Home > > Montague Keen - 15. února, 2015

Montague Keen - 15. února, 2015
Prátelé, když ctete má slova, pak jste dostatecne probuzeni, abyste chápali, o co vás žádám. Aby mohla Kabala mít Tretí svetovou válku, musíte rozumet tomu, že to nemohou udelat bez vašeho souhlasu. Vaše MLCENÍ jim fakticky dává svolení k tomu, aby pokracovali. Víte, že existuje síla, která ovládá vaši planetu a ti, kterí jsou u moci, na ni reagují. Nikdy by se nedostali na tyto mocenské pozice, kdyby nesouhlasili s tím, že budou sloužit pouze svým pánum.

Mnoho z vás nezažilo válku a nicení, které prináší. Ne tak dávno jste videli, jak byly zcela zniceny Dráždany a obyvatelé zabiti. Je to pouze jeden príklad, který máte ješte v pameti. Mnoho mest, všude v Evrope, bylo zniceno. Opravdu chcete zažít takovou destrukci, anebo ji prejete druhým?

ODMÍTÁM – by melo být vaší mantrou, v každé bdelé chvíli vašeho života. Kabala nemuže rozpoutat válku bez vašeho souhlasu. Mluvte se všemi, s nimiž pricházíte do kontaktu, o tom, že dávají souhlas. Mohli byste žasnout nad tím, jak jste mocní, když uvidíte, jak ty pokusy zacít válku, NEVYJDOU. Když jste byli úspešní v tom, zabránit Svetové válce, pojdme dál.

ODMÍTÁM CHEMTRAILSY. Dále ODMÍTÁM FLUORIDOVÁNÍ VODY, OCKOVÁNÍ, MEDICÍNU ZALOŽENOU NA CHEMII, GENETICKY MODIFIKOVANÉ OBILÍ. Když budete používat svou mysl, mužete zmenit svuj život a svet. Máte takovou moc.

Vzdelávání a predepisování léku je používáno proti vám. Podívejte se kolem sebe; nekterí z nejvetších oponentu Kabaly nemají vzdelání. Takže jejich mysle nejsou kontrolovány. David Icke odešel ze školy v patnácti, takže jasne vidí, co se deje. Nechápe, jak to, že druzí nevidí to, co on. Davidova mysl nebyla omezena. Vzdelávací systém uzavírá mysle. Takže mnoha lidem dá víc úsilí, aby se probudili. 1% populace drží váš svet v šachu. To nedává smysl. Víte, kdo jsou. Proc jim dáváte souhlas k tomu, aby znicili lidstvo a Planetu Zemi? Opravdu to chcete?

Videl jsem, jak se Veronika dívala na video s názvem Holografické odhalení HOLOGRAPHIC-DISCLOSURE [na Youtube a také na stránkách Jean Haine , What's the ‘real’ Truth? ]. Prosím, udelejte si cas a podívejte se na to, a uvedomte si, co vše bylo udeláno, aby byla ovládnuta lidská rasa. Lidstvo k tomu NEDALO SOUHLAS. Bylo toho docíleno, dokud jste spali. Nyní jste probuzeni a bdelí a mužete ríct: NE! NESOUHLASÍM S VAŠIMI PLÁNY PRO LIDSTVO! 99% musí držet spolu.

Tady je jeden príklad toho, co bylo udeláno lidem, když se probudili a podnikli akci. IRSKÁ VLÁDA prosazuje diktát Kabaly. Nepodporuje irský lid. Je na sto procent prokázáno, že politici nejsou v úradech proto, aby sloužili vám. Ctete slova Charlese Stewarta Parnella. Veril v Irsko a miloval a ctil irský národ.

Ríkám Irum: PAMATUJTE NA TO, KDO JSTE. Vatikán pred vámi tuto informaci ukryl. Zajistil to papež Hadrián. Jste mocná rasa. Nedovolte, aby vás banky okrádaly.

Totéž se týká Recka a všech dalších zemí, které trpí v rukách bank. Amerika za mnohé odpovídá, protože dovolila FEDu (Federal reserve) aby v roce 1913 prevzal tištení penez a v dusledku toho trpí celý svet. Pred rokem 1913 nic takového jako dan z príjmu neexistovalo. Musíte ji platit kvuli FEDu. Výnosy jdou jim. To bylo také pred vámi ukrýváno.

Nastal cas, opustit politické strany. Volte pouze ty, kterí mají na srdci váš nejlepší zájem. Nenalette opet na falešné sliby, které slyšíte pri každých volbách. Ty sliby nejsou nikdy dodrženy. Prestante být naivními ovcemi.

V duši víte, co musíte udelat. Jste na Zemi, abyste Zemi zachránili pred temi, kterí na ni nepatrí. Chtejí zbavit Zemi lidí, aby ji sami mohli prevzít a žít ve své puvodní podobe, aniž by museli prijmout lidská tela, jako máte vy.

Znovu žádám, abyste se spojili a rekli NE. Myslete na toto: dali jste souhlas k chemtrailsum, fluoridu, geneticky modifikovaným obilninám, ockování, chemické medicíne? Co ješte dovolíte, než zacnete konat? Víte, že pan Putim nedovolil chemtrailsy, geneticky modifikované potraviny, fluoridy, atd. v Rusku? Co vám to ríká?

Rakovina byla vytvorena clovekem. Vaše utrpení a váš strach jsou pro ne ENERGIÍ. Zabrante rakovine tím, že budete brát sodu bikarbonu (prášek na pecení), spolu s citronovou štávou a horkou vodou, každý den a nedostanete rakovinu. Je to takto jednoduché. (Já to delám denne. Moje prítelkyne se zbavila 5 tumoru, když to brala 3 týdny, spolecne s MMS).

Držte se dál od nemocnic. Verí v to, co delají, ale lhali jim. Musíte prevzít odpovednost za své životy a sami se bránit. Když otevrete oci, uvedomíte si, kolik toho se proti vám spiklo. Ale nezoufejte, protože jsme zde, abychom vám pomohli vzít si zpet, co je právem vaše.

Opakujte: ODMÍTÁM/NEDÁVÁM SOUHLAS. Delejte to, zas a znovu, jak procházíte vaším dnem. Pripravte se na to, že budete prekvapeni.

Posílejte lásku a svetlo všem, kdo to potrebují. Zejména lidem na Ukrajine. Jestli Kabala dosáhne to, co chce, zítra to mužete být vy, protože oni se na Ukrajine nezastaví. Musíte stát za lidem Ukrajiny. Spojte se! Stante se Sjednoceným Lidstvem. Protože jste probuzeni, mužete hrát aktivní roli v tom, co se deje. Používejte svou mysl, své myšlenky, svá slova a reknete NE VÁLCE. Budte na sebe laskaví, a pomáhejte, kde je to potreba. Spolecne vytvoríte svet, který je sjednocen v míru a harmonii.

Moje lásko, život není lehký. Už to dlouho nepotrvá a zacneš videt zmeny, které jsou zapotrebí, aby odstranily hrozbu války.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |