Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Мандрiвник з небес - October 26, 2012

Мандрiвник з небес - October 26, 2012

Вітання від Федерації:

Сьогодні ми почнемо з повтору подій, які привели вас до цього моменту в цей час тут і зараз. Ми поруч з вами, і ми завжди направляли вас в ці часи. Ви очікували подій, як і повинні були. Час наближається до неминучого. У вашому світі багато чого потрібно зробити, і так мало часу залишається.

Вся планета була занурена у поле з плазми, яке нещодавно було активовано і діє для утримання вищих форм вібраційної енергії, одночасно дозволяючи більш темним, більш важким і низьким вібрацям уйти безперешкодно. Як тільки вони підуть, повернення вже не буде. Це початок останньої фази очищення вашої планети. Одна причина затримки здійснення цього раніше була викликана вашою космічною станцією, яка перебувала на орбіті занадто близько, щоб не постраждати від впливу цього поля. Було досягнуто угоду змістити цю орбіту для того, щоб стiка могла функціонувати без негативного впливу на людей.

По мірі того, як ця енергія буде активуватися, ви виявите все менший вплив Ілюмінатів на ваше повсякденне життя. Спочатку непомітно для ваших мас хтось в кінцевому підсумку прощупає ґрунт вчинком, що йде врозріз з діями Ілюмінатів, і тим самим не зустріне ніякого опору, який в іншому випадку можна було б очікувати. Це спонукає ще більше вийти за певні рамки, поки не стане очевидно, що Іллюмінати, яких ніхто не може бачити або розрізнити, але які, як відомо, завжди були присутні, зникли, або ж якщо ще нi, то більше не перешкоджають жодним діям. Коли це знання стане загальнодоступним, у вашому світі почнуть робитися все більше і більше кроків на благо людства. При цьому ви будете бачити все більшу кількість рухів людей для досягнення того, чого ви бажаєте - процвітання, свободи, дослідження і права на володіння істиною.

Це буде відбуватися поступово, і в той же час не зовсім поступово, бо цілі десятиліття і сторіччя будуть пропущені за дуже короткий час, коли ваші люди усвідомлять, що вони можуть вести вільне існування без контролю тих, хто прагнув поневолити вас. Коли вчені створюють технології для блага всіх, коли все це негайно висвітлюється в традиційних мас-медіа і не відкладається на полицю тими, хто не бажає, щоб ви володіли ними, коли фінансові інститути піклуються про потреб людей, а не корпорацій, коли політики створюють справедливі закони для всіх, тоді повільно, але вірно ви будете бачити, як буде розвиватися ваш світ.

Наша участь у цьому була практично непомітною, але ми не залишалися осторонь. Ми створили поле, щоб перешкодити негативній енергії циркулювати по вашій планеті. Ми усунули різні позаземні групи, які окопалися у вашому світі з егоїстичними цілями, ми запобігли пришестя інших рас сюди під час важливого періоду перерозподілу енергетичних полів навколо вашої планети і на ній, і ми направляли вас під час цього процесу, щоб ви були в курсі, мотивованими і обізнаними про те, що відбувається у вашому світі.

По мірі того, як ці події будуть розвиватися, і хватка Ілюмінатів буде все більше слабшати, ви будете дізнаватися про вашу справжню історію і укрiплюватись у надії. І насправді, ви почали це вже бачити, коли відкриття про давніх цивілізацій починають з'являтися у ваших мас-медіа. І коли все це доходить до вашої свідомості і ви починаєте усвідомлювати велику картину про вашому світі і всьому всесвіту, ми прийдемо до вас з розпростертими обіймами, в любові і з повагою до вашої подорожі. Процес уже почався, і ми здійснюємо контроль над багатьом від вашого імені.

Що може бути більш радісним, ніж збори тих, хто доведе все це до свого завершення. І ми говоримо вам, дивіться вгору, і ми будемо з вами, у любові та взаємоповазi. Наша спільна подорож принесла стільки радості нам.

Знаходьтеся в мирі.

Ченелер: Wanderer of the Skies (Мандрiвник з небес)
Переклад: Igor


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites