Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 27. května, 2018Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 27. května, 2018

V těchto dobách změny se cítíte být přitahováni do různých směrů, což je pro mnohé z vás matoucí. Chtěli byste věřit, že to, co vám říkají vaše vlády, je pravda, ale všechny důkazy ukazují na to, že ty sledují nějaký plán.

P. Trump s nimi nepeče. Oni udělají vše, co je v jejich silách, aby vás přinutili přijmout to, co mají naplánováno. Odebírají vám peníze, aby mohli dokončit kontrolu nad masami. Přemýšlejte chvilku, jaký chaos by tato akce způsobila: nebyly by peníze na potraviny, ani na přístřeší.

Do takové budoucnosti kráčíte, pokud neotevřete oči, nepozvednete svůj hlas a neodmítnete spolupracovat v souladu s plánem Kabaly, který má pro vás nachystaný. Pro nás, na této straně života, nám přijde ohromující, že jsou ještě lidé, kteří věří Kabale a kteří chtějí věřit, že s nimi bude vše v pořádku. Nedokážu ani vyslovit, jaký je to bláhový postoj. Pouze vy můžete ten plán změnit. Můžete vytvořit svět míru a lásky. Je to vaše chvíle: chopte se jí, vyjděte z temnoty dneška a vytvořte si budoucnost vašich snů. Vše, co k tomu potřebujete, je odvaha.

Jste mocnější, než si dovedete představit. Kabala vám řekla, že jste na ní závislí. Není to pravda. V okamžiku, kdy si vezmete svou moc zpátky, je s ní konec. Již v tuto chvíli jste mocnější, než si dovedete představit.

Načasování je správné. Vy jste dali Kabale svou moc. Nyní si ji můžete vzít zpátky. Je vaše. Bláhově jste dovolili, aby 1% převzalo od vás, kterých je 99%, moc a vládu. Věřte mi, bojí se vás, když vidí, že otevíráte oči a vidíte, že jsou to parazité, kterými skutečně jsou. Existuje pozoruhodný rozhovor, kde je vysvětleno, jak došlo k převzetí moci. Hovoří v něm člověk, který patřil k Iluminátům a otázky klada Saša Stone, který pracuje se světlem na probouzení mas. Sašova práce je známá po celém světě. Dělá základní práci, v rámci příprav jeho nadace Nová Země. Dvakrát navštívil Davida ve věznici ve Fresnu. My, v duchu, mu za to tleskáme a také za jeho laskavost a přátelství k mé ženě. Saša se o lidstvo stará. Poslechněte si jeho slova. Má odvahu promlouvat. On a jeho společníci mysleli na všechny eventuality. Jsou připraveni ukazovat cestu s volnými energiemi, atd. Přeji si, aby bylo víc takových jako je Saša, kdo mají odvahu připravit se na budoucnost, jakou lidstvo potřebuje. Poučte se z minulosti, připravte se na budoucnost.

A Conversation with ex-Illuminati insider Ronald Bernard and Sacha Stone /Rozhovor s informátorem, bývalým Iluminátem Ronaldem Bernardem a Sašou Stonem

Když spolupracujete, dokážete vytvořit budoucnost, o jaké teď můžete jenom snít. Ptejte se sami sebe: opravdu chcete, aby vaše děti vyrůstaly v tak šíleném světě, v jakém musíte trpět vy? Učili jste se dějinám, které nejsou pravdivé. Bylo vám „doporučeno“, abyste jedli potraviny, které Kabala kontaminovala. Byli jste nuceni přijímat léky a očkování, které škodí lidskému tělu. Vše bylo vytvořeno k tomu, aby to lidský život ničilo. I vaše boty najednou dostaly gumovou podrážku, abyste se nemohli spojovat s energií Země a se všemi přírodními povrchy.

Na naší zahradě jsi chodila bosa a cítila pod nohami energii. To je další věc, od které jste byli odstřiženi: vaše spojení se Vším Co Je. Veronika a já jsme na naší farmě rádi chodili pěšky a spojovali jsme se s přírodou a s obilím, které jsem pěstoval. Byli byste ohromeni, jak je to dobré pro duši, spojovat se s přírodou. Chodit ruku v ruce po břehu moře je božské. Měli jsme to rádi, protože to nás spojovalo s přírodou. Prosté věci jsou vždy nejlepší. Takové vzpomínky žijí věčně.

Nenávistné tažení proti lidstvu se odehrává každý den ve vaší televizi a v novinách. Máte to před nosem a přece existují lidi, co to nechtějí vidět. Chrlí na vás propagandu každý den. Je to urážlivé, je to odpudivé, a přece na to důvěřivci skočí a chtějí ještě. Ti, co mají mozek, vidí, o co jde a odmítají dodat tomu energii, o kterou je jim usilováno.

Přemýšlejte sami za sebe; odmítněte nechat se vést jako ovce na porážku. Jste pro ně potravou. Oni jedí vaše děti a pijí jejich krev. Nenávidí lidi a přece je jedí, aby mohli na Zemi přežít. Způsobují, že lidé velmi těžce přežívají, podobně jako má žena. Dobře známý přítel, M.J. zavolal, aby dal Veronice vědět, že na něj bylo těžce zaútočeno. Všichni ti, kterým v té oblasti také zavolal, jsou rovněž pod útokem. Ti, které Kabala neumlčela, procházejí těžkým obdobím. Veronika byla nakažena lipo edémem. S tím se velmi těžce žije. Snaží se zablokovat její lymfatický systém a tím její život ukončit. Veronika by uvítala nějaká doporučení ohledně situace, v níž se nachází.

Jedna laskavá paní poslala Veronice text, který doporučuje každému, aby si ho přeříkal každý den a uvolnil se tak ze spojení s Temnými silami, s nimiž jste možná spojeni z minulých životů. Prosím udělejte to pro svou ochranu.

Má drahá, život je stále těžší, každým dnem. Na vás tři používají tolik energie. Buď si jista, že se jim nepovede udržet vás při zemi.

Tvůj navždy oddaný Monty.

ODSTRANĚNÍ PRVOTNÍCH SMLUV

Ve jménu mé Duše
ve jménu SIL SVĚTLA
ruším a zneplatňuji všechny mé minulé smlouvy a dohody se Silami temna.

Všechny temné dohody jsou teď, bez ohledu na jejich obsah, bez ohledu na mé podvědomé programy, na základě mé svobodné vůle zrušeny. Prohlašuji, že jsem z těchto dohod vyvázán/a a také z veškerého vlivu Temných sil. Nyní prohlašuji, že plně a vědomě spolupracuji se Silami Světla.
Nyní prohlašuji a přikazuji, aby byl můj život veden v plném souladu s Božským plánem. Nařizuji, aby se v mém životě manifestovaly zázraky tak, aby se mně a všem zúčastněným manifestovalo štěstí.
Tak to je a tak to bude.

Dave
Velké poděkování všem z vás, kdo jste se na něj nakontaktovali. Požádal mě, abych vám připomenula, abyste mu neposílali poštovní známky ani nic jiného s leskem, protože je věznice vrátí odesílateli a David je již nikdy neuvidí. Věci lze posílat pouze přes vězeňský obchod.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského občana zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdajů prostřednictvím GoGetFunding.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge