Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 8. července, 2018Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 8. července, 2018

I když je toho teď hodně odhalováno, bude trvat roky, než pochopíte celkový obraz snahy o převzetí Země. Zkuste zkoumat to, co je každý den odhalováno, abyste získali plný obraz tak rychle, jak je to jen možné. Pak a jedině pak pochopíte, co je třeba udělat a jak se to musí udělat. Musíte mít k ruce všechna fakta dříve, než podniknete příslušné kroky. Budete v šoku, když uvidíte, že to, co jste přijímali jako pravdu, bude odhaleno jako totální lež. Tvářili se jako „učenci“, kteří s vámi sdíleli pravdu, zatímco pravda byla zcela jiná. Žádné náboženství nikdy pravdu neříkalo. Oni si předsevzali, že vám budou lhát, že z vás udělají otroky a bohužel, mnozí z vás jste stále pod jejich kontrolou. Chce to odvahu připustit, si že jste se mýlili.

Chcete žít svůj život podle Boha, Boha lásky, a ne v ohni pekelném a v odsouzení, jak bylo řečeno mnohým z vás. Když se lidé s tímto přesvědčením vrátí do života po životě, potřebují čas, aby vstřebali pravdu. Stydí se, protože přijímali jako pravdu tak evidentní kontrolu mysli. Budhizmus je jediné náboženství, které to má přibližně správně. Osvoboďe se, abyste mohli zkoumat plnou pravdu o tom, kdo jste a proč jste v této době na Zemi.

Vy přátelé, jste ti, kteří byli vybráni, abyste odstranili vše, co je ve vašem světě temné a zkažené. Oni vědí, že bitvu o Zemi prohráli, ale přesto se stále drží toho malého kousku moci, která jim zbyla. Bez vás, kteří jste jejich otroky, nejsou ničím. Samotné peníze je nezachrání a ony jsou vše, co mají. Budou se muset zodpovídat ze svých hříchů vůči lidstvu, které je bude soudit spravedlivě.

Tento měsíc červenec vynese na povrch mnoho informací, které byly doposud skryty. Má drahá žena byla dnes ráno v šoku, když se dověděla o rozsahu kontroly, kterou má Kabala nad vámi. Každý aspekt vašich životů je pokryt. Dokonce i ve světě sportu, kde si myslíte, že ten nejlepší vyhrává, vidíte, že je zde také o tom rozhodováno předem. Oni nikdy nenechají nic náhodě. Mají pod kontrolou vše, mnohem více, než jste si to dovedli představit.

Změna se nemůže uskutečnit, dokud vaše vlády nepřestanou používat chemtrails na zničení lidstva a obilí, na nichž závisí vaše přežití. Neměli by vás nutit očkovat vaše drahé děti. Léky, které v konečném důsledku zabíjejí, by měly být z trhuodstraněny . Plný rozsah satanistických rituálů a zabíjení by měly být odhaleny a postaveny mimo zákon. Úcta vůči mužům, ženám a dětem by měla být normou. To je váš cíl a my toho hodláme docílit. Pracují na tom obě strany života. Uspějeme.

Nadvláda Kabaly se rychle blíží ke konci. Oni s tím nepočítali, takže na to nejsou připraveni. Jejich slouhové ve vládách všude ve vašem světě mají problémy. Již se jim nevěří. Jsou odhaleni a musí čelit hněvu lidí, jejichž život byly plný utrpení. P. Trump je v tomto týdnu na návštěvě Anglie. Je tam z jediného důvodu: hodlá se vzepřít Anglii a požádat o vrácení všeho, co bylo Východu ukradeno. On nechce žádnou pompu a oslavy. Má úctu všech, kdo hledají pravdu. Je mi líto všech v Anglii, kteří si předsevzali, že ho nebudou respektovat. Ukazují tím svoji vlastní nevědomost. Obě strany života mu přejí, aby byl ve všem úspěšný. Politika je špinavá hra. Trump není politik, takže může svobodně naslouchat svému svědomí. Proto je tak obrovská snaha odstranit ho z úřadu. Kabala se ho k smti bojí, protože ho nemůže kontrolovat. Nikdy v dějinách vašeho světa neexistovalo tak obrovské úsilí odstranit prezidenta.

Buďte připraveni a mějte se na pozoru, protože věci se teď vyvíjí rychle. Banky zavírají a tím pádem mnoho lidí zůstane na „suchu“ a nebudou si moct opatřit základní věci pro život. Změna si vyžádá cca tři týdny. Zkorumpovanci a jejich pomocníci budou odstraněni, protože ti nejsou schopni postoupit kupředu. Stali se součástí Kabaly kvůli tomu, jakou pro ni dělají práci. Cítí se proto důležití, ale zaplatí za to velmi vysokou cenu.

Má žena prochází velmi těžkým obdobím. Kabala jí neumožňuje vyspat se tím, že používá černé mraky, kterými na ni v noci působí. Její nemoc je znepokojující. Je to kvůli Kabale. Mnozí z vás nechápou, že Veronika a další dva lidé měli odejít do Irska. Jeden z těch lidí, David, byl uvězněn v USA na základě falešných obvinění. Druhý člověk, paní, byla unesena a je hlídána. Nesmí s nikým mluvit. Mise v Irsku nemůže být dokončena, dokud se tito tři lidé nesejdou. My, na této straně života, děláme maximum pro to, aby se to uskutečnilo. Nevěřte lžím, prosazovaným Kabalou. Kdybyste měli představu o tom, čím tito tři lidé procházejí, aby mohli dokončit své poslání, nekritizovali byste je tolik. Kabala je bezohledná, jak se snaží udržet u vlády. Prosím, modlete se, aby tito tři lidé byli jednou svobodní, aby mohli dokončit své poslání, z čehož bude mít užitek celé lidstvo.

Má drahá, tvá snaha překonat tyto černé dny, abys´mohla dokončit své poslání než opustíš Zemi, je chvályhodná. Vy tři si jste plně vědomi toho, jak důležité to je a nevzdáváte to. Chce to velkou sílu, nevzdat to. SS se pokusil dostat k té paní a bylo mu vyhrožováno. RT to zkusil se stejným výsledkem. Kabala je rozhodnuta misi zastavit. Jsem na Tebe hrdý, má drahá.

Tvůj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Davida
David mě požádal, abych poděkovala všem, kdo byli tak milí a poslali mu dopisy, pohledy a knihy. Je pro něj důležité vědět, že nebyl zapomenut. Všichni se musíme modlit za to, aby spravedlnost zvítězila.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge