Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 15. května, 2016Montague Keen - 15. května, 2016

KDYŽ SE STANOU LIDÉ OSVÍCENÝMI, TYRANIE A ÚTLAK TĚLA A MYSLI ZMIZÍ JAKO ZLÍ DUCHOVÉ ZA ÚSVITU
Thomas Jefferson

Ve vašem dnešním světě nosí ZLO šat důstojnosti a tak jste zmateni a nevíte, komu věřit. Nikdy nebylo obtížnější rozpoznat, kdo je důvěryhodný. Je to jejich závěrečný pokus převzít váš svět. Není to hra. To, co vidíte, je brutální pokus odstranit bílého člověka, který je jedinou skutečnou opozicí Kabaly. Ty, má drahá, jsi si plně vědoma, jak daleko jsou připraveni jít, aby dosáhli svých cílů. Sama jsi zažila takovou infiltraci. Víš, jak umí manipulovat lidmi, aby plnili jejich úkoly. Tolik záleží na tom, jak každý udělá svůj kus práce, aby zachránil lidstvo. Přestože Kabala naplánovala převzetí do nejmenších detailů, nezapomeňte, že bez vaší pomoci ty své ďábelské plány nemohou provést.

Armáda a policie by si měly dvakrát rozmyslet, než udělají, o co jsou žádáni. Odmítejte plnit jejich plány, které jsou pro lidstvo zničující. Odmítněte zůstat v EU, abyste ukázali, že odmítáte nechat sebou manipulovat a tím pomohli zničit Evropu. Kdybyste jenom mohli vidět zkaženost a korupci jako my v Duchu, tak, ujišťuji vás, byste neváhali ani vteřinu, byli byste silní a rozhodně byste odmítli být součástí jejich plánů. Vlády nejsou zde, aby sloužily lidem. Nemůžete jim věřit. Dělejte svá vlastní šetření a seznamte se s fakty. Trvejte na PRAVDĚ. Noviny a televize vám nikdy pravdu neřeknou. To vše je řízené, aby vás svedlo na cestu zkázy.

Otevřete svá srdce a mysle probuzení, k němuž dochází všude kolem vás. Je to jako květina. Vyživujte ji, a když se tomu víc otevřete, tím víc se ona otevře, aby ukázala svou krásu všem, kdo o ni stojí. Váš svět se znovu obnoví do podoby, jakou měl v minulosti, než jste svým utiskovatelům dovolili, aby převzali kontrolu nad vašimi životy.

Vím, má drahá, že je zde důležité doporučeni od Davida Icka, které na tebe udělalo velký dojem a rád bych, aby ses´ o to se všemi podělila, aby vám to pomohlo na vaší cestě k úplnému osvícení. Vaše velké dobrodružství začalo. Je to životní cesta.

Má drahá, rozumím. Vím, že to zvládneš, jako vždycky. Kráčíme na každém kroku této cesty s tebou. Nikdy nejsi sama.

Tvůj navždy oddaný Monty.

David Icke Information Montage


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge