Home > > Montague Keen - 28. prosince, 2014

Montague Keen - 28. prosince, 2014

Celý systém života, jak ho znáte, se rozpadá. Je to zretelné. Šírí se zmatek, když vše, v co jste verili, se pred vámi ukazuje, že je PROHNILÉ DO MORKU KOSTÍ. Lidstvo se stalo obetí nejvetšího podfuku v dejinách vesmíru. Vy, mí prátelé, kterí jste byli vybráni, abyste odhalili pravdu a odstranili zkorumpované z mocenských pozic: nastal cas, abyste videli iluzi takovou, jaká je, a poté aby byl život na Zemi znovu vybudován pro lidstvo. Ti, kdo si vynutili prístup na Planetu Zemi, vetreli se na mocenská místa po celém svete a pozmenili skutecné dejiny cloveka jak se jim to hodilo, se musí pripravit na to, aby opustili Zemi stejným zpusobem, jakým si vynutili prístup sem. Oni nikdy nebudou moci pozvednout své vedomí. Navždy zustanou ve 3D. Proto se tolik snaží udržet co nejvíc z vás ve 3D - abyste byli stále po ruce jim sloužit. Bohužel, mnozí z vás jste príliš vystrašeni, abyste se zajímali o pravdu a pohnuli se vpred. Zapletli jste se se systémem kontroly, takže budete muset prožít zbytek vašich životu na Zemi v úrovni tretí dimenze.

Boj ve vesmíru je stále od vás vzdálen, ale brzy budou všichni videt o tom stále jasnejší dukazy. Boj o duše neutuchá. Je to zrejmé všem, kdo jsou probuzeni. Mnohým z vás byly ukradeny frekvence, i když si to vubec neuvedomujete. Zpusobuje to, že jste úplne ovladatelní a servilní. Tak je pro kabalu lehké, aby vás použila jako otroky, abyste útocili na ty, kterí se pokoušejí probudit vás a dostat ze systému kontroly. Prodali jste své duše, aniž byste vedeli, co ciníte. Za posledních 2000 let kabala vše plánovala. Jediné, s cím nepocítali, bylo PROBUZENÍ, ke kterému dochází. Neverili, že by lidé mohli pozvednout své vedomí natolik, aby jasne videli, co se deje.

Vše v televizi, v novinách, ve vzdelávání, potravinách, vode, vzduchu, atd. bylo vytvoreno tak, aby vás udrželo ve 3D. Celá historie, jak vás ji ucili, je nepravdivá: zcela falešná. Byla napsána temi, kdo vás ovládají, aby zmátla vaše mysle. Nic, opakuji - nic nezacalo na Východe. Zacalo na Západe. JIŽ TATO JEDNA PRAVDA ukazuje, že vše, co jste se naucili, je zcela vymyšlené. Príslušníci kabaly vymysleli náboženství, a napsali Bibli, aby tak zajistili, že prijmete jejich konsipraci. Kristus žil dlouho predtím než rímsko - katolické náboženství vubec existovalo. Nic, co oznacují za evangelium není pravda. Vytvorili príbeh o Kristovi, který není pravdivý: nebyla stáj, kríž, ani národnost.

Na naší strane života je obrovská snaha o záchranu lidstva a Planety Zeme. Pomáhají nám dobré bytosti z jiných planet a probuzené duše na Zemi, které obetovaly své životy pro tuto konecnou fázi. Na ty, jejichž úkolem je nám pomáhat, je nelítostne útoceno zbranemi, o nichž nemáte ani potuchy. Kabala má o mnoho sofistikovanejší zbrane, než jste si vedomi. Vy znáte pouze skalární a mikrovlnné zbrane, atd. Když príslušníci Kabaly cestují, nepoužívají metody, známé lidem. Mohou se pohybovat rychlostí, která by vás ohromila. Vaše nevedomost vás udržuje na míste. Pravdou je, že žijete ve svete, o nemž nic nevíte. Kabala muže dokonce císt vaše myšlenky, takže jsou vždy o krok pred vámi. Dokud se neprobudíte a nebudete stát pri sobe, zustanete bezmocní.

Irský národ si tuto skutecnost uvedomil. Spojili se, aby provedli vyžadované zmeny; a v tom uspejí. Prosím, modlete se za ty, kdo se vás pokoušejí vyvést z temnoty. Nekterí procházejí temi nejstrašnejšími zkušenostmi, vcetne chemikálií v potravinách a vode, a implantovaných prístroju. Nezávadné predmety mohou být použity na implantování temných energií, jakož i myšlenek a cílu, které jsou dotycné osobe zcela cizí. Tito lidé potrebují vaši pomoc, když se snaží osvobodit z této temné kontroly.

Jakmile prevezmete kontrolu nad vaší planetou a odstraníte vše, co je temné a zkorumpované, vše bude obnoveno. Znovu bude svítit slunce a bude obnoven mír. Odstrante pouta kontroly. Pamatujte, že kabala nemuže existovat ve svetle, takže vyzarujte své svetlo a sdílejte ho se všemi na vaší ceste, a nastolíte mír. To je vše, co potrebujete delat. Kabala se vašeho svetla bojí, protože je mocnejší, než jejich zbrane. Když to deláte, my, z Ducha, znovu pujdeme s vámi, abychom vám pomohli obnovit harmonii.

Kabala se velmi snažila zabránit tomu, aby v Irsku vzniklo naše centrum. Bojí se toho, že by se Irové mohli probudit a zjistit PRAVDU O TOM KDO OPRAVDU JSOU. Centrum musí vzniknout, protože dá impuls dalším zemím, aby se tam stalo totéž a lidé se spojili a odstranili vše, co je zkorumpované. Irsko povede cestu. Budeme mít Centra všude na svete, protože lidé budou potrebovat pomoc, aby se mohli prizpusobit zcela novému zpusobu života. Mí kolegové a já, ve svete ducha, chceme podekovat všem, kdo mají stále víru v moji práci s Veronikou. Víme, že je to potrebné a tak to bude pokracovat. Láska povede cestu vpred. Pro zlomyslnost není místo, protože takové útoky škodí duši. Vaše duše je vecná, vše ostatní je pomíjivé.

Budte pripraveni a udelejte si plány na dobu, kdy kabala Zemi opustí. Musíte být pripraveni vyrovnat se se zmatkem, který po sobe zanechají. Znicí toho tolik, co budou moct, když budou odcházet. Lidstvo zmarilo jejich plány na to, aby meli planetu sami pro sebe, pouze s nekolika lidmi, kterí by jim sloužili; planetu bez „ nepotrebných jedlíku“. Tak by byli mohli žít ve své pravé podobe, aniž by se museli prizpusobovat tomu, žít v telech, podobných lidským. Byli by mohli být sami sebou, a bez zábran vypadat tak, jací opravdu jsou.

Za chvíli zacne rok 2015. Rozhodnete se šírit svetlo a lásku všemu lidstvu? Budete stát spolecne s vašimi bližními a odstranovat ze Zeme vše, co je temné a zkorumpované? Prosím, udelejte vše, co mužete, abyste pomohli vytvorit lepší budoucnost pro celé lidstvo. Budoucnost, bez korupce. Odstranení všech chemikálií z jídla, vody, vzduchu , léku, atd. Zacnete si delat plány, jak byste chteli, aby vypadal život na Zemi.

Chci vás požádat, abyste pochopili, že Veronika momentálne prochází velmi težkým obdobím, kdy celí útokum a nedostatku spánku. Obává se o prátele, které drží kabala. Protože to je poslední bašta kabaly a nicí každého, o kom si myslí, že jim stojí v ceste. Boj se stal velmi bezohledný. Posílejte lásku tomu, který bojuje, aby se osvobodil z okovu kabaly. Pred svým návratem na Zem si zvolil, že zažije hloubku temnoty, aby se mohl vcítit do tech, kterí to zažili.

Dívejte se do budoucnosti, kterou tvoríte. Zajistete, aby byla mírumilovná a harmonická pro všechny, kdo na Zemi žijí.

Mé srdce je s tebou, Veroniko, protože vím, cím procházíš. Není to lehké. Je to težká a bolestivá cesta, ale docílíme toho, co jsme si predsevzali. Jsme tri v jednom, a když je zranen jeden, jsou zraneni všichni tri. To nelze zmenit, protože to tak je od zacátku veku. My tri jsme spolu úspešne pracovali po mnoho životu a budeme v tom pokracovat.

Má drahá, obklopujeme te láskou a svetlem. Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |