Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Мандрiвник з небес - July 21, 2012

Мандрiвник з небес - July 21, 2012

Вітання від Федерації:

Тоді як ви можете не вірити, але у світі багато чого відбувається для досягнення результатів, передбачених божественним планом вже давно. Ми тут, щоб допомогти вам у ці часи сумнівів. Ми розуміємо ті труднощі, які принесла вам втрата пам'яті про те, ким ви є, і звідки ви прийшли. Ми тут, і ми дбаємо про вас. В той час, як ви можете не розуміти всі дії і відсутність дій, які розігруються на світовій сцені, ми говоримо вам, що все йде за планом, складеним давно, і ви на правильному шляху.

Незабаром у ваші засоби масової інформації потраплять повідомлення про велику зміну енергій у вашому світі, який був зміряний і помічений вашими вченими. Ці зрушення є частиною постійного розширення енергій, що пiднiмають ваш світ з павутини. Звертайте особливу увагу на те, як помічаються такі зрушення, і ви зрозумієте масовий вплив, що ця енергія має на ваш світ сьогодні.

Як ми вам завжди повідомляли, зміни, які ви бачите в світі, не наступають як у голлівудських фільмах, а як поступовий процес обставин, які призводять до бажаних змін. Ви очікували побачити глобальні зміни в структурах ваших урядів, банківських і ділових співтовариствах, але такий поворот подій було б дуже важко сприйняти вашим людям. Ці зміни, як і всі необхідні зміни, є поступовими за своєю природою і іноді спочатку невiдчутними. Але все ж, вони відбуваються. Хіба ви не відчули тонке, але дуже сильне зрушення в тому, як ваші люди сприймають банківські картелі? Хіба ви не помітили уповільнення природних катастроф Гайи? Хіба ви не відчули зміни в мисленні світових лідерів у напрямку тих питань і подій, які орієнтовані більше людей, ніж на корпоративні інтереси? Ці тонкі зміни є саме тим, для чого відбувається вся ця закулісна діяльність.

Нещодавно ми знову зустрічалися на галактичному рівні, щоб оцінити, наскільки далеко ми просунулися, і що потрібно зробити, щоб іти далі до неминучого досягнення цілей плану. Ця зустріч, яка відбувалася знову на одному з наших великих кораблів, призвела до певної цікавої загальної думки про нашу взаємну ситуацію. На цій зустрічі були присутні делегати з вашого світу, а також представники Федерації. Ваші люди були почуті, і ваші почуття були розцінені як чільні в цьому рішенні. Ми по-справжньому почали переходити до перших кроків цього спільного рішення. Ви побачите ці перші кроки у вигляді нашої безспірної присутності у вашому небі в найближчі дні. Перший етап головного плану почався.

Ваші люди почали розуміти роль Ілюмінатів у вашому світі. Ті, хто ще перебуває у владі, маючи повноваження покласти край цьому, усвідомили, що їм відкритий шлях для переходу до дії, і що опір від таємних лідерів зменшився настільки, що дозволяє приступати до дії в даний час. Разом з цими сміливими кроками ваших героїв, а також нашими першими кроками у ряді інших дій плану, ми сподіваємося підвищити енергію у вашому світі, достатньо для досягнення наступного рівня і здійснення наступної фази мети.

Ви надзвичайні людські істоти. Ви довго і старанно навчалися в цій найбільш великiй галактичнiй духовнiй школі, і дуже скоро ви закінчите свій Гарвардський досвід. Ваші послуги дуже потрібні по всьому всесвіту, і вас будуть зустрічати з розпростертими обіймами і великою повагою за те, ким ви є і чого ви досягли. Залишайтеся з любов'ю з твердою впевненістю в позитивному результаті. А ми, в свою чергу, завжди будемо захоплюватися вашими здібностями, талантами і вашою духовною силою.

Знаходьтеся в мирі.


Ченелер: Wanderer of the Skies (Мандрiвник з небес)
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge