Home > > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 6. kvetna, 2018

Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 6. kvetna, 2018

Každým dnem je Kabala odhalována všemožnými zpusoby. Museli byste být hloupí, abyste nevideli, co se deje. Nemají se kam schovat, ani nedokáží skrýt své plány na odstranení lidstva ze Zeme. Je dobré, že se dovídám, jak mnozí z vás používáte horkou vodu s citronem, abyste se chránili. Tím, že tam pridáte sodu bikarbonu, se ješte dodatecne ochráníte od rakoviny. Vyhýbejte se všemu, co produkuje Monsanto, protože to pro lidi není vhodné.

Kabala se šílene bojí Donalda Trumpa. Podívejte se na ne. Používají všechny prostredky, co mají, aby ho odsoudili a také všechny, kdo jsou s ním spojeni. Nekterí si mysleli, že budou moct Trumpa presvedcit, aby se k nim pridal, ale bez úspechu. Videli jste, jak predstírají, že jsou s Bílým domem spokojeni. Trump je muž s posláním chránit lidstvo. Potrebuje vaši podporu. Tato pravda je ocividná. Jeden muž proti Kabale. Modlete se za nej. Kolik loutek ješte pred vás predstoupí, aby vás navnadili a vy jste souhlasili s tretí svetovou válkou? To zoufalství je ocividné, protože bez války je s nimi konec. Ti, kdo válku chtejí, nejsou práteli lidstva. Lidé jsou dost silní na to, aby stáli pri sobe a rekli NE, nebudeme pro vás zabíjet. Již žádnou válku, vaším lžím neveríme. Známe vaši hru. Nemužete cekat, že lidstvo ješte nekdy uverí vašim lžím. Kdykoli budete znovu lhát, lidé vám budou pripomínat ZBRANE HROMADNÉHO NICENÍ. Lidstvo je ted probuzené a lidé lži prohlédnou.

V Americe bylo zabito mnoho lékaru, kterí odmítli ockovat ci predepisovat chemické léky, prosazované Kabalou. Ptejte se, proc? Lékarum již není dovoleno lécit lidi? Musí být zabíjení za pomoci léku a procedur schvalováno vládami a pokracovat bez ohledu na dukazy? To je vážná vec a zasluhuje si vaši pozornost. Hledejte sami. Dukazy jsou všude. Dívejte se na pravdu. Chrante své milované, protože tohle jsou nebezpecné casy. Opravdu veríte, že televize a noviny, které vlastní Kabala vám nekdy reknou pravdu? Jsou používány na kontrolu vašich životu a myslí. Nikdy jste nezažili nic jiného, než vládu Kabaly. Proto je tak duležité, abyste se probudili a osvobodili se zpod této kontroly. Je cas zažívat život na Zemi, jak byl puvodne zamýšlen, aby nebyl pouhým prežíváním.

Bude to nárocné pro mnohé, kterým bude zatežko prijmout, že vše, o cem si mysleli, že je presné a opravdové, je ve skutecnosti falešné. Snažili jste se podle techto lží žít. Na zajištení toho, abyste podle tech lží žili, byl používán strach. Bylo vymyšleno peklo. Byl vymyšlen ocistec. Dokonce i místo zvané Limbo. Jak se jim líbilo strašit vás takovými odpornými lžemi.

Jak jsem ti rekl, má drahá, smrt je ta nejkrásnejší zkušenost. Jednoduše prejdeš z jednoho stavu bytí do druhého. Ti, které jste milovali, obdivovali a uznávali, prijdou, aby se s vámi pozdravili. Nikdy se nebojte smrti. Je to úžasný návrat domu, z nehož by se meli všichni radovat. O ty, kdo verili v ohen pekelný a v prokletí, je pecováno, jak dlouho je zapotrebí, aby se vyrovnali se skutecnosti, že to, cemu verili, že je pravda, je presným opakem toho, co ted zažívají. Propagace takových lží je zlocinem proti lidstvu. Život po živote se odehrává na ruzných úrovních. To, do jaké úrovne odejdete, záleží na tom, jak jste žili svuj život na Zemi. Pokud jste nejak škodili, tak musíte požádat o odpuštení, abyste se mohli posunout na vyšší úroven. Clovek muže navštevovat ruzné úrovne, aby se setkal s lidmi. Aby nekdo mohl rovnou odejít do vyšší úrovne, musí mít cistý štít – takto to funguje. Nemluví se tam slovy, protože to není zapotrebí. Jenom si na nekoho pomyslíte a on se okamžite objeví. Jídlo není potreba, ale když na ne pomyslíte, objeví se. Když se chceme spojit s lidmi na Zemi, musíme sestoupit do nižších úrovní, což si vyžaduje energii. Prosím pochopte, že když si prejeme s vámi komunikovat, vyžaduje si to z naší strany hodne energie. Otevrete svou mysl vuci spojení a dojde k nemu zpusobem, jak to má být. Láska nikdy neumírá, stále pokracuje. Vždy jsme zde pro vás, jenom na vzdálenost jedné myšlenky.

Lidstvo brzy projde obrovskými zmenami, které si vyžádají odvahu a rozhodnost. Vymaníte se z temné kontroly Kabaly do svetla. Vše, co dnes ovládá váš život, pomine. Peníze, jak je znáte dnes, pres noc zmizí. Všechny banky prestanou fungovat. Nebudete potrebovat peníze, kvuli kterým se tolik pachtíte. To vše se pripravuje, má drahá, dokonce i v prubehu doby, jak ted píšeme. Nebude již žádná bída. Žádné vlády, jak je znáte z dnešní doby, již nebudou kontrolovat lidstvo. Ony nejsou zde, aby vám sloužily, ale aby ovládaly každý aspekt vašeho života. Oni chtejí tretí svetovou válku. Chcete to vy? Nedovolte jim, aby vám bránili krácet po ceste ke svobode. Neposlouchejte ty, kdo jim slouží. Oni používají lidi, kterým v živote chybí láska, lidi, kterí selhali, aby se mstili. Tak se cítí duležití. Meli by mít na pameti, že nenávist znicí i toho, kdo nenávidí. Politujte je, protože nemají v živote nic jiného. Pamatujte na ne ve vašich modlitbách a posílejte jim lásku. Jsou zneužíváni, ale nemají dost inteligence, aby to videli. Vyskytují se všude.

Pripravte se na podniknutí potrebných kroku pro vytvorení lepší budoucnosti pro všechny. Jste na prahu nových zacátku. Láska a pouze láska je zapotrebí, abyste se posunuli do svetla. Ti, kde ve svetle nežijí, budou odmítnuti. Rozhodnutí je na nich. Pro válku a nenávist není místo. Jenom ti, kdo žijí ve svetle, budou vítáni.

Má drahá, jsi na správné ceste. Veci se skládají dohromady tak, jak to bylo plánováno. Obe strany života jsou tomu oddány.

Tvuj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Davida

Jsem vdecný všem, kdo na me pamatují ve svých modlitbách, píšou mi dopisy a posílají knihy. O knihy se delím s dalšími, tak budte ujišteni, že projasnujete život i dalším lidem. Dekuji.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského obcana zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdaju prostrednictvím GoGetFunding.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Mirka


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |