Home > > Montague Keen - 12. cervence 2015

Montague Keen - 12. cervence 2015


Ve vašem svete je mnoho zmatku a to vše je deláno proto, abyste byli rukojmími sil, které se nyní snaží zajistit si totální kontrolu. Uvedomují si, že jejich jediná nadeje na úspech je uderit ted, dokud mnoho z vás ješte spí. MUSÍTE se vzít zpátky svoji svobodnou vuli. Delejte Zrušení smluv duše (napr. viz preklad v ceské sekci www.galacticchannelings.com z 15. kvetna 2014); to vám zajistí, že se osvobodíte.

(Andrew Bartzis a Bradley Love je zprístupnili na svých webových stránkách).

Smlouvy duše byly používány, aby vás chytily do systému digitální posvátné geometrie, a také do systému fyzické posvátné geometrie, které ZASTINUJÍ PRIROZENÉ LEY LINIE ZEME.

MNOHOKRÁT JSEM ŽÁDAL, ABYSTE PRACOVALI NA UVOLNENÍ TÉTO POSVÁTNÉ ENERGIE PRO LIDSTVO. Existuje 32 obelisku a také budovy, postavené na principech posvátné geometrie, kde je tato energie uložena. Je v cihlách vládních budov. Jdete na ta místa a vezmete si zpet svou svobodnou vuli. Je to jediný zpusob, jak zachránit lidstvo od tohoto systému nadvlády a kontroly. Mužete to udelat. Je pouze treba, abyste to chteli udelat. Mužete vše získat, jestliže udeláte tyto kroky a odemknete jejich mrížku ovládání.

Víte toho tak málo o Zemi, na které žijete. Tajili to pred vámi. Vaše mysle komunikují se systémy víry UMELÉ INTELIGENCE. Je to systém, který se snaží zabránit vám v tom, abyste pracovali na ley liniích. JE TO JEJICH POSLEDNÍ OBRANNÁ LINIE. Žádám vás, abyste šli k vládním budovám, k bankovním institucím, válecným památníkum a všemu, co je spojeno se systémy posvátné geometrie. Prectete pred nimi Zrušení smlouvy vaší duše. Reknete: „Nesouhlasím s tím, abyste odebírali moje energii. Jsem suverénní bytost. Beru si od vás zpátky svou sílu“. Nemohou vám uškodit, dokud jim k tomu nedáte souhlas. Je cas, abyste se dožadovali pravdy.

CERN je nástroj OVLÁDÁNÍ A KONTROLY; pevnost, která vysílá do vašeho sveta systémy víry. Projekt Modrý paprsek (BLUEBEAM) vytvorí na nebi obrazy a budou se snažit, abyste uverili, že je to BuH, KRISTUS pricházející vás zachránit. Chemtrailsy pripravily vaši oblohu tak, aby se stala obrí obrazovkou. Hlupáci padnou na kolena a budou verit tomu, co jim bude ukázáno, a moudrí a probuzení v tom uvidí to, co to je a odmítnou to. Tyto plány zde byly vždy. Musí zverejnit své úmysly, tak se je snaží mlžit, a doufají, že si jich nevšimnete.

Jejich plán zbavit se bílé rasy byl zahájen peclive pripraveným HOLOKAUSTEM v Irsku v r. 1845. Rekli vám, že to byl hladomor. Zahubil miliony Iru. Kdo mohl, utekl do ciziny.

Evrope byla vnucena První svetová válka. Zahubila mnoho milionu lidí, vcetne Anglicanu, Skotu, Velšanu a také mnoha Iru. Pak byla lidem vnucena Druhá svetová válka. Uverili propagande, mysleli si, že umírají za svou vlast. Nyní na vás tlací s Tretí svetovou válkou, ale ted jste trochu moudrejší. Vidíte propagandu. Opravdu jste ochotni znicit svou vlastní rasu?

Podvedli vás a vy jste prijali EU. Tak se pro banky stalo velmi snadné znicit zeme se spolecnou menou. Destrukce zacala v Irsku. Recko prochází neuveritelným traumatem, když se snaží prežít. Prosím, posílejte tam lásku a svetlo. Tunisko bylo donuceno padnout na kolena, protože je závislé na turismu; je to jejich jediný príjem, a ten byl odstranen. Uvidíte, vstoupí do každé zeme, aby ji co nejúcinneji znicili.

Jste na zlomovém bodu vedomí. Spojte se s vašimi ley liniemi a posvátnými místy, zejména v Irsku. Kabala je úspešná, protože používá proti vám energii ley linií. Vezmete si tuto energii zpet z budov postavených na principech posvátné geometrie, atd.

Velmi úspešne by mohly pracovat CISTÍCÍ TÝMY na dálku. Parazité se vás bojí víc, než si dovedete predstavit. Obávají se probuzeného lidstva. Proto jsou každý den vydávány další zákony, aby vás více zotrocily. Jste vyzýváni k akci a k oddanosti pro vec. Budete na tuto výzvu reagovat?

Vše, co potrebujete, je láska. Láska k vašemu bližnímu, k Zemi, která nyní k vám vzhlíží, aby prežila. Musíte se mít na pozoru. Banky padnou, je to v plánu. Zvolili jste si, že budete v této dobe na Zemi, abyste zajistili prežití lidstva. Jediná zbran, kterou potrebujete, je Láska. Láska k lidstvu a živoucí Zemi, která volá po vaší ochrane. Pamatujte: VÁLKA NENÍ NIKDY SPRÁVNÉ REŠENÍ.

Tešte se na život v míru a na ucení se vaší pravé historie. Již žádné války, chudoba, ani bezdomovectví. To vše prinesli vaši utlacovatelé, aby mohli žít z energie strachu a utrpení. To je pravý duvod, proc požadují válku.

Je to težká doba pro každého. Snažíte se vyrovnat s POSLEDNÍM POKUSEM KABALY O PREVZETÍ VAŠEHO SVETA. Budte silní, budte ujišteni, že my, v Duchu, jsme na vaší strane, v každém okamžiku. Pracujte spolecne, abyste si na konci dne mohli cestne ríct, že jste udelali vše co bylo ve vašich silách, abyste zajistili prežití lidstva.

At vás každý den vede láska a jenom láska.

Veroniko, má drahá, zustávám tvuj navždy oddaný MontyWebsite: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |