Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 17. července, 2016Montague Keen - 17. července, 2016

Váš svět je v této době na pokraji změny; změny větší, než si kdokoli z vás dovede představit. Stateční lidé z Anglie, kteří hlasovali pro Brexit, udělali první krok. Jednání pokračují, dochází k dohodám a ti, kdo chtějí, se vzdávají své nadvlády a pracují po boku lidstva, prosíce, aby jim bylo dovoleno zůstat na Zemi. Je potřebné, aby lidstvu vrátili vše, co podvodem vzali. Přestože chtějí zůstat, stále otálejí s vydáním svého bohatství a postavení. Vše co mají, ukradli lidstvu a musí to být vráceno. Tolik z vás si pouze začíná uvědomovat, že tyto vládnoucí třídy, které se podmanily Zemi, nemají vůbec právo být na Zemi a mohou zůstat pouze pokud bude lidstvo souhlasit, aby zůstaly a pracovaly spolu s vámi. Musí být odhalena úplná PRAVDA, aby každý rozuměl situaci. Pravda o tom, kdo jste, jak mocný je každý z vás, to vše bylo před vámi tajeno. Vaše spojení s vaším Stvořitelem bylo narušeno náboženstvím. Všechna náboženství se musí zodpovídat za zločiny proti lidstvu.

Veronika byla upozorněna, že dvě statečné duše podaly ve jménu lidstva soudní žalobu o restituce proti Vatikánu: ANNA MARIA a JAMES CLINTONOVI. Znovu vám říkám, že je to další první krok - lidstvo proti Vatikánu. Lidstvo se ještě ani plně nedotklo povrchu všech zločinů, které na něm Vatikán napáchal. Na Vatikánu je toho mnoho k odhalení, protože on je úplným opakem toho, čím se tváří, že je. Vatikán se musí zodpovídat ze svých zločinů proti lidstvu. Říkám vám, buďte připraveni, protože nemáte ani představu o rozsahu jeho zločinů. Plánům Vatikánu/Sionistů, týkajícím se lidstva, musí být zabráněno. Nemáte na výběr, ale závisí na tom vaše přežití. Tato žaloba o pozemky a zástavní práva je prvním krokem odhalujícím pravou tvář Vatikánu a toho, co představuje. Jeho ĎÁBELSKÁ chapadla jsou roztažena doširoka daleka. Ve světle nemůže přežít. Nenechte Vatikán, aby vás zničil, nesmí mu být dovoleno, aby přežil. Vatikán ovládá mnohem víc, než si vůbec dovedete představit, včetně bank, válek, všemožné korupce. Nemůže a nesmí přežít.

Estate Claim

Lien

Jak váš svět zaplavuje světlo, odhaluje vše temné a prohnilé. Vidíte, jak David Icke cestuje po světě, šíříc světlo pravdy a tisíce lidí plní haly. Lidé jsou připraveni otevřít se pravdě. Na vlády je teď pohlíženo jako na vězeňské dozorce. Všechny poslouchají NEVIDITELNOU RUKU, od které přijímají rozkazy. Všechny vlády jsou loutkami Kabaly, jinak by nevládly. Pouze až přijde skutečný vůdce, uvědomíte si, jak byly vaše vlády zkorumpované. Potřebujete vůdce, který se nechá vést srdcem, který je připraven žít a pracovat pro dobro všeho lidstva. Vůdce, který se odmítne podílet na zničení 80% lidstva. Vůdce, který zajistí, že čistá voda, čistý vzduch a potraviny bez chemie budou dostupné všem.

Každým dnem jsou Kabala a její lokajové odhalování. Na jejich hlavy byla vypsána odměna. Když utečou na Aljašku, nezaručí jim to bezpečí. Nezachrání je ani třetí světová válka. Rok 2016 je začátek KONCE hrůzovlády Kabaly. Zažijete změny, jaké jste si ani neuměli představit. Mějte soucit s těmi, kdo jsou špatně připraveni posunout se kupředu ke světlu. Chvilku to potrvá, než se naučíte spolu žít v míru a harmonii bez toho, aby zkorumpovaní na vás vymáhali svá pravidla a zákony. Naučíte se dělat rozhodnutí s ohledem na to, jak to vidí vaše srdce a ne vaše hlava. Nestane se to přes noc, vyžádá si to nějaký čas. Přemýšlejte o tom, přátelé, máte příležitost vytvořit svět osvobozený ode vší korupce a všeho, co s tím souvisí. Svět, kde budou děti vyrůstat beze strachu, že je zneužije církev či stát. Při odstraňování prohnilosti nenechte kámen na kameni. Je to vaše velká příležitost vytvořit svět, v jakém jste chtěli vyrůstat. Když uvidíte slavná jména svržena do nemilosti, vězte, že se to musí dít, aby se světlo rozšířilo do každé země vašeho světa. Nalezněte svůj hlas, přišel váš čas. Osvoboďte svoji mysl ode všeho, co vás zadržuje a obejměte světlo a staňte s tím, kým jste.

Má drahá, probouzení je vzrušující, nabývá na rychlosti. Věř světu ducha, že nalezne řešení.

Tvůj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge