Home > > Montague Keen - October 2, 2015

Montague Keen - October 2, 2015

Prátelé, každý den vidíte, jak jsou podnikány stále další kroky na znicení lidstva a co deláte? Co jste pripraveni udelat?

To, co na vás Kabala sype z nebe, nicí lidské telo. Na ovládání lidské mysli jsou také používány myšlenkové signály. Zabíjejí vás a vaše blízké, a vy jim stále sloužíte a veríte jejich lžím. Kdy to skoncí? Steží mohu uverit, že se lidská rasa stala tak hloupou, tak poslušnou, tak slepou a tak bezmocnou, že bez ptaní prijímá vše, co je jí provádeno. Musíte sebrat odvahu, abyste odmítli prijímat to, co vám delají. Lidstvo musí prežít, tak zabrante zabíjení a destrukci, které se staly na Zemi životním stylem. Ulehcili jste to Kabale, aby se zbavila mnoha z vás pri operacích pod falešnou vlajkou. Brzy dojde k další operaci, v USA. Když sedíte na zadku a nic nedeláte, budou pokracovat v zabíjení a destrukci všeho, dokud se nezvednete a neodmítnete být soucástí jejich dábelských plánu. Tím, že jim pomáháte, JSTE SPOLUVINNI. Když zemrete, uvidíte ohromnost destrukce, za kterou jste odpovedni. Zemi bude trvat staletí, než se plne vzpamatuje z nesmírných škod, za než jste odpovedni, protože jste se na nich také podíleli. Jak myslíte, že se s tím vyrovnáte, když zemrete a budete muset celit tomu, co jste udelali? Protože tomu budete celit, o tom není pochyb.

Vy všichni jste odpovedni za své ciny. To, že jste poslouchali rozkazy, není omluva. Otevrete oci a prestante si nalhávat, že je váš život v porádku a že jste odpovedni pouze za nej. Není to pravda. Máte odpovednost jeden k druhému. Jste lidská rasa. Ti, kdo rozpoutali válku za válkou, aby odstranili co nejvíce z vás, by to nemohli udelat bez vaší pomoci.

Další cást jejich plánu je znicit všechny dukazy o živote na Zemi Z DOBY PREDTÍM, NEŽ PRIŠLI A OVLÁDLI LIDSTVO A ZEMI. Vy, lidé, jste obetmi nejvetšího podvodu v dejinách vašeho sveta. Ti, kdo vás ovládají a chtejí se vás zbavit, zmenili dejiny vašeho sveta. Mají pod kontrolou vzdelávání a média, aby ovládali vaše mysle.
Probudte se, jste vezni na své vlastní planete! Vše, co vám právem patrí, vám vzali. Pomalu a bolestive vás zabíjejí. A VY JIM STÁLE SLOUŽÍTE! Jak je to možné? Proc jste dali všechnu moc tem, kdo si vás vubec neváží? Co víc mužeme my, v duchu, udelat, abychom vás probudili, abyste prikrocili k cinum a odmítli jste jim pomáhat v nicení lidské rasy?

Na Zemí jsou tací, co vypadají jako vy, ale rozhodne to nejsou lidé. Jejich agendou je vyhubení lidstva, aby meli Zemi pro sebe. Pak již nebudou muset skrývat svoji pravou podobu a puvod. Nyní každým dnem vidíte pravdu o tom, pred cím jsem vás varoval, a deje se to prímo pred vašima ocima. Kabala chce za každou cenu válku. Potrebují válku, aby na Zemi prežili. Jste pripraveni jít pro ne zabíjet? Kdy budete myslet na svou vlastní rasu?

Je období roku, kdy vzpomínáte na ty, kdo zemreli ve válkách. Také byste meli vzpomínat na ty, kdo byli zabiti, aby mohla Kabala na Zemi prospívat. Prosím, neprovinujte se tím, že budete glorifikovat válku, protože v zabíjení není žádná sláva. Nicí to duše tech, kdo zabíjejí. Válka nikdy nebyla soucástí života na Zemi, dokud sem neprišla Kabala. Takže se ptejte sami sebe, PROC TOMU TAK JE? Vše zkažené a špatné byla iniciováno Kabalou. To je vše, cemu rozumí, protože takový je jejich zpusob života.
Nemužete si dovolit ten prepych, abyste mohli plýtvat casem. Váš cas rychle vyprchává. Prestante být patetickými obetmi a prevezmete odpovednost. Prestante být vinni ze spoluúcasti na nicení lidstva. Neslužte tem, kdo mají špatné úmysly. Kabala potrebuje armády, aby pro ni zabíjely. Proto jste prišli na Zemi?

Dívejte se na Zemi jako na drahocennost, plnou života. Navštivte všechna ta stará posvátná místa a prožívejte jejich energie. Kabala je nicí a nicí všechna spojení s vašim prastarým puvodem. Zámerne je bombardují. Armády mají instrukce, aby znicily všechny dukazy o vaší pravé minulosti a vaší pravé historii, která by vám ukázala, kdo skutecne jste. Musíte zapomenout na všechno, co vás za posledních 2000 let ucili.

Když padne Vatikán (a on padne), najdete všechny dukazy, které potrebujete, abyste jasne videli, kdy a jak byl clovek manipulován, aby sešel ze své pravé cesty. Byl prinucen prijmout náboženství, což je KORENEM VŠEHO ZLA. Trvalo vám dlouho, než jste prozreli a prijali tuto pravdu, protože jste byli oslepeni jejich lžemi, manipulacemi a prázdnými slovy, což ukrylo všechny špatné zámery za náboženství. Když uvidíte veci, jaké jsou, a ne jak vám ríkají, že jsou, budete konecne svobodní.

Jste pripraveni vytvorit lepší svet pro budoucí generace, anebo je chcete odsoudit k tomu, aby žily jak bezmocní otroci, jako vy? Bylo vám dáno vše, co potrebujete vedet, aby vám to umožnilo udelat potrebné zmeny. Vše, co ted potrebujete, je úcta k sobe sama a duvera. Pohlížejte na Zemi s láskou v srdci, stejne jak to delali dávní lidé. Otevrete svá srdce a mysle pravde. Mužete uskutecnit zmeny, které na Zemi obnoví lásku a svetlo.

Má drahá, celíš mnoha výzvám. Vynakládají mnoho úsilí, aby ti zabránili v práci. Znáš konecný výsledek. Byl ti ukázán. Dochází k probuzení. Ve snaze tomu zabránit, je vyvíjen nesmírný tlak na zahájení další svetové války. Nezáleží jim na tom, za jakou cenu. Je to jediná nadeje Kabaly, jak lidstvu úspešne vzít Zemi.

Dáváme na tebe pozor, má drahá. Obklopujeme Te láskou a svetlem.

Tvuj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |