Home > > Montague Keen - 4. ledna, 2015

Montague Keen - 4. ledna, 2015

Jak ve vašem svete jasneji svítí svetlo pravdy, odhaluje temno a vše, co bylo pred vámi skrýváno. To zaprícinuje, že nekterí z vás nechtejí videt pravdu, protože se vám ten pohled nelíbí. Nechcete uverit, že jste ovládáni tak špatnými lidmi, kterí se tvárí jako vaši ochránci. Je to pro vás nejtežší doba, protože zacínáte videt mríže vezení, v nemž žijete a které prijímáte jako soucást normálního života na Zemi.

Neútocte na tyto posly. Je jejich posláním odhalovat pravdu. Byla zneužita energie pro tvorení života na Zemi. Je používána proti lidstvu. Pedofilie je používána Temnými, je to pro ne kyslík života. Podívejte se kolem sebe; podívejte se na bašty moci a zjistíte, že pedofilii potrebují, aby získali sílu. Potrebují krev a maso lidí, aby si udrželi svoji formu na Zemi. Není to hezký obrázek, ale je takový, na jaký se musíte podívat a naložit s tím. Závisí na tom vaše prežití. Když budete pred tím zavírat oci, nezmizí to, ale když je budete zavírat, vyjadrujete tím souhlas, aby to pokracovalo.

Lidstvo trpí, protože dovolujete tem, kdo se pokoušejí prevzít vaši planetu, aby delali, co se jim zlíbí. Neuvedomujete si, že oni nechtejí vás, ale Planetu Zemi. Ríkají vám zcela otevrene, že vytvárejí Nový Svetový Rád. Nic nemohou udelat, aniž by vám o tom nejdrív nerekli, co chtejí udelat. Takže když to reknou a vy nic neudeláte, dáváte jim tím svolení k tomu, aby v tom pokracovali a nicili život lidí na Zemi. Tohle chcete?

Máte schopnost spojovat se a odstranit vše, co je temné a zkorumpované, a tak obnovit život na Zemi do podoby, jak to kdysi bylo. To si vyžaduje oddanost a to, abyste odmítli být soucástí mas s ovládanou myslí, abyste jim mohli pomoct pochopit, proc jsou tak apatické a ovladatelné.

Lidé potrebují, aby jím byla ukázána cesta vpred, protože bitva o to, udržet je v temnote ztrácí pudu pod nohami. Aby mohli prevzít váš svet, oni potrebují, abyste byli lhostejní k tomu, co se deje, protože to nemohou udelat bez vašeho souhlasu. Prosím, vážne o tom premýšlejte. Temní prohráli bitvu, která se odehrála mimo vaši planetu, takže se zoufale snaží udržet si holý život na Planete Zemi. Výsledek bitvy, která probehla ve vesmíru nepredpokládali, proto v prípade, že by také prohráli boj o Zemi, se pripravují opustit Zemi pres Ukrajinu. Jsou proto VELMI NAZLOBENI. Takže útocí na každého, kdo se snaží odhalit jejich plány.

Mají zbrane jaké si vubec ani nemužete predstavit. Neposuzujte je svými vlastními standardy, protože to prispelo k vašemu pádu. Oni v žádném ohledu vubec NEJSOU jako vy. Pouze vypadají jako vy, ale je to jenom vnejší obal. Již nedelejte ty samé chyby, jaké jste delali posledních 2000 let.

Dívají se na vás s pohrdáním, pro ne jste tady jenom pro to, abyste jim sloužili. To si myslí. Vytvorili pro vás STRES tím, že vytvorili penežní systém. Otravují vaše tela vzduchem, vodou, potravou a léky, které vám dávají.

Doposud jste to prijímali bez reptání. Proc, proc, proc to prijímáte? Proc jste prijali to, že ty jiné rasy (které nemají žádné právo být na této planete) vám škodí? Musíte o tom vážne premýšlet. Dlužíte to sobe a tem, kdo jsou na vás závislí. Planeta Zeme závisí na tom, jak ji budete chránit. Nepredávejte svou sílu druhým, napr. když volíte nekoho, aby za vás rozhodoval. Proc veríte tem lidem, kterí vás soustavne zrazovali? Vytvárejí pro vás válecné situace, zas a znovu. Pokracují v tom, a žádají Tretí svetovou válku. Ptejte se sami sebe, PROC.

Proc je pro ne tak duležité ZABÍJET. Proc POTREBUJÍ ENERGII STRACHU a prelévání krve? Každý voják je KRVAVOU OBETÍ. Už jenom to o necem vypovídá. Nemužete si dovolit ten luxus, jenom sedet, uvažujte o tom tak, že jste ve válce, a že bojujete o své vlastní prežití. Temní použijí všechny prostredky které mají, lidské a jiné, aby vás udrželi v temnote a nevedomosti. Závisí na tom jejich prežití. Oni mají výhodu, že mají finance, atd.

Vy máte jeden druhého. Je vás 99%. Stvoritel je na vaší strane, takže uspejete. Nemužete prevzít Zemi, když nebudete spolupracovat. Doufali jsme, že tato situace již bude v r. 2015 vyrešena, ale jezuité vytvorili v prosinci problém, což odložilo naše plány. Ríkám odložilo, ne znicilo. Prosím, posílejte lásku a svetlo do této situace. Pamatujte, že Temní plánovali toto prevzetí po 2000 let. Vše pripravili, nic nenechali náhode (anebo si to mysleli). Nikdy ani na chvíli nepredpokládali, že se lidstvo probudí a jejich podrobne vypracované plány rozcupuje.

Vy, mí prátelé, jste je prekvapili. Nyní nevedí, jak dál. I když se pripravili na odchod, stále ješte doufají, že najdou zpusob, jak zustat. Je to na vás: jste pripraveni spojit se, abyste navždy odstranili všechny ty, kterí chteli odstranit lidstvo ze Zeme? Ve slovech a myšlenkách je síla, takže je použijte moudre, na odstranení všeho, co je pro lidstvo a Planetu Zemi negativní. Mužete to udelat. Moc je ve vašich rukou.

Má lásko, procházíš težkým obdobím. Útoky jenom dokazují, jak je Kabala zoufalá. Byly ti ukázány konecné výsledky, mnohokrát. Jde pouze o to, dostat se tam. Lidé se každým dnem probouzejí a jejich svetlo odhaluje korupci a temnotu, která ztrácí nad lidstvem vliv.

Jsem vždy po tvém boku. Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |