Home > > Montague Keen - 11. ledna, 2015

Montague Keen - 11. ledna, 2015

Nyní jste svedky rozpadu Kabaly. Delají chyby. I když vystupnovali kontrolu, již to nestací, aby vás všechny drželi v otroctví. Uvnitr se vytvorily frakce, vzájemne si neduverují. Jejich nenasytnost nemá hranic. Mezi zlodeji cti nehledej.

Nyní vidíte širší obraz, a také nesrovnalosti ve vysvetleních, která Kabala podává ohledne svých falešných operací. V minulosti to vše fungovalo jako magie na ovládání mas. Již dríve jsem vám rekl, že jsou to bytosti, které se drží svých zvyku, takže pokud to zafungovalo jednou, delají to znovu a znovu. Ale nyní to již nefunguje.

Kabala je uzavrena v trídimenzionálním uvažování. Nemohou zvednout své vibrace nad tretí dimenzi a nikdy toho nebudou schopni. Velká vetšina z vás již není chycena ve 3D. Nyní jasne vidíte, ceho je Kabala schopna. Oni nemohou prestat se svou hrou, ale vy mužete, a v tom máte výhodu, k níž jste smerovali. Když deláte své vlastní rešerše, odstranili jste okovy, které vás držely v temnote a pod kontrolou. Sledujte se zájmem, co udelají v príštích nekolika mesících, když se perou a bojují mezi sebou, jak se snaží udržet moc. Je to hra, v níž je predurceno, že prohrají. Znicili každou planetu, na kterou vstoupili, protože nemohou žít s puvodním obyvatelstvem. Jejich chtení vzít si vše pokaždé zpusobuje jejich pád, a budou opet vypuzeni, aby se vrátili, odkud prišli.

Bude to chtít cas, aby se spravily všechny škody, které na Zemi zpusobili. Vy, mí drazí prátelé, budete muset posbírat strepy a opravit škody. Musíte nalézt nové cesty, jak na Zemi žít. Naše centra budou hrát obrovskou roli v restrukturalizaci života na Zemi. Prosím, pomozte nám toho dosáhnout, protože to nemužeme udelat bez vašich príspevku.

Po dlouhou dobu to Kabala mela, jak si to zarídila. Cipovali deti, které prišli na Zemi s posláním, a používali ruzné metody ovládání, aby se pokusili jim zabránit v dokoncení tohoto poslání. Veronika se dovedela, že ji vzali na palubu neprátelské lode a ocipovali ji, když jí bylo 5 let. Ten cip Kabale umožnuje, aby ji našli. Po celý život jí to zpusobovalo problémy. Delali toho mnoho, aby zabránili Veronice a mne, abychom se potkali. Až ted se Veronika dovídá, co bylo udeláno, aby jí bylo zabráneno setkat se se mnou a také s temi, s nimiž potrebuje spolupracovat.

Místa reptiliánské kontroly mysli jsou všude kolem vás. Jsou ukryty ve výškových budovách a v monumentech. Jsou speciálne vymyšleny, aby vám škodily a ovládaly vás. Vše bylo zahaleno závojem iluzí, aby vám bylo zabráneno videt skutecný obraz. Vše je strategicky umísteno, aby to vám, lidem, maximálne škodilo. Oni vás zde nechtejí, protože doufali, že to bude jejich planeta. Vzhledem k tomu, že ztrácejí pudu pod nohami, se vše vyvíjí rychleji, takže nemužete ztrácet cas, protože v sázce je vaše prežití. Spojte se a pracujte spolecne. Musí být chránena vaše budoucnost na Zemi. Oni nicí životy ve snaze udržet se, i když vedí, že bitvu o ovládnutí Planety Zeme prohráli. Používají CERNOU MAGII a toto používání Temného umení je dosud drželo u moci. Zabránili jsme válkám, které tak zoufale potrebují aby vládli a my v tom budeme pokracovat. Zabíjení nevinných lidí musí prestat.

Je tu ješte další osoba, kterou mají predevším na mušce. Ocipovali ho pred nekolika lety. Dali mu kolem krku neviditelný obojek, který zafunguje pokaždé, kdy se „probudí“ a nutí ho to jít zpátky ke svým manipulantum, kterí ho potrestají.

Na ovládání používají kroužky a implantáty. Je to nejtemnejší Cerná Magie, a je bezohledná a strašná. My, z Ducha, vás žádáme, abyste se v myslích zamerili na to, aby byl tento clovek osvobozen. Lidstvo potrebuje, aby se to stalo. Oni ho používají jako prostredníka, aby škodili Veronice, aby onemocnela a byla vycerpána a aby jí to zpusobilo velké bolesti a nemohla spát. Prosím, pomozte.

Moje drahá Veroniko, vím, že na výrocí mého úmrtí, vždy 15. ledna, si pripomeneš ten hrozný vecer v Královské Akademii umení, kdy jsem naposledy vydechl pri prednášce, která byla filmována. Neopustil jsem te, ani nikdy neopustím. Jsme jednou soucástí, spolu s tím, kdo potrebuje pomoc. Tri cásti jedné duše. Když jeden trpí, všichni to cítíme. Kabala to všechno ví a využívá skutecnost, že když ubližují jednomu, mohou ranit všechny tri z nás. Pouto mezi námi nemuže být nikdy prerušeno. V srdci víme, že je to všechno pravda.

Pripravte se na to, že vytvoríte novou budoucnost bez válek, hamižnosti nebo jakékoliv korupce. Mužete to udelat a udeláte to.

Tvuj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |