Home > > Montague Keen - 8. února, 2015

Montague Keen - 8. února, 2015
Krize, která byla ve svete úmyslne vyvolána, také odhaluje ty, kdo nemají zrovna na srdci nejlepší zájem lidstva. Nyní není pochyb o tom, kdo je na výplatní listine temné kabaly. Požadují válku. V minulosti jsem vám rekl, že kabala nemuže bez války existovat. Nyní mužete jasne videt, jak jsou zoufalí, jak se ženou z jedné zeme do druhé, a obhajují válku.

Nyní, když jste probuzeni, mužete presne videt, co se deje. To je desí, protože doposud nemeli co do cinení s takovým odporem. Nejenom že chtejí válku, oni válku potrebují. Ale nevinní lidé na Ukrajine si nezaslouží to, co se u nich deje. Potrebují vaši podporu. Dnes je to Ukrajina, zítra to mužete být vy!

Kabala chce vyhubit lidstvo. Neprojeví slitování. Za každou cenu chtejí uskutecnit své plány ohledne Nového Svetového Rádu. Vy, bezvýznamní lidé, jim stojíte v ceste. Takže se vás chtejí zbavit. Zaprísahám vás, nezabíjejte svuj vlastní druh, abyste kabale umožnili prevzít Planetu Zemi. Jak jsem predtím mnohokrát poukázal, nemohou to udelat bez vaší pomoci. Je to pro vás kritická doba. Musí být ucinena rozhodnutí: neudeláte nic a budete cekat, až vás zabijí, anebo vystoupíte a podporíte své bližní. Nikde není kout, kde byste mohli sedet. Nastal cas konat. Byli jste varováni, znovu a znovu, že tento cas prijde. Nyní je to na vás, takže musí být ucinena vážná rozhodnutí. V prubehu dejin jste slyšeli LŽI kabaly. „Zbrane hromadného nicení“ nikdy NEEXISTOVALY, ale vy jste na to naleteli.

Ti, kdo v této situaci vystupují za pravdu, si zaslouží vaši úctu. Nedívejte se na LŽI v televizi a v novinách. Vy ZNÁTE pravdu, která ciní jejich lži tak trapnými. Planeta a lidstvo potrebují vaši podporu. Je vás mnoho, jich je pár. Podívejte se pozorne do jejich obliceju, když mluví pred kamerami; je tak zrejmé, že LŽOU. Takové lži nemohou být ve svetle skryty. Jejich pánové, kterí je platí, nemají rádi odklady, protože netolerují selhání. Takže patetické loutky mají opravdové starosti - a mely by je mít!

Nedávejte souhlas ke Tretí svetové válce. Ani k invazi do druhých zemí - bez ohledu na to, co vám ríkají. Kabala to nemuže udelat bez vašeho souhlasu. Tento jediný FAKT vás postavil do pozice síly. Doposud byla tato informace pred vámi utajována. Když volíte, dáváte svoji moc jiné osobe, aby za vás jednala- nyní musíte tuto moc stáhnout. Verte sobe a vezmete si svoji moc od loutek kabaly zpet. Cím dríve se spojíte a odmítnete zabíjet nebo delat invaze do druhých zemí, tím dríve nastane mír a život na Zemi se stane radostným, a nebude zápasem o moc a bojem o prežití. Když se VYSMEJETE LŽÍM loutek, budou vedet, že jejich hra je u konce. Prežití lidstva a Planety Zeme je ve vašich rukách.

V minulosti se vám povedlo tvárit se, že nevidíte, kolik je korupce, pedofilie, nezákonného zabíjení, atd.. Hanobení malých detí pokracovalo, protože dobrí lidé selhali v tom, aby je chránili. Nyní víte dost, aby vám to umožnilo odhalit takové chování. Je cas na zmenu. Vy jste lidé urceni k tomu, abyste tu zmenu uskutecnili, a bude to snadnejší než byste cekali.

Na moji drahou ženu byl ucinen další vážný psychický útok, když dneska ráno vstala. Vysálo to její energii a velmi ji bolí oci. Tato zvláštní forma útoku se odehrává témer denne, ale ona pokracuje ve své práci. Také existuje plán, že bude mít „nehodu“. Pokud by se taková nehoda stala, budete bezpochyby vedet, že to nebyla nehoda. Kabala opravdu nechce, abyste se probudili a uvideli, co jsou zac. Nezastaví se pred nicím, aby se udrželi u moci a pokracovali v užívání ovoce vaší práce. Odstranili ze žití na Zemi veškerou radost. Ale vy ten hrozný cas prekonáte.

Vrcholí to. Kabala chce válku na Ukrajine. TAKŽE OD VÁS CHTEJÍ, ABYSTE JIM JI DALI.

Posílejte lásku a svetlo všem lidem a zemím, trpícím v rukou kabaly. Jejich chemtrailsy se staly ješte smrtelnejšími, zejména v Americe. Zabíjejí vás, každý den. Myslíte si, že jste onemocneli; ve skutecnosti jste vybíjeni. Tak je to zlé. Prosím, probudte se!

Spojte se navzájem a pomozte, když je to potreba. Budte pripraveni vystoupit spolecne za svetlo a pravdu. Používejte sílu meditace anebo použijte své myšlenky, abyste prinesli zmeny, potrebné k tomu, aby lidstvo vstoupilo do svetla. Žádejte o pomoc. My a vaši prátelé z jiných planet nemužeme zasáhnout, dokud nebudeme pozváni.

Vcera bych mel narozeniny, kdybych byl naživu. Veronice bylo v takový den beze mne smutno. Uchovávám si vzpomínky na nádherné oslavy narozenin, když jsem byl na Zemi.

Je to doba velkých zmen. Každý z vás si vybral, že bude v této dobe na Zemi, aby ty zmeny uskutecnil. Obe strany života budou slavit, když budou obnoveny mír a harmonie.

Moje láska je navždy s tebou. Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |