Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 9. září, 2018Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 9. září, 2018

Noviny mají trojí účel: jeden je obveselit, další je pobavit a zbytek je POMÝLIT/SVÉST Z CESTY.
(Britský ministr zahraničí ERNEST BEVIN, na londýnské konferenci ministrů zahraničí 10. února 1946.)

Nic se na tom nezměnilo. Ve skutečnosti to je horší. Všechno - jak v tisku, tak i v televizi je vytvořeno tak, aby to drželo lidi pod kontrolou a aby si nebyli vědomi své tíživé situace. Nasměřoval jsem Veroniku k debatám LEUREN MORETa a ALFREDa LAMBREMONTa WEBREa. Oni v plném rozsahu vysvětlují, jak došlo k ovládnutí lidstva a kdy se to stalo. Všechny informace, které potřebujete vědět, jsou nyní plně vysvětleny v rozhovorech na YouTube. Všechno je tam. Je to o tom, jak byl v dávmých dobách založen plán, jak lidem vzít jejich znalosti a moc. Bylo vymysleno náboženství a za pomoci vzděláváni si zajistili, že jejich plán bude fungovat. Vy jste živoucím důkazem toho, že to fungovalo. Nyní jste vězni, kteří se musí snažit, aby přežili na své vlastní planetě. Nyní jste podrobeni těm, kdo vám všechno vzali.

Ale oni chtějí víc. Chtějí zbavit Zemi všech lidí a VY JIM V TOM POMÁHÁTE. Kolik z vás spokojeně píchá do lidí injekce a dává jim léky, které jim zkrátí život? I vy jste vinni ze zločinů proti lidstvu. Nemáte ani potuchy, co proti vám stojí. Jejich plány byly vytvořeny na celá staletí. Vy si to jenom teď začínáte uvědomovat. Abyste pochopili, co se kolem vás děje, musíte se vrátit do doby, kdy byly ty plány vytvořeny. To, co jste se dověděli ve vzdělávacím procesu, jsou samé lži.

LEUREN MORET hluboce chápe vše, co bylo naplánováno a uděláno, aby byla lidská rasa zničena a oni si zabrali Zemi pro sebe. Nikdy nečekali, že se lidé probudí a uvědomí si, co se děje a že s tím odmítnou souhlasit. K jejich velkému zděšení byl zvolen Donald Trump. Oni to vůbec nečekali, ani v nejhorších nočních můrách. Jejich strach je vidět v televizi i v tisku. Několikrát se ho pokusili zabít, ale nepovedlo se jim to. Na ochranu jeho i jeho rodiny jsou zapotřebí vaše modlitby. Ti, co patří ke Kabale, jsou vyděšeni z toho, že budou odhalení a všechny jejich zločiny proti lidskosti budou veřejně známy, takže budou zranitelní a mohou se dočkat útoků na svoji osobu. Vidíte je pobíhat kolem, a chránit se dříve, než si masa plně uvědomí jejich zločiny. Nemohu dostatečně zdůraznit, jak velmi se potřebujete dovědět pravdu a jednat v souladu s tím. Vezměte si zpátky svoji moc a svoji Zemi. Je čas, abyste byli stateční a hrdí na to, kdo jste, a chránili Zemi před těmito predátory.

To, co je naplánováno v Irsku, je zločinem proti lidstvu. Nesmí to být dovoleno. Když vlády pracují proti svému lidu, je to na lidech, aby to odmítli a vzali si svou moc zpátky. Irská DNA musí být chráněna. Jakmile bude jednou zničena, nebudou důkazy o tom, kdo jste, ani o vašem božském právu být na Zemi. Irsko je součástí Atlantidy. Když se potopila hlavní část Atlantidy, národ TUATHA DE DANNAN uprchl do Irska, aby našel útočiště u svých soukmenovců. To vyděsilo ty, kdo se v té době snažili Irsko a jeho lid ovládnout. Bylo to v době, když Constantin svolal v r. 325 koncil v Nice, aby se vytvořily plány, jak v Irsku odstranit všechny důkazy o tom, kdo Irové jsou. Bylo rozhodnuto poslat tam Patrika a jeho armádu, aby IRY „KONVERTOVALI“ A OVLÁDLI. V té době v Irsku vládlo NÁBOŽENSTVÍ LÁSKY.

(Monty mi dal instrukce, jak se dostat do regrese - jít zpátky v čase, abych sama jako pozorovatel viděla, jak ZLOVOLNÝ PATRIK a jeho armáda obraceli Iry na víru. Bylo to strašlivé. Nechal děti nastoupit do kruhu a ZAPÁLIL JE, ABY ZAJISTIL, ŽE SE JEJICH RODIČE STANOU KATOLÍKY).

Irsko je pro budoucnost lidstva důležité. Kdyby se Irové jenom dokázali probudit a přestali být destruktivní. Modlete se, aby p. Trump souhlasil s tím, že Irsko ochrání. Předveďte mu pravé irské přivítání a zabraňte tomu, aby, když bude v Irsku, nemyslící lidé předvedli svoji negramotnost. Bohužel, existuje dost lidí s ovládnutou myslí, kteří se nechají koupit a vytvoří dav, jednající na povel.

Každý den vám lžou. Pro politiky je to všechno hra. V Anglii lidé hlasovali pro brexit. Britská vláda se tváří, že o brexitu vyjednává, ovšem nic není vzdálenější pravdě. Mohu vás ujisit, že oni vůbec nemají v úmyslu vyvést Británii z EU. Všichni jste viděli, co se stalo, když Irsko hlasovalo pro odchod. EU dalo instrukce, aby se hlasovalo ZNOVU a pak volby zfalšovali, aby Irsko zůstalo. Nyní se přesně to samé děje v Anglii. Politici požadují, aby Britové hlasovali znovu, aby to mohlo být zfalšováno a aby byl výsledek stejný.

Poučí se lidé někdy? Udělají anglickým voličům přesně to, co udělali irským voličům. Plán je SPÍŠE ZNIČIT EVROPU JAKO CELEK, NEŽ ABY NIČILI JEDNOTLIVĚ KAŽDOU ZEMI. VŠECHNY PLÁNY PRO TO JSOU PŘIPRAVENY. HRAJÍ SI S VÁMI. NENECHTE SE OBALAMUTIT. Politka je špinavá, nečestná hra. Jste její obětí. P. Trump není politik. Má srdce na pravém místě. Chce pro všechny Američany lepší život. To je úctyhodný cíl. Kéž by bylo na světě víc takovch, jako je p. Trump.

Žijete v nebezpečné době. Jen se podívejte na tu propagandu proti p.Trumpovi a sami uvidíte, jak velmi je otevřený a odkrytý. Kabala si přeje jeho smrt. Lidstvo chce, aby ho Trump ochránil. To, jak se ho Kabala obává, odstranilo všechnu její opatrnost. Vystoupili ve velkém počtu, aby ho odsoudili. Ukazují svoji pravou tvář a není to hezký pohled. Modlete se za přežití lidstva a Země.

Má drahá, bitva za přežití lidské rasy pokračuje a je brutální. P. Trump zajišťuje, aby Kabala nemohla dokončit své plány na kompletní převzetí. Modlete se za něj.

Tvůj navždy oddaný Monty.

Novinky o Davidovi

Ďěkuje vám za laskavost, kterou jste mu projevili. Nesmí mít knihy v pevné vazbě. Věznice je vrací, takže je ani nevidí. Také nemůže dostat víc než tři knihy najednou. Velmi je vděčný za knihy, co jste mu poslali a on si tak může udržovat aktivní mysl a on je rád čte.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge