Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 7. října, 2018Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 7. října, 2018

Všichni jste viděli, jak 6. října 2018 zvítězilo v Americe dobro nad zlem, když byl p. Kavanaugh konečně zvolen za soudce Nejvyššího soudu, aby mohlo začít svržení Kabaly. To, co demokraté dělali, když se tomu snažili zabránit, by mělo být pro všechny z vás poučením. Snažili se blokovat pravdu a spravedlnost. Mnoho z vás to šokovalo, když jste viděli, jak daleko jsou schopni zajít, aby se udrželi u moci. Mnohokrát jsem řekl, že p. Trump byl vybrán, aby vyvedl Ameriku zpod temné vlády Kabaly. Odvádí dobrou práci. Když bude lidstvo svobodné - a bude, uvědomíte si, že by to nebylo možné bez oběti p. Trumpa. Vzdal se krásného, volného života s rodinou, aby sloužil vám. Modlete se za něj a jeho rodinu. Jednoho dne si svět uvědomí, kolik mu dluží.

Bažina musí být vysušena. Aby se to mohlo stát, bylo třeba na místo dosadit p. Kavanaugha. Víte, co vše bylo podniknuto, aby jeho jmenování zabránili. To, co jste viděli, bylo, jak je Stát ve státe zoufalý, aby se udržel u moci. Hodně to ukázalo. Nikdy nezapomínejte na nebezpečné chemikálie, které dávají do vaší vody a potravin, do chemických léků a do vzduchu, který dýcháte. Je to zločin, ale jim to nevadí. Neuvědomují si, že jsou na Zemi jenom krátce a pak budou muset na věčnost, kde budou čelit všemu, co prováděli během života na Zemi, když ubližovali druhým, ničili, či zapříčinili utrpení a budou to muset řešit. Opravdu chtějí na této straně života věčně trpět za své zločiny proti lidstvu?

Na této straně života nelze nic skrýt. Nesrovnávejte to se životem na Zemi. Není to nic podobného. Je to krásnější, než si dovedete představit. Veronika má nahrávky, jak jsem byl velmi nadšen, když jsem poprvé přišel do života po životě. Bylo tam vše, co jsem si dokázal představit a přát, a mnohem více. John Mack to všechno potvrdil, když přešel k Duchu. Bylo fajn, když všichni mohli sdílet jeho nadšení. Život na Zemi je jenom okamžikem existence a mělo by se na něj takto nahlížet. Každý z vás si zvolil, že to chce prožít. Na životě na Zemi nezáleží, záleží na životě po životě. Na svět přijdete bez ničeho a také ho tak opustíte, zbydou jenom záznamy o tom, jak jste žili svůj život. Vše se zaznamenává, nic nelze skrýt. Všichni, co během pobytu na Zemi dělali špatné skutky, budou na této straně životě prosit o odpuštění. Nelze před tím utéct, tak se připravte na to, že se přiznáte ke svým prohřeškům a budete prosit o odpuštění. Dokud to neuděláte, zůstanete na nižších úrovních. Velmi málo lidí se po smrti dostane do vyšších úrovní. I když se může zdát, že jsou lepší než ti, co jsou na Zemi, když přejdou do posmrtného života, vše je odhaleno a všichni to vidí. Budou se muset činit, aby vše zlepšili a budou se muset snažit získat odpuštění, než se budou moct radovat z vyšších úrovní. Peníze a sláva zde nic neznamenají. Vše, na čem záleží, je vaše lidskost a to, jak jste žili svůj život. Rasa, barva či vyznání zde nemají žádný význam. My všichni jsme DUŠE:

Poznámka od Veroniky
Prosím o prominutí, ale procházím mnoha fyzickými změnami a náhle, bez varování, upadám do spánku. Nedokážu to ovládat. Nemohla jsem dokončit Montyho poselství.

Novinky o Davidovi
Teď potřebuje vaše modlitby a pozdravy. Děkuje, že jste k němu laskaví.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge