Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 21. Září 2014

Montague Keen - 21. Září 2014

Moje drahá, prožíváš mnoho dramatických změn. Jsou potřebné, aby zvedly tvoji vibrační energii v rámci přípravy na dokončení tvého poslání. Pomáháme ti. Pokoušíme se zmenšit bolest této cesty. Musíš se stát tím, kým jsi. Tuto cestu dokončíš. Dej si pozor na ty, kteří se pokoušejí infiltrovat se sliby že pomůžou, kteří mluví o světle a lásce, ale jejich jediným záměrem je zničit světlo. Útoky, které jsi zažila při návštěvě Irska tě velmi zasáhly. Začínáš se z toho dostávat. Ta osoba se stále pokouší ti uškodit, a také naší práci, ale nepodaří se jí to. Byla odhalena. Úsilí, které Kabala vyvíjí, když se pokouší zamezit setkání, je docela velké. Ukazuje, jak se bojí každého, kdo by tam uvolňoval energii. Plánované setkání se nyní nemůže uskutečnit, protože by bylo mnoho vzruchů kolem klíčových lidí. Uděláme, co máme v úmyslu, ale nedáme Kabale o tom předem vědět. Překvapíme je, když bude k tomu vhodný čas. Ti, kdo požadují, aby se vše napsalo, nemají ani potuchy jak by to mohlo být šílené. Jsou stále chyceni ve 3D způsobech a nevidí za ně.

Mnozí z vás prožíváte prožitky z minulosti, abyste aktivovali vzpomínky na to, kdo jste, aby vám to pomohlo napojit se na to, co je od vás v tomto životě očekáváno. Pomůže vám to uvědomit si nebezpečí, která na vás číhají, protože temní využijí každou slabost, které se mohou chytit.

Moje drahá, bylo potřebné abys´ znovu prožila zážitek smrti, ke které došlo v Egyptě, z rukou velekněžky. Ukradla ti energii. Nyní je čas povolat tuto energii zpátky, protože je tvoje. Byla to velmi bolestná zkušenost. Zajistil jsem, abys´ nebyla sama. Odkrylo to tolik informací a vysvětlilo to mnoho o tomto životě. Mnozí, mnozí z vás jsou z Atlantidy, vrátili jste se, abyste napravili škodu, ke které tehdy došlo. Setkáváte se a pracujete společně, abyste obnovili světlo. Na Zemi jsou další, kteří nosí MASKY, aby skryli pravdu o svých záměrech. Blázni, kteří hledají vzrušení, skočí na každou novinku a křičí o podvodu a korupci. Jsou od Kabaly zvyklí, že vidí podvod i tam, kde žádný není.

Nyní se nacházíte několik týdnů od největšího překvapení vašeho života. Všichni ti, kdo spí, se budou muset probudit k PRAVDĚ a budou muset čelit její realitě. Mnozí, jako já, se snažili vás jemně vzbudit, ale strach vás držel zamčené ve falešné realitě. Je lepší být vzhůru, být vědom a připraven.

Důvodem pro Centra na celém světě je, abyste mohli vytvořit svět dostatku a abyste odstranili vše, co je zkorumpované. Myslete na to…Kabala vyrábí všechny potraviny, dodává vodu a peníze, které nyní potřebujete, abyste mohli existovat. Když budou odstraněny (a budou), co vám zůstane? Kam půjdete pro pomoc?

Ti, kdo žijí ve strachu, se budou snažit říkat, že vytvářím strach. Jenom vám ukazuji, co vám rychle přichází do cesty. Ti, kdo vám lhali o plánech svých zemí, udělali lidstvu medvědí službu. Vaše pomoc je potřebná, abyste připravili a vytvořili Centra a vyzvali ty, kteří chtějí v těchto Centrech sloužit. Vaše příspěvku pomohou, aby se to uskutečnilo. Veronika je potřebuje založit, než odejde k Duchu. Ti, kteří se domnívají, že chce, abyste jí obstarali nový dům, jsou velmi daleko od pravdy. Zeptejte se sami sebe, zda by se opravdu ve svých 77 letech odstěhovala od své rodiny? Ujala se této práce předtím, než se vrátila na Zemi. Já, Monty, jsem ji na to připravil. Musel jsem se znovu připojit k Síti na druhé straně, abych ji odtud vedl. Společně se pokusíme připravit váš budoucí život na Zemi, jaký by měl být, s odstraněnou veškerou korupcí. Každý by měl přispět svým dílem, aby přinesl Světlo. Pomoc je k dispozici pro ty, kdo ji potřebují.

Všude kolem vás zuří boj, který není vaším 3D zrakem viditelný, takže ho nemůžete jasně vidět. Ti, kdo to mohou vidět, se vás pokoušejí na to upozornit. Všechny operace pod falešnou vlajkou by vás měly zalarmovat ohledně toho, k čemu se Kabala chystá, co je připravena udělat, aby se udržela u moci.

Nevěřte pohádkám těch, kdo se vás pokoušejí ukolíbat do falešného pocitu bezpečí, a ponechávají vás napospas plánům Temných. Toto je Závěrečná Hra; musíte se rozhodnout. Až bude na Zemi ustanoveno Světlo, vše bude jasnější. Je to velmi tvrdé pro ty, kteří odhalují pravdu. Je na nich útočeno z mnoha úrovní. Ti z Kabaly bojují o svoji existenci, ale oni nepatří na Zem. Jejich snaha o převzetí Země selhala. Nyní prožíváte závěrečné etapy jejich snahy převzít úplnou vládu nad vaší planetou. Není to příjemné – VÁLKA není nikdy příjemná. Jejich lživé pokusy začít Třetí světovou válku jim nevychází. Takže jsou zoufalí a nebezpeční. Každým dnem ztrácejí sílu. Ti, kdo jsou probuzeni, jejich lži prohlédnou a nepodpoří je. Pomáhejte si navzájem odstranit strach. Bez ohledu na to, co Kabala dělá, aby vytvořila strach, neskočte ji na to.

Dívejte se do budoucnosti, kterou vytváříte. Žádná nespravedlnost, žádná válka: všichni žijí v harmonii, bez bariér vytvořených náboženstvími a státy. Tak to bude, když se naše dva světy spojí v míru a lásce. Prosím, pošlete světlo a lásku těm, kteří jsou potřební k tomu, aby pomohli vytvořit lepší svět pro všechny. Společně to uděláte.

Moje drahá, útoky na tebe ukazují, jak se naší práce Kabala bojí. Buď ujištěna, našemu úkolu nemohou zabránit. Prosím, odpočívej, budeš potřebovat sílu.

Tvůj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge