Home > > Montague Keen - 21. prosince, 2014

Montague Keen - 21. prosince, 2014

Drahá Veroniko, bolí mne srdce, když vidím, jak na tebe ruzným zpusobem útocí. Bolest, kterou jsi zažila v posledním týdnu, byla zaprícinena velkým šokem. Bylo to necekané, takže jsi nebyla pripravena. Naštestí byla s tebou prítelkyne. Dekuji, že byla k tobe laskavá. Byla svedkem útoku a jednou o tom napíše. Duvod, proc se útoky stupnují, je následující:

Boj mezi Svetlem a Temnotou se dostal do nové fáze. Kabala neodejde ze Zeme bez velkého boje. Nereagují na žádné diplomatické výzvy, aby odešli v klidu. Pokud si myslíte, že práve ted nejste ve válce, nikdy jste se více nemýlili. Tato válka probíhá na všech úrovních a v blízké budoucnosti se stane více viditelnou. Vaše nebe je velmi zataženo kvuli velkému chemtrailsování a tak je zabráneno, aby bylo jasne videt, co se deje.

PTEJTE SE, co pred vámi skrývají? Když je nebe jasné, využijte to, abyste se podívali na „hvezdy“, protože na jejich povrchu je patrný velký pohyb. Také si všimnete, jak váš mesíc z casu na cas mení tvar. Když se to stane, chvilku na to se nebe zatáhne. Veci nejsou takové, jakými se zdají být. Je tomu tak již dlouho.

Zemi se pokouší ovládnout nekolik ras. Nebudu je jmenovat, protože vás nechci vydesit. Na Zemi jsou rasy, které jsou vám zdánlive podobné, ale tak to není. Podobne jako ty, kterým se podarilo dostat do našeho domu. Tvá prítelkyne te ochránila.

Energie svetla sestoupí na Zemi a vy je poznáte. Víš, co je treba udelat. Nic nemuže tomuto posunu zabránit. Temní se pokusí vlákat mnoho lidí do tzv. prátelských kosmických lodí. NEJSOU takové! Temná strana potrebuje duše, aby zaplnila jiné dimenze, a ony budou pro lidstvo navždy ztraceny. Na rozkaz Kabaly budou cásti vašeho sveta zniceny. Chtejí vytvorit paniku, protože potrebují váš STRACH. Vždy budou prekrucovat pravdu.

Vím, že nekterí se neprobudí, ani když mají pravdu pred ocima. Kabala na to spoléhá. Podívejte se na symboly ve vašich ulicích: figuríny v obchodech s pokroucenými rohy. To jsou znamení bestie, prímo pred vámi. Jaké poselství je za tím?

Stále víc lidí, kterí se odváží promluvit, je zavíráno, zavraždeno, anebo mají „nehodu“. Seznam roste. Temná Strana se vás pokouší umlcet. Delají co mohou, aby se k vám pravda vubec nedostala. Potrebují vás udržet v matrixu 3D BEZVEDOMÍ. Zase umístili mrížku nad mrížkou ley linií Zeme. Prežití Planety Zeme závisí na vaší práci s ley liniemi. Je to mimorádne duležité. PROSÍM, pokracujte v této práci. Casem vám bude ukázáno, jak duležitým zpusobem jste prispeli k tomu, aby planeta prežila.

Kabala neuspeje, ale mohou vzít sebou mnohé z vás. Musíte stát pevne na zemi. Nemužete to delat se zavrenýma ocima. Musíte si vyvinout rutinný zpusob ochrany. Spojujte se s prostorem vašeho srdce, a pres nej na jedné strane se stredem Zeme, a na druhé strane s Centrálním Sluncem. Stoupnete si do svetelného sloupu a pak se propojte s nebem a zemí. Žádná negativní energie nemuže vstoupit do svetla, takže se naplnujte svetlem, jak jen mužete. Ochranujte Zemi, protože kabala zablokovala slunecné svetlo. Znovu se to upraví. Posunete se do 5D Lemurského veku. Zustal pohrben ve vašich vzpomínkách, ale znovu rozkvete.

Zeme se pripravuje na to, aby prestála velké zmeny, vetší než si dovedete predstavit, aby vás privedla do Nového Veku, což je nový dimenzionální stav života. Lemurie nikdy Zemi neopustila, pouze odešla z vašeho pole vnímání. Nyní jste ve fázi Záverecné Hry. Ukoncí dlouhé období otroctví, které nezotrocilo pouze všechny živé bytosti na Zemi, ale Zemi, Gaiu, samotnou. Nyní máte šanci zmenit to. Tak budte soucástí tohoto osvobození a zažijte prechod jako první.

Každý z vás má odpovednost vuci všemu lidstvu a planete, a pred tím se nelze schovat. Jdete se zmenami, pracujte s nimi. Budete v porádku - když budete držet spolu, proto vás nelze porazit. Ti clenové kabaly, kterí odmítají opustit Planetu Zemi, shorí nebo se vyparí. Nebude to hezký pohled, ale vybrali si to.

My, v duchu, tuto válku sledujeme. Je mimorádne brutální. Kabala muže ztratit všechno, takže bude pokracovat až do horkého konce. Na obou stranách vidíme velké ztráty.

Omlouvám se, že pricházím s touto informací v tomto case štastných rodinných setkání, ale kdo je pripraven, není zaskocen. Budete mít cas, abyste si o tom pres svátky promluvili.

Užijte se období svátku, protože budou poslední v této podobe. Brzy budete moct slavit osvobození ode vší temnoty.

Moje drahá, ješte stále jsi velmi krehká. Dávej na sebe pozor a pokus se odpocívat, protože jsi ve velkém stresu.

Jsme stále s tebou. Tvuj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |