Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 28. ledna, 2018Montague Keen - 28. ledna, 2018

Na Zemi zuří bitva o kontrolu nad myslí lidí. Čas Kabaly je téměř u konce. Vždy se báli jenom jedné věci: že se obyčejní lidé probudí a uvědomí si, jaké má s nimi Kabala plány a že se obrátí proti ní. Brzy budou příslušníci Kabaly vydáni na milost těm, které se snaží zničit a to je děsí. Jsou zcela závislí na tom, abyste jim sloužili, a tak zjistili jejich stálou existenci na Zemi. Jenom peníze nebudou stačit. Je to pro ně tvrdá lekce, protože přestože nás nesnáší a pohrdají námi, bez naší pomoci nemohou existovat. To není dobrá pozice, v níž se ocitli, že?

Vše, co Kabala potřebovala, si vzala od vás, zatímco vás ukolébala do falešného pocitu bezpečí. Postarala se, abyste bojovali v jejích válkách a ona si pak vzala kořist. Co jste z toho měli? Jenom zranění a utrpení, když jste vraždili své bližní. Pamatujte si má slova, přátelé, kdyby se Hillary Clintonová stala prezidentkou USA, teď byste byli zataženi do třetí světové války. Kabala je zoufala a bude se za každou cenu snažit vytvořit důvod pro válku. Nedovolte, aby vás dotlačili k tomu, že přijmete nějaký z důvodů, které vám uvedou. Vás je 99%, tak využijte sílu, kterou vám to dává.

Buďte připraveni na vše, co se objeví a postarejte se, abyste měli dostatek potravin a vody na přežití, dokud se věci neusadí a nebude obnoveno zásobování. Je to nevyhnutelné, protože když zavřou banky, bude to mít dopad na všechno. Pomoc přijde za pomoci replikátorů, atd., aby byl přechod snazší. Zlovolný systém kontrol, který vládne na Zemi, musí zmizet. Jejich čas končí. Budou bojovat, aby zůstali u moci, ale nebude to dovoleno.

Budoucnost, kterou vytvoříte, bude založena na pravdě. Všechny systémy kontroly, které jsou založeny na FALEŠNÝCH NÁBOŽENSTVÍCH A FALEŠNÝCH DĚJINÁCH budou odstraněny a zničeny, aby se lidstvo dovědělo, jaký je skutečný účel jeho žití na Zemi. Člověk se naučí vážit si svého bližního a přijímat odlišnosti, protože to je naším úkolem na Zemi, v této slibné době změn. Od každého z vás se toho tolik očekává, když se otevřete svému pravému poslání. Jsou tací, kteří mají v tomto přechodu svou roli, u nichž si Kabala dala velkou práci, aby je našla a uvěznila na základě falešných obvinění. Prosím, modlete se a pomozte, jak jen můžete. Potřebujeme vás všechny, aby se přechod uskutečnil. Podpořte jeden druhého a pomáhejte, kde je potřeba pomoci. Vy všichni pracujete pro jeden společný cíl.

Vypadá to, že Kabala vyrukuje s Projektem Modrý paprsek. Mají v úmyslu promítat na nebe obrázky, stejně jako promítali letadla na věže dvojčata v New Yorku, aby vytvořili iluzi útoku. Udělají to, aby masy vyděsili a přiměli je k poslušnosti. Nicméně, naši přátelé z Andromedy se sami ukážou a přijdou nám na pomoc. Jsou to naši přátelé. Potvrdili to v r. 2010, je to zaznamenané na pásce. Modrý paprsek bude posledním zoufalým pokusem Kabaly o znovu získání moci. Nenechte se jimi ošálit.

Project Blue Beam (YouTube) (Projekt Modrý paprsek)

My na této straně života vidíme a jsme si plně vědomi toho, jak zoufale se Kabala snaží zničit a odstranit p.Trumpa. Trump je obchodník, ne politik, takže je odpovědný pouze svému svědomí. Nenechá se snadno ošálit politiky a dělá to nejlepší, co může pro Ameriku a pro lidi, kteří potřebují práci a domov. Můžete vidět výsledky, kterých dosáhl. Kdyby bylo víc takových lidí, jako je p. Trump, aby provedli ve svých zemích takové změny. Je jako závan čerstvého vzduchu; tne do stagnující propasti americké politiky.

Q-Anon's Explosive New Post (YouTube)

Země se chystá setřást okovy Kabaly. Její dny jsou sečteny. Poprvé ochutnáte svobodu. Všechna kontrola Kabaly bude odstraněna a znovu zasvítí Slunce, které lidskou rasu opět nabije a ozdraví. Vaše počasí bude opět přírodním procesem, jakým kdysi bývalo. Potraviny budou růst na přirozené půdě, ne na půdě plné chemikálií. Potraviny budou opět absorbovat vitamín D ze Slunce a člověk bude opět vzkvétat, jak tomu bylo v minulosti. Snažíme se o toto: aby lidské bytosti na Zemi opět vzkvétaly.

Chcete nám pomoct toho dosáhnout? Již žádné války, ale mír a harmonii pro všechny. Víte, že zabíjení musí přestat. Paraziti musí Zemi opustit. On nemají v úmyslu žít v míru, protože aby oni mohli tady žít, potřebují místo kyslíku ovzduší strachu a prolévání krve. Lidstvo již není ochotno dopustit, aby byly děti těmito PARAZITY BRUTÁLNĚ, RITUÁLNĚ ZNÁSILŇOVANY, MUČENY A SNĚDENY. To teď musí přestat. V minulosti se to přehlíželo a tolerovalo již příliš dlouho. Již to není možné dál skrývat.

Má drahá, ano . . . byla ti podána správná informace o tom, odkud ty útoky pocházejí. Oni také ztrácejí svou moc.

Navždy tvůj oddaný Monty.

Zpráva od VERONIKY KEEN

Prosím, postarejte se o to, aby se Davidovi McCannovi dostalo spravedlnosti. Ukažte zkorumpovanému justičnímu systému v Americe, že jej sledujeme. Můžeme to udělat tak, že budeme Davemu posílat pohledy nebo dopisy. Vězeňské úřady čtou všechnu korespondenci, všeho si všímají. Dave je jedním z nás a my ho podporujeme. Můžeme se postarat o to, aby byla odhalena úplná pravda o tom, jak na něj byla ušita léčka. Kdyby nebyl pro lidstvo důležitý, Kabala by se tolik nesnažila, aby ho zavřela.

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Mám Davidovo svolení, abych vás jeho jménem požádala o pomoc. Je vám velmi vděčný, že se o něj zajímáte. Uvízl v Americe; bez přátel, rodiny, nechodí za ním žádné návštěvy.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Davida Mc Canna, Ira, zadrženého v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdajů pomocí GeGetFunding.)


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge