Home > > Montague Keen - 7. prosince, 2014

Montague Keen - 7. prosince, 2014

Každým dnem se blížíte k cíli, jak je odhalována korupce a její praktiky. Nyní nemužete pochybovat o tech, kterí drželi lidstvo v otroctví. Delají vše možné, aby vás zmátli tak, abyste jim i nadále sloužili. Moc, kterou mají, si vzali od vás.

Nacházíte se na križovatce. Musíte si vybrat: otroctví nebo svoboda? Vidí vás jako „Nepotrebné žrouty“ (Henry Kissinger). Pohrdají vámi; protože v jejich ocích jste tu jenom proto, abyste jim sloužili. Vše, co máte, vám vzali a vy jste jim to dovolili.

Probuzení Irové vyjdou 10. prosince do ulic. Poslouchejte jejich výzvu, vychází prímo ze srdce.

10. prosince Irsko povstane

Každá zeme na svete bude následovat to, co zacnou Irové. Každý, kdo je probuzen, by mel být v duchu s Iry, když budou krácet, aby vyvedli lidstvo z útlaku. 10. prosince by lidstvo melo krácet JAKO JEDEN, aby žádalo odstranení všeho, co je zkorumpované. Je to první krok, na který jste cekali. Irsko povede cestu.

Bylo by bývalo dobré, kdybychom meli k dispozici Centrum v Irsku, ale kvuli falešným obvinením a úmyslným obstrukcím nebylo dost penez. Takže se budeme snažit najít jinou vhodnou budovu. Prosím, zustante s námi, protože uspejeme; je to príliš duležité, než abychom od toho upustili.

Genetická mrížka svolává všechny ty na Zemi, kterí nemají duši, aby se pripravili na to, shromáždit se k odchodu. Pokud zustanou, zahynou. Nemohou si s sebou vzít vše, co na Zemi získali; takže své bohatství zde zanechají. Témer jste jim dovolili, aby si vzali celou Zemi a oni použili všechny možné zpusoby, aby vám zabránili probudit se. Lidé byli krute zneužiti, když jim bylo ríkáno, že je vše v porádku. Nekdy bylo dokonce ríkáno, že prijde kosmická lod, která vás vyzvedne a vezme do svetla. Ale NE, NENÍ TO PRAVDA.

Pamatujte, že vaši utlacovatelé mají technologie, které vám nejsou známy. Mohou vstoupit do myslí tech, o kterých si myslí, že je mohou použít. Chtejí se vás zbavit, protože chtejí, aby na Zemi žily jenom bytosti bez duše. Dane, které jim platíte, jsou používány na nákup jedu ve vaší vode, jedu ve vaší strave a jedu ve vzduchu, který dýcháte. Pak vás ZABÍJEJÍ ockováním a léky, když ze všech jejich jedu onemocníte. Musíte se vzbudit a uvedomit si to. Platíte jim za to, aby nicili lidstvo, aby mohli prevzít vaši planetu.

Bitva o Zemi dosáhla kritickou hranici. Musíte vystoupit. Poprvé v historii lidstva bude do toho zapojen Prvotní Stvoritel. Na Zemi jsou tací, kterí potrebují vaši podporu. Zapomente na rasu nebo víru. Je to lidstvo jako celek, které potrebuje prežít. Nemužeme vám sdelit všechny podrobnosti, protože to by zpusobilo, že Veronika a ti, kterí jí pomáhají, by mohli být vystaveni útokum. Již tak až príliš trpela útoky, ke kterým doposud došlo.

Toto odstranení bylo plánováno. Bylo potreba, aby se na Zemi vrátili ti správní lidé, s myslí vnímající, že Zeme je nicena a okupována. Nyní jsou na Zemi ti, kterí se doposud neukázali. Když to udelají, nebudete pochybovat o tom, kdo jsou. Vše se stane, až bude pravý cas. My, ve svete Ducha, udeláme vše, abychom vám pomohli premoci vaše utlacovatele. Pak vám pomužeme vytvorit svet bez konfliktu. Svet, kde se myšlenka stane normou, tak, jako je tomu zde. Máte se mnoho co ucit. Když se dostanete pryc ze systému kontroly a uvedomíte si, že jste bytostmi svetla, uvidíte, že jste schopni mnohého, než byste si nyní dovedli predstavit. Bude pro vás tak vzrušující, dovedet se, kdo jste.

Dívejte se do budoucnosti. Rychle zapomenete na tento soucasný život se vší jeho beznadejí, depresí a ovládáním. Když bude odstranena mrížka kontroly, Zeme se vrátí do stavu nádherné planety, jakou byla predtím, než byla zabrána.

Lidé zacínají rozpoznávat ty, kterí nejsou lidmi; ty, kterí se jenom zdají být lidmi. Ty, kterí nemají duši nebo žádný soucit, ty, kterí jsou schopni zabít tisíce lidí bez jakékoliv výcitky. Jste toho svedky znovu a znovu. STRACH vytvárí kyslík, který POTREBUJÍ, protože mají potešení z lidské krve. Lidstvo jim tuto potrebu ulehcuje, aniž by chápalo, že zabíjí svou vlastní rasu. Pozorne premýšlejte, než svolíte k nošení uniformy. Podrobne se podívejte na to, co bude po vás požadováno. Budete žádáni, abyste potlacovali anebo znicili vaše bližní. Chcete delat špinavou práci pro Kabalu? Oni NIKDY nejdou do války, protože vy to deláte za ne!

Ti, kterí jsou u moci, tam jsou proto, že jste je tam dosadili vy. VY jste odpovedni za to, že jste jim dali moc. Blbnou vám hlavu loajálností, atd. Musíte se naucit premýšlet o sobe jako o lidských bytostech, meli byste být loajální k lidstvu, ne k rase nebo víre. Prišli jste na svet bez nálepek a JSTE SVOBODNÍ, ABYSTE CINILI VLASTÍ ROZHODNUTÍ. Nálepky jsou vám podsouvány a vy je bláhove prijímáte. Ale kdykoli jste schopni se osvobodit a myslet za sebe a rozhodnout se, jak chcete prožívat svoji zkušenost na Zemi.

Toto je cas velkých zmen. Úcastnete se této zmeny v pozitivním slova smyslu. Vaše budoucnost závisí na rozhodnutích, která nyní uciníte. At vás vede láska k lidstvu.

Posílejte lásku a svetlo Irum, protože 10. prosince v míru vystoupí, aby prevzali kontrolu nad svou zemí. Používejte SLOVA, ne kulky. Lze to udelat. Nastal cas konat.

Irsko je klícem, který vše odemkne.

Moje lásko, je to pro tebe težká doba. Jsem vždy po tvém boku.
Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |