Home > > Montague Keen - 11. ríjna 2015

Montague Keen - 11. ríjna 2015

Každým dnem je zrejmejší, že dojde k záverecnému velkému posunu. Ti, co jsou do toho zaangažováni, se sešli v USA a vymysleli plány na vytvorení Nového Svetového Rádu. Naplánovali obrovskou OPERACI POD FALEŠNOU VLAJKOU, která jim pomuže odstranit mnoho lidí ze Zeme. Veroniko, kdysi jsem ti vysvetlil, že duše opustí tela dríve, než uderí katastrofa. Chaos, lži, úskoky; je težké rozeznat, cemu verit. Odmítejte chovat se jako ovce, protože každý z vás se musí rozhodnout. Urcite si udelejte vlastní pruzkumy, protože tato volba rozhodne o tom, zda prežijete a vytvoríte svet bez korupce. Stací jenom, abyste se porozhlídli, a uvidíte dábelské plány Kabaly v akci. Lidé jsou placeni jako žoldáci, aby znicili Evropu. Kabala se pyšne vychloubá, že to delají. To vše je videt, když si udeláte cas, abyste se na to podívali. Skutecne budete pouze sedet na zadku a dovolíte, aby byla Zeme prevzata a bylo dovoleno znicení lidstva, aniž byste neco udelali, abyste tomu zabránili?

Jdete na posvátná místa a k ley liniím a uvolnujte posvátnou energii, která je životní sílou lidstva. Jak mužete verit tem, kdo otravují váš vzduch, vaši potravu a vaši vodu? Je to VELKÁ OTÁZKA, na kterou si musíte poctive odpovedet. Je Rusko jedinou zemí, která chrání své vlastní obyvatele? Nedovolte nechat se ukolébat do falešného pocitu bezpecí. Budte pripraveni vést lidstvo k novému zpusobu života. K takovému, který je mírový a zahrnuje všechny lidi. Musíte ríct, že to stacilo. Budou muset opustit Zemi stejným zpusobem, jak sem kdysi podvodne vstoupili a prevzali ji. Nenechte se ukolébat do víry, že jsou vašimi práteli. Oni pouze chtejí to, co máte vy a pokusí se to vzít za každou cenu. Dívají se na vás jako na své otroky, nic víc. Žijete pouze proto, abyste jim sloužili.

V minulosti melo lidstvo všechny znalosti, které potrebovalo. Podívejte se na starobylou architekturu a staré písemnosti; tehdy lidé mnohému rozumeli a naplno používali své mozky. Musíte vedet, že Kabala tyto staré vedomosti stále má a používá je proti vám. Lidstvo bylo nedobrovolne ohloupeno, a nyní používáte pouze malé procento vašich mozku. K tomu je mistrne používána kontrola mysli a také vaše televize a noviny a zejména vzdelávání a léky, a povinné ockování. Proc to prijímáte jako normu? Nemohli by to všechno udelat bez vaší spolupráce. Kdysi jsme byli všichni slepí a nevideli jsme, co nám delají. Ale nyní znáte PRAVDU. Co s tím chcete delat? Pamatujte, že jakkoliv se rozhodnete, ovlivní to všechny. Jste v tom všichni spolu. Chcete prežít anebo být zniceni? Oni nemají slitování, protože toho nejsou schopni. Pouze znicí každého, kdo jim prijde do cesty. Oni nemají svedomí. Žene je chamtivost a moc. Podívejte se, jak použili své banky, aby zpusobili bídu a znicili chudé lidi. Banky byly vytvoreny schválne, aby zpusobovaly utrpení a kontrolu.

Mají potešení z vašeho utrpení a bolesti. Dává jim to ENERGII, po níž touží. Proto stále zpusobují VÁLKU. Je jim jedno, kde; protože je to ENERGIE STRACHU a UTRPENÍ, kterou potrebují, aby mohli na Zemi žít. Nezáleží na tom, jak se ukazují - zda vystavují bohatství, které získali, anebo ukazují svého „Boha“, nebo ne. Nepatrí na Zemi. Nastal cas, aby v míru opustili lidstvo. Nyní je vás probuzeno již dost na to, abyste tomu rozumeli a víte, že se musíte pripravit na posun vpred. Padnou všechny bašty jejich korupce. Nejsou schopni zde zustat, protože když ustane všechna energie válek a zabíjení, budou mít problémy. Protože všechno utrpení vytvárí energii, kterou potrebují k žití na Zemi, takže jejich prísun životní energie bude pretnut. Lhali na váš úcet již príliš dlouho. Podívejte se do budoucnosti. Mužete v ní vytvorit vše, co chcete.

My, na této strane života, pracujeme po vašem boku, abychom zabránili tretí svetové válce. Kabala využívá v každou príležitost, aby prosadila válku - všemu zpusoby jaké si jenom dovedete predstavit. Naštestí již jejich LŽI neprijímáte. Ale oni se nevzdají lehce. Pokusí se znicit toho tolik, kolik budou moct, než odejdou. Budte vdecni, že odcházejí.

Pomoc prijde, to vše je v plánu. Otevre se nový zpusob života, bez omezení minulosti. Již nikdy nebudou žádná náboženství ani politické strany, aby vás korumpovaly a ovládaly. Otevre se vám duchovní život, a vy se prímo opet spojíte se Zdrojem. Opet již nebudou žádní prostredníci. Všichni falešní proroci budou muset odstoupit, když se ukáže, že vše, o cem ucí, je jenom o ovládání.

Dojde k tomu rychle, když padne Kabala, protože ta s sebou vezme všechnu korupci, kterou potrebovala, aby držela lidstvo pod kontrolou. SVOBODA je nádherná zkušenost. Svoboda myšlení, videní, cítení, zkoumání a svoboda stát se vším, cím být mužete. To vše je pred vámi. Uvítejte to s otevrenou nárucí

Veroniko, kdybys´ mela predstavu, proti cemu stojíš, byla bys´ šokována. Co se musí stát, se stane, nelze to zastavit. Když se každý rozhodne, že chce být SVOBODNÝ, tak SVOBODNÝ bude.

Má drahá, sdílím tvou frustraci. Veci nejdou dostatecne rychle. Ale láska svítí svetlem, které nelze uhasit.


Website: The Montague Keen Foundation
Preklad: Zelmira


Na zaslání príspevku Nadaci k porízení nového Centra v Irsku, mužete použít Paypal.
Jakýkoliv príspevek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zduraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |