Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 18. března, 2018Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 18. března, 2018

Kabala se tak zoufale snaží udržet si moc, že je připravena udělat cokoli, aby zabránila tomu, co se má nevyhnutně stát. Byly jim nabídnuty různé možnosti očistit se, změnit své způsoby a omluvit se za své strašlivé zločiny proti lidstvu, ale rozhodli se, že to neudělají. Teď sledujete jejich poslední pokusy začít třetí světovou válku. Je to zřejmé i těm, kdo jsou pod jejich kontrolou. Kabala používala válku stále a znovu- vždy, když měla problémy anebo když hrozilo, že bude odhalena. To je důvod, proč vlastní a udržuje válečnou mašinerii na celém světě. Kabala vyrábí všechno, co je pro válku potřebné. Její vraždící mašinerie je vždy připravena. Nikdy nezapomeňte na „ZBRANĚ HROMADNÉHO NIČENÍ“. VŠICHNI JSTE BYLI TĚMI LŽEMI OBELHÁNI.

Vlastní média, takže kontrolují všechny informace, které se k vám dostanou. Poučte se z minulých chyb. Nenechte se znovu obelhat. Prokoukněte je. Přestaňte být loutkami Kabaly. Máte za povinnost zjišťovat pro sebe pravdu a jednat dle toho. Nikdy ve vaší historii nebyla korupce víc zřejmá, než je tomu dnes. Zorganizují mnohem víc útoků, všechno to budou zinscenované události, aby si zajistili, že lidé bez mozku to spolknou. Tolikrát vás podvodem dostali do války. Poučíte se někdy, že je to způsob, jak vás Kabala vyvražďuje? To je SKUTEČNOST.

Kabala si vůbec neváží lidského života. Svůj kyslík získávají ze zabíjení, strachu a utrpení těch, které vraždí. Každý rok zabijí tisíce dětí. K lidským obětem dochází každý den a vy jste se rozhodli nehledat ty, co jsou za to odpovědni. PROČ? Jednoho dne si přijdou pro vás. Kdo se za vás postaví? Tím, že před tím vším zavíráte oči, jste vinni, neboť umožňujete, aby se to dělo a budete se za to zodpovídat.

Nevěřte ničemu, co je v televizi či v novinách, protože ty všechny vlastní Kabala. Jejich účelem je držet vás pod kontrolou Kabaly. Naskytla se příležitost k osvobození; jednejte dle toho. Odstraňte vše, co je temné, vše, co z vás dělá otroky. Země patří vám. Neproviňte se tím, že byste ji zničili. Všude na světě se špatným lidem povedlo získat moc. Sledujte, jak se vzájemně podporují, zatímco ničí lidskou rasu. Pozorně se dívejte na tzv. vůdce, jak se dostali moci. Bylo to pečlivě připraveno. Každý z vás má hlas, tak ho využijte, abyste zabránili dalšímu zabíjení. Válka nikdy není řešením.

Spojte se se svým Vyšším Já a buďte v klidu, protože všechno vědění je ve vás. Uvnitř máte vzpomínky na všechny životy, které jste kdy žili. Vše co musíte udělat je, že se do toho ponoříte. Budete překvapeni, kolik toho víte. Když jdete na některá místa, zdají se vám známá a přece víte, že v tomto životě jste tam nebyli. Protože jste tam byli v minulém životě. Když se s někým setkáte poprvé a cítíte, že ho znáte, poznáváte ho z minulého života. Někdy vidíte nějaké místo a cítíte strach. Přemůže vás temnota. Je to proto, že se vám na tom místě stalo něco zlého. Palác Alexandra v Londýně představuje pro Veroniku špatné vzpomínky. Naproti tomu Egypt byl pro nás oba magický a vzrušující.

Vaše mysle jsou neustále bombardovány hlukem. Je to děláno úmyslně, aby vám zabránili přemýšlet nad sebou a spojit se se vším, co je pro lidský život důležité. Spojování se s přírodou je krásný způsob jak se spojit se VŠÍM CO JE. Meditujte, abyste se spojili s tím, kým opravdu jste. Spojujte se se svým vlastním osobním posláním v tomto životě. Mnozí přišli z jiných planet, aby lidem pomohli v osvobození se od otroctví a aby jim pomohli opět najít své pravé já. Vaše lidství z vás bylo vytlučeno. Spadli jste na úroveň, v níž dnes jste. Ale teď jste moudřejší. Je čas zase se pozvednout a být lidskou bytostí, o níž ve svém srdci víte, že jí jste. Lidé, kteří mají úctu k životu nikdy nepůjdou do války proti svým bližním. Proto odmítněte nechat se klamat s cílem, abyste s válkou souhlasili. Viděli jste, že by Tony Blair a George Bush ve svých válkách bojovali? Viděli jste pouze, že Tony a George měli ze svých válek radost. Nedovedli skrývat své vzrušení. Buďte si jisti, že vám nikdy o důvodu pro válku neřekli.

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA OD KENa O'KEEFEho (pozn.př.: ve videu se hovoří, že je třeba zničit stávající finanční systém, který z nás dělá své otroky)

Pro ty, co se snaží probudit druhé, aby si uvědomili, jaká je pravda, jsou to nebezpečné časy. Utrpení, které musela má žena 5. března prožít, bylo strašlivé. Cítila, že byla znovu znásilněna.

POZNÁMKA OD VERONIKY

Když jsem byla mladá, brutálně mě znásilnil kněz. Měla jsem pocit, že jsem byla znovu znásilněna. Mám problémy s mým mailovým účtem na TalkTalku, tak jsem si u nich stěžovala. Pak mi volal muž, který řekl, že je od nich a že bude problém řešit. Věřila jsem mu. Řekl mi, ať jdu k počítači a já šla. ON UŽ NA MÉM POČÍTAČI BYL. Dělal tam všechno možné. Měl pomocníka, který ukázal můj bankovní účet. Byla jsem v šoku. Před mýma očima vzal penze z mého účtu. Okamžitě jsem vypnula počítač a přerušila telefonický hovor, protože telefon příšerně pískal. Oba muži stále zvonili na obou telefonních linkách Nevěřím, že by to byli amatéři. Byli to experti a chtěli mě vystrašit a ukázat mi, co dovedou. Zůstala jsem velmi vystresovaná, cítila jsem se ohrožena a byla jsem dva dny bez počítače. Také mi do něj nasadili viry. Zpráva od počítačového experta, který se mi na počítač později díval, říká, že ti, co zaútočili na můj počítač, použili Kaspersky Virus Removal Tool.

Kabala využije všechny možnosti, aby se udržela u moci. Nikdo není v bezpečí. Ve svém odhodlání zůstat u moci se chovají velmi cílevědomě. Dokonce dopustí, aby bylo na někoho, kdo k nim patří, veřejně zaútočeno a byl pobodán, ve snaze vás přesvědčit, abyste se vrátili do řady. KABALA SE VÁS TEĎ BOJÍ, TAK SE POSTARÁ, ABYSTE SE NECÍTILI BEZPEČNĚ, abyste podpořili jejich válečné plány. Probuďte se!

Má drahá, po tomto útoku se cítíš bezmocná a vydaná na pospas. Ale vyřešila jsi i horší věci. Má pokrevní rodina se v době po mé smrti chovala jako čisté zlo a podle jejího domnělého práva si vzala vše, co jsem Ti nechal. Ale přežila jsi a pokročila a opět to tak bude, má drahá.

Tvůj navždy oddaný Monty.

ZPRÁVA OD DAVIDA

Pro všechny, co mi napsali: dali jste mi něco, na co mohu každý den těšit. Teď je můj život úplně jiný. Všem vám děkuji.

KOMENTÁŘ OD VERONIKY

Irsko vyhrálo ragbyové mistrovství na den sv. Patrika. Řekla jsem Davidovi, jak to hráli, protože mě požádal, abych se na hru dívala místo něj a já to udělala. Irsko 24, Anglie 10, a to je výsledek, který ho potěšil. Díky vám se znovu cítí jako člověk. Jednoho dne vám poděkuje on sám. 5. dubna má narozeniny. Stále má ještě blahopřání, co jsem mu poslala vloni. Včera mi ho přečetl. Díky vám se mu změnil život a já vám za to děkuji.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Mám Davidovo svolení, abych vás požádala, abyste mu pomáhali. Je velmi vděčný, že jste se mu ozvali. Uvízl v Americe bez přátel a rodiny, nemá vůbec žádné návštěvy.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

(Spravedlnost pro Dave Mc Canna, irského občana, uvězněného v Kalifornii. Sbírka na právní výlohy prostřednictvím GoGetFunding.)


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge