Home > > Montague Keen - 5. cervence 2015

Montague Keen - 5. cervence 2015


Moje drahá,

jsme rádi, že na povrch vyplouvá tolik informací týkajících se systému kontroly, ovládající váš svet. Nyní je to pred vámi odhaleno. Bohužel, mnozí stále odmítají videt pravdu. Ano, vím, že to vše je v rozporu s tím, co prijímali jako pravdu za pomoci výuky a zvyklostí. Kabala byla v posledních 2000 letech velmi úspešná. Dobre ukrývali pravdu. Každá zeme vašeho sveta, celé lidstvo trpelo pod touto kontrolou. Život se stal bojem o prežití.

Nyní mnozí z vás nalézáte to, co bylo pred vámi ukryto. Nalézáte pravdu sami pro sebe. Potrebovali jste pouze trochu vedení. Nyní víte, že k válkám docházelo proto, aby byli uspokojeni vládci, požadující obetování krve. Jako soucást této kontroly jsou denne provádeny rituály satanského zneužíváni. Nezabráníte tomu, dokud nebudete pripraveni se na to podívat a neco s tím udelat. Ptejte se, proc policie nevede záznamy o zmizelých detech. Policie má podrobné záznamy o ukradených vozech, takže se vás ptám, co je duležitejší? Musíte se probudit, abyste videli, co se denne kolem vás deje.

Také mnozí odmítají podívat se s otevrenou myslí na Irsko. Dokud nepochopíte, co je Irsko, marníte cas, když plýtváte penezi na ruzné služby na podporu probuzení.

Andrew Bartzis konstatuje: "Irsko predstavuje nejduležitejší cást systému Zeme v jeho puvodních základech, ješte z doby predtím, že zacaly pusobit nadvláda a kontrola. Ovládání a kontrola nahlížely na Zemi jako na formu spolecného vedomí druhu a zacaly ji na nejzákladnejší úrovni infikovat. Irsko je KLÍCEM od trezoru. Tím, že prenesete své zámery blíže k povrchu a vlastne zmeníte energie povrchových ley linií tak, že puvodní Zemská Mrížka zacne prebíjet ZEDNÁRSKOU MRÍŽKU posvátné geometrie. Krácejte nohami po zemi, modlete se, prinášejte vaše zámery, zacnete provádet duchovní ocistu. Zacnete chápat, že svet, v nemž žijete, zejména Londýn, je opravdu hruzostrašným místem“. (Je toho mnohem víc, sami si to poslechnete).

Veronika: byla jsem potešena mejlem od DW. Žádal o pomoc, aby mohl odhalit pravdu. Jsem si jista, že mu nebude vadit, když se s vámi podelím o to, co zjistil a byl z toho rozrušený: druidové jsou starší než Egyptané. Egyptská kultura má dluh vuci irským druidum. Irští druidové byli prvními tvurci/strážci civilizace“. Delal výzkumy sám. Je vždy nejlepší, když najdete pravdu sami.

Mužete si vybrat. Bud zustanete chyceni v systému kontroly lží a podvodu, anebo otevrete oci a mysle všemu, co bylo pred vámi skryto. Predsudky dejte stranou. Bylo vám doporuceno, abyste se blíže podívali na Iry. PROC? Co nechtejí, abyste videli? Irská vláda se odpovídá Korune a EU. Odpoved ohledne svobody lidstva leží v Irsku. Když Veronika a Andrew Bartzis plánovali navštívit Irsko, byl na Veroniku podniknut útok a málem prišla o život. Andrewovi bylo zabráneno, aby vubec znovu o Irsku mluvil. Vaši vládci se báli toho, co by mohl odhalit a tak návšteve zabránili. Co vám to ríká? Pak byli najati trollové, aby zmarili nákup Centra v Irsku. Nevzdali jsme se zámeru zrídit v Irsku Centrum. Je stále naším nejvetším práním vysvobodit lidstvo z okov a tak vytvorit prostrednictvím center lepší svet pro všechny. Udeláme to, nelze to zastavit, pouze pozdržet. Lidé Irska se probouzejí a ríkají NE. Nyní je treba, aby zjistili, co je Irsko a jak mohou osvobodit lidstvo od zkorumpovaného ovládání. Vše, co jste se kdy ucili, je presný opak pravdy.

Kabala si je plne vedoma, že její systém kontroly se hroutí. Nemohou existovat ve svetle. Vaše probouzení jim zpusobuje VELKÉ PROLÉMY. Budou se angažovat v mnoha dílcích zabíjeních ve snaze vzbudit ve vás strach. To uvalí na vaše životy další kontrolu. Nenechte se znovu zmást. Stacilo. Všechno zabíjení musí prestat. Máte schopnost vytvorit lepší svet. Jste pripraveni dát do toho trochu úsilí? K lidstvu je vyslána výzva, aby podniklo potrebné kroky na osvobození sebe sama a všech príštích generací. Lidé Irska, máte príležitost osvobodit Irsko a celé lidstvo od OKOV. Splnte toto posláni.

Spojte se a zapomente na rozdíly. Pracujte jako jeden, abyste se osvobodili. Nemáte se ceho bát. Co muže 1% udelat 99%? Bez vás je Kabala k nicemu. Bez vaší podpory nemohou fungovat. Tešte se na to, že budete jíst dobrou plnohodnotnou stravu, pít cistou vodu a dýchat cistý vzduch. Tak se váš život na Zemi velmi zmení.

Kabala mela v plánu, že v zárí znicí toho tolik, co muže. Proto papež navštíví Ameriku. Ani na chvilku si nemyslete, že prichází s dobrými úmysly. Mají v plánu otevrene prevzít vládu nad vaším svetem. Nastal váš cas, pripravte se na to, abyste zabránili znicení lidstva. Je to váš svet, který oni uchvátili.

Veronika se mnou pracuje od té doby, co jsem pred 11 lety zemrel, a prináší informace, které potrebujete, abyste se osvobodili. Byla to pro ni obtížná cesta. Ztratila pritom rodinu a prátele. Útoky na ni pokracují. Každou chvilku se mení, aby odpoutaly její pozornost. Nemá lehký život. Než se ke mne pripojí na této strane, má za cíl videt lidstvo svobodné. Pomužete, aby toho dosáhla?

Veroniko, má drahá, prosím, bud na sebe hodná. Odpocívej, kdykoli je to možné. Uspejeme, je to psáno.

Má láska te vždy obklopuje. Tvuj oddaný Monty.

Website: The Montague Keen Foundation

Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |