Home > > Montague Keen - 25. ríjna 2015

Montague Keen - 25. ríjna 2015

Život na Zemi se stává každým dnem obtížnejší, když jsou mnozí z vás zmateni a zhrozeni tím, jak je odhalována korupce a informace o tech, kdo tajne ovládají Zemi. Tem skutecnostem je nutno celit a je s nimi treba nejak naložit. Mnohokrát jsem poukazovala na to, že ti, kdo ovládají Zemi, NEJSOU ZE ZEME, takže nemají žádný respekt k lidskému životu. Pohání je to, co chtejí: totální kontrola Zeme a zbavení se tech, kdo jim stojí v ceste. Oni berou, nemají v povaze dávat. Ovládají lidstvo prostrednictvím BANKOVNICTVÍ a NÁBOŽENSTVÍ, obojí je vytvoreno, aby nicilo životy a omezilo život na Zemi na boj o existenci. Mužete to zmenit, když odmítnete vyhovet jejich požadavkum. Je duležité si pripomenout, že to nemohou udelat bez vaší pomoci. Jakmile prijmete, že moc je ve VAŠICH rukách, je s nimi konec, Nemohu dost zduraznit, jak je to duležité. Vše, co potrebujete vedet, je vám k dispozici, protože vše, co bylo skryto, je nyní prístupné tem, kdo hledají. Život bude mnohem lehcí, když najdete odvahu a odmítnete podporovat banky a náboženství a odmítnete hrát jejich nebezpecné hry.

Kabala žene cím dále víc lidí z Východu do Evropy. Je jasné, jaký je jejich plán. Dve svetové války nestacily na to, aby znicily Evropu. Tak museli prijít s jiným zpusobem, jak to udelat. Pokoušejí se své plány schovat. Ale vy jste nyní probuzeni, takže to sami vidíte. Je zrejmé, že minimálne 80% procent tech lidí NEJSOU UPRCHLÍCI. Tak bezohledné jsou temné síly. Použijí vše a všechny ve své snaze udržet se u moci. Vedí, že když se vás vzbudí dostatecný pocet, jejich plány padnou a oni pak budou muset Zemi opustit.

Získali toho na Zemi mnoho. Byl to prevrat. Lidstvo bylo snadno ovládáno náboženstvími, která oni vytvorili. Bankovnictví byl jejich nápad, pouze jejich. Bylo to vítezství. Celé zeme bylo možné ovládat prostrednictvím penez. Proc stále prokazujete úctu tem, co využívali váš svet a zaprícinili tolik utrpení a válek, atd. PENÍZE NEDELAJÍ CLOVEKA. Nádherná duše vyzaruje duchovnost a její svetlo vidí všichni. Ti, co nemají duši, jsou každým dnem více rozpoznatelní, jsou jako prázdné lode. Jejich cas na Zemi se rychle chýlí ke konci. Jak roste vaše svetlo, odhaluje vše, co je temné a zkažené.

Zamerujte se na to, abyste šírili svetlo, sdílejte svá zjištení a spojujte se proti zlu. Za starých casu to bylo normou, a tak byly sdíleny vedomosti. Verte mi, funguje to. Vedli vás k tomu, abyste zustávali doma, dívali se na OVLADAC MYSLI (televizi) a poslouchali jen to, co vám radí. Televize Kabale ulehcila kontrolu mas. Také jsou používány sport a hudba; i ty jsou ovládány Kabalou. Další metoda je MEDICÍNA, medicína založena na chemických lécích. Chlubí se, že ockování je používáno na VYHUBENÍ LIDSTVA- viz Henry Kissinger a Bill Gates, jak o tom hovorí na YOUTUBE. Rakovina se stala jedním z jejich úspechu a je to velký byznys. Zajistí, abyste ji dostali, a pak vám znicí život, když se postarají o to, abyste maximálne trpeli, zatímco vše, co potrebujete, je SODA BIKARBONA, která zabíjí rakovinné bunky. TI ZLODUCHOVÉ, KTERÍ VÁS OVLÁDAJÍ, VÁS PODVEDLI TÍM NEJSADISTICTEJŠÍM ZPUSOBEM. Pouze vy sami byste meli rídit svuj život. Neprenechávejte to druhým, at jsou to lékari, nebo knezi, je to jedno.

Pripravuje se volná energie pro všechny. Bude pohánet vaše auta, použijete ji v domácnostech, atd. Ti korupcníci se vás pokusí udržet ve starém systému, ale nebudou úspešní. Jakmile se jednou rozhodnete vzít si kontrolu nad sebou zpátky, vše do sebe zapadne. Velmi rychle se prizpusobíte novému a mírumilovnejšímu zpusobu života bez stresu a útrap, které vám zpusobila Kabala. Ptejte se sami sebe, jak mohlo jen pár jedincu ovládat takové masy? Jak mohlo lidstvo uverit takovým zcela zrejmým lžím? Jaká zlá síla pomohla Kabale prevzít váš svet? Jak Kabala této zlé síle slouží?

Delají to prostrednictvím SATANISTICKÉHO OBETOVÁNÍ LIDÍ. Deje se to každý den, všude po celém vašem svete. DETI SE NEZTRÁCEJÍ, BEROU JE, ABY JE OBETOVALI. Kabala na Zemi nemuže existovat bez masa a krve techto detí. Její úspech je závislý na tomto praktikování. Abyste se hnuli kupredu, musíte tuto informaci prijmout.

My v duchu, jsme vdecni všem dobrým lidem, kterí reagovali na výzvu vzít zpátky pro lidstvo energii z ley linií a posvátných míst. Život na Zemi je na této energii závislý. Vaše vlády, jak se zdá, jsou rozhodnuty znicit ji prostrednictvím TLAKOVE TEŽBY NEROSTU. To ukazuje, komu slouží, a jiste ne lidstvu. Žádám, aby vás co nejvíce delalo tuto práci-.jak pro lidstvo, tak pro samotnou Zemi. Závisí na tom vaše budoucnost. Když budete moct zapnout televizi a zaslechnete pravdivé zprávy, budete vedet, že jste byli úspešní.

Irský lid se na své vlastní kuži ucí, jak zkorumpovaný a ilegální je bankovní systém. Mnozí muži jsou dohnáni k sebevražde a rodiny jsou zcela zniceny chamtivostí bank. Dnes je to Irsko, ale stane se to v mnoha dalších zemích, protože banky se pokoušejí znicit lidstvo. To musí být zastaveno. Poucte se z toho, co se deje v Irsku a budte pripraveni. Banky a jejich zkorumpované ciny musí být odhaleny. Pujcí vám peníze, které nemají a pak, když se dostanete do potíží, vás potrestají. Když jsou násilne zavreny podniky, lidé prijdou o práci a nemohou platit hypotéky. Bankovní systém byl vytvoren korupcníky, aby mohli ovládat masy. Všechny banky musí odejít, být ze Zeme odstraneny. Již to by odstranilo vetší cást systému kontroly. Jste pripraveni spolecne povstat a ríct: „Již ani minutu nebudu žít dle vašeho diktátu“? Mužete to udelat. Kabala se spojuje, aby vytvárela chaos. Lidstvo se muže spojit, aby z jejího chaosu vytvorilo mír a harmonii.

Má drahá Veroniko, ver, že vše se propojí a že tam budou ti praví lidé, aby pomohli. Potíže, které pro tebe vytvorili, jsou pokusem, jak te odvrátit od tvého poslání. Probouzení pokracuje, protože nemuže být zastaveno. Jeho cas prišel.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |