Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 15. července, 2018Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 15. července, 2018

To, co jsem viděl v Londýně během návštěvy p. Trumpa, byla Kabala v akci. Viděli jste, jak ovládají masy, kdy většina lidí nemá ani potuchy, proč šli demonstrovat. Viděli jste, jak snadné je vybičovat antitrumpovskou propagandu. Obzvlášť smutné to bylo pro mě, protože patřím ke „staré škole“, kdy se ctily dobré způsoby. Lze docílit svého i bez toho, aby se člověk uchýlil k takovému nechutnému chování. Jakožto Angličan, který je po smrti, se chci hluboce omluvit za chování některých Britů během návštěvy p. Trumpa v Londýně.

Trump jel do Londýna, aby uvedl do chodu plány, které pomohou mnoha lidem. Ty plány bylo nutno projednat s královnou a pí Mayovou. Pane Trumpe, chtěl bych vám blahopřát k tomu, že jste dosáhl toho, co jste si předsevzal. Královna veřejně projevila, že p. Trumpa přijala tím, že dala najevo, že může kráčet před ní. Běžně se to nikdy nedělá. Královna ho také pozvala, aby si stoupnul do přostředka, a ona a Melania byly po jeho boku. Oni se před královnou nesklonili. To nám řeklo o návštěvě vše. Lidé by se měli probudit a uvědomit si, co jste pro nás zařídil. Doufám, že si lidé uvědomí to, co mají před nosem a že nebudou slepě přijímat vše, co jim Kabala říká. Tato strana života a Aliance jsou na vás hrdí, pane Donalde Trumpe. Děkujeme.

Kabala se při Trumpově návštěvě v Londýně poučila o jedné věci. Nezastraší ho a on bude dělat, co si předsevzal. Viděli jste, jak SE KABALA UKÁZALA v pravém světlě, když ho odsuzovala. Nemohou ho zastavit, i když všichni jejich poskoci dělají vše co mohou, aby ho zastavili. Trump chce mír a chce, aby se lidstvo naučilo žít v míru. Kabala v průběhu historie štvala jednu skupinu proti druhé. Oni tyjí z válek, strachu, z prolévání krve, kterou pijí během svých zvrácených rituálů. Již nemůžete zavírat oči před tímto barbrským chovánín. Je toho všude plno. Nesmí být dovoleno, aby takové praktiky pokračovaly. P. Trump je jediným vůdcem, který ten problém řeší. My, na této straně života, jsme mu hluboce vděčni za to, že projevil takovou odvahu a tento strašlivý problém řeší.

Energie se mění a každým dnem uvolňují další a další informace. Příslušníci Kabaly jsou vyděšeni a zoufale se snaží udržet u moci. Vše, co používali, aby drželi lidi pod kontrolou, je teď odhalováno a mnozi z vás se začínáte projevovat jako mocné bytosti světla, kterými jste. Jste mocní, Kabala není. Jediný rozdíl mezi vámi je ten, že oni mají peníze a vy ne.

Brzy budou všechny peníze zrušeny, protože nejsou pro přežití člověka zapotřebí. Vše, co potřebujete, vám bude dostupné, aniž byste za to museli platit. Všechny tyto změny jsou za dvěřmi, speciálně přichystány pro tuto dobu. Vše, co potřebujete udělat je, mentálně se připravit na to, abyste ty změny přijali. Vše, co Kabala uskutečnila, mělo za cíl zapříčinit vám strádání a těžký život. Vaše utrpení je velmi těší. To vše se má změnit. Vše, co musíte udělat, je, že řeknete: “Ne, nepřeji si svůj vlastní pád!“ Patetičtí lidé si myslí, že se Kabala o ně postará. Mohu vás ujistit, že se to nestane, protože oni vámi pohrdají. Chce to odvahu, promluvit na podporu lidstva. Je to Boží vůle, aby lidstvo přežilo a my, na této straně života, uděláme vše, co je možné, aby se váš svět opět stal rájem, jakým byl, než došlo k invazi. Vyzýváme vás k odvaze, k odvaze být tím, kým jste a k hrdosti na to, kým jste. Pamatujte, že lidé, vůči nimž jste nabádáni, abyste k nim vzhlíželi, jsou ti samí lidé, kteří mají v plánu vás zničit. Dávejte si pozor, abyste nešli proti Božímu plánu, protože až zemřete, budete voláni k odpovědnosti za své činy. Nic není skryto, vše je odhaleno.

Buďte silní, znejte svou cestu a mějte důvěru v to, že se vám povede odstranit ze Země vše, co je prohnilé. Společně proplujete přechodem. Kdybyste nebyli schopni to zvládnout, nebyli byste v této době na Zemi. Přemýšlejte o budoucnosti, kterou vytvoříte. O všem, co jste si vysnili, že by mohlo být a mnohem, mnohem víc. Vše, co lidstvo rozdělovalo, bude odstraněno a odhaleno v pravém světle a ne v podobě, jaká je vám podsouvána. Jednoho dne všichni poděkujete Donaldu Trumpovi, že se uvolil k tomu, být nástrojem spuštění přechodu.

Připravte své tělo na přechod. Jezte tolik organického ovoce a zeleniny, kolik jen můžete. Voda je důležitá, tak si obstarejte kvalitní vodu a užívejte ji, abyste z vašeho těla dostali vše, co je negativní. Čerstvý vzduch bez chemtrails: zeptejte se svých vlád, proč utrácejí vaše peníze na to, aby vás chemtrailsy zabíjely. To je zcela jistě důkazem, že vaše vlády o vás nepečují.

Velmi důležitá je mentální příprava. Vězte, že se přechod bezpochyby uskuteční. Ve skutečnosti se již děje. Všechny zločiny proti lidstvu jsu denně odhalovány. Začínáte vidět věci jak jsou a ne jak vám je říkáno, že jou. Zkažení lidé se nemají kam schovat. Ocitají se vydáni lidstvu na milost. Říkám jim: “Buďte ujištěni, že vaše hříchy si vás najdou“. Budete odhaleni. Mnozí přestanou žít. To není hra. Je to velmi skutečné. Jistí lidé byli vybráni, aby to uskutečnili. Oni velmi trpí v rukou zkorumpovaných lidí a jejich přisluhovačů. Jít proti vlastní rase není nikdy dobrý nápad, protože na konci draze zaplatíte. Jednoho dne zemřete a budete se zodpovídat za to, co jste udělali. Není z toho úniku. Buďte si jisti, že se za své činy budete zodpovídat.

Dovolte své duši, samotné podstatě toho, kým jste, aby vás vedla, když se pohybujete vpřed, do světla vyššch dimenzí. Jak je psáno, zkažení se vrátí, odkud přišli a již nikdy se na Zemi neobjeví. Ti, kdo zaprodali svou duši, půjdou také. Tak vysoká je cena za slávu a bohatsví. Je to mezi vámi a Bohem. Není do toho zapojeno žádné náboženství, protože ta všechna jsou založena na lžích. Nemáte na vybranou, musíte si uvědomit realitu vaší situace. Jste výsledkem rozhodnutí, která jste učinili – ať dobrovolně či nedobrovolně. Nastal čas nést následky rozhodnutí, které jste během života na Zemi učinili.

Má drahá, nyní znáš pravdu; otřáslo to tebou, když ses´ dověděla, až jak daleko Kabala zajde, aby vaší misi zabránila. Budou se zodpovídat za své činy v tomto i v dalším životě. Hrají nebezpečnou hru a neuspějí.

Má drahá, pracujeme s tebou, vždy po tvém boku.

Tvůj oddaný Monty.

Vzkaz od Davea McCanna
Jsem hluboce vděčný všem, kdo se na mě nakontaktovali. Hodně to pro mě znamená. Prosím, modlete se za mě. Modlete se za lidi, kterým bych měl věřit, aby byli čestní a podpořili mě. Je to velmi citlivá doba. Pravda a víra musí zvítězit.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge