לכול אשר נע בתוכי כאשר אני מסתכלת אל הירח ואל הכוכבים. מזויף או לא! מה שעומד להתגלות/להיחשף לא עוצר אותי/ לא יכול לעצור אותי מלהיות/מלהרגיש אהבה. ליריקה משיר שממשיך לרוץ בראשי "לא, לא, הם לא יוכלו לקחת את זה ממני!".

פדרציה של אור: היינו אומרים, בראבו בלוסום! כיוון שזה מה שאנו מקנים לך. זה מה שהינו בעל חשיבות גדולה.... ערך גדול.

זו הסיבה מדוע  שמנו שיר זה בראשך!

האהבה שאתם.... לא ניתן לקחתה מכם... בכול אופן... אי פעם!

בהווייתכם.... בקשו כוח. בקשו אומץ. בקשו שיראו לכם לאן ללכת ומה לעשות.

בקשו שיראו לכם איך אתם יכולים להיות בעלי מאוד ערך בתפקידכם כאן למטה... ואנו מבטיחים לכם.... אנו מבטיחים לכם... כי התשובות תגענה.

כה נשמות רבות לא מודעות תיכנסנה ל"הלם" ותרגשנה כי השמיים נופלים! זה אז שאתם.... כול אחד מכם שהתעורר, שהוכן, נשמות.... תמצאנה אותם ותיקחנה אותם תחת הכנף. מנחמים ומראים את הדרך.

אתם תרגישו ותדעו חיבור ותקשורת בין העולמות השונים שנמשכים קרוב יותר מאי פעם למיקום על מנת לסייע... בדרכים אשר ימלאו את הווייתכם עם אהבה ותקווה ועידוד.

כשאתם משתחררים מהקשרים "ששלטו במוחכם"... מרחבים ייפתחו, על מנת שתקשורת מעין זו תתרחש בקלות גדולה.

לא יהיו את ההגבלות שמקיפות אתכם. מקיפות את מחסום האנרגיה שלכם.

בלוסום: למה אתם מתכוונים על ידי "מחסום האנרגיה"?

פדרציה של אור: הדרך הקלה ביותר להסביר היא שישנה/יש... במקום... שדהאנרגיה שחוסם אתכם "מלהשיג מקורות גבוהים יותר". זה מגיע בצורות רבות. אתם מודעים לפלואוריד שחוסם את בלוטת האצטרובל שלכם אשר... כאשר אינה חסומה, תאפשר לכם לפגוש עולמות אחרים בתוך עצם המחשבה על זה.

בלוסום: 1. איך ניתן לבטל את החסימה? ו-2. איך אם כן, אני  לא יכולה לתקשר אתכם?

פדרציה של אור: כשהמערכת מתפוררת.... זה יהיה כמו הפניקס (עוף החול) העולה מתוך האש. כשאתם זוכים בידע ובכוח של האני.... הדרכים תוצגנה כדי "להתיר" את הקשירות ששמו במקום "על מנת לשמור אתכם במפרץ" (לשלוט על משהו כדי למנוע ממנו להזיק). ברגע "שהגבלות" אלה משתחררות.... זה כאשר אתם באמת מרגישים את הידיעה שעליה דברנו.

ישנן חסימות אנרגיה במקום מסביבכם... חוסמות כדי לשמור אתכם מאופקים...... חוסמות כדי לשמור אתכם מתרפסים.... חוסמות כדי לשמור אתכם מדוכאים באופן בלתי בריא... הם הגיעו בצורות של מזון, משקה, סמים ורבים יותר. הכימיקלים "שנפלו" לתוך האטמוספירה שלכם "שומרים אתכם נשלטים".... שומרים אתכם מלצאת לחופשי... שומרים אתכם רגועים. כול הדברים האלה מתוכננים כדי לשמור אתכם אדישים בחיים עצמם!

בלוסום: אני הרגשתי זאת פעמים רבות!

פדרציה של אור: ועם זאת, מה זה.... שמביא  את העניין שלכם בחזרה, בלוסום?

בלוסום:  עושה את עצמי "חוזרת למשחק" בידיעה שאהבה היא המנצחת.... בידיעה כי אהבה גורמת לי להיות ארנבת שמחה.... כאשר אני מגיעה רק מאותו מקום של אהבה, ולא מאפשרת לעצמי להיות מוצפת על ידי אנרגיות שליליות שמפגיזות אותנו. נחמד לדעת שזה הכול הולך להסתלק... זה בוודאות!

פדרציה של אור: באשר לך שיכולה לתקשר אתנו.... ברמה שאת עושה.... צריכה שנזכיר לך על כ-17 שנה שחווית אי נוחות רבה במוח ובגוף בצורה של מה שכונה כ"מתאים"?

בלוסום: כן, תזכורת נדרשת. כיוון שזה נראה עכשיו, כאילו הם נחוו בזמן חיים אחר על ידי אחרת ממני! ( הם עצרו סתם ככה, ביום בו החלה התקשרותי עם ענן לבן (White Cloud).

פדרציה של אור: האנרגיה האמיצה הידועה לכול כענן לבן, פעם הסבירה כי אלה היוצריכים להתרחש על מנת שאתם תביאו אותן באופן שאתם עושים... וגם, להיות מסוגלים להביא גם אנרגיות אחרות. גם ארגון מחדש של האנרגיות שלכם ופיזיות פנימית מסוימת היה הכרחי. התאמות אלה אפשרו לכם "להשיג אותנו"... מבלי להפעיל נזק להווייתכם הפיזית בדרך כלשהי.

בלוסום: אני בטוחה כי מה שלמעשה התרחש במהלך "התאמות" אלה (הירדמויות... כפי שאני מכנה אותן) זה הרבה יותר מסובך עבורי מלהבין ואני לא באמת צריכה לדעת. שמחה לשרת. שמחה שהתנסיתי בכך. ( אני יכולה לומר עכשיו כי 18 שנים חלפו... אני אולי לא הייתי אומרת זאת באותו זמן). אם זה היה דרוש כדי לאפשר לי להפוך לשליחה ב/עבור האור אזי זה היה מוסכם ברמה אחרת... ואני יותר משמחה שזה התרחש.

פדרציה של אור: אנו מרגישים שזה הזמן לסיים פגישה זו.

בבקשה שאפו שלוש נשימות עמוקות ברגע זה של העכשיו.

תצרו אנרגית אהבה עם כול נשימה שאתם שואפים... וכאשר אתם נושפים...שלחו אנרגית אהבה מוגבהת זו מכם... החוצה לתוך העולם.

לכול נשמה שעיניכם מתענגות עליה... העניקו אהבה מלבכם.

כול מחשבה שמגיעה... שתהיה מ/מתוך/ב/כמו/ מחשבת אהבה.

הזמן הגיע, נשמות של כדור הארץ.

התקדמו אל הלוח (פעלו כפי שצריך להיעשות אפילו אם זה קשה).

התקדמו לפחות יותר מחמישה שלבים בסולמכם... מהמקום בו אתם חושבים שאתם ממוקמים...

ולאחר מכן התקדמו יותר מעשרים נוספים ושוב עשרים נוספים.

הכירו את עצמכם במקום הגבוה יותר.... המקום לו אתם שייכים.

והמשיכו לטפס... למעלה למעלה למעלה... לתוך הבית שממתין לכם.

התכוננו למצב קשה. עם זאת, הסתכלו לזריחה בתוך הסופה המשתוללת... כיוון שזה תמיד אתכם.

באהבה העמוקה ביותר... אנו עוזבים אתכם ביום זה...

הרגישו זאת.... דעו זאת...כפי שזה מוענק לכם.... בהבנה שעל ידי כך שאתם מרגישים ויודעים זאת....אתם הולכים יד ביד באומץ לתוך האור ולתוך האהבה שהיא אתם.

בלוסום: תודה חברים.... תודה רבה. כה טוב לדעת.... אין אנו לבד!!

פדרציה של אור: בשום פנים ואופן לא, בלוסום היקרה.... אי פעם!


הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g&feature=youtu.be

בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים.http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild
Hebrew translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge