Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 4. února, 2018Montague Keen - 4. února, 2018

My, ve světě Ducha usilujeme o systematické odstraňování temné kontroly nad Zemí. Mohu vám říct, že to hezky postupuje. Mnozí z vás jste si toho vědomi. Potřebujeme vaši energii a vaši ochotu pomáhat tomuto procesu. Za několik měsíců uvidíte, jak se to bude dít. David je součástí této transformace. To je SKUTEČNÁ PRIČINA toho, proč je ve vězení. Vězte, že děláte pokroky. Vaše touha po míru a ochraně pro lidstvo vytvoří energii potřebnou k tomu, aby se to stalo. Ve chvíli, kdy toto píši, třídimenzionální svět mizí. Děje se mnoho věcí. NASTAL ČAS.

Naše plány nemůžeme zveřejnit. Věřte nám, pracujte s námi a vše, co je temné a antihumánní bude odstraněno. Slíbil jsem vám, že ti, co infiltrovali Zemi, Annunakové, budou jednoho dne odstraněni. Jejich plány na vyhubení lidstva SE NIKDY NENAPLNÍ.

My, v posmrtném životě, čas nepoužíváme, ale několik příštích týdnů bude velmi důležitých. Někdy je obtížné odhadnout, kdy se věci stanou. Nemůžeme vám říct o práci, kterou moje žena dělá. Nebylo by to bezpečné. Musí dokončit svoji práci, kterou dělá na Zemi pro jednoho člověka, který je ve vězení. Pracujte společně, protože vaše spojené energie rychleji přinesou změny.

My, ve světě ducha, chceme poděkovat těm, kdo vynaložili úsilí a napsali Davidovi. Díky tomu se zase cítí jako člověk. Nikdy nepochopíte, kolik pro něj vaše dopisy a pohledy znamenají. Z celého srdce vám děkuje. Jednoho, dne, brzy, vám bude moct poděkovat osobně.

Vzkaz od Veroniky: David má rád rugbyové zápasy Six Nation Rugby. On sám rugby hrával. Prosím, napište mu o tom.

Ti, kdo z pozadí všechno kontrolují, jsou každým dnem odhalováni. Oni potřebují zabíjet, dostat z miminek jejich krev a tu krev pít, aby mohli na Zemi přežít. Chraňte svá miminka a své děti, protože paraziti se na ně dívají jako na potravu. Podívejte se na počet dětí, které zmizí beze stopy. Pak si uvědomíte rozsah těchto zločinných praktik. Ta čísla musí být zveřejněna. Policie říká, že si tato čísla nezaznamenává. O čem to vypovídá? Ovšem jsou schopni vám říct podrobnosti, týkající se ukradených vozidel. Tím, že znemožňují, aby se tato čísla dostala na veřejnost, se vlastně na těchto děsivých praktikách podílejí.

Zpráva od Veroniky

Musela jsem přestat psát s Montym kvůli tomu, že přicházelo velmi mnoho telefonátů s informacemi, na které bylo třeba okamžitě reagovat. Byl to mimořádný týden. Velmi stresující. Doufám, že s Montym budu moct pokračovat zítra.

Prosím, podívejte se na tato videa, protože toho hodně vysvětlují.

Rothschild Genocide: Innovating the Population to Zero (Stop the Crime.net)
Genocida Rothschildů: inovace populace na nulu.

Qanon Conjecture 2.9.18. Domněnky Q anon z 9. 2. 2018. Co se stane? Kdo byl uvězněn?

Zpráva od Veroniky Keen:

Prosím, postarejte se o to, aby se Davidovi McCannovi dostalo spravedlnosti. Ukažte zkorumpovanému justičnímu systému v Americe, že jej sledujeme. Můžeme to udělat tak, že budeme Davemu posílat pohledy nebo dopisy. Vězeňské úřady čtou všechnu korespondenci, všeho si všímají. Dave je jedním z nás a my ho podporujeme. Můžeme se postarat o to, aby byla odhalena úplná pravda o tom, jak na něj byla připravena léčka. Kdyby nebyl pro lidstvo důležitý, Kabala by se tolik nesnažila, aby ho zavřela.

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Mám Davidovo svolení, abych vás jeho jménem požádala o pomoc. Je vám velmi vděčný, že se o něj zajímáte. Uvízl v Americe; bez přátel, rodiny, nechodí za ním žádné návštěvy.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Dave Mc Canna, irského občana, zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdajů prostřednictvím GoGetFunding).
Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge