Home > > Montague Keen - 19. cervence 2015

Montague Keen - 19. cervence 2015

Prátelé, bojujete o samotnou vaši existenci. Zacínáte si tuto skutecnost uvedomovat. Celý koncept politiky byl vynalezen pro to, abyste si mysleli, že ti, které jste zvolili, budou pracovat pro vaše dobro. Lidstvo bylo dotlaceno k presvedcení, že tito lidé budou zastupovat jeho zájmy. Jak špatné to bylo rozhodnutí! Nyní to musíte uvést na pravou míru a uvedomit si, že to byla pouze lécka, jak vás ukolébat do falešného pocitu bezpecí. Predali jste svou sílu tem, které jste zvolili. Verili jste špatným lidem - jak v politice, tak i v náboženství. Byli jste umne manipulováni, takže jste prijali myšlenku, že nemáte svou vlastní sílu. Tak zacala kontrola mysli a manipulace lidstva, ale naštestí si to zacínáte uvedomovat. Ano, je težké uverit, že po celou dobu ti, kterým jste verili, kuli proti vám pikle.

Sledovali jste, jak bylo otráveno vaše jídlo, vaše voda, vnutili vám léky a vy jste pouze rekli:“Co mohu proti tomu delat?“ Videli jste chemtrailsy a nemohli jste uverit, že to delají proto, aby vám uškodili. Musíte rychle opustit tento zpusob myšlení. Spolecne mužete zastavit zabíjení lidské rasy. Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že se nezúcastníte zabíjení, prestane to.

Létáte v jejich letadlech. Vyrábíte jejich chemikálie. Bojujete v jejich válkách. Kdy by byli bez vás? To vše by prestalo ve chvíli, kdybyste je prestali podporovat. Vzbudte se, zkoumejte pravdu, protože informace o zbraních, které jsou proti vám používány, jsou všude dostupné.

To vše kontrolují mimozemské rasy. Jsou to mimozemské technologie, které prinesli do vašeho sveta, aby vyhubili lidstvo a vy jste na to bláhove pristoupili. Nyní musíte odmítnout s tím spolupracovat. Kabala je bezmocná. Nyní zjištují, že mimozemštany nemohou deaktivovat.

Vzkaz od Veroniky:
Prosím, abyste hned zkoumali úžasnou práci HARALDA KAUTZ-VELLA. Je to vedec, který vysvetluje, co prožíváme a jak s tím naložit.

Je to na každém z vás, abyste podnikli akci na své osvobození. Žijte pouze srdcem. Mimozemštané se nemohou dostat do vašich srdcí, mohou pracovat pouze s vašimi mozky. Lidská rasa v minulosti celila vyhynutí, ale prežila, takže to lze prekonat.

Kdo zaprícinil strádání a bolest reckému lidu? Ti samí lidé, kterí srazili na kolena Irsko. Chtejí znicit každou zemi v Evrope, než se dají na pochod k dalším obetem. To vše je soucástí jejich velkého plánu prevzetí kontroly nad Zemí. Co s tím udeláte? Co jste pripraveni s tím udelat?

Prosím, sdílejte všechny informace. Scházejte se a diskutujte o tom, jak se mužete angažovat na své budoucnosti. Pripravte si místa, kde mužete prežít. Oni neskrývají FEMA tábory, jsou zcela otevrene vystaveny. Necháte se do nich nahnat jako ve snu? Kabala pred vámi nepotrebovala skrývat FEMA tábory, protože jste spali. Nyní, když jste pri vedomí, jste v šoku, když vidíte jejich obrovské zásoby RAKVÍ, které jsou pro vás pripraveny. To chcete? Vaše vlády to pro vás pripravily. Vedome jste s tím souhlasili? Uvedomili jste alespon na chvíli, že toto plánují pro vás? Používají televizi, aby vás ovládali a ono to fungovalo. Tak drželi masy pod kontrolou.

Jste strážci Zeme. Potrebuje vás, abyste ji chránili. Nechte stranou své hlavy, jsou plné propagandy kontroly mysli. Najdete si místo ve svém srdci a vizte lásku, která tam vždy byla a cekala, až se probudíte, a žijte ji. Lidé nemeli nikdy být nuceni vzájemne se zabíjet. To musí prestat. PRAVDA byla po dobu posledních 2000 let nejvetším problémem. Byly vám vnucovány LŽI za pomoci náboženství a politiky. Za jejich pomoci zacali prebírat vládu nad Zemí a odstranovat lidstvo. Je smutné, že mnozí z vás se jim stále klaníte, prestože existují zcela jasné dukazy, že znicili váš svet.. Prevzali kontrolu nade vším, co by mohlo ucinit život na Zemi radostným, a ne pouhým bojem, kterým se stal. STRACH byl zbraní, kterou na vás velmi mistrne používali a vy jste tomu podlehli.

Vládli za pomoci teroru. Jsou zodpovední za všechny hladomory, záplavy, atd. Co nyní potrebujete udelat, je, abyste rekli: „Ne, nebudu zabíjet ani ubližovat mému bližnímu. Zvolil jsem mír a lásku.“ Bez vás, kterí byste bojovali v jejich válkách a vynucovali dodržování jejich zákonu na potlacování lidstva, je s nimi konec. VŠE JE VE VAŠICH RUKÁCH. Je treba se rozhodnout. Cas spechá.

Od Veroniky:
Dekuji vám za to, že se staráte. Vím, že všechny interview, které jsem udelala s Andrewem Bartzisem, z mé webové stránky zmizely. Andrew mi poslal mejl z 11. cervence, kde ríká, že je nahradí. Dobre vím, jak velmi jsou duležité informace, které v nich jsou. Cekám, až je Andrew znovu umístí. Jedno interview, které jsem udelala s Milesem Johnstonem a nejaké nahrávky s Montym, který promlouvá ze záhrobí, byly také zlomyslne odstraneny. Deláme co mužeme, abychom vše nahradili. Dekuji vám za vaši starost v této veci.

Vedomosti znamenají moc. Sdílejte své znalosti a pomáhejte tem, kterí se chystají probudit. Všechny informace, které potrebujete, jsou k dispozici, když víte, kam se podívat a komu verit. V této oblasti jsou tací, kdo milují peníze víc než lidstvo. Brzy budou peníze minulostí. Sloužily pouze vašim utlacovatelum. Oni je stále používají jako nástroj na vaše ovládání a potlacování.

Tešte se na budoucnost bez penez, kde vše, co potrebujete, bude k dispozici. Peníze jsou prícinou všeho zla- to byla písen za mého mládí. Stále to platí.

Toto je vaše cesta, odstranení veškeré korupce a osvobození lidstva od otroctví. Spolecne to dokážete. My, v Duchu, zase budeme krácet s vámi. Je našim nejvetším práním pomoct vám osvobodit se z otroctví.

Moje drahá, to, co bylo udeláno tobe a tvému majetku, bylo zlomyslné. Oni se bojí probuzení.

Navždy spolu. Tvuj oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |