Home > > Montague Keen - 22. února, 2015

Montague Keen - 22. února, 2015

Náš plán pro prežití lidstva

1. Energie ley linií: vaše pomoc pri uvolnování této energie byla pro planetu mimorádne duležitá. Musí to pokracovat, nemužete si dovolit odpocívat, dokud nebude práce hotova. Prosím, pokracujte v této neocenitelné práci.

2. Vybereme mocenská centra a budeme se zamerovat na posílání svetla a lásky, aby bylo odstraneno vše temné.

LONDÝN je prvním mestem, na které se soustredíme. Predstavuji si, jak z každé zeme sveta obrovské kruhy lidí posílají do Londýna lásku a svetlo. Kvuli casovému rozdílu to bude neutuchající proud svetla a lásky, zamerený na Londýn. Jazyk není prekážkou. Spojujete se jako lidstvo, zajištujete své prežití. Tato akce ukáže, jak jste mocní. Prestanete být obetmi. Kabala potrebovala, abyste tomu verili. Podívejte se na metody, jaké používali, abyste se cítili bezmocní: chemtrailsy, fluorid, ockování, chemické léky, atd., to vše vytvorené pro to, abyste byli poddajní a bezmocní.

Nefungovalo to na každého, protože nekterí zacali videt, co se stalo a rekli to. Každý den se probouzí další z vás a svetlo ve svete roste.

[Prosím, najdete si cas na prectení a vstrebání díla Bradley Love-a Everything goes into the Grids. (Všechno jde do mrížek). Hodne to vysvetluje a pomuže vám to pochopit, proti cemu stojíte.]

Lidstvo bylo kabalou ukolébáno do falešného pocitu bezpecí. Nedovedete si predstavit, jak jste tím byli ovládáni. Nyní se stavíte na vlastní nohy a hledáte odpovedi. Najdete je. Myslete na sebe. Neprijímejte slepe, co vám ríkají média, vlády, atd. Delejte si vlastní zkoumání. Nejste ovce. Zacínáte jasneji videt systém kontroly a cítíte potrebu jednat. Odstranení korupce v Londýne je duležitým krokem vpred. Výsledky, které dosáhnete v Londýne, vám dají popud k tomu, abyste pokracovali, dokud nebude odhalena a odstranena korupce na celém svete.

Nezapomente používat, kdykoliv je to možné, lidské kruhy ze všech center planety. To nemuže selhat. Síla vašich myslí vás ohromí. Stanete se temi, kým jste: svetelnými bytostmi, které jsou v tomto case na Zemi, aby Zemi zachránili pred Kabalou.

Vím, že je težké žít s útoky Kabaly. Mnozí jste se setkali s tím, jak Kabala zlovolne zaútocila na ty, kdo se pokusili odhalit korupci. Musíte se proti tomu chránit. Nedovolte, aby vás Kabala použila na delání špinavé práce pro ni.

Nic není, jak se zdá. To mejte vždy na pameti. Pokuste se dívat jasným zrakem, cestne a oddane, proti komu stojíte. Co bylo úmyslne vytvoreno, aby ovládalo mysle a duše lidstva: NÁBOŽENSTVÍ. Všechna pocházejí z RÍMA, který po 2000 let ovládal lidstvo. Je odpovedný za smrt, destrukci a ovládání myslí mas. Padne a zmizí beze stopy. Zrítí se jako NEJVETŠÍ PODVOD V HISTORII. Pití krve, pojídání masa, to je SATANSKÝ RITUÁL. Probudte se!

Jak roste svetlo, odhalí ty, kdo na Zemi nepatrí. Nebudou schopni udržet svoji lidskou podobu. Bez vaši spoluúcasti nemohou na Zemi prežít. Pro vetšinu lidí zredukovali život na Zemi na pouhou existenci. Zajistili, aby každý, kdo je odhalí, se stal nemajetným. To bylo udeláno, aby vám zabránili pracovat pro svetlo.

Posílejte lásku a svetlo lidem na Ukrajine. USA, Velká Británie a Izrael tlací na válku. Podívejte se na ty, kdo válku prosazují. CO JE JEJICH SPOLECNÝM JMENOVATELEM? Na co jsou tesne napojeni? Kdo jsou?

Chce to odvahu, vystoupit za pravdu, protože to má vždy dusledky. Irský lid pokracuje v podpore pravdy a spravedlnosti. Odstraní všechnu zaprodanost, která jim vládne. Spolecne uspejí. Oni ukážou cestu. Nastal cas vystoupit za pravdu, lásku a svetlo. Vedome se rozhodnete vystoupit z myšlení a žití tretí dimenze. Pozvednete se nad ni. Myslete na všechno, týkající se 3D jako na Vek Temna. Je cas rust, zkoumat budoucnost, která se pred vámi otevírá. Budoucnost bez válek, hladu, bezdomovectví, a všech dalších „ benefitu“ života pod nadvládou Kabaly. Chce to, abyste znovu premýšleli o všem, co jste doposud prijímali bez otázek. Klapky vám spadnou z ocí. Budete šokováni, co pred sebou uvidíte. Zmena je ve vašich rukách. Na svete je víc než dostatek všeho, pro každého. Není žádný nedostatek zlata, pouze bylo pred vámi skryto. Nafty je dost, není jí nedostatek.

Nedostatek byl vytvoren, aby vás udržel ve starostech, a je u moci. Zatímco mnozí hladoví, potraviny jsou niceny. Je to deláno proto, aby byly ovládány masy. Nemají s lidstvem slitování. Nejsou schopni lítosti. Nejsou jako vy. Když se v prasecím chlívku narodí kun, nestane se proto z nej prase. Preckali jste roky indoktrinace, falešného podání dejin, chemikálie s nimiž si vaše telo nedokáže poradit a prežili jste! Nekterí z vás mají problém prijmout, že to všechno byly lži a že Kabala, které jste sloužili, chce lidstvo vyhubit. Bez ptaní jste prijali humus, o kterém vás ucili, že jsou to fakta. Ve skutecnosti je to kontrola mysli.

Pobízel jsem Veroniku k založení Center, na pomoc transformaci a vám, abyste se pozvedli do vyšší dimenze života. Videli jste lži a vraždy hlavních postav, atd., vše pod taktovkou Kabaly. Založíme po svete Centra. Je to soucást Velkého Plánu. Stane se to. Veronika obetovala 11 let života na zkoumání a odhalování korupce. Behem toho procesu ztratila rodinu a prátele, které mela ráda. Je to težká cesta, ale ona je kvuli tomu na Zemi a neuhne z cesty.

Nemužete ztrácet cas. Kabala neúnavne pracuje na prevzetí planety. Pripojíte se k Armáde Svetla a budete pracovat na osvobození lidské rasy z otroctví? Velké otázky potrebují odpovedi. TED nastal cas konat.

Moje drahá, prosím, najdi si pro sebe trochu casu. Bud stále ostražitá. V techto težkých casech je zapotrebí opatrnosti.

Tvuj navždy oddaný Monty
Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L

< previous message | next message >


Share |