Home > > Montague Keen - 4. ríjna 2015

Montague Keen - 4. ríjna 2015

Dochází k obratu. Kabala si již není tolik jista úspechem. Nyní musí pred vámi své plány skrývat, a doufat že nikdy nepojmete podezrení, co mají za lubem. Místo zarucených plánu, které vám chteli predložit v prubehu papežovy návštevy v USA, museli vše utlumit a tajne udelat zmeny a doufat, že si toho nevšimnete. Duležitá zpráva pro vás: neverte a neprijímejte výsledky techto setkání, které by vás zavedly do Nového Svetového Rádu. Vše, co navrhují, by vás polapilo, bez ohledu na to, do ceho by své návrhy a sliby zabalili. Nedovolte, aby vás zlákali. Verili jste jim a prijímali jste je v minulosti. Podívejte se na výsledek: VÁLKA ZA VÁLKOU. Vybíjení lidstva VZDUCHEM, VODOU, POTRAVINAMI a LÉKY.

Destrukce Evropy probíhá pred vašima ocima. Také toto bylo naplánováno. Podívejte se na lidi, utíkající z oblastí zasažených válkou. Je to pouhý zlomek lidí, kterí si vynutí vstup do Evropy. Proc se na to nikdo neptá? Vše, co ctete v novinách, je propaganda. Ti, co vás kontrolují, sledují svou vlastní agendu. Pamatujte: Nic není, jak se zdá.

Do ockovacích vakcín pridávají hliník a rtut, aby vám zpusobili ješte víc problému, než jste meli. Jste polapeni v MORI KLAMU od kolébky až po hrob. Musíte se probudit a toto vše si uvedomit, abyste si zajistili bezpecí. Po mnoho let ti, co vás ovládají, cekali, ale nyní vás chtejí chytit, jako rybu na hácek. Protože jste zacali pokládat otázky, stali jste se pro ne nebezpecní a oni ted potrebují urychlit své plány.

Za takových okolností se delají chyby a oni je udelají. Již nebudou schopni se skrývat. Pak uvidíte, že ti, vuci kterým jste byli vychováni, že je máte milovat a ctít, vámi vlastne pohrdají. Chtejí se vás zbavit, aby meli Zemi pro sebe. Zcela otevrene vám ríkají „darmožrouti“ a „potrava pro dela - Kanonnenfutter“. Mají k vám odpor a pohrdají vámi. Chtejí to, co máte vy. Je pro ne zdrojem zábavy to, jak se pred nimi skláníte a plazíte, zatímco ve skutecnosti vy jste lidstvo a planeta vám patrí. VY máte skutecnou moc. Když to prijmete a uvidíte, co všechno mužete udelat, tak vše, co Kabala delá, aby vás udržela pri zemi, zmizí.

Kontrola mysli jim dobre fungovala. Používají hudbu, sport a vzdelávání. Když si prectete jejich plány a porozumíte jim, již vás nepolapí. Budete probuzeni a bdelí. KONECNE SVOBODNÍ. Systém vás již nebude moct udržet v postavení sluhy. Je cas, abyste se podívali na nepríjemná fakta o tech, kterým jste verili. Nikdy to není lehké, ale musí to být.

To, jak si tito lidé uzurpovali moc, je tak údesné. Hluboce to vámi otrese. Miliony tech, kdo každým rokem pricházejí o život pri satanistických rituálech, rostou, protože roste jejich zoufalství, že ztrácejí moc. To musí prestat. Tito nevinní potrebuji vaši pomoc a podporu, aby mohli na Zemi prežít. Vy všichni jste obetmi techto parazitu. Vy všichni v jejich rukách trpíte. Videli jste, co se stane tem, co se pokusili Kabalu odhalit; mají zpusoby, jak se k nim dostat a zavrít je. Kladou vám do cesty tolik prekážek, že život se stal neustálým bojem již pouze proto, abyste ho mohli žít.

Prosím, nenechte se zlákat plány Kabaly. Bez vás jsou bezmocní. Mohli byste se zbavit veškeré korupce a vykrocit do nového zpusobu života, který se bude týkat všeho lidstva. Rozlucte se s korupcníky a poprejte jim vše dobré, když opustí Zemi. Pak budete moct pokracovat a posbírat rozbité kousky a zacít znovu, s cistým štítem. Vše, co potrebujete, bude k mání, vcetne VOLNÉ ENERGIE, kterou pred vámi Vatikán skrýval. Tolik se toho pro vás zmení. Obejmete budoucnost, protože bude tím, o cem jste snili, že by mohl život na Zemi být. Verte si, protože to mužete dokázat a dokážete to. Je cas, abyste prevzali vládu od tech, co jsou zkorumpovaní.

Mel jsem velkou radost v srdci, když jsem poslední víkend videl Veroniku v Irsku. Dekuji všem, kterí tu tak duležitou a vzrušující cestu uskutecnili. To, co jste tam videli a zažili, je pouze zacátek. Irsko se brzy povznese, vysvobodí se ze zkorumpovaných rukou Vatikánu. Irsko se nadechne a dosáhne svého plného potenciálu. Vše, co bylo ukryto pod vodou, se znovu zvedne. Ty, má drahá, jsi cítila tu ENERGII a spojila ses´ s ní. Zažila jsi to v Tare. Zeme reaguje na touhu lidí osvobodit se od korupce a neustálých válek. Ti, co nepatrí na Zem, nebudou schopni zde zustat. Je to tak jednoduché.

Dekuji ti, má drahá, za vše, co deláš. Musíš odpocívat, jak jen to je možné. Má láska je stále s tebou. Vím, že jsi si toho vedoma. Rád ti ji projevím, vždy když to je možné.

Tvuj navždy oddaný Monty


Vzkaz od Veroniky:
Jsem velmi vdecna G, že mi umožnil být poslední víkend v Irsku. Nikdy predtím jsem nevidela Irsko tolik naplneno ENERGIÍ. Bylo úžasné potkat se s tolika z vás a popovídat si s vámi. V nedeli odpoledne jsem se zúcastnila Krystalového obradu v Royal Marine hotelu v Dublinu.

V nedeli ráno nás šest (z toho jsem ctyri nikdy predtím nepotkala) šlo na Taru. Rychle jsem si uvedomila, že jsem se svoji Rodinou Duší, prestože jsme se potkali až v tomto živote. Znali jsme se a ladili jsme spolu jako jeden hlas. V Tare jsme ODVOLALI SVUJ SOUHLAS ODE VŠEHO, CO NÁM BYLO UKRADENO. ODMÍTLI JSME JAKOUKOLIV ROLI PRI NICENI ZEME A LIDSTVA.

G, J, a I, jsme Irové; P je z Norska, A je z Turecka a A je z Holandska; ale byli jsme JEDNA ENERGIE! Byl to tak úžasný zážitek. Dekuji jim za jejich prispení a za to, že jsou opravdovými Bytostmi Svetla. Vzpomínka na nás šest na Tare bude se mnou ješte mnoho dalších let. Dekuji vám. Udelali jsme zmenu!

S láskou do našeho príštího setkání. Veronika


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |